PDA

Keisti į išsamų rodinį : Projektai Radviliškyje


Puslapiai : 1 [2] 3

doncius
2009.05.08, 15:11
tai šitas pastatas kuris rekonstruojamas nebuvo sudegęs. degė šalia buvęs, ex būtų ūkis. dabar jau jis nugriautas, o malūnas tvarkomas.. ka-kur buvai viena akim matęs, kad bus rekonstruojamas malūnas ir akmeninis pastatas esantis priekyje.. :)

Šiaip jei neklystu tai ten evangelikų ar kitokio tikejimo buvusi bažnyčia. Ar aš čia nusišnekėjau? Ir gal kas žinot, kas tą rekonstrukciją užsakė ir vykdo?

BlackDewil
2009.05.08, 20:31
Šiaip jei neklystu tai ten evangelikų ar kitokio tikejimo buvusi bažnyčia. Ar aš čia nusišnekėjau? Ir gal kas žinot, kas tą rekonstrukciją užsakė ir vykdo?

kažkokia tais bažnyčia.. tik tikėjimų nežinau :D vykdo lyg ir kvėglio firma, užsakovas turbūt savivaldybė...

doncius
2009.05.09, 10:19
TRUPUTIS NAUJIENŲ

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090509/tinka.jpg

*Radviliškio Aušros aikštės rekonstravimui yra parengtas ir suderintas techninis projektas. Rangos darbai turėjo įvykti šių metų vasarą. Tačiau negavus finansavimo statybos darbai įšaldyti iki to laiko, kai gausime tam reikalui pinigėlių.

*Radviliškio autobusų stoties rekonstravimui buvo sudaryta sutartis su investuotoju. Buvo įsipareigota pastatyti autobusų stotį ir „Norfos“ tinklo prekybos centrą. Tačiau dėl ekonominės situacijos šalyje investuotojas nerizikuoja plėtoti prekybos centrų objektų plėtros, todėl projektavimo darbai yra užtrukę.
Pagal 2009 m. pradžios planą buvo numatyta, kad liepos mėn. prasidės statyba.

NEOFICIALU
*Planuojama vykdyti dalinę centrinio stadiono rekonstrukciją, bet šiuo metu t. p. sprendžiamas finansavimas. Dar yra projektas "Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimo plėtra" - rekonstruoti (asfaltuoti) Radviliškio miesto Eglių, Ąžuolų, Daukanto ir Marcinkevičiaus gatves. Bet galutinių sprendimų šiuo metu nėra aišku.

ermisbug
2009.05.09, 12:36
Baznycia tai ta tik kur akmenine arciau kelio, o maluno savininkai kazkas kiti.

BlackDewil
2009.05.09, 16:57
su tuo stadijonu tai aš nesuprantu, jau senai ten turėjo būt pradėta rekonstrukcija..

doncius
2009.05.09, 17:25
Baznycia tai ta tik kur akmenine arciau kelio, o maluno savininkai kazkas kiti.

Jo tą suprantam, jei norėjai pasakyti, kad malunas yra privati nuosavybė, tai aš ir taip mąstau. Dar iš miesto bendrojo plano atkapsčiau, kad Bažnyčia yra evangelikų liuteronų ir įrašyta i miesto kultūros paveldo sarašą, kaip Evangelikų liuteronų pastatų kompleksas.

doncius
2009.05.09, 17:37
su tuo stadijonu tai aš nesuprantu, jau senai ten turėjo būt pradėta rekonstrukcija..

Turėt turėjo, bet kad pinigų pritrūko. Čia tikriausiai buvo sumanymas kuo labiau pasinaudoti VIP (valstybės investicijų projektų ar panašiai) skiriamais pinigais ir dedant kuo mažiau savų lėšų. Kadangi krizės akivaizdoje investicijos karpomos neišimtis ir čia. Nors Salamakinas buvo išpešęs berods 500 tks. LT stadionui.

Man iškart pasirodė keista kai tokiems darbams buvo numatyti tik 2 mln. kažkaip nebuvo labai realu. Manyčiau vien bėgimo takams keisti reiktų milijono, na bet aš ne specialistas.

Reikia tairautis savivaldybėje, bet man nebelabai atrašo :D

BlackDewil
2009.05.09, 23:28
tai 500k lt mažoka, vien 'paplovimui' tiek reiktų :)

doncius
2009.05.11, 17:00
IŠTRAUKA IŠ MERO DARBOTVARKĖS

Trečiadienis (2009-05-13)
13.00 val. UAB „Radviliškio šiluma“ – Radviliškio miesto biokuro katilinės su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu statybos darbų pradžia (kapsulės įkasimo ceremonija).

Na ką prasideda bemaž 10 milijonų vertės projektas kuris gal būt leis sumažinti šildymo kainas.

doncius
2009.05.20, 17:21
Radviliškyje pradėta biokuro katilinės statyba

Kapsulės su laišku ateities kartoms įkasimo į naujos biokuro katilinės pamatus ceremonija vyko UAB „Radviliškio šiluma“ teritorijoje, kurioje iki naujo šildymo sezono pradžios turės iškilti Radviliškio miesto biokuro katilinė su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu. Katilinė statoma pagal projektą „Radviliškio miesto biokuro katilinės su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu statyba“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Bendra tinkamų finansuoti išlaidų suma – 9 509 717 Lt.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090520/katiline 01.jpg

Katilinėje numatoma sumontuoti du biokurą deginančius vandens šildymo katilus, kiekvieną po 5 MW, dujų kogeneracinę jėgainę ir 3,5 MW kondensacinį ekonomaizerį. Bus pastatyti katilinės ir kuro ūkio pastatai, mechanizuotas kuro ūkis, užtikrinantis biokuro sandėliavimo ir automatinio padavimo į katilinę funkcijas, elektros ūkis ir automatinio valdymo sistema, sutvarkyta infrastruktūra. Pagaminta šiluminė energija termofikacinio vandens pavidalu bus tiekiama Radviliškio miestui. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis teigė, jog nauja katilinė padidins energijos gamybos efektyvumą bei atsinaujinančiųjų energijos išteklių vartojimą: „Mūsų tikslas – išsaugoti žemę ateities kartoms. Atsinaujinančių energijos šaltinių, tokių kaip mediena, šiaudų, pjuvenų granulės, durpės sumažins dujų suvartojimą, mažins aplinkos taršą.“ Iki šiol nepakankamai dėmesio yra skiriama vietiniams ir atsinaujinantiems energijos ištekliams. Biokuro naudojimas padėtų sumažinti priklausomybę nuo kuro importo ir galbūt sumažintų šildymo kainą.

Energijos gamybos iš atsinaujinančiųjų energijos išteklių plėtra – vienas pagrindinių Europos Sąjungos bei Lietuvos energetikos politikos tikslų. Senojoje UAB „Radviliškio šiluma“ katilinėje, pastatytoje katilai daugiausiai kūrenami dujomis. Dominuojantis pirminės energijos išteklių importas iš Rusijos, Lietuvai reikalingų dujų tiekimo priklausomybė nuo Rusijos verčia ieškoti alternatyvių šildymo būdų. Biokuro katilinė – pirmas žingsnis šios alternatyvos link. Tikimasi, kad biokuro katilinėje bus pagaminama 70 proc. šilumos, skirtos Radviliškio miesto gyventojams.

Siekdama strateginių ES ir Lietuvos energetikos politikos tikslų, UAB „Radviliškio šiluma“ siekia įgyvendinti investicijų projektą, kurio tikslas – plėtoti energijos gamybą iš atsinaujinančių energijos išteklių. Pagrindinis uždavinys – modernizuoti UAB „Radviliškio šiluma“ gamybinę infrastruktūrą. Įgyvendinus projektą, keisis kuro balansas (dujos sudarys tik iki 39%), įmonė bus mažiau priklausoma nuo gamtinių dujų kainų svyravimų; platesnis atsinaujinančių energijos išteklių vartojimas lems įvairesnių išteklių paklausą: bus sudarytos sąlygos uždirbti vietos ūkininkams, auginantiems karklus, parduodantiems šiaudus ir pan., paskatins žemės ūkio veikla užsiimančius asmenis iš dalies perorganizuoti savo veiklą, orientuojantis į biokuro gamybą ir tiekimą energetikos objektams; bus sudarytos prielaidos šilumos energijos savikainos mažinimui; padidės energijos tiekimo patikimumas. Projekte numatytos taršos mažinimo priemonės sudarys sąlygas išvengti neigiamo poveikio aplinkai, CO2 metinis išmetimas įgyvendinus projektą sumažės apie 8 401 t.

Objekto užsakovas – UAB „Radviliškio šiluma“, biokuro katilinės darbo projektą parengė UAB „Manfula“, statybos darbus atliks UAB „Enerstena“.

Šiandien UAB „Radviliškio šiluma“ miesto katilinė tiekia šilumą 4 730 vartotojų, daugumą kurių (91 proc.) sudaro gyventojai.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090520/katiline 02.jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090520/katiline 03.jpg

INFO:www.radviliskis.lt

doncius
2009.05.25, 17:44
Kadangi jau seniau apie tai buvau užsiminęs tai ir šiandien parašysiu.

Radviliškio mieste ant pagrindinių gatvių (Gedimino, Dariaus ir Girėno, Maironio, Vaižganto, A. Povyliaus, Jaunystės, Šiaulių) apšvietimo lempų stulpų iškabinta 120 vnt. miesto tipo šiukšliadėžių.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090525/dezes[1].jpg

Jas, vadovaudamasi Radviliškio miesto šiukšliadėžių įrengimo, priežiūros ir remonto koncesijos sutartimi, pasirašyta su Radviliškio miesto seniūnija, iškabino konkursą koncesijos pagrindu laimėjusi UAB „RTM“. Pagal koncesijos sutartį, šiukšliadėžes įrengusi bendrovė turės jas prižiūrėti, remontuoti. Šiukšliadėžes ištuštins šaligatvius valantys seniūnijos darbininkai: jiems išdalyti raktai, maišeliai šiukšlėms.

Šiandien šiukšliadėžės įrengtos keliose pagrindinėse miesto gatvėse, ateityje, pagerėjus finansinei situacijai, šiukšliadėžių turėtų būti įrengta daugiau (iki 220 vnt.). Sutartis su UAB „RTM“ pasirašyta septyneriems metams su teise ją pratęsti ilgesniam laikotarpiui.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090525/dezes[2].jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090525/dezes[3].jpg

INFO: www.radviliskis.lt
FOTO: www.rtm.lt

doncius
2009.05.30, 22:14
Aš kaip ambasadoriue pabūsiu
http://video.yahoo.com/watch/5171540/13677319
Radviliškio pristatymo video. Žiūrėkit ir susipažinkit.

