Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Salamiesčio dvaras, Kupiškio r.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Salamiesčio dvaras, Kupiškio r.

    2009 03 31
    Išlikę tik rūmai, ir tai su prielipu. Malūnas labai pritrauktas, nes labai nutolęs. Schema www.heritage.lt









    Buvusi alaus darykla




    Malūnas






    Viduje










    Paskutinis taisė Almis; 2010.05.11, 02:37.

    #2
    Tikrai įspūdinga
    DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

    Comment


      #3
      XIX a. viduryje statytas valstiečių grūdų magazinas. 1930 m. J.Daubaro nuotrauka


      Nuotrauka iš knygos Lietuva 1009 - 2009

      Comment


        #4
        /\


        Įspūdingas, tarsi koks fortas, pilis ar dvaras...


        Koks jo likimas?
        ______________
        The Division Bell

        Comment


          #5
          Parašė laimutis Rodyti pranešimą
          XIX a. viduryje statytas valstiečių grūdų magazinas. 1930 m. J.Daubaro nuotrauka

          Atvaizdas

          Nuotrauka iš knygos Lietuva 1009 - 2009
          Nenoriu būti smulkmenišku, bet man užkliuvo tas žodis "valstiečių". Ar čia buvo kažkoks išskirtinis atvejis, kai magazinas priklausė valstiečiams? Mano žiniomis, ten Tiškevičiai tvarkėsi taip, kad nereikėjo su valstiečiais ar baudžiauninkais dalintis ūkinių statinių priklausomybe ar panaudojimu...

          Na, o statinys - tikrai įspūdingų matmenų. Dėkoju už nematytą nuotrauką.
          www.dvylikakedziu.lt

          Comment


            #6
            Parašė enigma Rodyti pranešimą
            /\


            Įspūdingas, tarsi koks fortas, pilis ar dvaras...


            Koks jo likimas?
            Nežinau kada jis sugriautas, dabar iš jo tik sienų likučiai belikę. Nuotrauka iš Lietuvos dvarų duomenų bazės

            Comment


              #7
              Parašė Beniux Rodyti pranešimą
              Nenoriu būti smulkmenišku, bet man užkliuvo tas žodis "valstiečių". Ar čia buvo kažkoks išskirtinis atvejis, kai magazinas priklausė valstiečiams? Mano žiniomis, ten Tiškevičiai tvarkėsi taip, kad nereikėjo su valstiečiais ar baudžiauninkais dalintis ūkinių statinių priklausomybe ar panaudojimu...

              Na, o statinys - tikrai įspūdingų matmenų. Dėkoju už nematytą nuotrauką.
              Nuotraukos užvardijimą nurašiau iš knygos, ten taip buvo parašyta. Galbut šiame pastate kauptos visų dvarui priklaususių valstiečių grūdų atsargos.

              Comment


                #8
                pastatas buvo epinis, labai labai gaila, kad jo toks galas... Net nesitiki, kad jis toks nesenas

                Comment


                  #9
                  bent jau užkonservuotų kas liko
                  DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                  Comment


                    #10
                    Apleistas ir sugriuvęs dvaras, tik rūmai ir kumetynas su stogais.











                    Comment


                      #11












                      Comment

                      Working...
                      X