Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    2011-11-23 Volvo 7700, Nr.782:


    2011-11-24 Volvo 7700, Nr.785:


    2011-11-24 Volvo 7700, Nr.751:


    2011-11-25 Volvo 7700, Nr.742:

    Comment





      Dar škoda Nr: 1513 pasipuošusi šonine reklama.
      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

      Comment


        Parašė Sefas210 Rodyti pranešimą
        Atvaizdas



        Dar škoda Nr: 1513 pasipuošusi šonine reklama.
        neblogai pagautas kadras šaunuolis!
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Jau minėtoji atsinaujinusi Šeimos vaistinės reklama:
          Škoda 14Tr, nr. 2644, 11 maršrutas, Pašilaičių žiedas

          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            1707, 11 maršrutas, Laisvės prospektas

            Atvaizdas


            2695, 7 maršrutas, Pamėnkalnio gatvė. Vakar, atrodo, jos dar nebuvo.

            Atvaizdas
            Ir dar ant 1678.
            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

            Comment


              Parašė Sefas210

              Ir dar ant 1678.
              Nedidelis patarimas- stenkis, kad troleibuso ūsai taip pat pilnai patektų į kadrą- juk jie taip pat yra troleibuso dalis. Nors ši tema daugiausia skirta reklamoms, bet vistiek nelabai tinka į ją kelti troleibusų be ūsų nuotraukas
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Nedidelis patarimas- stenkis, kad troleibuso ūsai taip pat pilnai patektų į kadrą- juk jie taip pat yra troleibuso dalis. Nors ši tema daugiausia skirta reklamoms, bet vistiek nelabai tinka į ją kelti troleibusų be ūsų nuotraukas

                Tai kad būtent reklama yra pagrindinis nuotraukų tikslas, o ne troleibusas/autobusas. Nematau čia nieko baisaus dėl "neprofesionalios" nuotraukos .
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Nedidelis patarimas- stenkis, kad troleibuso ūsai taip pat pilnai patektų į kadrą- juk jie taip pat yra troleibuso dalis. Nors ši tema daugiausia skirta reklamoms, bet vistiek nelabai tinka į ją kelti troleibusų be ūsų nuotraukas
                  Turbūt juokauji! Koks skirtumas, su ūsais ar be jų. Jei visi vienodai fotografuos (o tokia tendencija tarp VT nuotraukų ir taip labai gaji), tai bus klaikiai nuobodu ir neįdomu jas žiūrėti. Tegul žmonės mokosi kuo įdomesniu kampu fotografuot, nes bloga nuo tų pačių rakursų.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Keletas berods dar nepublikuotų kadrų:

                    2644


                    Jau aną savaitę važinėjusi Loftų reklama ant 1616 galo.


                    Be 2668 dar važinėja ir 1661.


                    Pagaliau kažkas atsipeikėjo ir įvertino, kad ir pertraukiamo grafiko troleibusas yra vertas kažkokios reklamos.


                    Pasirinktas puikus troleibusas, dažniausiai visada per pietus stovi toje pačioje žiedo vietoje, arti gatvė, neužstoja medžiai, kaip kitų. Jeigu tik užrašai būtų didesni reklama galėtų 'dirbti' net ir troleibuso pertraukos metu.

                    Vis dėlto, pasidžiaugus, kad reklamos vis dar daugėja, norisi atkreipti dėmesį, kad jos kokybė nevisada pranoksta lūkesčius. Vos tik prasidėjo purvinasis rudens-žiemos sezonas, padidintu pajėgumu įsijungė parko plovyklos šepečiai - kaipmat kai kurios, ganėtinai neseniai užklijuotos reklamos neatlaikė. Greta apverktinai atrodančių Solarių 2692 ir 1700 jau rikiuojasi šviežiai nublukusių ar susiraukšlėjusių reklamų sąrašiukas...