BlackDewil
2009.06.01, 14:58
man baisu pagalvot apie tą biūrų pastata dygstantį centre.. arba labai kažkuom ten jis turės nustebint, arba eisiu aš jo griaut :D

doncius
2009.06.01, 16:17
man baisu pagalvot apie tą biūrų pastata dygstantį centre.. arba labai kažkuom ten jis turės nustebint, arba eisiu aš jo griaut :D

kodėl taip drąstiškai?

BlackDewil
2009.06.01, 16:29
nu tu pažiūrėk kaip ten kas atrodo.. archiektas turbūt girtas buvo :D

doncius
2009.06.01, 16:39
Kaip as supratau bus du kubikai. Vienas stiklinis 2 aukštų kitas muro 3. Šiaip senokai atkreipęs dėmesį buvau gal kokios permainos nematytos.

BlackDewil
2009.06.01, 16:44
tai sakau, nebent kuom nustebins ten.. bet jaučiu nieko gero :)

doncius
2009.06.02, 16:30
Truputėli paskaitinėjau biudžeto tikslinimo raštą. Ir šis bei tas, kas aktualu pletros projektams ir kaip jų finansavimui smogia krizė

PRIDEDAMA
*Savivaldybės administracijos sąmata ,Radviliškio miesto kultūros centro pastato
Radviliškyje Maironio g. 10, rekonsrtavimo darbai - 400,0 tkst. Lt.

MAŽINAMA
*Radviliškio miesto stadiono Radviliškyje, Radvilų g. 8, begimo takų ir tribūnų
rekonstravima- 250,0 tkst. Lt;

*Eglių, Ąžuolų, Daukanto ir Marcinkevičiaus gafvių rekonshukcija- 55,0 tkst. Lt

*Viešosios įstaigos Radviliškio rajono pirmines sveikatos priežiūros centro pastato
Radviliškyje Gedimino g. 9, rekonstravimas (poliklinika) - 180,0 tkst. Lt

PLAČIAU
http://www.radviliskis.lt/component/option,com_docman/task,cat_view/gid,153/Itemid,71/

BlackDewil
2009.06.02, 16:40
sakiau, kad nebus jokių stadijonų atnaujinimų.. :)

doncius
2009.06.11, 08:48
Šiandien svečiuojamės Radviliškio autobusų stotyje. Stotis kaip meras sakė moraliai ir fiziškai paseno. Ji nebeatitinka nei radviliškiečių poreikio, nekalbant apie higiena ir estetiką.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i14_fasadas.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i14_peronas.JPG
Vidus nuo rusų laikų nepasikeitęs, na gal viskas tik labiau apgriuve ir pasene. Lubos nežinau ar aprūkusios ar lietaus sulietos. Tinkas suskilinėjęs ar išvis nutrupėjęs. Sienos aprašinėtos.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i14_vidus 1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i14_vidus 5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i14_vidus 3.JPG
Tokia stotis yra dabar, nukeltosios rekonstrukcijos belaukiant.

doncius
2009.06.11, 19:25
Teko praeiti pro Kultūros rūmus tai pastebėjau statybininkus. Tikriausiai prasideda kultūros rūmų rekonstrukcija/fasado apšiltinimas. Kažkaip keistai atrodo kai pastoliai pastatyti tik prie langų ir putos dedamos tik prie jų, gal dėl to kad tai tik pradžia
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i90_P6110003.JPG

doncius
2009.06.12, 13:15
Prie malūno darbai juda bet išlėto, gaila nėra jokios iškabos kas atlieka rekonstrukcijos darbus ir kas čia ką žada įkurdinti. Teko girdėti pletkus, jog tai tūrėtų būti daugiabutis. Bet smarkiai abejoju. Kadangi šie pastatai berods yra įtraukti į kultūros paveldo sąrašą tai rašysiu užklausimą į savivaldybę, gal pavyks ką nors sužinoti.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090612/i34_P6100045.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090612/i34_P6100043.JPG
Buvusių maldos namų kolkas niekas neliečia, turbūt ir nepalies.

doncius
2009.06.13, 08:55
Štai kaip dabar atrodo statomos administracines patalpos (vadinamas biūrų centras). Nieko labai įspūdingo, bet manau kolkas vaizdas teikiantis vilčių, jog fasadas nebus dengtas ranila :D Kaip minėjo BlackDewil architektūriškai jis nebus niekuo įpatingas, bet stiklu dengtas fasadas yra dar gan naujovė mūsų mieste, tad galutinis vaizdas tikiuosi bus geras.


http://foto.terpe.lt/inkelti/20090613/i4_fasadas 1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090613/i4_fasadas.JPG

doncius
2009.06.14, 17:21
2009-05-29
Bus rekonstruojamas kelio Šiauliai-Radviliškis ruožas
Lietuvos automobilių kelių direkcija penktadienį paskelbė 6,5 kilometro ilgio kelio Šiauliai-Radviliškis ruožo dangos rekonstrukcijos konkursą.

Konkursą laimėjusi bendrovė per 18 mėnesių turės rekonstruoti kelio Šiauliai-Radviliškis ruožą nuo 59,7 iki 66-to kilometro, įdiegti eismo saugos ir aplinkosaugos priemones, pranešė "Valstybės žinios".

Planuojama įrengti 147,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto asfalto dangos, 11,41 kilometro atitvarų ir atlikti kitus darbus.

Pasiūlymų dalyvauti konkurse laukiama iki liepos 14 dienos.

Projektą planuojama iš dalies finansuoti Europos Sąjungos sanglaudos fondo lėšomis.

www.zebra.lt

BlackDewil
2009.06.14, 21:21
2009-05-29
Bus rekonstruojamas kelio Šiauliai-Radviliškis ruožas
Lietuvos automobilių kelių direkcija penktadienį paskelbė 6,5 kilometro ilgio kelio Šiauliai-Radviliškis ruožo dangos rekonstrukcijos konkursą.

Konkursą laimėjusi bendrovė per 18 mėnesių turės rekonstruoti kelio Šiauliai-Radviliškis ruožą nuo 59,7 iki 66-to kilometro, įdiegti eismo saugos ir aplinkosaugos priemones, pranešė "Valstybės žinios".

Planuojama įrengti 147,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto asfalto dangos, 11,41 kilometro atitvarų ir atlikti kitus darbus.

Pasiūlymų dalyvauti konkurse laukiama iki liepos 14 dienos.

Projektą planuojama iš dalies finansuoti Europos Sąjungos sanglaudos fondo lėšomis.

www.zebra.lt

o kur čia tokie kilometrai? :D nebus nuo lukoil'o iki antaniškių parko? tada miesto ribose tęstus rekonstruotas ruožas.. :)

doncius
2009.06.15, 15:01
o kur čia tokie kilometrai? :D nebus nuo lukoil'o iki antaniškių parko? tada miesto ribose tęstus rekonstruotas ruožas.. :)

mano manymu tu keliauji į priešingą pusę :D Pagal mane tai viskas prasides nuo urėdijos link Šiaulių 11 kilometrų. Gal toliau bus rengiamas projektas Kairių aplinkkeliui.

BlackDewil
2009.06.15, 17:22
mano manymu tu keliauji į priešingą pusę :D Pagal mane tai viskas prasides nuo urėdijos link Šiaulių 11 kilometrų. Gal toliau bus rengiamas projektas Kairių aplinkkeliui.

nu galėtų taip būt, aš už :D

doncius
2009.06.23, 16:22
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/B9uC8K0VbKs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/B9uC8K0VbKs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

G-Shock
2009.06.23, 16:25
Teko praeiti pro Kultūros rūmus tai pastebėjau statybininkus. Tikriausiai prasideda kultūros rūmų rekonstrukcija/fasado apšiltinimas. Kažkaip keistai atrodo kai pastoliai pastatyti tik prie langų ir putos dedamos tik prie jų, gal dėl to kad tai tik pradžia
Atvaizdas
(http://foto.terpe.lt/inkelti/20090611/i90_P6110003.JPG)

Manyčiau dėl to jog tai yra kampai :) Nepradės juk šiltint nuo vidurio :)

doncius
2009.06.29, 13:28
Nedidelis atnaujinimas

Parašiau pora laiškų ir į vieną gavau atsakymą tad cituoju "Pastatas, kuris dabar rekonstruojamas priklauso verslininkui Kvėgliui ir jis jį atstatinėja kaip kultūros paveldą. Jam buvo iškelta tokia sąlyga, kad atstatytų, nes jis turi žemės sklypą šalia to malūno ir kažką ruošiasi ten statyti"

Tad geros dvi naujienos, jog bus sutvarkytas ne tik šis pastatas, bet ir kažkas netoliese (idomiai skamba :D ). Šiaip įdomu ką Kvėglis ketina statyti ir kuo užsiimti ....?

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090629/i84_Copy of P6290001.JPG
Medinė apdaila visai neblogas variantas fasadui, žinant kad šis pastatas iki sudegimo buvo medinis. Šiek tiek autentiškumo ir vis ne ranila. :D

doncius
2009.07.05, 09:42
Jau gan ilgai besitesianti 3-iojo daugiabučio renovacija pamažu juda pabaigos link. Jau net pradėtas vienos sienos dažymas. Idomiai atrodo kai dar nevisas fasadas aptinkuotas tikėkimės taip nepaliks.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090705/i96_daugiabutis1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090705/i96_daugiabutis2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090705/i96_daugiabutis3.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090705/i96_daugiabutis4.JPG

BlackDewil
2009.07.06, 16:26
Nedidelis atnaujinimas

Parašiau pora laiškų ir į vieną gavau atsakymą tad cituoju "Pastatas, kuris dabar rekonstruojamas priklauso verslininkui Kvėgliui ir jis jį atstatinėja kaip kultūros paveldą. Jam buvo iškelta tokia sąlyga, kad atstatytų, nes jis turi žemės sklypą šalia to malūno ir kažką ruošiasi ten statyti"

Tad geros dvi naujienos, jog bus sutvarkytas ne tik šis pastatas, bet ir kažkas netoliese (idomiai skamba :D ). Šiaip įdomu ką Kvėglis ketina statyti ir kuo užsiimti ....?

