Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

NT klausimai ir atsakymai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Martyna Rodyti pranešimą
    Mes irgi sustojom.Neišsirenkam... o kaip ir nieko naujo...pradedam ir pilaitej ziurinet.. o ka matet internete?
    Kad darbo saugos pažeidimų būta, žuvo statybininkas; paskui kad jau trupa išorės apdaila. Aš ne tiek stebėjaus tais neigiamais atsiliepimais, kiek man keisti teigiami review šitam forume.

    Žodžiu, sunku išsirinkt.

    Comment


      Parašė ramarta Rodyti pranešimą
      Kad darbo saugos pažeidimų būta, žuvo statybininkas; paskui kad jau trupa išorės apdaila. Aš ne tiek stebėjaus tais neigiamais atsiliepimais, kiek man keisti teigiami review šitam forume.

      Žodžiu, sunku išsirinkt.
      Ar Jūs įsitikinę, kad lhouse statybininkas žuvo? Kartais ne Grandas statybininkas? Kiek pamenu lyg grando ten tų pažeidimų būta, o ne lhous`o arba aš kažko nežinau. Prašau įdėkite šaltinį.

      Comment


        Parašė Martyna Rodyti pranešimą
        Ar Jūs įsitikinę, kad lhouse statybininkas žuvo? Kartais ne Grandas statybininkas? Kiek pamenu lyg grando ten tų pažeidimų būta, o ne lhous`o arba aš kažko nežinau. Prašau įdėkite šaltinį.
        Aš atsiprašau, tikrai supainiojau šiuos du projektus.
        Žiūrinėju dabar Lhouse puslapį.

        Comment


          Parašė ramarta Rodyti pranešimą
          Aš atsiprašau, tikrai supainiojau šiuos du projektus.
          Žiūrinėju dabar Lhouse puslapį.
          Na va aš ir sakau, kad su lhouse bent jau statybininku kiekiu turėtų būti geresnė situacija. Kiek teko man stebėti III lhouse tai kažkaip nesužavėjo (bent jau mūsų ieškančių 3 k buto). II etape mums buvo labiau patinkančių variantų, kurių jau nebėra Taigi lhous`ą atmetam jau beveik 100 proc. Dar vat visai fainas projektas mums pasirodė http://www.aruodas.lt/butai-vilniuje...usu-1-2094381/
          Tik įdomu, kaip ta firma... Nelabai girdėta. Statė lyg ir pylimėlių namus. Bet nieko kol kas negirdėt.

          Comment


            O nežiūrit B23 Naujamiesty?
            Gan pigu, nebloga vieta. Tik nėra rekuperacijos - o ten turbūt užteršta. Plius reiktų gyvent statybose ilgą laiką, nes ten numatyti 8 namai, iš kurių tik pirmuose dviejuose vyksta pardavimai.

            Lighthouse galvojam nuvykt apžiūrėt. Gal linkstam ties 2k. butais, su intencija itin ilgai ten neužsibūt.

            Comment


              Parašė ramarta Rodyti pranešimą
              O nežiūrit B23 Naujamiesty?
              Gan pigu, nebloga vieta. Tik nėra rekuperacijos - o ten turbūt užteršta. Plius reiktų gyvent statybose ilgą laiką, nes ten numatyti 8 namai, iš kurių tik pirmuose dviejuose vyksta pardavimai.

              Lighthouse galvojam nuvykt apžiūrėt. Gal linkstam ties 2k. butais, su intencija itin ilgai ten neužsibūt.
              Nepatiko B23, mums truputį tas rajonas į planą neįeina. Pažiūrėk lhousą mums II etapas daug labiau patiko, o III jau atmetėm.

              Comment


                Gal kas gali paaiškinti "mišraus pastato" reikšmę žiūrint pagal registrų centro neatlygintiną paiešką? Kiek suprantu, tokio tipo pastatas yra priskiriamas prie gyvenamųjų, bet gal gali kas tiksliau paaiškinti, koks procentas gyvenamų patalpų gali būti tokiame pastate ir koks negyvenamųjų?

                Comment


                  Kiek teko pasinaudoti google, tai priėjau išvados, kad mišrus statinys gali būti tada, kai negalima išskirti pagrindinės kitos kategorijos paskirties. Manau tokiu atveju turi būti po lygiai pvz 50/50 gyvenamųjų ir komercinių arba komercinių ir administracinių ir t.t.t ir pan. Bet kokiu atveju geriausiai apie tai galėtų atsakyti profesionalai (pvz. pats registrų centras).

                  Googlėje vedžiau "mišrus pastatas", "mišrus pastatas procentai" ir pan.

