Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Quadrum Business City (Konstitucijos pr. 21)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paskutinė pastraipa:
    Visiškai įrengtas verslo miestas „Quadrum“ duris vilniečiams atvers rugsėjo 8 d. Jame įsikurs ne tik aukščiausius kokybės standartus atitinkantys biurai, bet ir sporto klubas, vaikų darželis, kirpykla, valykla, parduotuvės, maitinimo įstaigos. Verslo centras taps ne tik darbo vieta daugiau nei 3000 žmonių, bet ir įkvėpimo bei kūrybiškumo teritorija su 5 meno erdvėmis bei specialiai miestui pritaikytomis žaliosiomis zonomis. Bendra „Schage“ investicijų vertė į šį tarptautiniu lygiu sertifikuotą projektą, grįstą ne tik energiją tausojančiais, ekonomiškai efektyviais, bet ir socialiai patraukliais technologiniais bei architektūriniais sprendimais – daugiau nei 75 mln. eurų.
    ...yra visiškai klaidinanti. Juk komplekse trūkta vieno pastato!

    Comment


      Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
      Vyksta šaligatvio tvarkymas šalia Quadrumo. Matosi naujai pastatytos lempos ar troleibusų laidų laikikliai kiek toliau nuo dabar esamų, platinama gatvė?


      Iš toliau

      Atvaizdas
      Kažkas kažkada rašė, kad realizuojami architektų darbai Lietuvoje, atrodo, kad pasensta kol pastato. Na, o man šis vazdas (paksutinė fotkė) kur kas gražesnis nei matyti Skandinavijoje. Labai gražiai dera. Of course, subjektyvu, bet tas masiškumas ir spalvos man labai patinka.

      Comment


        /\ neišsišokanti dėžutė, dvelkia harmonija ir natūralumu. Man patinka ir fasado vaizdas su pušelėmis.

        Comment


          Užsimerkęs Quadrumas

          https://goo.gl/photos/HjjWwPTAtNgxD8dz5

          Comment


            Tai čia gal tikrino užuolaidas? Jei taip, tai visai neblogas sprendimas būtų. Kartais pakeistų Quadrumas savo raštą ir pridengtų tą žalią Tok reikėtų, kad viso Quadrumo užuolaidos vienodos būtų.

            Comment


              Kas mane labiausiai erzina šiame komplekse, apart nepastatytos dalies, tai pats viršus - ta fake langų imitacinė juosta, kuri dengia ko gero visas kondicionavimo ir pan. sistemas. Kas man joje nepatinka - tai, kad stiklas persišviečia per daug ir ta spalva tokia keista gaunasi. Paskutinėje foto to nesimato, bet matosi keliose kitose anksčiau darytose.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Kas mane labiausiai erzina šiame komplekse, apart nepastatytos dalies, tai pats viršus - ta fake langų imitacinė juosta, kuri dengia ko gero visas kondicionavimo ir pan. sistemas. Kas man joje nepatinka - tai, kad stiklas persišviečia per daug ir ta spalva tokia keista gaunasi. Paskutinėje foto to nesimato, bet matosi keliose kitose anksčiau darytose.


                Anksčiau nepastebėjau, dabar ir mane pradėjo erzinti.

                Comment


                  Jau galima patekti į Quadrum kiemą iš Lvovo gatvės pusės - tvoros nuimtos! Aplankykit jei bus pakeliui
                  Kiemas visai smagus iš tikro, traukia kažkiek skersvėjis, bet yra toks tvarkos pojūtis, kaip sako "kaip ne Lietuvoj". Nuėmus tvoras ir kai matosi pirmas aukštas, visai smagus projektas.

                  Tvoros nuimtos, galima užeiti



                  Trūksta paskutinio korpuso, bet kiemelis visai smagus įeinant iš Lvovo g.



                  Link Lvovo g., miestietiškas vaizdas ir pojūtis



                  Daug linijų



                  Pietinis pastatas



                  Smagūs tie tarpai tarp pastatų



                  Kažkas jau įsikūrė



                  Tos linijos ir fasadas iš tikro smagiai žiūrisi iš vidaus, juolab kad buvom įpratę tik iš vieno atstumo matyt tą pastatą



                  Iš šono:

                  Comment


                    DNB jau dalinai įsikėlė, tai ir atidarė.