Atvaizdas
(http://foto.terpe.lt/inkelti/20090629/i84_Copy of P6290001.JPG)
Medinė apdaila visai neblogas variantas fasadui, žinant kad šis pastatas iki sudegimo buvo medinis. Šiek tiek autentiškumo ir vis ne ranila. :D

jėėėė. aš čia su taika ir geromis naujienomis.. kolkas viskas juda link to, kad šiame rekonstruotame pastate bus jaunimo centras, pramogų kompleksas ir panašiai :) daugiau info gal vėliau.. yra viena bėda, kažkas iš valdininkų kaišioja pagalius į ratus :nzn:

ermisbug
2009.07.06, 18:20
IS KUR TOKIOS ZINIOS? :hm:

BlackDewil
2009.07.06, 18:26
IS KUR TOKIOS ZINIOS? :hm:

patikimi šaltiniai.

doncius
2009.07.06, 22:48
jėėėė. aš čia su taika ir geromis naujienomis.. kolkas viskas juda link to, kad šiame rekonstruotame pastate bus jaunimo centras, pramogų kompleksas ir panašiai :) daugiau info gal vėliau.. yra viena bėda, kažkas iš valdininkų kaišioja pagalius į ratus :nzn:

papasakok kuo plačiau, aišu jei tai ne valstybinė paslaptis, o aš tada pabandysiu parašyt keliems pažystamiems

BlackDewil
2009.07.08, 17:35
nėra ką labai plačiai pasakoti, vyksta rekonstrukcija, o planus pasakiau :)

ermisbug
2009.07.08, 22:11
tai nesimaivyk ir klok viska ką žinai

BlackDewil
2009.07.10, 20:29
tai nesimaivyk ir klok viska ką žinai

pasakiau ką sužinojau, ko tu dar nori? kad prisisvajočiau konors? :D

doncius
2009.07.16, 10:51
Ketvitadienį tarybos posedyje bus teikiamas SPRENDIMAS DĖL PRITARIMO SUTARTIES PASIRAŠYMUI.

Radviliškio miesto stadiono, Radvilų g. 8, bėgimo takų ir tribūnų rekonstrukcija, konkursas buvo paskelbtas 2009-04-06 d. VŽ informaciniai parnešimai Nr. 27(2), pirkimo Nr. 74633.

Konkursas įvyko 2009-05-19 d..
Konkurse dalyvavo: UAB „Baltva“/AB „Pakruojo arka“, UAB „Aitra“/ UAB „Limega“, UAB „Rūdupis“, UAB „Kamesta“.

UAB „Rūdupis“ pripažintas nugalėtoju, pateikto pasiūlymo vertė 1 950 884,72 Lt.

Tribūnų užstatomo plotas – 507,6 m2, stadiono užstatymo plotas – 13 044 m2, dengtų sėdimųjų vietų skaičius – 480 vnt., pastato rekonstruojamas bendras plotas – 199,69 m2, įrengiamas betoninių trinkelių takas – 695 m2, rekonstruojamų: vandentiekio-nuotekų tinklų ilgis – 723 m; 0,4 kV elektros tinklų ilgis – 56 m, rekonstruojamo sklypo plotas – 24 516 m2.

doncius
2009.07.16, 11:03
Penktosioas pasaulio „Sportas visiems“ žaidynės 2012 -aisiais.

Bus ar jau yra pasirašyta sutartis su Šiauliais. Radviliškio rajono savivaldybė Sutartyje įsipareigoja sutelkti žmogiškuosius ir materialiuosius resursus:

Ø Sudaryti darbo grupę pasirengimui Penktosioms pasaulio „Sportas visiems“ žaidynėms organizuoti 2012 metais ir vykdyti jų veiklą.

Ø Deleguoti Savivaldybės administracijos darbuotojus ir biudžetinių įstaigų darbuotojus į direktorato darbo tarnybas

Ø Teikti pasiūlymus dėl Žaidynių programos (tradicinės, nacionalinės sporto šakos, naujos sporto šakos, kultūros renginiai).

Ø Vykdyti pasirengimo darbus ruošiantis tarptautiniams renginiams, vyksiantiems 2009-2012 metais, juos koordinuoti ir vykdyti.

Ø Ieškoti finansavimo šaltinių Žaidynių pasirengimo darbams, jų įgyvendinimui ir Žaidynių vykdymui.

Ø Skirti iš Savivaldybės lėšų: 2009 metais – 15 tūkst. litų, 2010 metais – 15 tūkst. litų, 2011 metais – 15 tūkst. litų, 2012 metais – 15 tūkst. litų, t.y. 10 tūkst. litų daliniam mokesčiui už teisių organizuoti renginį Šiaulių regione perdavimą ir 5 tūkst. litų organizacinėms išlaidoms padengti. Lėšas pervesti kiekvienais metais iki liepos 1 d. į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos sąskaitą.

Ø Dalyvauti darbo grupės ir Regiono plėtros tarybos veikloje.

Teikti informaciją apie pasirengimą Žaidynėms.

Ø Savivaldybės taryba siūlo tvirtinti darbo tarnybą pasirengimui Penktosioms pasaulio „Sportas visiems“ žaidynėms organizuoti 2012 metais ir vykdyti jų veiklą.

Kai kurios sporto varžybos numatomos organizuoti Radviliškyje: sporto arenoje - moterų krepšinio varžybos, centriniame stadione – moterų futbolas . Vyks vandensvydžio varžybos, jei bus pastatytas ir įrengtas baseinas prie sporto arenos. Žaidynių metu atvyktų daug žmonių į Radviliškį ir įplauktų lėšų į rajono biudžetą.

doncius
2009.07.23, 17:12
Štai jau ir UAB RŪDUPIS stadione. Pradžioje darbai prasideda ten kur seniau buvo papludimio tinklinio aikštelė, matyt klojamos naujos komunikacijos ar tai vandentiekio-nuotekų tinklai. Pamažu darbai tikiuosi įgaus pagreitį ir vyks sklandžiai.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090723/i11_P7230038.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090723/i11_P7230036.JPG

BlackDewil
2009.07.24, 11:45
vo blyn, šaunu :)

doncius
2009.07.24, 14:58
Šiandienos straipsnis iš "šiauliaiplius" savaitraščio
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090724/i8_straipsnis.jpg
atrodė kad rimtos kompanijos ir rekonstrukcija neuztruks. Bet...

doncius
2009.07.25, 16:11
Šiaulių apskrities viršininko puslapyje yra ŠIAULIŲ REGIONO 2007 - 2013 METŲ PLĖTROS PLANAS. Ten padaryta anlaize kokie ekonominiai, socialiniai bei kiti reikalai atitinka šalies vidurkius kokie ne. Numatyta kokių priemonių reikia imtis siekiant pagerinti sitaciją. Daug visokių projektų.
http://www.siauliai.aps.lt/ava/selectPage.do;jsessionid=21E900635885D3087596A7C28 E855C32?docLocator=FDE239E6351111DCA86074616461737 3&amp;inlanguage=lt&pathId=6

Maža dalis kas liečia Radviliškį ir kas man pasirodė įdomu.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090725/i22_priemones.jpg
http://www.siauliai.aps.lt/stotisFiles/uploadedAttachments/SRPP2007_2013_priemones_20090619200962394455.pdf visos priemonės

BlackDewil
2009.07.25, 18:31
čia pusės nežinau kur kas kaip yra, kur paminėta, kad jau 'įrengta' :) bmx trasa? wtf? :D

doncius
2009.07.27, 13:31
Tai aš ir nežinau. Bet gal čia tik planai dar kolkas, nes kai kurių projektų datos sukeistos realybeje. Ir sumos sakyciau permažos vygdyti darbus tad viskas gali būti planavimo stadijoje.

doncius
2009.07.28, 09:33
Truputis skaičiukų:
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090728/i37_statybos darbu apimtys.jpg
Kainos surašytos tks. litų.

Matyti, jog rajonams didelę įtaką daro Šiauliai. Kuo didesnis rajono ar rajono centrų ryšys tuo ir statybos apimtys didesnės. Čia mano toks pastebėjimas.

Ir mažas foto atnaujinimas
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090728/i37_P7230041.JPG
"Frankenšteinas"
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090728/i37_P7230040.JPG
Vyksta apšiltinimo darbai

ermisbug
2009.07.28, 20:31
Tas baltas langas tai toks mužikiškas, kad net baisu, jei taip, tai reikejo palikti tuos wc ir nebestatyti tų baidyklių mieste.
Trūksta žodžių ........ :najaune:

doncius
2009.07.29, 08:38
Tas baltas langas tai toks mužikiškas, kad net baisu, jei taip, tai reikejo palikti tuos wc ir nebestatyti tų baidyklių mieste.
Trūksta žodžių ........ :najaune:

Labai nesinervuok, manau jog jo ir nesimatys, jis bus viduje. Kadangi vidaus interjeras buna dažniausiai kuo šviesesnis tai gi ir nedesi juodo lango. Aš manau, nors tikrai negaliu teigti, bet dabar kur yra metalines konstrukcijos ar rėmas nezinau kaip pavadinti, ten taipogi desis langai. Įsivaizduoju kažką panašaus į regitros fasadą.

BlackDewil
2009.07.29, 11:09
kažkoks kosmosas man tas pastatas.. :) ne duok dieve nepatiks jis man, kai bus baigtas.. :D

doncius
2009.07.31, 14:43
Radviliškio ligoninė tęs rekonstrukcijos darbus

Rajono Taryba nusprendė leisti bendrovei „IGLUS“ tęsti Radviliškio ligoninės operacinės ir Reanimacijos — intensyvios terapijos skyrių rekonstrukcijos darbus. Ligoninei bus nupirkta ir būtinosios medicininės įrangos.

Akcinei bendrovei „IGLUS“ leista tęsti 2009-2011 metų valstybės investicijų programoje numatyto projekto “Viešosios įstaigos Radviliškio ligoninės operacinės ir Reanimacijos — intensyvios terapijos skyrių rekonstravimas ir medicinos įrangos įsigijimas“ statybos montavimo darbus ir nupirkti būtinąją medicininę įrangą.

Visa tai kainuos per 340 tūkstančių litų. Už atliktus darbus bus apmokama iš biudžeto lėšų, skirtų valstybės investicijų programoje.

Bendrovei „IGLUS“ iki galutinio atsiskaitymo bus mokama iki penkių procentų metinių palūkanų už faktiškai atliktus darbus.

Tokių priemonių imtasi po to, kai rajono Savivaldybė gavo Radviliškio ligoninės direktorės raštą, kuriame informuota, kad, įgyvendinant ligoninės operacinės ir Reanimacijos — intensyvios terapijos skyrių rekonstravimo darbus, šiais metais skirta nepakankamai lėšų. Dėl to brangūs medicinos prietaisai ir kiti įrenginiai bei patalpos dar metus bus nenaudojami.