                  Comment


                    Sveiki, gal kas iš čia esančių yra dalyvavę aukcione? Aukcioną organizuoja Registrų centras, viskas vyksta internetu. Galbūt kas šioje srityje turit daugiau patrties ir pasiūlytumėt kokios taktikos reikėtų imtis keliant kainą ir pan? Galima ir pm

                    Comment


                      Dalykai, kuriuos geriau žinoti, jei ketinate įsigyti būstą

                      http://www.madeinvilnius.lt/naujieno...isigyti-busta/

                      Comment


                        Gal čia bus į temą pasidomėti... Reikia keliasdešimta arų sklypo pravalyti nuo per 10 metų užaugusių krūmų ir medelių. Įdomu, ar yra, kam tokia "medžiaga" būtų įdomi, pvz kokiam biokurui ? Ar vienintelis variantas samdyt darbams ir tiek ?

                        Comment


                          Pasižiūrėk skelbimuose "kertame krūmus". Yra kas nemokamai siūlo iškirts ir išvežt. Gal sutinks.

                          Comment


                            Ačiū ! Nors daug kas orientuojasi tik į didesnius plotus, bet ką nors rasiu
                            Parašė Lunar Rodyti pranešimą
                            Pasižiūrėk skelbimuose "kertame krūmus". Yra kas nemokamai siūlo iškirts ir išvežt. Gal sutinks.

                            Comment


                              Kokius žingsnius reikia dartyti, kad prie namo galėtum "prilipdyti" tokį karkasinį pastatėlį? Yra kažkokie reikalavimai sklypui, ar bet kur kur telpa? Apie priešgaisrinius atstumur jau nė kalbos nėra čia...

                              Comment


                                Sveiki,
                                Gyvenu senos statybos daugiabuty. Mano rūsys pasiekiamas per koridoriaus atkarpą( išsišakojimą ) , kuri aktuali tik man ( nėra jokio kito rūsio ).
                                Ar realu kažkokių būdų išsipirkti tą koridoriaus dalį ir taip prasiplėsti savo rūsį?

                                Ačiū.

                                Comment


                                  Parašė Linge Rodyti pranešimą
                                  Sveiki,
                                  Gyvenu senos statybos daugiabuty. Mano rūsys pasiekiamas per koridoriaus atkarpą( išsišakojimą ) , kuri aktuali tik man ( nėra jokio kito rūsio ).
                                  Ar realu kažkokių būdų išsipirkti tą koridoriaus dalį ir taip prasiplėsti savo rūsį?

                                  Ačiū.
                                  Taip, jei neprieštarauja priešgaisriniams reikalavimams, ir aišku reiks visos laiptinės savininkų sutikimo, kad galėtum pas notarą tą sandėliuką įsiregistruoti kaip nuosavą turtą. Panašiai kaip būna virš buto įsirengiant palėpes senuose namuose.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Ačiū! O gal yra kur nors aprašyta veiksmų seka arba gal turit parekomenduoti, kur kreiptis. Realiai tai net neįsivaizduoju nuo ko pradėti

                                    Comment


                                      Parašė Linge Rodyti pranešimą
                                      Ačiū! O gal yra kur nors aprašyta veiksmų seka arba gal turit parekomenduoti, kur kreiptis. Realiai tai net neįsivaizduoju nuo ko pradėti
                                      O ar jūsų rūsio dalis (sandėliukas) yra inventorizuota, t.y., kadastriškai pamatuota ir priskirta konkrečiai Jums? Ar yra kažkokia naudojimosi tvarka sudaryta tarp kaimynų ir įregistruota? Nes paprastai senos statybos daugiabučiuose rūsiai nėra inventorizuoti, t.y., buto RC pažymėjime yra parašyta, kad "butas su rūsiu", bet kur tiksliai ir kokio ploto tas rūsys nurodyta nebūna. Tiesiog nuo kažkada seniai seniai, turbūt "kas pirmesnis tas gudresnis" principu rūsio sandėliukai buvo paskirstyti butams ir niekas dėl to per daug nepergyvena. Tad jei yra tokia pati situacija, manau, galit tiesiog užsitvert tą koridoriaus dalį su niekuo nederinę ir naudot kaip savo. Jei kas nors iš kaimynų bandys skųstis ar priešintis, tai galėsit arba gražiuoju susitart arba pasiųst kur nors toli, nes vis tiek nieko negalės pakeisti

                                      Comment


                                        Good point!
                                        Ačiū už pastabas ir patarimus! Mėginsiu peržiūrėti, ką turiu namie...

                                        Comment


                                          Sveiki, viena advokatų kontora įsigijo patalapas name kur mama gyvena, buvusi žurnalo Nemunas redakcija, Kaune.
                                          Dabar ji gavo 2 balsavimo biuletenius - Ar pritariate, kad patalpų xxx, savininkas xxx, pakeistų jam priklausančių patalpų paskirtį iš administracinės paskirties į gyvenamosios (butų) paskirties patalpas? Na kaip ir neprieštaraujam.
                                          Va antras toks įdomesnis: Ar namo bendrasavininkai pritaria, kad minėto namo patalpų, kurių unikalus Nr. xxx bendrasavininkas xxx, savo asmeninėmis lėšomis minėtas patalpas atskirtų į tris turtinius vienetus. Darbai būtų atlikti laikantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo, statybos techninių reglamentų ir kitų norminių aktų reikalavimų. Čia nieko įtartino neįžvelgtumėt netyčia?
                                          You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X