Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Apartamentai „Nida“

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    9 nuotrauka: pastotės ūžimas gyventojų nevargins?
    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

    Comment


      Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
      9 nuotrauka: pastotės ūžimas gyventojų nevargins?
      Manau, neturėtų. Ne taip jau garsiai tos pastotės ūžia, pats gyvenu su tokia visai šalia namo ir nei karto nepajutau jokio diskomforto. Be to, "Nidoj" pirmi du aukštai - komercinės patalpos.

      Comment


        2007 03 19

        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          2007.03.29

          1.



          2.





          3.

          Comment


            2007 03 27

            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Visai sutikciau cia gyvent, tik visi butai 50-70 kv.m. jau ispirkti su gerais vazidais...

              Comment


                2007 04 12

                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Visgi šiaurinis Nidos fasadas pakeistas ir dabar iš visų pusių aptaisytas rudom plokštėm. O gaila. Manau būtų visai neblogai atrodęs.

                  Comment


                    2007.05.30

                    Fasado apdailai panaudotos medžiagos tikrai ne iš pigiųjų, tačiau nepasakyčiau, kad gerai atrodo. Tiesiog pakenčiamai neblogai

                    Iš šiaurės vakarų pusės



                    Iš vakarinės pusės













                    Iš pietų pusės





                    Iš rytų





                    Comment


                      Idomu tie stiklo sudurimu neatitikimai su rudos apdailos medziagos sudurimais planuoti ar 'taip isejo'? Dabar stiklo sudurimo siules eina kiek zemiau nei apdailos medziagu. Deep'o 2 ir 6 nuotraukos. Man kazkaip tai krito i aki... Ko gero toks sumanymas buvo, nes langai viename is fasadu isdestyti nesimetriskai.

                      Comment




                        Iš šios pusės vaizdas jau kaip ir nebesikeis... tai net nežinau, gražu čia ar nelabai. Vizualizacijos, kaip visada, buvo gražesnės.

                        Comment


                          Man Nidos apartamentai patinka tuo, kad yra pastatu kompeksas, kurie yra ganetinai skirtingi ir skirtingu auksciu, kas labai sutankina panorama ir padaro ja ne nuobodzia.

                          Comment


                            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                            Man Nidos apartamentai patinka tuo, kad yra pastatu kompeksas, kurie yra ganetinai skirtingi ir skirtingu auksciu, kas labai sutankina panorama ir padaro ja ne nuobodzia.
                            Kad taip dar b0tų tūrio mažiau ir "lengvesnis" visas kompleksas, tai gal ir nieko.

                            Bet kuriuo atveju geriau nei "nuostabusis" delfinas
                            Ne vistiek

                            Comment


                              1.


                              2.

                              Comment

                              Working...
                              X