Patalpų ir įrangos išlaikymas per metus kainuoja apie 50 tūkstančių litų.

Rajono Tarybos nario Vytauto Simelio teigimu, Ligoninės skyrių rekonstrukcijos darbus reikia tęsti ir tam numatyti lėšų, kadangi Radviliškio ligoninė pretenduoja patekti į regioninio lygio ligoninių sąrašą.

Laima AGANAUSKIENĖ
www.skrastas.lt

doncius
2009.08.10, 12:57
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090810/i43_P8080047.JPG
Aptikau tokį aukcioną. Berods sklypas šioje nuotraukoje. Norėtūsi suprasti visas tas sąlygas, gal kas išmanot?

pastatų aukštingumas – 17 m,
tai manau čia penkiaaukštis
užstatymo tankis – 0,30,
užstatymo intensyvumas – 1,22
kokio dydžio jis galėtų būti, 45butų ar ...? kaip iššifruoti šiuos skaičiukus?

Luigi
2009.08.13, 09:43
Sklypo plotas 6359 m2, užstatyti galima 30% - 1907,7 m2, bet bendras pastato plotas (per visus aukštus) negali viršyti 1,22*6359=7757,98 m2.
Realiai pagal aukštingumą kaip minėjai galėtų būti 5 aukštai, tai pagal pirmą rodiklį išeitų kad galima išspausti 1907,7*5=9538,5 m2, bet antrasis rodiklis kaip matai leidžia mažiau, išeitų, kad arba 4 aukštai arba mažesnio užstatymo namas.

Užstatymo intensyvumas - teritorijos panaudojimo efektyvumą nusakantis užstatymo rodiklis, išreiškiamas sklypo pastatų bendrųjų plotų sumos santykiu su sklypo plotu (bendrojo ploto tankis) arba sklypo pastatų statybinių tūrių sumos santykiu su sklypo plotu (tūrio tankis).

Užstatymo tankis – nurodo statiniais užstatyto ploto santykį su viso sklypo plotu, išreikštą procentais.

doncius
2009.08.14, 10:27
Kadangi šiuo metu pagausėjo pranešimų apie užsienio investuotojus ieškančius palankios vietos įsikurti, tad sumaniau papaišyti ir pristatyti jiems/jums Radviliškio pramonės parką. Gal ir neviskas tiksliai, bet geriau nei nieko. "Radviliškio pramonės parkas" arba kaip aš išverčiau "Greenfield industrial park".
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090814/i99_radviliskio pramones parkas.JPG

BlackDewil
2009.08.14, 18:12
senai jau girdėjau apie tą vaistažolių gamyklą, bet, kad ten niekas nieko nestato :(

doncius
2009.08.17, 09:58
Jo kad nestato žolelių gamyklos tai gaila, bet gal ir jiems jaučiasi krizė, o gal dar tik projektavimo darbai.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090817/i13_P8080046.JPG
Po truputį kyla ir bio katilinė. Sienos iškeltos, o stogo manau dar nedengs kol įrangos nesumontuos nors kas žino. Kaži ar spės iki naujo šildymo sezono?

broniusss
2009.08.17, 17:36
Gal zinote ORS ir viesbucio likima prie gel. stoties ..

doncius
2009.08.18, 12:29
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090818/i94_viesbutis2.jpg
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090818/i94_viesbutis.jpg
jei apie šį senovėje buvusį viešbutį kalbi tai aš nelabai ką ir žinau. stovi apgriuvęs ir tiek. Kad ten kas gyvena abejoju, bet nežinau, tad nieko netvirtinu. Esu kažkada skaitęs, kad bus griaunamas antras nebetinkamas gyventi namas laisvės alėjoje, bet adreso nežinau. Tad sakyčiau gali būti, jog kalba ėjo apie šį.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090818/i94_orsas.jpg
nuotrauka iš interneto bet nepamenu nuorodos. sorry
Tai čia tikrai sunkus atvejis. Kai NT sparčiai ėmė brangti vietinis verslininkas pradėjo supirkinėti įvairius objektus Radviliškyje. Matyt taip investavo. O dabar kai turtas nuvertėja ir toliau griūna, bei darko miesto veidą, niekas nedaroma. Žinau, jog seniunija ne kartą siuntė įvairias užklausas, bet matyt atsakymo negauta, nes per tiek laiko niekas nepasikeitė. Teko girdėti VBS kad tam verslininkui dabar sunkoka, nes turto ne vienas objektas, bet daugelis tušti. Niekas neperka ir nesinuomuoja, o mokesčius mokėti reikia. Tad gal ateitį viskas pasikeis

doncius
2009.08.19, 16:50
Kažkada kalbėjom apie Teniso aikštelės/ korto įrengimą ir gaandus apie įrengimą Radviliškyje, tai šiai dienai galime manyti jog taip ir bus.

Iš mero dienotvarkės:
Antradienis (2009-08-18)
10.30 val. Savivaldybės mažojoje salėje – pasitarimas dėl šventės „Su traukiniu per Tūkstantmetį“ organizavimo.
14.00 val. centriniame miesto stadione – pasitarimas dėl teniso kortų statybos.

BlackDewil
2009.08.19, 18:31
Kažkada kalbėjom apie Teniso aikštelės/ korto įrengimą ir gaandus apie įrengimą Radviliškyje, tai šiai dienai galime manyti jog taip ir bus.

Iš mero dienotvarkės:
Antradienis (2009-08-18)
10.30 val. Savivaldybės mažojoje salėje – pasitarimas dėl šventės „Su traukiniu per Tūkstantmetį“ organizavimo.
14.00 val. centriniame miesto stadione – pasitarimas dėl teniso kortų statybos.

taigi jei neklystu stadijono rekonstrukcijos projekte buvo žadami kortai :) ir ne tokie, kokie buvo, o aptverti ir pan :)

doncius
2009.08.19, 18:35
esi matęs projektą?

BlackDewil
2009.08.19, 20:23
esi matęs projektą?

ne. dabar susimėčiau, nepamenu kas pasakojo apie tai, bet tikrai pasakojo.. :)

doncius
2009.08.25, 09:51
Mažas atnaujinimas
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090825/i77_P8240091.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090825/i77_P8240092.JPG
Buvau vakar mieste tai padariau atnaujinimą. "Biurų centras" matyt kaip ir kalbėjome bus dengiamas stiklu, nes kiek aš suprantu dabar yra montuojami langų rėmai. Tad galima sakyti neužilgo pamatysime galutinį fasado vaizdą.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090825/i77_P8240094.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090825/i77_P8240096.JPG
Aišku nepamiršau užlėkti apziūrėti stadiono. Kai aš buvau darbininkų nemačiau nei kvapo, nors buvau apie 11val. Gal laukia kol šventės praeis, nes renginiai vyks ir stadione. O nuotraukose tai tenioso kortai. Nelabai įsivaizduoju kokio jie dydžio būna, bet iš aikštelės formos mastau, jog bus daromos dvi aikštelės. Kaip BlackDewil minėjo bus jie atverti tvorele, tikriausiai dėl patogumo, kad kamuoliukai nenulėktų betkur, o nelaikys užrakinę. BlackDewil turi ryšių, bet nesakai kas jie :D, Įdomu kokios dar aikštelės bus atnaujintos, gal žinai. Išvis kas bus daroma be to kas parašyta renderyje?

BlackDewil
2009.08.25, 20:34
kad iš nuotraukos man atrodo, kad bus viena aikštelė čia.. nors žinau, kad turėtų būti dvi :)

ryšių yra, bet jie bus slapti :D o ką aš žinau, tai turėtų būti padarytos teniso aikštelės, atnaujinta danga, tribūnos su visomis patalpomis ir kažkoks tai apšvietimas įrengtas :)

doncius
2009.08.27, 13:32
http://www.radviliskiokc.lt/component/option,com_poll/task,results/id,16/?mosmsg=A%C4%8Di%C5%AB%2C+kad+balsavote%21
Galėtų kultūros centras daugiau klausinėti žmonių nuomonės ir dėl reikšmingesnių rekonstrukcijos darbų. Bet šiaip sveikintinas žingsnis kuris leis žmonėms žinoti jog ir jie nors truputį prisidėjo prie darbų.

doncius
2009.08.31, 13:06
Nepaisant to kad šis pranešimas jau įkeltas kitoje temoje įkelsiu jį ir čia.

Automagistralės Panevėžys-Šiauliai ruožo Radviliškis-Šiauliai rekonstrukciją atliks konkursą laimėjusi bendrovė „Šiaulių plentas“.

Lietuvos automobilių kelių direkcija su šia bendrove pasirašė Transeuropinio tinklo kelių E85 (Vilnius-Lyda) ir E272 (Vilnius-Panevėžys-Šiauliai-Palanga) plėtros sutartį.

Sutarties vertė - 80,7 mln. litų, darbai bendrai finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos 2007-2013 metų programos lėšų.

Pagal sutartį magistralinio kelio A9 ruože Radviliškis-Šiauliai bus rekonstruota kelio danga, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, žiedinė sankryža, tunelinis viadukas, įdiegtos saugaus eismo ir aplinkosauginės priemonės.

Darbai turi būti baigti iki 2010 m. gruodžio 21 d.

ŠALTINIShttp://www.lrytas.lt/-12517030971249385563-automagistral%C4%97s-ruo%C5%BEo-radvili%C5%A1kis-%C5%A1iauliai-rekonstrukcija-kainuos-per-80-mln-lit%C5%B3.htm

doncius
2009.09.14, 18:33
Iš mero darbotvarkės
Trečiadienis (2009-09-16)
10.00 val. – Finansų ministerijoje – pasitarimas dėl Radviliškio miesto baseino statybos projekto.

reikia tikėtis, kad darbai link šio projekto įgivendinimo pajudės.

doncius
2009.09.17, 16:11
Aptikau savivaldybės paskelbtų viešųjų pirkimų sarašiuką, tad keli faktai:

II.1.5. Pirkimo pavadinimas
Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro statybos ir įrengimo darbai
II.2. APIMTYS
Sklypo plotas, kuriame bus statomas pastatas 4069 m². Pastato bendras plotas -637,33m², pastato tūris - 3500m³. Pastatas-dviejų aukštų.

