Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    O kuo dabartinis blogas?
    Morališkai pasenęs? Nėra blogas, atsibodęs. Pvz. naują galima būtų parinkti gerokai platesnį, todėl galima būtų gražiai talpinti didesnes nuotraukas. Juk nebe praėjęs amžius, kur visi su mažiukais ekraniukais sėdi

    Naujas dizainas galbūt būtų ir mobiliems pritaikytas.

    Aš tik klausiu, gi neįpareigoju

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Ar nėra minčių atnaujinti forumo dizainą? Į kiek šviežesnį, malonesnį akiai, patogesnį?
      Man viskas gerai su dabartiniu, na bent jau kalbant apie PC versiją. Aišku galima sukurti versiją Androidui ir iOS, kad būtų patogiau naršyti iš mobiliako, bet tai brangu, neaišku, ar užtektų forumo biudžeto.
      Flickr

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Morališkai pasenęs? Nėra blogas, atsibodęs. Pvz. naują galima būtų parinkti gerokai platesnį, todėl galima būtų gražiai talpinti didesnes nuotraukas. Juk nebe praėjęs amžius, kur visi su mažiukais ekraniukais sėdi

        Naujas dizainas galbūt būtų ir mobiliems pritaikytas.

        Aš tik klausiu, gi neįpareigoju
        Platesnį galima pasidaryti ir dabar. Apačioje, kairėje, vietoje "pagrindinis" reikia pasirinkti "100 % pločio".

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Man viskas gerai su dabartiniu, na bent jau kalbant apie PC versiją. Aišku galima sukurti versiją Androidui ir iOS, kad būtų patogiau naršyti iš mobiliako, bet tai brangu, neaišku, ar užtektų forumo biudžeto.
          Na, gal galima būtų nupirkt kokį jau sukurtą. Arba nemokamą gerą rasti.

          Parašė Xedos Rodyti pranešimą
          Platesnį galima pasidaryti ir dabar. Apačioje, kairėje, vietoje "pagrindinis" reikia pasirinkti "100 % pločio".
          Na, tai nuotraukų pločiai pagal taisykles vis tiek bus apriboti

          Man bėdų irgi nėra. Tik pasiūliau. Jeigu nematot reikalo, tai tada tiek to.

          Comment


            Tai tu pavidalo parinkimą gali pats pasidaryt 100% pločio kad panaikint tas pilkas juostas, jei tu apie tą kalbi.

            Kitas dalykas, reikia žiūrėt ar yra kažkokie vBulletin platformos atnaujinimai kad būtų galima kažkaip keist forumo grafiką.

            O tas nuotraukų dydis (800х600 ar 1000x800) yra pasirinktas kaip standartas tam kad neapsunkint puslapio per didelėmis nuotraukomis ir kad puslapis galėtų lengviau pasikraut.
            You might surprise yourself.

            Miestai.net FB

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Na, gal galima būtų nupirkt kokį jau sukurtą. Arba nemokamą gerą rasti.


              Forumrunner appsas yra gan neblogas, bet ten norint normaliai pažiūrėti kiekvieną nuotrauką tai reikia ant kiekvienos nuotraukos spausti kad ji pasididintų.
              You might surprise yourself.

              Miestai.net FB

              Comment


                Parašė spirit Rodyti pranešimą
                Forumrunner appsas yra gan neblogas, bet ten norint normaliai pažiūrėti kiekvieną nuotrauką tai reikia ant kiekvienos nuotraukos spausti kad ji pasididintų.
                Forumrunner apskritai pasenes, nepatogus, isirasiau ir ištryniau Buvau rašęs su prašymu, bet kaip matau gyvenam po senoviai, ir niekam tai nerupi foto ikelimui užtruktum max. 1 min. paprasta, greita, patogu.

                Parašė Corps Rodyti pranešimą
                Aš busiu tas įkyrusis, kuris prašys ir prašys vis, kad forumas veiktu patogiai mobiliajam telefone su Tapatalk aplikacija, instrukcija čia: https://tapatalk.com/download_vBulletin.php pirmokas pagal ja mokėtu tai padaryti, nejaugi taip sunku, ar kaip senoliai sakysit, kad man viskas gerai, kiek aš čia gyvensiu, žėkite į ateiti, dauguma ta app naudoja, ji nuolatos atnaujinama, patogu kelti nuotraukas greitai ir t.t. nestovėkite ant vienos vietos.
                Paskutinis taisė Corps; 2016.11.25, 10:42. Priežastis: redagavimas

                Comment


                  Vėl forumas subyrėjo?
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                    Vėl forumas subyrėjo?
                    Panašu, kad šį kartą su nuostoliais.

