Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Klausimai apie forumą

    Nematau Miestu nuotrauku konkurso dalies,kas cia do nesamones?
    Paskutinis taisė Romas; 2017.02.04, 10:22.

    #2
    Parašė Vingių Jonas
    Nematau Miestu nuotrauku konkurso dalies,kas cia do nesamones?
    Dėl tam tikrų incidentų (ne savos nuotraukos, balsų klastojimas), tau uždrausta ten lankytis ir jame dalyvauti
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Kur irodymai del ne savo nuotraukos? Ka cia sneki,kokie dar balsu klastojimai?

      Comment


        #4
        Parašė Vingių Jonas
        Kur irodymai del ne savo nuotraukos? Ka cia sneki,kokie dar balsu klastojimai?
        Na gal nereikia čia makaronų kabint. Įlendi į konkursą su super nuotraukom ir aiškiai vengi atsakyt į paprastą klausimą, ar nuotrauka daryta tavo. Nereikai būt super protingu, kad to nepastebėtum.

        Dėl balsų klastojimo, vienas po kito prisijungė 2 vartotojai su tavo IP. Gali vadinti tai atsitiktinumu, bet, kaip jau minėjau, nereikia būt super protingu, kad to nepastebėtum.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Dėl balsų klastojimo viskas labai paprasta.

          Pažiūrėkim, kas įvyko:

          (Balsavimas dėl pirmos vietos Sausio mėnesį, GYARD-P nuotrauka pirmauja)

          2005-02-09, 17:41, iki balsavimo pabaigos liko 40 minučių

          Vingių Jonas rašo:
          as apakes
          Foto brokas Kauno "Soboras" švenčia? geriau ivertintas uz superine nuotrauka Kaunas - senamiestis
          2005-02-09, 18:03 Prisijingia Zuika (IP sutampa su tavo), atiduoda balsą "Kaunas - senamiestis". Nuo to laiko Zuika nė karto neapsilankė forume

          2005-02-09, 18:16 Prisijingia Balamutas (IP sutampa su tavo), atiduoda balsą "Kaunas - senamiestis". Nuo to laiko Balamutas nė karto neapsilankė forume



          Tu vistiek bandysi įrodyt, kad nieko bendro neturi su "Zuikos" ir "Balamuto" prisijungimu?
          Už tokius darbelius paprastai yra baninama visiškai, taip kad turėtum džiaugtis.

          Comment


            #6
            Aišku labai gaila, kad tokių žmonių atsiranda

            Taigi už visus aukščiau išvardintus pažeidimus, persiregistravimą (į Nemunas) ir vieno iš valdytojų ižeidinėjimą, Vingių Jonas pašalintas.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Ko vaikai nepasidalinat? Kas cia per cirkai prasidejo?

              Comment


                #8
                matai, cia toks vienas isirase i sarasa salia edgaex...


                Prie ruso man buvo geriau

                Comment


                  #9
                  Parašė alonso
                  matai, cia toks vienas isirase i sarasa salia edgaex...
                  Man nei vienas, nei kitas nieko nesako

                  Comment


                    #10
                    palakstyk po temas, kur vingiu jonas "savo" nuotraukas deliojo ir visiems niekadejiskai i akis plieke, kad cia jo

                    kelis kartus nusodintas, jis ir toliau reiskesi ir sokinejo pries adminus. tad jo lauke toks pats likimas, kaip ir kito panasaus komplekstuoto veikejo is Klaipedos, edgaex -


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #11
                      Parašė alonso
                      palakstyk po temas, kur vingiu jonas "savo" nuotraukas deliojo ir visiems niekadejiskai i akis plieke, kad cia jo

                      kelis kartus nusodintas, jis ir toliau reiskesi ir sokinejo pries adminus. tad jo lauke toks pats likimas, kaip ir kito panasaus komplekstuoto veikejo is Klaipedos, edgaex -
                      As privaciai klausiau Vingiu Jono apie nuotrauka "Miesto sveciai", gavau siandiena atsakyma is jo, bet deja diskusija "nutruko" nes jau neleidzia man jam issiusti zinutes
                      Bet siaip nei vienas, nei kitas man nieko nesako is tikro, biskuti permeciau akimis ne kurias diskusijas. Siek tiek susidariau nuomone, bet tokio mazo lygio, bei kad tu ir edgaex nelabai simpatizuojat vienas kitam

                      Comment


                        #12
                        zinai, kai asmuo (edgaex) sokineja ant taves ne tik forume, bet ir per privacius pranesimus, tai nori nenori antipatija isauga. tiesa sakant, as ji dabar sutikes gatvej, uz jo zodzius, jam galva nurauciau.