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/notice/noticeform.asp?OJEC=&File=2009-08-07/9ae2c479-6a87-40e0-8cec-2ab9a15cdafe.html&B=PPO
----------------------------------------------------
II.1.5. Pirkimo pavadinimas
Burbiškio dvaro sodybos pastatų rekonstrukcijos, atkūrimo ir pritaikymo darbai
II.2. APIMTYS
Rūmų bokštas(01A)-bendras plotas 166,35m²; 4 aukštų; pastato aukštis -13,4 m; pastato tūris 849 m³; Rūmų pirtis(01B )-bendras plotas 93,36m²; 1 aukšto; pastato aukštis -7,01m; pastato tūris 589 m³;Didžioji balandinė (01C) - bendras plotas 21,93m²; 1 aukšto; pastato aukštis -4,2 m; pastato tūris 134 m³;Jungiamasis koridorius(16)-bendras plotas 12,57m²; 3 aukštų; pastato aukštis -14,8 m; pastato tūris 65 m³; Oranžerija(11)- bendras plotas 73,53m²; 1 aukšto; pastato aukštis -3,95 m; pastato tūris 337 m³

https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/notice/noticeform.asp?OJEC=&File=2009-08-07/19b97e69-1f91-43fc-b6ee-dd741ecf9ba5.html&B=PPO
----------------------------------------------------
Radau ir 2009m viešųjų pirkimų planą. Keli faktai:

Eil. Nr. Pirkimo objekto pavadinimas Planuojama pirkimo vertė, Lt
87. Aušros aikštės Radviliškio mieste rekonstrukcijos darbai 3 500 000
90. Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro pastato statybos darbai pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ priemonę „VP3-2.4-SADM-01-R „Nestacionarių socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“ 3 000 000
91. Radviliškio m. Vaižganto gimnazijos sporto aikštelių rekonstrukcijos darbai 2 500 000
92. Radviliškio poliklinikos naujo pastato statybos darbai 8 000 000

doncius
2009.09.22, 16:25
Vaikai vaikai štai jums paveiksliukų, o jei rimtai tai visai netyčia užtikau šiokas tokias vizualizacijas, pasirodo RADVILIŠKIS.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20090922/i13_baseino viz.jpg
Radviliškio miesto plaukimo baseino vizualizacija, idomus bent iš išorės pastatas. Man asmeniškai primena oro uosto bokštus, na gal čia tik man tokios asociacijos. Meras berods ryt važiuoja į Sporto departamentą dėl baseino statybos, tai gal ten kasnors paaiškės. Galėtų savivaldybė ką nors pakomentuoti savo internetiniame puslapyje.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20090922/i13_aikštes viz.jpg
Štai jums ir miesto aikštė, nuo seno projekto matyti tik menki pokyčiai. Atsisakyta baseinėlių, o daugiau lyg ir kaip posenovei. Neseniai teko skaityti jog iki 2013 savvaldybė žada susitvarkyti savo pastatą, tai gal aikštė pasikeis iš pagrindų. Iki tol manau bus rekonstruota ir 2-tra aikštės dalis.

Vizualizacijų šaltinis: http://www.inmintis.lt/?page=home

LBP
2009.09.23, 11:46
Šiaip aišku gerai, kad kažkas vyksta. Gaila tik, kad buvę puikūs baiseinai Baisogaloj ir Alksnupiuose apleisti, pertvarkyti. Sunaikinti, žodžiu.

doncius
2009.09.27, 08:41
Šiaip aišku gerai, kad kažkas vyksta. Gaila tik, kad buvę puikūs baiseinai Baisogaloj ir Alksnupiuose apleisti, pertvarkyti. Sunaikinti, žodžiu.

Žinoma gerai. Tarybiniais laikais kažkaip žmonės logiškai nemąstė juk tokio dydžio miesteliuose statyti baseiną yra utopija, dar šiaip teko girdėti kad panašūs atsiliepimai ir apie Radviliškį, bent jau seniau buvo. mano manymu baseinas Radviliškiui suteiktų didelę naudą sveikatos ir laisvalaikio prasme. Pasisatyti sunkumų manau nekils, bet jo išlaikimas gali būti didžiausias neigiamas aspektas.

BlackDewil
2009.09.27, 09:23
kad ir norėčiau, bet labai kažkodėl abejoju tuom baseinu..

Stendalis
2009.09.29, 17:34
Parasykit gerbiamieji apie automagistrales Siauliai - Panevezys tiesima atkarpoje Radviliskis - Sniuraiciai. Ypatingai svarbus ir idomus projektas.

zaraza-Šiauliai
2009.09.29, 17:47
Parasykit gerbiamieji apie automagistrales Siauliai - Panevezys tiesima atkarpoje Radviliskis - Sniuraiciai. Ypatingai svarbus ir idomus projektas.
Gali rast informacijos čia:
Bendrosios Diskusijos / Infrastruktūra ir susisiekimas / [A9] Panevėžys-Šiauliai

varpininkas
2009.10.01, 12:54
Žinoma gerai. Tarybiniais laikais kažkaip žmonės logiškai nemąstė juk tokio dydžio miesteliuose statyti baseiną yra utopija, dar šiaip teko girdėti kad panašūs atsiliepimai ir apie Radviliškį, bent jau seniau buvo. mano manymu baseinas Radviliškiui suteiktų didelę naudą sveikatos ir laisvalaikio prasme. Pasisatyti sunkumų manau nekils, bet jo išlaikimas gali būti didžiausias neigiamas aspektas.

Mąstė žmonės tarybiniais laikais, mąstė. Tik kitokios aplinkybės, kiti laikai buvo. Alksniupiai pavyzdinis kolūkis buvo, kolūkių "topuose" dažnai lyderiavo tad ir garbingų svečių sulaukdavo. O jiems reikėjo parodyti, jog kaimiečių gyvenimas kokybe nenusileidžia miesto gyventojams. Viena vertus ideologija, kita vertus -žmonėms buvo gerai. Dabar gi stogas įgriuvęs, baisu pažiūrėt...

doncius
2009.10.09, 13:36
Radviliškyje atveriamos durys dar vienai sporto šakai — šį mėnesį centriniame miesto stadione bus baigtos įrengti dvi lauko teniso aikštelės.
2009 m. Spalio 8 d.
Laima AGANAUSKIENĖ

Svarstoma, kas administruos aikšteles

Miesto centriniame stadione pastaruoju metu — pats teniso kortų statybų įkarštis. Juose pluša specialistai iš Belgijos, klojantys belgišką dangą „Domos“, skirtą teniso aikštėms. Esą tokia pat danga yra iškloti ir Vimbildono teniso kortai. Pasak Savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro vadovo Vaidoto Jakavičiaus, tokios dangos kol kas neturi nė viena šalies teniso aikštė.

Kitus aikštelių rengimo darbus atlieka konkursą laimėjusios UAB „Rūdupis“ darbininkai. Jie parengė ir kelių sluoksnių gruntinį pagrindą, ant kurio klojama belgiška dirbtinės žolės danga. Dangai ir pagrindui bus duota šešerių metų garantija — tiek laiko visus iškilusius nesklandumus spręs darbus atlikę rangovai. Visi darbai kainuos per 355 tūkstančius litų.

Pasak V. Jakavičiaus, abi teniso aikštelės bus eksploatuojamos nuo gegužės mėnesio iki rugsėjo pabaigos. Kol kas neaišku, kas jas administruos bei eksploatuos. Savivaldybė spręs, ar šias funkcijas perduoti Švietimo ir sporto paslaugų centrui, ar pagal panaudą — neseniai įsikūrusiam Radviliškio teniso klubui.

Iš Savivaldybėje surengtų pasitarimų aiškėja, jog labiau linkstama prie antrojo varianto, kuris esą yra daugiausia paplitęs ir kitų rajonų savivaldybėse.

Už malonumą teks mokėti
Pasak mero Antano Čepononio, aikštelės privalės būti rakinamos, o treniruotės bei varžybos jose vyks tik suderinus su jų administratoriumi. Norintys išmokti šio žaidimo galės lankyti treniruotes, kurias ves treneris ar treneriai.

Iškart buvo patikslinta, jog ir treniruotės, ir žaidimas bus mokami. Esą nebenorima Baisogalos teniso aikštės varianto, kai jos niekas neadministruoja, todėl nėra ir tvarkos: vieni joje žaidžia po kelias valandas, kiti nežino, kada aikštė bus laisva ir panašiai.

Vienas iš Radviliškio teniso klubo įkūrėjų Darius Balinskas džiaugėsi, kad radviliškiečiams nebereikės važinėti į Šiaulius — dabar tenisą bus galima žaisti ir namie.

Radviliškyje baigus rengti teniso aikšteles, prasidės centrinio stadiono bei tribūnų rekonstrukcija, todėl laikinai bus keblumų dėl dušų. Kol vyks darbai stadione, po treniruočių bei varžybų teniso žaidėjams bus leidžiama nusimaudyti šalia esančios Sporto arenos dušuose.

Tikimasi, jog rajono teniso aikštėse 2012 metais vyks ir V pasaulio žaidynių „Sportas visiems“ varžybos. Apie tai jau tariamasi su organizatoriais.

Vietoj nupjautų medžių sodins naujus

Šalia rengiamų teniso aikštelių gyvenančius V. Kudirkos gatvės gyventojus papiktino, kad aplink buvo iškirsta keliasdešimt įvairių medžių.

V. Jakavičiaus paaiškinimu, tą buvo būtina padaryti, kadangi aplink teniso aikšteles negali būti medžių. Toks esą yra dangos rengėjų reikalavimas. Tik tuomet, jei aikštės bus apsaugotos nuo krentančių lapų, jie dangai duoda kelerių metų garantiją.

V. Jakavičiaus duomenimis, kad būtų galima įrengti teniso aikšteles, teko nupjauti 15 liepų, vieną beržą, 4 klevus ir 21 šermukšnį. Pasak jo, darbai buvo atliekami prieš tai gavus reikalingus leidimus. Radviliškio miesto seniūnijos nurodymu, vietoj nupjautų medžių bus pasodintos 36 liepos ir 5 klevai.

Pasodinti medžiai pagal projektą bus prižiūrimi trejus metus.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20091009/i10_tenis2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20091009/i10_tenis1.JPG
padariau kelias nuotraukas. Šiaip smagu, jog jau baiginėja ir prasidės rimti stdiono tvarkymo darbai.

varpininkas
2009.10.15, 11:38
Pastatė areną - krepšininkai į NKL prasibrovė. Dabar reikia tikėtis, kad sutvarkius stadioną futbolas sustiprės ir kokioj I lygoj kaposimės :)

doncius
2009.10.15, 15:30
Pastatė areną - krepšininkai į NKL prasibrovė. Dabar reikia tikėtis, kad sutvarkius stadioną futbolas sustiprės ir kokioj I lygoj kaposimės :)

Kad tik Tavo žodžiai Dievui į ausį nukeliautų, ar kaip ten sakoma. Tik manyčiau su futbolu Radviliškyje sunkiau. Nėra jis toks populerus ir rėmėjas matyt tik vienas. Na tikėkimės sutvarkius stadioną ir šie reikalai atsigaus. Na jei prakalbome apie sportą paminėsiu, jog KK Radviliškis penktadienį 17:00 žaidžia pirmąsias rungtynes namų arenoje, tad visi laukiami palaimymo reiks.

