Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

AE. Dubajus / Dubai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    AE. Dubajus / Dubai

    Dubajus, randasi Jungtinių Arabų Emyratuose. Emyratų sostinė yra Abu Dhabis, tuo ir telieka tik pavadinimas sostinė, nors irgi akiai malonus miestas.
    Dubajuje gyvena apie 997,000 gyventojų, nors dar visai neseniai jeme gyveno gerokai mažiau žmonių. Ištisus metu čia šviečia saulė ir yra labai karšta. Dirbamos žemės nėra nei lopinėlio, kur pažvelgsi vien dykumos.

    Darbų įkarštis Dubajuje






    miestas:








    Dubajus ryte:


    Vienintelis pasaulyje viešbutis turintis 7 žvaigždučių statusą, BURJ AL ARAB, išvetrus reiškia arabijos burė.





    švara nepriekaištinga mieste:


    #2
    be zodziu,va cia tai miestas!!!!
    Alternative

    Comment


      #3
      Nerealu... Kaiptik preita sekmadieni Cekuolis savo laidoj kalbejo apie JAE. Ypac nerealiai atrodo tie ju nauji uzmojai su salom ;D Rojus zemej!

      Comment


        #4
        Šiaip gražu, užmojai irgi fantastiški...

        Man tik įdomu, kas bus, kai baigsis jų nafta... Vien iš turizmo nepragyvensi...

        Comment


          #5
          www.thepalm.ae
          palmės formos dirbtinai supilta sala: darbai vyksta 24h per para:





          Comment


            #6
            Parašė Vaidas
            Šiaip gražu, užmojai irgi fantastiški...

            Man tik įdomu, kas bus, kai baigsis jų nafta... Vien iš turizmo nepragyvensi...
            vat butent kad as taip irgi galvojau iki Cekuolio laidos pasirodo JAE pajamos:
            1.Verslas
            2.Turizmas
            3.Nafta
            Tad manau pasibaigus naftai jie labai nepergyvens...

            Comment


              #7
              ar tik cia ne didziausia pasaulyje statybviete? mastai nerealus..kaip pagalvojau, kai Lietuvoj issiveza treninguoti berniukai auka i miskus, tai cia i dykuma..


              Prie ruso man buvo geriau

              Comment


                #8
                Ta The Palm yra tik maza dalis grandiozinio projekto http://www.dubaiwaterfront.ae/

                Beja alonso, JAE nusikalstamumas beveik nulinis :>

                Comment


                  #9
                  Parašė Vaidas
                  Šiaip gražu, užmojai irgi fantastiški...

                  Man tik įdomu, kas bus, kai baigsis jų nafta... Vien iš turizmo nepragyvensi...
                  cia galima butu sulygint su Norvegija. nebijok, nesedi jie ranku sudeje ir nezliumbia. pvz Norvegijoj yra toks dalykas, kaip "naftos fondas" beveik visi pinigai, gauti is nafos, valstybes kaupiami, investuojama uzsienyje, i versla, skatina turizma, kuris jau klesti. nafta galima sakyti, suteikia labai dideli pradini kapitala beje, jei neklystu, tas "naftos fondas" - vienas didziausiu pasaulyje..


                  Prie ruso man buvo geriau

                  Comment


                    #10
                    @ dzipas

                    paziurejus i nuotraukas, galima pagalvoti, kad ten isvis nera kam nusikalsti

                    tik idomu, kaip su ekstremistais ir viskiomis ten binladeninemis grupuotemis. koks ju poziuris i salia kylanti didziuli vakarietisko tipo, kapitalistini, su daug scyscraperiu metropoli?


                    Prie ruso man buvo geriau

                    Comment


                      #11
                      http://www.dubaiwaterfront.ae/ yra filmukas apie waterfront,
                      dar vienas projektas : www.hydropolis.com, tai viebutis po vandeniu

                      Comment


                        #12
                        http://www.projectdubai.com/buildings.php, projektų foto, apartamentų, butų, namų kainos.
                        siaip labai vasarą norečiau ten nusigauti

                        Comment


                          #13
                          Jo, jie turi naftos.

                          Comment


                            #14
                            Nafta dar ne viskas, va ka jie turi galvoje ir ju ambicijos yra viskas ;]

                            Comment


                              #15
                              Parašė Dzipas
                              vat butent kad as taip irgi galvojau iki Cekuolio laidos pasirodo JAE pajamos:
                              1.Verslas
                              2.Turizmas
                              3.Nafta
                              Tad manau pasibaigus naftai jie labai nepergyvens...
                              O verslas daromas iš naftos

                              Šiaip įspūdingas miestas
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Parašė Mantaz
                                O verslas daromas iš naftos

                                Šiaip įspūdingas miestas
                                Butent kad ne is naftos. ;] Jie prisistate dideliu oro uostu, aliuminio gamyklu (nors neturi aliuminio) ;] bet sugeba bizni daryti is nieko

                                Arabai su zydais pasauli valdo, cia faktas

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Dzipas
                                  Nafta dar ne viskas, va ka jie turi galvoje ir ju ambicijos yra viskas ;]
                                  bus pinigu, bus ir minciu kur juos isleisti, bus ir ambiciju..


                                  Prie ruso man buvo geriau

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė alonso
                                    bus pinigu, bus ir minciu kur juos isleisti, bus ir ambiciju..
                                    Na kadangi gretimose salyse pilna pinigu ir naftos... bet ;] Irake kanors panasaus matai?

                                    Comment


                                      #19
                                      dzipai dzipai, ar neskaitei mano ankstesnio komentaro, kur apie Norvegijos naftos fonda kalbejau?


                                      EDIT: cia i tavo comment, is kur jie pasistate "tas aliuminio gamyklas ir t.t."


                                      Prie ruso man buvo geriau

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė alonso
                                        dzipai dzipai, ar neskaitei mano ankstesnio komentaro, kur apie Norvegijos naftos fonda kalbejau?
                                        Skaiciau O Nesusikalbejom biski...

                                        Comment

                                        Working...
                                        X