Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Objektyvai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Objektyvai

    Nors šiuo metu ir atostogauju nuo daugiau laiko reikalaujančios fotografijos, vienkartiniam reikalui prispyrus nusprendžiau savo arsenalą papildyti dar vienu sandu, kuris jau laukia parduotuvėje atsiimti. Pravers ir statybų papildymams

    Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Jūs geriau dėkit ne savo technikos nuotraukas, o gerus su ja padarytus darbus

    Comment


      #3
      /\
      Labai įdomu ir į techniką pažiūrėt, bei apie ją pašnekėt

      Comment


        #4
        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą

        Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM
        kuo sis objektyvas geras? noreciau tavo keliu argumentu, nes apie juos (objektyvus) mazai tezinau.

        Comment


          #5
          Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
          kuo sis objektyvas geras? noreciau tavo keliu argumentu, nes apie juos (objektyvus) mazai tezinau.
          Va šituo geras: http://foto.terpe.lt/inkelti/20061222/DSC_4551.JPG
          tai yra plačiakampis objektyvas- puikiai tinka miesto architektūrai fotografuoti

          Sveikinu, Mantai, tikiu kad rasi puikų pritaikymą šiam stiklui

          Plačiakampis kaip minėjau ir mano pirkinių sąraše 2007 metams yra. Svajoju apie šitą, tik nežinau ar spėsiu tiek sutaupyti:

          ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:4.0
          Kaip po dykumą blaškiausi

          Comment


            #6
            7 mm jau sis tas
            Neišmeskite spalvų

            Comment


              #7
              Reikia neužmiršti, kad Olympusas naudoja "four thirds" sistemą, todėl 7mm "tampa" 14 mm, taigi praktiškai tuo pačiu, kaip 10 mm ant Nikon'o

              Comment


                #8
                As kazkaip irgi emiau galvoti apie 10mm. Kazi, koks pigiausias variantas Canon'ui? Islaidauti, deja, tokiems dalykams negaliu. Idomu, kaip su tokiais dalykais eBay? Ar nepavyktu sutaupyti?

                Comment


                  #9
                  Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                  Reikia neužmiršti, kad Olympusas naudoja "four thirds" sistemą, todėl 7mm "tampa" 14 mm, taigi praktiškai tuo pačiu, kaip 10 mm ant Nikon'o
                  Nežinau visų optikos mokslo subtilybių, bet ZD apžvalgos kampas plačiajame kampe yra 114 laipsnių, Sigmos 102,4. Skirtumas aišku nedidelis, bet yra.

                  Nu bet dzin- svarbu kas tą objektyvą sukinėja

                  Visiems gerų švenčių
                  Kaip po dykumą blaškiausi

                  Comment


                    #10
                    Hm tai jei nepaslaptis , tai kiek vidutiniškai tokie plačiakampiai stikliukai kainuoja ?

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Sigma Vilbroj ~1900, bet matyt galima nuolaidėlę dar išsireikalauti.

                      http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=173&pid=5893
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #12
                        Na nieko sau kaineles... o as tikejausi, kad galima issisukti su kokiu £100/LTL500 (pigiausia, ka radau, yra tai, taigi litais apie 1450), o ir tas turbut pigiausias savo kategorijoje
                        Teks man apsieiti be tokiu zaisliuku dar kuri laika
                        Paskutinis taisė John; 2006.12.25, 19:24.

                        Comment


                          #13
                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          Na nieko sau kaineles... o as tikejausi, kad galima issisukti su kokiu £100/LTL500 (pigiausia, ka radau, yra tai, taigi litais apie 1450), o ir tas turbut pigiausias savo kategorijoje
                          Teks man apsieiti be tokiu zaisliuku dar kuri laika
                          Tikiu, kad gali rasti naudotą ne bais brangią kokių 8mm žuvies akį
                          Kaip po dykumą blaškiausi

                          Comment


                            #14
                            tas platus kampas man maziausiai jauciu butu reikalingas is visu stiklu
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              #15
                              @vytauc
                              nebloga ideja, jei turesiu laiko, pasizvalgysiu, gal ka nors rasiu. Visgi placiakampis objektyvas gali buti labai idomus zaisliukas, ypac situacijose, kai kitaip neina aprepti dideles dalies pastato (tiek isoreje, tiek viduje)

                              @dts
                              na as anksciau kazkaip visiskai abejingai ziurejau i tokius objektyvus, bet likau suzavetas keletu temu cia ir Skyscraperpage, kur fotografai panaudojo 10mm. Uzmesk aki i S_P tema apie Londona: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=3339

                              Comment


                                #16
                                Aš jau plačiakampį užsisakiau, bet dėl kalėdinės prakybos viskas čia yra sulėtėję. Jau apmokėta, bet vis dar neišsiunčia. Nieko, ir taip laiko dabar fotografuoti nėra, pakentėsiu, palauksiu
                                beg, borrow and steal

                                Comment


                                  #17
                                  Na, jei jau galvoti apie geresnį plačiakampį, tai aš rinkausi kiek universalesnį 17-40L, ant 350D jis tampa ~28-64, žodžiu, gana universalu, mano daugiausiai naudojamas stiklas.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė zydrunasss Rodyti pranešimą
                                    kuo sis objektyvas geras? noreciau tavo keliu argumentu, nes apie juos (objektyvus) mazai tezinau.
                                    Geras tuo, kad aprėpia platų kampą, o ši savybė nepakeičiama fotografuojant ankštose erdvėse kaip gatvės ar patalpos. Pvz.:



                                    Parašė vytauc Rodyti pranešimą
                                    Sigma Vilbroj ~1900, bet matyt galima nuolaidėlę dar išsireikalauti.

                                    http://www.vilbrafoto.lt/index.php?id=173&pid=5893
                                    Vilbroje pavyko gauti už 1700 Lt
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      jo- jėgelė lauksiu daugiau nuotraukų su juo darytų

                                      kas dar gerai su mažais mm- galima didesniu išlaikymu nuo rankų pleškint.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                        Pvz.:
                                        Gražus interjeras
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment

                                        Working...
                                        X