                    Comment


                      Labai gaila, kad nesugebėjo padaryti visko iki galo. Labai keista, kad stambus vystytojas apsiskaičiavo. Aplinkui vienas po kito dygsta ir dygs nauji ofisai. Bijau, kad jie užpildys visą ofisų rinką ir Quadrum niekad iki galo nebus baigtas... Bet šiaip atrodo SUPER!!!!!!!!!

                      Comment


                        Kaip esu girdėjęs, jie pirma įrengs iki galo dabar pastatytus, po to tęs statybas nebaigto korpuso. Ofisinio ploto paklausa yra, nors ir praktiškai sustojo užsienio investivcijos bei dalis paslaugų centrų, kurie dažnai būna pirmi pretendentai į tokius ofisus nusprendė nebedidinti darbuotojų skaičiaus Lietuvoje.

                        Comment


                          Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                          Kaip esu girdėjęs, jie pirma įrengs iki galo dabar pastatytus, po to tęs statybas nebaigto korpuso. Ofisinio ploto paklausa yra, nors ir praktiškai sustojo užsienio investivcijos bei dalis paslaugų centrų, kurie dažnai būna pirmi pretendentai į tokius ofisus nusprendė nebedidinti darbuotojų skaičiaus Lietuvoje.
                          Kurie paslaugu centrai taip nusprende? Saltinis ?
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            Barclays nusprendė prieš kokius metus, šiuo metu nebeauga, ima naujus tik kontraktorius ir didelės kaitos žmones, dirbau ten. Nasdaq labai sunkiai randa tinkamų žmonių ir apsigavo su užsieniečių kvietimu, nes per vėlai susiprato dėl biurokratijos bei dėl to, kad čia nelabai kas nori vykt. Kai kurios pozicijos tiesiog buvo atšauktos neradus žmonių ilgą laiką. Bet bankai dar kažkiek auga, bent jau IT, žmonės ten eina tuo šventu ratu - > SEB -> Swedbank -> Danske -> bet koks enterprise ->. Plius dar vienas faktas - labai daug žmonių padirbę enterprise, įgavo tos patirties ir emigravo.

                            Comment


                              /\ užaugs nauja darbuotojų karta. Jei neieškos tai ir niekad neras, nes kiti susiras. Turi dirbti vietinėje rinkoje ir aktyviai bendradarbiauti su universitetais. Be to, dar turi būti sudarytos karjeros perspektyvos, o tam reikia daug darbo vietų.
                              Jei emigruoja, tai matyt, kad nori per pigiai nusisamdyti. Pažįstami gana patyrę nėra linkę dirbti Lietuvoje už 1000eur, bet tik tie, kurie neturi šeimų.
                              Paskutinis taisė andyour; 2016.07.14, 10:13.

                              Comment


                                Vakar vakare.





                                Flickr

                                Comment


                                  Jei kai kurie centrai planuoja nebesiplėsti, tai nereikia apibendrinti. Tai lemia ne darbuotojų trūkumas. Nors ir jis įvertinamas. Darbuotojams iš EEB nėra jokių kliūčių įsidarbinti, bet norinčių nedaug tėra.
                                  Teisingai andyour parašė, kad per 4-5 metus galima išsiugdyti tūkstančius darbuotojų, jeigu tai būtų aktyviau palaikoma.

                                  Comment


                                    Dar statybu pradzioje buvo straipsnis kad fasade bus integruoti ji apsvieciantys LED sviestuvai, kazkaip nepastebejau kolkas

                                    Comment


                                      „Quadrum“ atveria duris: pirmas žvilgsnis į DNB biurą

                                      P.S. Dar ne oficialiai.

                                      Comment


                                        Viduje gana šaltokas interjeras. Tie baldai kūbai laukiamajame su aštriais kampais kaip durklai. Nepastebėjęs užkliūtum - prarėžtų skylę kojoje. Prie eksterjero derinasi, bet prie žmogaus ne.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2016.07.22, 13:31.

                                        Comment


                                          /\ Nesutinku. Manau to interjero problema yra labai laikina - jis neapgyvendintas. Nėra popierių, nėra gėlių ir pan. Visa tai atsiras, pagyvės viskas. Man labai patiko. Gal kiek nepatinka tie neaiškių formų krėslai pirmame aukšte ir keletas smulkesnių detalių.

                                          Beje, panašu, kad stalai naudoti pakeliami (ten vienoje foto matosi aukštas stovimas stalas ir už jo sėdimas. Iš formos panašu, kad jie yra motorizuoti ir pakeliami pagal poreikį. Tokių galima Ikea nusipirkti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X