Na o dabar kai niekas intensyviai nieko ir nebestato tai galima ir nukrypti truputuką. Pasisteksiu ką sužinojau naujesnio apibendrinti.

Teko skaityti, jog Radviliškio ligoninė vienintelė apskrityje taps regioninė, kas reiškia turės stiprėti esamų skyrių veikla, tūrėtų atsirasti ir naujų skyrių gal atsiras naujesnios technikos. Didės finansavimas tad sulauksim ir naujų projektų ir taip toliau...

Neperseniausiai rašiau dėl baseino merui klasiau gal kas paaiškėjo po jo vizitų vilniuje. Atsakė, jog kolkas dar yra šiokių tokių neaškumų ir patikslins kai kasnors paaiškės.

Jei dar kas nepastebėjo pradėtas rekonstruoti kelias Šiauliai-Radviliškis
http://foto.terpe.lt/inkelti/20091015/i69_naujiena-2009-10-14-01[1].jpg
Kelio Panevėžys–Šiauliai atkarpos Radviliškis–Šiauliai rekonstrukciją planuojama baigti iki 2010 m. gruodžio 21 d. Darbus pagal Transeuropinio tinklo kelių E85 (Vilnius-Lyda) ir E272 (Vilnius-Panevėžys-Šiauliai-Palanga) plėtros sutartį su Lietuvos automobilių kelių direkcija atlieka UAB „Šiaulių plentas“.

Magistralinio kelio A9 Panevėžys–Šiauliai ruože Radviliškis–Šiauliai nuo 59,743 km iki 66,25 km bus rekonstruota kelio danga, įrengtas 1,39 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas, 60,31 km įrengta žiedinė sankryža, 65,50 km – tunelinis viadukas, apšvietimas kelio ruožuose nuo 59,74 km iki 61,83 km ir nuo 65,00 iki 65,35 km, bei įdiegtos saugaus eismo ir aplinkosauginės priemonės.

Kelio ruožas nuo Šeduvos iki Šiaulių yra vienas avaringiausių Šiaulių apskrityje. Tikimasi, kad rekonstravus dalį šio kelio bus įgyvendinta svarbiausias projekto tikslas – padidės eismo dalyvių saugumas.

Sutarties vertė – 80 725 521,75 Lt, darbai bendrai finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos 2007–2013 metų programos lėšų.

qwe
2009.10.15, 15:35
Senai laikas buvo, o tai pilnas kelias "dzigitu" vaziuojanciu pagal savas taisykles. Praplatinus keliuka gal vaziuojantys pagal taisykles gales ramiau tai daryti, o negalvoti ar koks seksualiniu mazumu atstovas neissoks i priespriesa

doncius
2009.10.16, 14:37
Sudegę namai darko miesto veidą
2009 m. Spalio 15 d. www.skrastas.lt
Laima AGANAUSKIENĖ

Su žeme netrukus bus sulyginti miesto centre, priešais Kultūros centrą stovėjusio apdegusio namo griuvėsiai, tačiau tokių miesto nepuošiančių namų vaiduoklių yra daugiau.

Pasiūlytas valdiškas būstas

UAB „Radviliškio komunalinės paslaugos“ darbininkai jau įpusėjo tvarkyti Maironio gatvėje šiemet ugnies supleškintą medinuką. Miesto centrinėje dalyje stovėjęs apanglėjęs namas vaiduoklis nuolat atkreipdavo praeivių dėmesį. Kad jo griuvėsiai būtų sutvarkyti, iš rajono biudžeto komunalinei bendrovei buvo skirta 20 tūkstančių litų.

Pasak Savivaldybės Turto ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo Eugenijaus Pranevičiaus, visi sudegusio namo butai buvo privatizuoti, tačiau nebuvo lengva surasti jo savininkus. Po gaisro be pastogės liko kelios šeimos, tarp kurių buvo ir turinčių mažamečių vaikų. Kai kurie savininkai name ilgą laiką negyveno, buvo ir mirusių. Savininkų prireikė dėl to, kad būtų galima spręsti, ką toliau daryti su miesto centre atsiradusiais griuvėsiais.

Registrų centro duomenimis, namą valdė aštuoni bendrasavininkiai. Dauguma jų — radviliškiečiai bei gyvenę šiame name, vienas iš jų miręs, kiti — gyvenantys Šiauliuose, Jonavoje.

Suradus visus bendrasavininkius, iš jų buvo gauti notaro patvirtinti sutikimai, kad jie perleidžia savo teises į patalpas Savivaldybei, o jiems išimties tvarka pasiūlytas kitas gyvenamasis plotas iš Savivaldybės būsto fondo. Tačiau pasiūlymu pasinaudojo ne visi gyventojai.

Pasak E. Pranevičiaus, kai kurie nuo gaisro nukentėję asmenys Savivaldybės būste jau gyvena. Valdiško būsto nuomininke jau tapo daugiavaikė motina su trim mažamečiais vaikais. Didžiausia problema, anot vedėjo, yra buvęs namo gyventojas, neturintis aiškios gyvenamosios vietos, kone kasdien elgetaujantis prie didžiųjų prekybos centrų. Keltis į Klaipėdos gatvėje siūlomą butą jis nenori.

Anot E. Pranevičiaus, nugriovus sudegusį namą ir sutvarkius jo teritoriją, kol kas ten bus laisva miesto fondinė žemė, kurios likimas kol kas neaiškus, kadangi ten kol kas nėra suformuotas žemės sklypas.

„Savininkai ne kartą įspėti“

Radviliškyje yra ir daugiau gaisrų nuniokotų namų, kurie jau ne vienerius metus darko miesto veidą.

Anot E. Pranevičiaus, dėl šių namų situacija yra kitokia. Pavyzdžiui, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje stovinčius namo griuvėsius perpirko kitas asmuo, kuris norėtų suformuoti žemės sklypą, tačiau negali to padaryti dėl to, kad čia tėra 4 arai žemės (minimalus plotas turėtų būti 6 arai).

Už pastatų priežiūrą atsakingas Savivaldybės specialistas ne kartą yra rašęs įspėjimus, kad griuvėsiai būtų nugriauti ir sutvarkyti, tačiau nesutvarkius dokumentų, esą neliktų nė to paties žamės sklypo.

J. Jaramino gatvėje esantis sudegęs namas, pasak vedėjo, turi jau kelintą savininką. Su ankstesniais savininkais Savivaldybei susitarti nepavyko — jų netenkino Savivaldybės siūloma suma. Paskutinysis iš savininkų esą jau rūpinasi, kad būtų suformuotas žemės sklypas, tad reikalai turėtų pajudėti.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20091016/i46_sudege grazzuoliai.jpg
Visiems radviliškiečiams puikiai žinomi "gražuoliai"

doncius
2009.10.19, 16:08
Rašiau užklausimą savivaldybei dėl stadiono rekonstrukcijos eigos ir dar truputuką paklausinėjau. Gavau atsakimą ir nuorodą pas kurį asmenį turėčiau kreiptis platesnės info, bet atsakymus į klausimus kuriuos uždaviau gavau tad niekur rasyti nebeprireiks.

Apibendrinsiu jog klausiau apie ateinančius darbus, apie teniso kortus, apie vietas tribūnoje. Tad atsakymas:

Laba diena,

teniso kortų įrengimas yra stadiono rekonstrukcijos dalis, jie bus atidaryti pavasarį.
Žiemą statybos ir rekonstrukcijos darbai nevykdomi dėl nepalankių oro sąlygų.
Artimiausi planai pavasarį priklausys nuo finansavimo. Jei 2010 metais bus skirtos visos lėšos,
tai bus rekonstruota tribūna, bėgimo takai, įrengtas apšvietimas. Rekonstrukciją planuojama baigti 2011 metais.
Po rekonstrukcijos centrinėje tribūnoje turėtų būti apie 800 sėdimų vietų. Sąmatinė projekto vertė – apie 2 mln. Lt.

P.S. žmogaus neviešinu nes jo neperspėjau, jog ketinu atsakymą paviešinti jums.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20091019/i38_stadionas 2005-2006.jpg
Stadiono vaizdas iš oro 2005-2006metai. Pridedu nuotraukėlę, kad įsivaizduotumėt kaip stadionas atrodo dabar, kas nematė.

doncius
2009.11.05, 14:43
Didesnės automobilių stovėjimo aikštelės daugiabučių kiemuose – realybė

Beveik kiekvienas daugiabučio namo gyventojas, vakare grįžęs namo automobiliu, turi spręsti galvosūkį, kur pastatyti savo automobilį. Tai ypač opus klausimas tiems, kurie gyvena daugiabučių namų kvartaluose, kurių kiemuose yra vos kelios vietos automobiliams, o gyventojų – labai daug. Ir stato automobilius žmonės kur tik laisvą vietą radę, eismo taisykles pažeisdami: ant žalios vejos, ant šaligatvių, vaikų žaidimų aikštelėse.

Kaip išspęsti šią problemą?

Kelių Radviliškio daugiabučių namų gyventojai (Vytauto gatvėje ir Laisvės alėjoje) ėmėsi žygių pasididinti automobilių stovėjimo aikšteles prie savo namo. Radviliškyje, Laisvės alėjoje esančio daugiabučio namo bendrijos „Liepa“ pirmininkė Stasė Savickienė teigė pavargusi kovoti su ne vietoje automobilius paliekančiais gretimų namų gyventojais: „Jei jau savivaldybė detaliuoju planu priskyrė tą teritoriją mūsų namui, jei mes ją tvarkome, tai tegul leidžia ir automobilių aikštelės vietas rezervuoti mūsų namo gyventojams,“ – teigė ji. Ši daugiabučio mano gyventojų bendrija planuoja rezervuoti 16–20 automobilių stovėjimo vietų. Už ne vietoje pastatytą automobilį jo savininkas bus baudžiamas policijos. Bendrijos pirmininkė tikisi, kad jų namo pavyzdys įkvėps ir kitų daugiabučių namų gyventojus imtis panašių darbų.

Ko reikia, kad automobilių stovėjimo aikštelė prie daugiabučio namo priklausytų tik šio namo gyventojams?

*Pirma, įregistruoto sklypo plano, kuriame nurodytos teritorijos, priklausančios šiam daugiabučiui namui, ribos, požeminių komunikacijų trasos, nustatyti servitutai ir inžinierinių tinklų apsaugos zonos.