                    Comment


                      Kokiais nuostoliais?
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Parašė spirit Rodyti pranešimą
                        Kokiais nuostoliais?
                        Na, bet jau mano atveju dingo virš šimto pranešimų, pastebėjau, kad ir kitų pranešimų nebėra, iš Vilniaus vakarinio aplinkkelio temos dingo virš 10 puslapių.

                        Comment


                          Tema Paskutinis incidentas (2016.12.04-06)
                          http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=17680
                          Paskutinis taisė Romas; 2016.12.23, 21:34. Priežastis: Pridėtas pavadinimas
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Techninis pranešimas dėl citavimo

                            1.
                            Kolegos,

                            Atsiradus forume daugiau naujų dalyvių labai pailgėjo citatos. Be jokio reikalo ištisai cituojami kelių pastraipų pranešimai.

                            Yra prašymas prisilaikyti citavimo tvarkos.
                            Nebūtina ištisai cituoti visą prieš tai buvusį pranešimą.
                            Pakanka parašyti du pasvirus brūkšnius (slašus) / ir \ . Rezultatas: /\

                            Citavimas tikslingas:
                            1. Jei norima diskutuoti (pritarti, pataisyti, paneigti) dėl konkretaus teiginio / sakinio / pastraipos / nuotraukos.
                            2. Nuoroda į toliau buvusį ankstesnį pranešimą.
                            3. Naujas pranešimas atsidurs kitame puslapyje (paskutinis pranešimas turi numerį 20, 40, 60 , t.y., dalinasi iš 20).
                            4. ...

                            2.
                            Dar vienas pastebėjimas dėl citavimo

                            Standartinė situacija, kai nukrypstama į kitą temą, ypač "Visuomenės ir ūkio" skiltyje.

                            Pavyzdžiui, kelio X (pvz. Vakarinio aplinkkelio) temoje užsimenama apie kelią Y (pvz., Šiaurinį aplinkkelį). Dažnai būna, kad vienam dalyviui pradėjus plėtoti temą apie kelią Y, diskusija greit nuotolsta nuo titulinės (pradinės) temos apie kelią X.

                            Receptas:
                            1. Pasiimti citatą iš kelio X temos (su ta cituojamo pranešimo dalimi, kur kalbama apie kelią Y)
                            2. Nukelti citatą į kelio Y temą ir pareikšti savo mintį apie kelią Y.
                            3. Diskusija toliau sėkmingai vyksta kelio Y temoje.

                            Ačiū už supratimą.

                            Paskutinis taisė Romas; 2022.10.24, 10:54. Priežastis: Sujungti 2 pranešimai

                            Comment


                              Kodėl man buvo skirta pražanga už pliką nuorodą, nors aš po pranešimo parašymo iš karto jį redagavau ir dar turbūt nepraėjus minutei jis jau buvo su pavadinimu ir citata?
                              Ar forumo platforma neleidžia ištrinti pražangos? Nes tokios kvailos pražangos neskatina ateity kažką rašyti.
                              Paskutinis taisė digital; 2016.12.24, 22:22.

                              Comment


                                Įspėjimo metu buvo plika nuoroda. Taisyklės visiems yra vienodos.
                                Ji buvo iškart redaguota. Ačiū už greitą pataisymą.
                                Įspėjimą gali nuimti Mantas arba 99. Kreipsiuos, kai būsiu prie kompiuterio.

                                Comment


                                  Na per minutę ar dvi pakeitus pranešimą jis net nepažymimas kaip redaguotas. Aš dėjau pliką nuorodą ir paskui redagavau dėl lėto interneto ryšio, o ne dėl pražangos. Pražangą pamačiau tik baigęs redagavimą.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Na per minutę ar dvi pakeitus pranešimą jis net nepažymimas kaip redaguotas. Aš dėjau pliką nuorodą ir paskui redagavau dėl lėto interneto ryšio, o ne dėl pražangos. Pražangą pamačiau tik baigęs redagavimą.
                                    Taigi moderatorius matyt pamatė tuo metu kai dar nebuvo redaguota, elementaru manau

                                    Comment


                                      Siūlau nepriiminėt naujų narių į forumą kol tas Latvių g. trolis neapsiramins.
                                      You might surprise yourself.

                                      Miestai.net FB

                                      Comment


                                        Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                                        Na, bet jau mano atveju dingo virš šimto pranešimų, pastebėjau, kad ir kitų pranešimų nebėra, iš Vilniaus vakarinio aplinkkelio temos dingo virš 10 puslapių.
                                        Yra ir kitas bugas - jau kuris laikas iš nepavyksta atsidaryti tos temos.

                                        Comment


                                          Gal vėl atakuoja forumą? Vis išlenda, kad perkrautas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X