                    Comment


                      Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                      Keletas berods dar nepublikuotų kadrų:

                      2644
                      Atvaizdas


                      Jau aną savaitę važinėjusi Loftų reklama ant 1616 galo.
                      Atvaizdas


                      Be 2668 dar važinėja ir 1661.
                      Atvaizdas


                      Pagaliau kažkas atsipeikėjo ir įvertino, kad ir pertraukiamo grafiko troleibusas yra vertas kažkokios reklamos.
                      Atvaizdas

                      Atvaizdas

                      Pasirinktas puikus troleibusas, dažniausiai visada per pietus stovi toje pačioje žiedo vietoje, arti gatvė, neužstoja medžiai, kaip kitų. Jeigu tik užrašai būtų didesni reklama galėtų 'dirbti' net ir troleibuso pertraukos metu.

                      Vis dėlto, pasidžiaugus, kad reklamos vis dar daugėja, norisi atkreipti dėmesį, kad jos kokybė nevisada pranoksta lūkesčius. Vos tik prasidėjo purvinasis rudens-žiemos sezonas, padidintu pajėgumu įsijungė parko plovyklos šepečiai - kaipmat kai kurios, ganėtinai neseniai užklijuotos reklamos neatlaikė. Greta apverktinai atrodančių Solarių 2692 ir 1700 jau rikiuojasi šviežiai nublukusių ar susiraukšlėjusių reklamų sąrašiukas...
                      ačiū už reklaminį fotoreportažą

                      2644 įdėjai iš kito rakurso
                      pasistengsiu iš dešinės pusės jį nufotografuoti
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė Ametistas
                        Turbūt juokauji! Koks skirtumas, su ūsais ar be jų. Jei visi vienodai fotografuos (o tokia tendencija tarp VT nuotraukų ir taip labai gaji), tai bus klaikiai nuobodu ir neįdomu jas žiūrėti. Tegul žmonės mokosi kuo įdomesniu kampu fotografuot, nes bloga nuo tų pačių rakursų.
                        Aš ne prieš fotografavimo įvairiais, įdomesniais būdais, bet, in my honest opinion, nepilnai į kadrą patekusi transporto priemonė nėra joks "unikalus" kadras, tai tiesiog negraži nuotrauka. Atleistina tiems, kas dar neturi pakankamai patirties arba jeigu fotografuoti tenka itin skubotai, bet labai retą, unikalią transporto priemonę (tarkime pro automobilio langą). O jei nėra jokių kliūčių nufotografuoti visą autobusą- vadinasi, ir reikia fotografuoti visą
                        Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.12.02, 10:11.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                          Aš ne prieš fotografavimo įvairiais, įdomesniais būdais, bet, in my honest opinion, nepilnai į kadrą patekusi transporto priemonė nėra joks "unikalus" kadras, tai tiesiog negraži nuotrauka. Atleistina tiems, kas dar neturi pakankamai patirties arba jeigu fotografuoti tenka itin skubotai, bet labai retą, unikalią transporto priemonę (tarkime pro automobilio langą). O jei nėra jokių kliūčių nufotografuoti visą autobusą- vadinasi, ir reikia fotografuoti visą
                          Aš kaip tik kai kurias nuotraukas karpau, kad būtų ne visas transporto priemonės vaizdas. Tai vadinama modeliavimu arba kompozicija. O stengtis, kad viskas tilptų... nu žinai truputį apie fotografiją pasidomėk
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                            Aš kaip tik kai kurias nuotraukas karpau, kad būtų ne visas transporto priemonės vaizdas. Tai vadinama modeliavimu arba kompozicija. O stengtis, kad viskas tilptų... nu žinai truputį apie fotografiją pasidomėk
                            Tiesiog daugėlis transporto saitų ,kur dėdami transporto fotografijos,yra kriterijos ,kad transportas butu pilnai kadre.
                            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                            Comment