                        Prie ruso man buvo geriau

                        Comment


                          #13

                          maniciau kad daugelis forumo dalyviu edgaex nesimpatizuoja,
                          o siaip Vyngiu Jonas jei taip turejo daugybe laiko labiau papasakot apie savo nuotraukas placiau, aisku tuo paciu irodydamas ju autentiskuma

                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                          --------------------------------------------------

                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                          Comment


                            #14
                            Parašė alonso
                            zinai, kai asmuo (edgaex) sokineja ant taves ne tik forume, bet ir per privacius pranesimus, tai nori nenori antipatija isauga. tiesa sakant, as ji dabar sutikes gatvej, uz jo zodzius, jam galva nurauciau.

                            Matai as vis tik siulyciau visa tai ir palikti virtualiame pasaulyje, buna cia gi susipyksti, kita karta ir ... o jei dar perkelti virtualu gyvenima ir realu, manau paranoja galima isitaisyti lengva Nors zinau kad buna pikta, kaip reikalas kartais

                            Comment


                              #15
                              Parašė jozikas

                              maniciau kad daugelis forumo dalyviu edgaex nesimpatizuoja,
                              o siaip Vyngiu Jonas jei taip turejo daugybe laiko labiau papasakot apie savo nuotraukas placiau, aisku tuo paciu irodydamas ju autentiskuma
                              Bent man del edgaex nei silta nei salta, jauciu reiketu visa foruma perskaityti, kad suprasciau. Del Vingiu Jono nezinau, siaip gi ne visi kiaura para sedi prie PC

                              Comment


                                #16
                                @auskariukas

                                as tau galiu jo pranesima man pacopinti - atminimui pasilaikiau. paprastai tokie zmones ilgai gyvi nevaiksto..


                                Prie ruso man buvo geriau

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė alonso
                                  @auskariukas

                                  as tau galiu jo pranesima man pacopinti - atminimui pasilaikiau. paprastai tokie zmones ilgai gyvi nevaiksto..
                                  Siaip idomu pasidare, del ko kilo konfliktas

                                  p.s.
                                  Kokio teksto pranesimas, as mazdaug nuspeju

                                  Comment


                                    #18
                                    as net pats nepamenu, del ko kilo, megdavo jis labai graziai varyti ant Kauno ir bet kuriu jam priestaraujanciu. gyresi, kaip dauzo kauniecius laisvalaikiu. po to idejo ir parode "savo" nuotrauka, kur kazkoks biciukas stovi pasiremes i mersa.
                                    as ir pasakiau, kad jei buciau jo tetis - gerai per uzpakali berzines koses duociau. tuomet gavau labai baisu grasinanti laiska, kad pateikciau savo nuotrauka ir jis mane per dvi dienas iskas ir man kaput (necenzurinius zodzius ismetam) edgaex gavo bana. po to jungesi 7 kartus kitais nickais, bande ant manes vaziuoti. laimei, i delfio lygio diskusijas nesiveliu. tiesa ta, kad ir kas jis bebutu, bet jei kazkas perejo prie tiesioginiu grasinimu (nors ir kabutese) - be pasekmiu susitikus nebutu apseita..pagal zodiaka as vezys. veziai isizeidzia sunkiai, bet jei isizeidzia..nors ir nelaiko tos nuoskaudos kazkur giliai, bet jei kokios aplinkybes suveda - kazkas labai stipriai nukencia..tokia ir istorija


                                    Prie ruso man buvo geriau

                                    Comment


                                      #19
                                      Hm, noreciau issiaiskint. ..... Kame reikalas, miestai.net jau antrakart uzblokavo mano IP adresa.... Neitiketina per pusdieni mano ivertis krito iki 0... Kuo taip prasikaltau?

                                      Jei kazkas negerai, tai praneskit... bet jei ne..... tai bijau sis mano pranesimas yra paskutinis forume.. del manes vieno naujas IP nebus skiriamas. Anyway, ce viskas buvo ciki

                                      Comment


                                        #20
                                        atskleista didziausia amziaus afera: ANDRIUS=edgaex=vingiu jonas.


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment

                                        Working...
                                        X