Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Reklamos ant viešojo transporto

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
    Tokia pat reklama yra ir ant 1705.

    Atvaizdas


    Šiek tiek seniau atsiradusi reklama ant 1612. Pigi, paprasta, bet originali.

    Atvaizdas




    O tas 2-as su nauja reklama Škoda ar Solaris?
    vaikai labiau norės su tokiu troleibusu važiuot, nes reklama labai jau "vaikiška"
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      nebent mergaitės

      Comment


        Ir Kaune mačiau Škodą su ta mėlyna kreditų reklama.
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          1675



          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            sms credit ir Kaune ant Skodu.. Keistas draudimas neleist klijuot ant Soliariu.. Geriau jau tegu vazineja su neatitaikyta spalva padazineti..

            Comment


              Neatkreipiau dėmesio, kas pas 1675 ant galo užklijuota, bet pas 1705/2697 tai galas visai nedera:

              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Neatkreipiau dėmesio, kas pas 1675 ant galo užklijuota, bet pas 1705/2697 tai galas visai nedera:

                Atvaizdas
                na, geriau jau tokiu atveju galėjo palikti galą neužklijuotą, jeigu nedera beje, ši reklama yra viena iš kokybiškesnių [pilnai apklijuota, jokių "nukramtymų"]
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Kaip tik geriau ką nors užklijuoti, negu palikti tuščią. Nebūtina išlaikyti vienspalviškumą, būtina išlaikyti vientisumą. Jeigu klijuojame didelę reklamą, tai klijuokime viską, kad būtų tvarkinga ir neliktų tuščių, plikų, aprūdijusių gabalų. 2697 ir 1705 - viskas gerai, ne toks jau baisus tas užpakalis.

                  Kadaise Vilniuje (turbūt ir Kaune) važinėjo troleibusai, kurių pusė buvo geltona, kita pusė mėlyna. Atrodė tikrai labai gražiai ir įdomiai, nors tamsiai mėlyna mažai ką turi bendro su geltona. Panašia schema dabar nudažyta ir kaunietiška Škoda 311.

                  Comment


                    Šiuo metu naujausia reklama ant autobusų (išvažiavo į gatves maždaug kartu su parkutiniu "pirmosios" Pegasus reklamos kartos (antroji)



                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Mano nuomone, reklama ant viesojo transporto gadina miesto vaizda. Turetu buti aiskios reklamos taisykles. Ryskiai zydra reklama - neestetiska, ir dar per visa troleibusa. Turetu buti kur kas minimalistiskesnes reklamos, paliekant pagrindini spalvini fona.
                      ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                      Comment


                        Reklamos taisyklės yra ir daugeliui jos yra pakankamai aiškios. Jas nustato pats troleibusų parkas, tvirtina savivaldybė. Reikia nepamiršti, kad troleibusų parkui tai yra papildomos pajamos, todėl visiškai suprantamas interesas pateikti reklamos užsakovui kuo platesni pasirinkimą ir kuo daugiau laisvės.

                        Kalbant apie reklamos dydį, mažo formato reklama yra mažiau pastebima, todėl nepakankamai efektyvi ir gali netenkinti jos užsakovo. Tuo tarpu didelė ir 'galinga' reklama tikrai nelieka nepastebėta eilinių keleivių, kas ir yra svarbiausia jos užduotis.

                        Didelio formato reklamos per visą troleibusą ar autobusą netrūksta ir kituose Europos miestuose.

                        O kalbėti apie estetiką išvis yra beprasmiška, nes tai yra subjektyvus skonio reikalas. Vienam gražu tas, kitam gražu anas, o trečiam, kad tik paburbėti Man asmeniškai yra gražu įvairovė. Nieko gero nematau, jeigu visi 300 troleibusų ir dar tiek pat autobusų būtų vienodai pilki.

                        Comment


                          Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
                          O kalbėti apie estetiką išvis yra beprasmiška, nes tai yra subjektyvus skonio reikalas. Vienam gražu tas, kitam gražu anas, o trečiam, kad tik paburbėti Man asmeniškai yra gražu įvairovė. Nieko gero nematau, jeigu visi 300 troleibusų ir dar tiek pat autobusų būtų vienodai pilki.
                          Kas yra estetiška ir neestetiška nusprendžia estetikos žinovų visuma. Mano subjektyve nuomone, reklamos ant VT turėtų būti panašaus kolorito, o tokia spalvų mišrainė yra chaosas, nesuteikiantis miestui jokio grožio.
                          Paskutinis taisė Čikupakas; 2011.08.14, 14:43.

                          Comment


                            Parašė Maxas Rodyti pranešimą
                            Mano nuomone, reklama ant viesojo transporto gadina miesto vaizda. Turetu buti aiskios reklamos taisykles. Ryskiai zydra reklama - neestetiska, ir dar per visa troleibusa. Turetu buti kur kas minimalistiskesnes reklamos, paliekant pagrindini spalvini fona.
                            Mano nuomone, kaip tik negraži yra ta reklama, kuri dengia tik dalį troleibuso, vadinamoji "apkramtyta". Jei jau reklamuoti, tai vienoda spalva turėtų būti nudažyta visa transporto priemonė. Pvz: Pegasus atveju visas troleibusas galėtų būti nudažytas mėlynai.
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Mano nuomone, kaip tik negraži yra ta reklama, kuri dengia tik dalį troleibuso, vadinamoji "apkramtyta". Jei jau reklamuoti, tai vienoda spalva turėtų būti nudažyta visa transporto priemonė. Pvz: Pegasus atveju visas troleibusas galėtų būti nudažytas mėlynai.
                              Na as nekalbejau apie apkarpytas reklamas, jos irgi negrazios, as kalbejau apie reklamas, kur paliekamas "standartinis fonas". Kaip pvz buvo http://www.vilniusco2.lt/uploads/ima...lakatas(1).jpg
                              ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                              Comment


                                Ir Kėdainiai ne išimtis: Berkhof nr.92 su šia reklama jau mažiausiai 7 metai
                                Attached Files

                                Comment


                                  Vakar (šeštadienio pavakarys):





                                  Kartu su „kelmu“ (© Sefas20)

                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Reklamos agentūra ŽVK reklamuoja savo paslaugas ant MB O405G nr. 470, o Imbela - ant „naujo“ MB O405GN2 CNG nr.913. Pastarasis į gatves išvažiavo kažkur praeitos savaitės viduryje. (P.S. aktyviems VT stebėjimo temos dalyviams: kurio poskyrio yra 913 nežinau, bet greičiausiai bus 1).



                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                      Reklamos agentūra ŽVK reklamuoja savo paslaugas ant MB O405G nr. 470, o Imbela - ant „naujo“ MB O405GN2 CNG nr.913. Pastarasis į gatves išvažiavo kažkur praeitos savaitės viduryje. (P.S. aktyviems VT stebėjimo temos dalyviams: kurio poskyrio yra 913 nežinau, bet greičiausiai bus 1).

                                      Atvaizdas


                                      Atvaizdas
                                      ačiū už reportažą o man patinka tokia reklama galėtų daugiau tokių būti
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Dar vienas trolikas su SMS reklama 2696

                                        Comment


                                          Be jo dar yra 1677 17 maršrute.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X