*Antra, gyventojų susirinkimo protokolo, kuriame aiškiai įvardyta gyventojų nuomonė dėl automobilių stovėjimo aikštelės rekonstravimo (išplėtimo) reikalingumo.

*Trečia, projektavimo sąlygų sąvado naujos ar rekonstruojamos (išplečiamos) automobilių stovėjimo aikštelės statybos techniniam projektui rengti iš Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus.

*Ketvirta, protokolinio Saugaus eismo komisijos prie Radviliškio rajono savivaldybės nutarimo dėl leidimo statyti ženklą su užrašu Rezervuota, aikštelės išplėtimo ar įrengimo.

*Penkta, įsigytų ir pastatytų ženklų su užrašu Rezervuota (tuo atveju, jei užtenka tik ženklo).

*Šešta, asmeninių leidimų gyventojams statyti mašiną šioje aikštelėje, išduotų seniūnijoje.

Atvejai, kai aikštelė negali būti didinama arba rezervuojama

Aikštelės automobiliams įrengimo darbai negali būti vykdomi, jei prie pastato nėra suformuoto žemės sklypo, jei šis sklypas nėra įregistruotas. Jei prie daugiabučių gyvenamųjų namų esančios automobilių stovėjimo aikštelės nėra priskirtos jų teritorijai, tai valstybinė žemė. Tokioje žemėje bendrijos taip pat negali vykdyti jokių darbų.

Kiti šio klausimo aspektai

Didžiausia problema – aikštelės išplėtimo, ženklų pastatymo darbai kainuoja. Gyventojams reiktų už projektavimą, statybos darbus susimokėti savo lėšomis. Savivaldybė šių darbų finansuoti negali, nes žemės sklypo valdytojai yra daugiabučio namo gyventojai.

Pasak Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanizacijos vedėjo Artūro Valucko, įsirengiant aikštelę, didinant jau esamą, turi būti laikomasi normatyvinių reikalavimų, kurie išdėstyti Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 1999 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. 61 patvirtintame STR 2.06.01:1999 „Miestų, miestelių ir kaimų susisiekimo sistemos“. Jame teigiama, jog atviro parkavimo automobilių aikštelės, kuriose saugoma iki 10 automobilių, atstumas nuo gyvenamųjų namų turi būti ne mažesnis kaip 10 metrų. Jeigu saugoma nuo 11 iki 50 automobilių, atstumas iki gyvenamojo namo turi būti 15 metrų.

Būtų tikslinga parengti bendrą automobilių aikštelių išdėstymo daugiabučių kiemuose specialųjį planą, kuriame būtų įvertintos galimybės išplėsti automobilių stovėjimo aikšteles prie kiekvieno daugiabučio namo, bet dėl lėšų stokos šie darbai atidedami. Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Alfonso Vilčinsko, gyventojai pamiršo apie dar vieną būdą, kaip galima kiemus padaryti tuštesnius ir išvengti žolynų niokojimo. „Kiekvienas nori tik išėjęs iš savo laiptinės sėsti į automobilį ir važiuoti, o garažai stovi tušti. Anksčiau žmonės pirko mašiną ir galvojo apie tai, kur ją laikys, o šiandien nusiperka ir tik paskui susimąsto, kur ją pastatys,“ – teigė jis.

Siūlome laikytis Kelių eismo taisyklių, neniokoti kaimyninių namų žaliosios vejos, vaikų žaidimų aikštelių ir imtis automobilių stovėjimo aikštelių praplėtimo darbų. Dėl projektavimo sąlygų sąvado išdavimo ir išsamesnės informacijos apie šiuos darbus kviečiame kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėją Artūrą Valucką (Aušros a. 10, 207 kab., tel. 69 007, el. p. architektas@radviliskis.lt

Radviliškio rajono saviavldybės informacija
www.radviliskis.lt

AGITACIJA: Jei kas turit kokį naudingą pasiūlimą, ar tai kokią įdomią idėją tvarkant, vystant miestą siūlau nebūti abejingiems ir nusiūsti savivaldybėn, tam tikram savivaldybės specialistui kuris kuruoja panašius dalykus ar tiesiogiai merui. Radviliškis ne Vilnius ir čia valdininkai labiau įsiklauso ką jiems parašai. Nevisad atrašo, bet dažnai paklauso. Žinau iš savo patirties.

doncius
2009.11.07, 09:57
Laikraštyje "Radviliškio naujienos" pasirodė toks straipsniukas.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20091107/i14_Copy of vezio klinika 001.jpg

BlackDewil
2009.11.07, 19:37
eina na :O

Al1
2009.11.07, 19:46
Laikraštyje "Radviliškio naujienos" pasirodė toks straipsniukas.
Atvaizdas
(http://foto.terpe.lt/inkelti/20091107/i14_Copy of vezio klinika 001.jpg)

Turtingiems pacientams.

svajoniu pardaveja
2009.11.09, 13:47
wow as be zodziu ..

svajoniu pardaveja
2009.11.09, 13:51
Labukas visiems ... mes esame ir facebook.com
http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=63718149159&ref=nf
prisijunkit radviliskieciai, radviliškėnai ir jų draugai :)
p.s. beje cia ne reklama ir ne skelbimas .. ... o informacija

doncius
2009.11.09, 17:00
Tai va, jei realiai šie projektai bus įgivendinti ir jei ministerijos neperkalbės kurtis kitur tai viskas bus wow. Bet jei su savivaldybe ketinimai jau pasirašyti tai manykim, jog viso to sulauksim. Šiaip paradoksas, bet prieš pasirašant bendradarbiavimo sutartį su IZRAELIU buvo kalbų, jog jie nieko neturi ir bendravimo kaip ir nebus. Bet tikėkimės įgivendins šiuos sakyčiau ne vien Radviliškiui naudingus projektui, bei bendradarbiavimas plėtosis.

Darius_K
2009.11.11, 11:49
Tikėkimės viskas neužsitęs ir bus paskelbtas statybų startas.

BlackDewil
2009.11.11, 20:02
čia man dar didesnė utopija atrodo, nei stadijono rekonstrukcija :D

doncius
2009.11.12, 17:20
Šiaip realiai gaila, kad savivaldybė neparašo nieko plačiau savo puslapyjke o apie tai sužinom tik iš laikraščio.

Mano asmenine nuomone tokia įstaiga gali realiai įsikurti pas mus. Juk jie kaip skelbta sieks pritraukti užsienio ligonius, tad nesirems lietuva. Aš tik bijau kad patys nenubaidytume geros progos. Esam maži tad į tokias investicijas turim įsikast ir nepaleist.

Kažin apie kokias mes apimtis šnekam, kokio ploto sklypo reiktų ir kur, ką mes realiai galėtume pasiūlyti izraeliui?

doncius
2009.11.13, 16:33
Keliama vaikų globos namų darbuotojų kvalifikacija,
renovuojamas globos namų pastatas

http://foto.terpe.lt/inkelti/20091113/i21_nykstukas.jpg

Projektas pradėtas įgyvendinti 2009 m. liepos 31 d. ir bus vykdomas iki 2010 m. birželio 30 d.

Bendra projekto vertė – 3 429 224,28 Lt. Sutartis finansuojama Europos ekonominės erdvės (EEE) finansinio mechanizmo (2 914 839,95 Lt, 85 proc. išlaidų) ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos (514 384,33 Lt, 15 proc. išlaidų) lėšomis.

Pagrindinis projekto tikslas yra renovuoti vaikų globos namus „Nykštukas“ ir sudaryti sąlygas personalo kvalifikacinių įgūdžių tobulinimui.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama:
• apšiltinti stogą ir pakeisti lietaus nubėgimo vamzdžius.
• atnaujinti lauko ir vidaus laiptus.
• pakeisti duris ir senus langus.
• pakeisti grindų dangą.
• atnaujinti sanitarinius mazgus.
• pakeisti apšvietimo įrenginius.
• rekonstruoti vandentiekio ir nuotekų sistemas.
• atnaujinti šildymo sistemą.
• įrengti vėdinimo sistemą.
• atnaujinti pastato fasadą.
• atnaujinti automobilių stovėjimo ir krepšinio aikšteles.
• įsigyti naują papildomos veiklos organizavimo inventorių, naujus baldus.

šaltinis >>> www.radviliskis.lt

savivaldybė matyt imasi renovuoti daugelį miesto lavinimo bei kitas įstaigas, nes teikiamas projektas ir Lizdeikos gimnazijos renovacijai. Šiaip Vaižganto gimnazijos direktorius Onaitis yra taipogi šnekėjęs, jog ketina kreiptis į norvegijos fondus dėl mokyklos renovavimo. Neblogos naujienos Radviliškio moksleiviams.

varpininkas
2009.11.14, 19:55
Šiaip realiai gaila, kad savivaldybė neparašo nieko plačiau savo puslapyjke o apie tai sužinom tik iš laikraščio.

Mano asmenine nuomone tokia įstaiga gali realiai įsikurti pas mus. Juk jie kaip skelbta sieks pritraukti užsienio ligonius, tad nesirems lietuva. Aš tik bijau kad patys nenubaidytume geros progos. Esam maži tad į tokias investicijas turim įsikast ir nepaleist.

Kažin apie kokias mes apimtis šnekam, kokio ploto sklypo reiktų ir kur, ką mes realiai galėtume pasiūlyti izraeliui?

Jei atvirai, nelabai įsivaizduoju motyvo, kodėl būtent Radviliškis...

Al1
2009.11.14, 20:04
Uzieniaciams patogiausia butu Vilniuje. Taip pat Kaune, dar galbut Klaipedoje. Vien del susisiekimo. Juk daugumauzsienieciu atvyks lektuvais. Vien del to, kad tai dideli miestai. Jau nekalbant apie Vilniu - sostine. Tikrai zydai nesusigundys pigia zeme ir kitais neva tai pigiaisdalykais Radviliskyje. Tokiu pigiu dalykeliu galima surasti ir salia Vilniaus, Kauno ar Klaipedos.

doncius
2009.11.15, 11:11
Jei atvirai, nelabai įsivaizduoju motyvo, kodėl būtent Radviliškis...

Gal todėl, kad Radviliškis bendradarbiauja su Karmeliu (Izraelis) ir bendradarbiavimo sutartis kažkiektai įpareigoja, bent teikti tokius pasiūsymus partneriams jei yra galimybės.

