Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė SkeiTeriS
    Žiūriu Pliusas gana greitai įsivažiuja Kaune
    good news
    kiek suprantu tai Pliusui priesais HMaxima xana, tai keliasi y kita, strategiskai gan gera vieta. Ir labai cool kad ten sutvarkys teritorija, nes dabar plotas aplinkui labiau panasus y dziungles....
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #82
      Ne i savo tema lindu, bet vistek man patinka nauja arch.

      Comment


        #83
        O man troleibusai nepatinka. Geriau ju isviso nebutu. Baisiai atrodo tie laidai virs gatviu, baisiai. Gadina miesto vaizda.
        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #84
          Gal vaizda ir gadina, bet oro ne, o tai yra daug svarbiau

          Comment


            #85
            Neblogos naujienos, tikiuosi jiems pavyks kažką padaryt. Beje, jie neplanuoja rekonstruot tos nuostabios griūvančios bažnyčios šalia pilies?
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #86
              ten sklypas labai geroje vietoje, tik beda ta, kad istorinis paveldas visai salia. Siaip, nenoreciau ten nieko modernaus, kad negadintu centro architekturos. Bet sito pastato nepraleis vistiek architektai.

              Comment


                #87
                Parašė John
                Apie sita pastata raso ir S.Pilotas, pastato dizainas man pasirode labai ispudingas. Nuskanuosiu ta straipsni ir idesiu cia.
                S. Pilote skaiciauta straipsni. Dizainas gal ir ispudingas, bet netinkama vieta tokiam pastatui statyti. Daugelis architektu pripazysta, kad dizainas per daug agresyvus ir nera sintezes su aplinka. Jie teisus. mano manymu reiketu ten statyti koki viesbuti retro stiliaus su uzapvalintu kampu i Kanto/Kestucio g. sankryza ir viskas butu gerai.

                Comment


                  #88
                  Netinka ten tas pastatas visiskai.
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #89
                    Parašė blitz
                    Netinka ten tas pastatas visiskai.
                    palaikau

                    Comment


                      #90
                      Gal ir netinka, bet siaip as visai prie pat matau ir komiblokus . O del pacio dizaino tai man jis gan idomus ir neblogai atrodo, bet tuo paciu kazko siek tiek primena ir sovietiniu laiku modernia architektura.

                      Comment


                        #91
                        Statinys vizualizacijoj labai ciki atrodo... Taciau pritariu daugumos nuomonei. Renderinguose Tas bokstelis atrodo visai suzlugdytas
                        Butu idomu isgirsti projektuotoju argumentus, kodel jie pasirinko toki kontrastuojanti aplinkai dizaina

                        Comment


                          #92
                          aišku
                          nelabai man jos patinka, bet ką padarysi.
                          Beje kaip ten pas juos matuojamas tas plotas? S; M; L XL; XXL kokie ten jų plotai maždaug?
                          beje tas Norfos puslapis tikras šūdas
                          www.donatas-mazeika.lt

                          Comment


                            #93
                            Parašė liutass
                            Bus dar dvi Norfos XXL: Silailniuose Baltijos g. gale
                            Šita Norfa yra netoli mano namų. Ji jau pastatyta ir atidaryta
                            www.donatas-mazeika.lt

                            Comment


                              #94
                              Geros naujienos. Tik galetu pakeisti tuos sovietinius zibintus ant jo, nes labai kontrastuoja su senamiescio baznyciom....
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                #95
                                Projektai Kaune

                                Tęsinys temos "Projektai Kaune"
                                http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1423

                                Toliau vyksta knygnesiu ir Nepriklausomybes aikstes rekonstrukcija





                                UKIO BANKO development'as

                                Comment


                                  #96
                                  Greit ten apsilankysiu.

                                  Comment


                                    #97
                                    Naujas "Aurikos" pastatas Taikos pr.

                                    Comment


                                      #98

                                      oho, medziagos atrodo labai kokybiskos, man patinka

                                      Comment


                                        #99
                                        nuostabi rekonstrukcija:geras! tik kad skeiteriai turetu gan uzplusti ir sitas vieteles.


                                        Prie ruso man buvo geriau

                                        Comment


                                          Bent jau ne betonas..;D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X