Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Paukščiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Keletas foto







    Mano foto http://hasidas.deviantart.com/gallery/

    Comment


      #62


      Smiltynės paukštis
      Paskutinis taisė 99; 2006.10.09, 17:06.

      Comment


        #63
        Kalėdiniai motyvai

        Click image for larger version

Name:	Pauksciai.jpg
Views:	1
Size:	165,3 kB
ID:	1416646Keletas paukščių...dūžtančių.

        Comment


          #64
          Is serijos "Kaimas"
          Mano darbai deviantart'e

          Comment


            #65
            Parašė osiz Rodyti pranešimą
            Is serijos "Kaimas"

            as paklausiu ar tau paciam patinka ka tu fotkini.... ir kai dedi pasistenk pagalvoti ar kitiem tai yra idomu ka nufotografuoji....

            Comment


              #66
              /\ Na,kaip suprantu tema vadinasi "Gyvunai is arciau" ir jeigu jau pauksciai nesivadina gyvunais tai nebezinau...Taip,kad nesikabinek prie smulkmenu,o jeigu kas nors nepatinka,tai verciau patylek,nes man si nuotrauka atrodo visiskai normali.
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                #67
                Turbut jam nepatinka gaidziai osiz visai nieko nuotrauka.
                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                Comment


                  #68
                  Parašė topstarcanada Rodyti pranešimą
                  Turbut jam nepatinka gaidziai osiz visai nieko nuotrauka.
                  Tikriausiai tu teisus,topstarcanadaBeje,aciu
                  Mano darbai deviantart'e

                  Comment


                    #69
                    O siaip tai liudna darosi - pauksciai buriuojasi, tuoj isskris...

                    Paskutinis taisė BiSa; 2006.11.26, 15:43.

                    Comment


                      #70
                      Prieš keliolika minučių daryta nuotrauka:

                      beg, borrow and steal

                      Comment


                        #71
                        Na jau pas jus ziema prasidejo. O kas per paukstis tupi?
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          #72
                          Parašė topstarcanada Rodyti pranešimą
                          Na jau pas jus ziema prasidejo. O kas per paukstis tupi?
                          Paprastas balandis. Šiaipjau aš balandžių nemėgstu, bet su šitais kažkaip sutariu. Visai simpatiški - pilki, nedideli, higieniški, čia jų visa šeimynėlė pas mane gyvena. Gal reikės pradėti lesinti juos..., bet ne, per daug gerai jiem būtų
                          O dėl žiemos - tai jau gryna tiesa Naktį iš sekmadienio į pirmadienį bus ~-18°C.

                          Truputi apkirpau - nusprendžiau iš arčiau į jį pasižiūrėti:

                          Paskutinis taisė Budulis; 2006.12.01, 22:13.
                          beg, borrow and steal

                          Comment


                            #73
                            Nu čia ne miesto balandis (columbia livia), labiau panašus ir į Lietuvoje dažną pietinį purplelį (streptopelia decaocto) ar retesnį paprastajį purplelį

                            Comment


                              #74
                              Parašė Daliuss Rodyti pranešimą
                              Nu čia ne miesto balandis (columbia livia), labiau panašus ir į Lietuvoje dažną pietinį purplelį (streptopelia decaocto) ar retesnį paprastajį purplelį
                              Iš ornitologijos mažai ką žinau, dėkui už komentarą.
                              Pamenu, kai pas tetą vasarodavau, tai pas juos kaimynystėj žuvinių erelių pora gyveno. Gražiai atrodydavo , kai ratus danguje sukdavo.
                              beg, borrow and steal

                              Comment


                                #75
                                Taip ir nesupratau kokia rusis. Bet labai graziai jis atrodo nuotraukoje.
                                "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                Comment


                                  #76
                                  Atsiverciau savo nuostabiai iliustruota knyga
                                  A FIELD GUIDE TO THE BIRDS NORTH AMERICA
                                  Paziurejus is arciau daryta Budulio nuotrauka, tai -

                                  Mourning dove (Zenaida Macroura) - vidutiniskai 12 inciu grazuolis, paplites butent siame regione berniukas - nes tik ju krutineles tokios svelniai ruzavos...

                                  Comment


                                    #77
                                    Balandziai cio velnioniskai nebailus kaip ir visa gyvunija. Sis stai pasitraukdavo siek tiek tureklu tik priejus metro atstumu, skristi net negalvojo - lietus lijo
                                    Pasiziuri i akis - pasitraukia truputeli...







                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė BiSa Rodyti pranešimą
                                      Atsiverciau savo nuostabiai iliustruota knyga
                                      A FIELD GUIDE TO THE BIRDS NORTH AMERICA
                                      Paziurejus is arciau daryta Budulio nuotrauka, tai -

                                      Mourning dove (Zenaida Macroura) - vidutiniskai 12 inciu grazuolis, paplites butent siame regione berniukas - nes tik ju krutineles tokios svelniai ruzavos...
                                      Dėkui. Žinosiu, kas mano kaimynai Dabar jų pas mane medyje penki tupi
                                      Šiandien ryte buvo geras momentas. Sutūpė trys balandukai ant mano palangės - aš nesusilaikiau. Prie pat lango pastačiau kamerą su trikoju, ramiai atidariau langą - jie neišsigando, nenuskrido. Aš tada spaudžiu shutter'į - nesispaudžia. Pasirodo, bateriją buvau išėmęs ir palikęs krautis per naktį Na, atsitojau jos pasiimti, bet to jau buvo balandukam perdaug - nuplasnojo
                                      beg, borrow and steal

                                      Comment


                                        #79
                                        To Budulys
                                        Nekantrus tie tavo manekenai ))

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė BiSa Rodyti pranešimą
                                          Balandziai cio velnioniskai nebailus kaip ir visa gyvunija. Sis stai pasitraukdavo siek tiek tureklu tik priejus metro atstumu, skristi net negalvojo - lietus lijo
                                          Pasiziuri i akis - pasitraukia truputeli...


                                          Čia turbūt specialiai juokauji, kad balandis

                                          Kirą dar galima sumaišyti su žuvėdra, bet tik ne su balandžiu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X