                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Aš kaip tik kai kurias nuotraukas karpau, kad būtų ne visas transporto priemonės vaizdas. Tai vadinama modeliavimu arba kompozicija. O stengtis, kad viskas tilptų... nu žinai truputį apie fotografiją pasidomėk
                              aš, kaip besidomintis fotografija, remiuosi taisykle, kad netgi ir fotografuojant transporto priemonę iš galo, kur yra reklama [šiuo atveju troleibusą], turi būti pilnai troleibusas kadre
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                Aš kaip tik kai kurias nuotraukas karpau, kad būtų ne visas transporto priemonės vaizdas. Tai vadinama modeliavimu arba kompozicija. O stengtis, kad viskas tilptų... nu žinai truputį apie fotografiją pasidomėk
                                Vienas dalykas- nuotraukos įkėlimas į straipsnį (tuomet gal ir gražiai atrodo dalinai apkirptas troleibusas), ir visai kitas- įkėlimas į fotogaleriją. Jau į fotogaleriją tikrai nevalia kelti nepilnų nuotraukų.

                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Tiesiog daugėlis transporto saitų ,kur dėdami transporto fotografijos,yra kriterijos ,kad transportas butu pilnai kadre.
                                Būtent- jokie save gerbiantys transporto fotogalerijos administratoriai niekada nepraleis į svetainę nuotrauką, kurioje troleibusas yra be ūsų arba autobusas be galinės dalies. Štai Fotobuse, tarkime, už piktybišką reikalavimų neatitinkančių nuotraukų įkėlimą išvis gali pašalinti iš tinklalapio. Ir su administratoriais negaliu nesutikti. Tas pats ir su mūsų forumu- nors forumas ir nėra konkrečiai transporto fotogalerija, todėl čia reikalavimai švelnesni, bet jis taipogi nėra kažkokia šiukšlių dėžė.

                                Nepilnų, susilietų nuotraukų įkėlimą į fotogaleriją galima pateisinti tik šiais atvejais.

                                1) Jei autorius dar neturi pakankamai fotografavimo patirties. Įkeldamas savo pirmąsias nuotraukas, autorius sulauks naudingų patarimų ir pastabų iš labiau patyrusių kolegų, kurie jam padės tobulinti savo fotografavimo įgūdžius.

                                2) Jeigu nuotrauka daryta labai seniai, ir nėra galimybės nufotografuoti transporto priemonės iš naujo (pavyzdžiui, jeigu ji jau nurašyta).

                                3) Jeigu fotografuojama netinkamomis sąlygomis (pavyzdžiui, pro automobilio langą arba esant rūkui), bet nuotrauka yra itin unikali (tarkime, pagauta naujausia reklama arba ką tik į gatves išriedėjusi transporto priemonė). Bet ir tai tokia nuotrauka turi likti forume tik iki tol, kol kas nors įkels kokybiškesnę altarnatyvą.

                                Visais kitais atvejais geriau jau nekelti nuotrauko į forumą, jeigu ji yra nekokybiška.
                                Paskutinis taisė Vilnietizz; 2011.12.02, 18:53.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Vienas dalykas- nuotraukos įkėlimas į straipsnį (tuomet gal ir gražiai atrodo dalinai apkirptas troleibusas), ir visai kitas- įkėlimas į fotogaleriją. Jau į fotogaleriją tikrai nevalia kelti nepilnų nuotraukų.
                                  o man kažkaip tai nelabai žiūrisi dalinai apkirpta transporto priemonė jeigu jau norėčiau žūtbūt nufotografuoti troleibusą iš galo, sugalvočiau kokių nors būdų, kaip tai galima būtų padaryt
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Gerbiamieji - čia tema apie reklamas, o ne nuotraukų kokybę ir transporto priemonės pilnumą. Troleibusams su ūsais yra skirta troleibusų fotogalerijos tema.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Vilnius.

                                      Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                      Comment


                                        Kautra ant kelių savo naujų Safarių pradėjo reklamuoti siuntų autobusais paslaugą.


                                        "Medinė" Kauno Škoda.


                                        Ir SMS kreditai ant Ukmergės AP Neoplano.
                                        Daugiau mano nuotraukų >>>

                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                        Comment


                                          nauja reklama ant 1659 troleibuso
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X