Uzieniaciams patogiausia butu Vilniuje. Taip pat Kaune, dar galbut Klaipedoje. Vien del susisiekimo. Juk daugumauzsienieciu atvyks lektuvais. Vien del to, kad tai dideli miestai. Jau nekalbant apie Vilniu - sostine. Tikrai zydai nesusigundys pigia zeme ir kitais neva tai pigiaisdalykais Radviliskyje. Tokiu pigiu dalykeliu galima surasti ir salia Vilniaus, Kauno ar Klaipedos.

Na Al1 kas dabar pasakys kuo tie užsieniečiai keliaus. Pagal mane ta firma kuri ketina kurti šią kliniką tiesiog sugalvojo ieškoti naujos rinkos užsienyje. Nuėjus į vietos savivaldybę Radviliškis buvo pasiūlytas kaip partneris. Neveltui Izraeliečiai vyks dar į ministerijas konsultuotis. Gal ten ir bus pasiūlyta daugiau galimų kandidatų, todėl ir kažkuriame poste minėjau, jog mums (Radviliškiui) bunant mažiems reikia įsitverti ir nepaleisti šios galimybės.

Matai dar neaišku kokio rimtumo buvo ta ketinimų sutartis kuri buvo pasirašyta. Nes šiaip neįgivendinus numatytų ketinimų gresia lyg ir kažkokios nuobaudos, bent taip mano manymu įprasta.

O dėl vietos jei aš klystu pirmu variantu, tai manau buvo renkamasi viduriukas tarp. Rygos oro uosto. Viliaus oro uosto, bei Klaipėdos jūrų uosto, dar gal Palangos. Nes kaip aš įsivaizduoju jei būtų norima gero oro susisiekimo būtų tiesiog renkamasi RYGA. Latvijoje tokios investicijos būtų laukiamos daug labiau nei LT.

Na dabar sunku ką nors komentuoti kai realiai nieko konkretaus bet jau aš nežinau. Pabandysiu kam nors iš savivaldybės parašyti ir pasidomėti ko nors konkretesnio.

doncius
2009.11.26, 16:55
Kadangi nieko naujo nevyksta nutariau pasikapstyti popieriuose. Neseniai įvyko viešieji pirkimai tad kelis mieste vyksiančius projektukus išrinkau. Pastebėjau, jog tarp dalyvaujančių kompanijų atsirado daugiau girdėtų įmonių kaip : PST, MITNIJA ...
http://foto.terpe.lt/inkelti/20091126/i68_vpirkimai.jpg

enigma
2009.11.26, 23:39
Neblogus objektus apsiiėmė PST.

doncius
2009.11.29, 10:44
Neblogus objektus apsiiėmė PST.

Po vieną tai gal jie ir nėra labai pelningi, bet kaip visuma pakankamai apvali sumele. Matyt PST sunkesniais laikais stengiasi kuo daugiau projektų įvykdyti ir nesvarbu kur. Nors nuo to Radviliškis tik laimi, nes konkursinės kainos jų daug mažesnes už kitų.

zajcik
2009.11.30, 17:08
doncius
iš principo valstybiniai užsakymai turėtų būti ne pelno šaltinis, o įmonės palikymui skirti užsakymai. Esant korumpuoti sistemai valstybiniai užsakymai tampa didelio pelno šaltinis.
Tikėkimės ponas Kreivys sugebės atlikti bent nedidelę dalį viso juodo darbo.

doncius
2009.11.30, 17:14
iš principo valstybiniai užsakymai turėtų būti ne pelno šaltinis, o įmonės palikymui skirti užsakymai. Esant korumpuoti sistemai valstybiniai užsakymai tampa didelio pelno šaltinis.
Tikėkimės ponas Kreivys sugebės atlikti bent nedidelę dalį viso juodo darbo.

iš principo gal ir tūrėtų, bet realiai taip nėra ir matyt dar ilgai nebus. Mano asmenine nuomone vietos valdžia tūrėtų tokiais neperdidžiausiais objektais skatinti vietos statybos kompanijas. Radviliškyje tokios yra bent 3.

O dėl gerbiamo ministro Kreivio dar pamatysim ar jis imsis tokių iniciatyvų.

zajcik
2009.11.30, 17:35
doncius
neturėtų būti jokio išankstinio nugalėtojo. Jei vietinės firmelės negali pasiūlyti geresnių kainų, kam švaistyti skolintas Mūsų anūkų lėšas?
Visai neblogas pavyzdys (http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/objects/pirkimai/detales.php?pbid=1617) iš Vilniaus miesto.

doncius
2009.11.30, 18:06
neturėtų būti jokio išankstinio nugalėtojo. Jei vietinės firmelės negali pasiūlyti geresnių kainų, kam švaistyti skolintas Mūsų anūkų lėšas?
Visai neblogas pavyzdys (http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/objects/pirkimai/detales.php?pbid=1617) iš Vilniaus miesto.

Pritariu, kad betkokie šėšėliniai susitarimai nėra gerai. Blogiausia yra tai, kad vietinės firmelės net nebando dalyvauti. Stato sau individualius namukus ir tiek nieko rimtesnio jų mastams. Juk joms esant Radviliškyje būtų mažesnės kainos ir darbininkų atlyginimams, mažesni transporto kaštai. Kainos tikrai tūrėtų būti konkurentabilios.

O jei neskaičiuojant darželinukams suteiktų patogumų renovuotame daržėlyje, pagerėtų finansinė padėtis statybininkį šeimose kurie dirba tose vietinėse firmelėse. Manau taip Radviliškis išloštų daug daugiau. Dar plius mažiau reiktų įvairių kompensacijų kurias savivaldybė teikia toms šeimoms.

zajcik
2009.11.30, 19:07
Blogiausia yra tai, kad vietinės firmelės net nebando dalyvauti. Stato sau individualius namukus ir tiek nieko rimtesnio jų mastams. Juk joms esant Radviliškyje būtų mažesnės kainos ir darbininkų atlyginimams, mažesni transporto kaštai. Kainos tikrai tūrėtų būti konkurentabilios...

Mano "įstaiga" šiuos darbus (http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/objects/pirkimai/detales.php?pbid=1679) atliktu už 300 000lt vietoj dabar mokamų 678 763lt. Biudžetas sutaupytų netoli 400 000lt. Bet yra tokie taip vadinami "minimalūs reikalavimai" ir kitos "povandeninės minos". Tenka tenkintis subrangovo vaidmeniu ir stebėti milžiniškus stambių įmonių pelnus, kuriuos mes joms ir uždirbame. Tą patį galėtume atlikti ir be tarpininko ir valstybei liktu lėšos, bet.... Tenka mums visiems susimesti naujų vilų ir masinų pirkimui.
Tikėkimės tai tesis neilgai :)

doncius
2009.11.30, 19:36
Matai, tam tie normatyvai ir skirti kad prireikus kam nors, kitos kompanijos galėtų būti atmestos. Nors atravertus tokie reikalavaimai galimai atsijoja kompanijas, kurios yra nesaziningos ar galimai nepajegios realizuoti projekto. Matai man kaip dar nesusidūrusiam su tokiais dalykais sunku komentuoti.

zajcik
2009.11.30, 20:40
doncius,
dėl to nesažiningumo ir pajėgumo.... Kaip aš aukščiau ir rašiau: mes "nepajėgūs" atlikti darbų tol, kol kam nors iš to nenupirksim naujos prabangios mašinos iš salono, o kai kuriais atvejais net ir to nepakanka. Kas liečia sąžininguma, tai sutartyse nurodomas apmokėjimas per 90 dienų nuo sąskaitų už atliktą darbą pateikimo. Niekaip čia nenusuksi. Patiko man vienas straipsniukas apie taip, kaip konkursą laimėjusi įmonė salėje vietoj plytelių patiesė linoliauma....ir objektas sėkmingai buvo priimtas už pradinę sutartą kainą. O kokybės elementų aš jau tiek esu matęs tose stambiose kompanijose, kad neduok dieve :) žinoma visur ir visko pasitaiko, bet kai tai liečia mūsų visų pinigus ir matome kai yra nepagrįstai viskas iššvaistom....

doncius
2009.12.01, 16:27
Savivaldybė iki 2011 metų ketina parengti naujo mikrorajono gatvių ir inžinerinių tinklų plėtros specialųjį planą. Naujasis mikrorajonas kaip supratau vadinsis VIKUTINAS ir jo plotas bus 112,0 ha.

pabandžiau įsivaizduoti kokio dydžio šis mikrorajonas galėtų būti ir truputį pabraižęs šen bei ten gavau tokį paveiksliuką. Plius pastebejau kad maps.lt yra net kaikurios gatvės ir jų pavadinimai. Tad ikeliu.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20091201/i62_vikutinas.jpg

Depeche
2009.12.03, 23:24
Kas per pavadinimas VIKUTINAS..

doncius
2009.12.04, 17:29
Kas per pavadinimas VIKUTINAS..

Nelabai operatyvei, bet atsakymą suradau : )

Nežinia ar šis pavadinimais tikrai ir bus toks. O jo kilmė yra paprasta. Kadangi mikrorajoną reikia kažkaip pavadinti tai buvo pasirinktas jame tekantis mažytis upeliukas kurio ir pavidinimas toks.

Gal šis pavadinimas yra laikinas kor yra ruošiama dokumentacija, kad lengviau būtų suvokti apie ką kalba. Pagivensim pamatysim, nors būtų sveikintina iniciatyva jei valdžia leistų žmonėm išrinkti pavadinimą.

doncius
2009.12.20, 17:41
Rajono energetikai klientus aptarnaus naujame centre
2009 m. Gruodžio 19 d.
Laima AGANAUSKIENĖ

Užvakar Radviliškyje duris atvėrė atnaujintas bendrovės „VST“ Klientų aptarnavimo centras.

Pagal šiuolaikinius reikalavimus atnaujintas ir užvakar į naujas patalpas jau pakvietęs klientus, „VST“ Radviliškio skyriaus Klientų aptarnavimo centras pasikeitė iš esmės.

Renovuojant Klientų aptarnavimo centrą, buvo atnaujintos skyriaus patalpos, pastato fasadas, sutvarkyta aplinka.

Centro atidarymo ceremonijoje dalyvavę svečiai pabrėžė teigiamus skirtumus, atsiradusius po pertvarkos. Svarbiausias iš jų tas, jog klientams nebereikės vaikščioti po skirtingus kabinetus ir ieškoti reikiamo specialisto. Visa reikiama informacija jiems bus suteikiama vienoje vietoje ir klausimai sprendžiami čia pat.

Renovuojant senas patalpas, buvo pasirūpinta ir neįgaliaisiais — jiems įrengtas specialus įvažiavimas, tualetas. Praplatinta ir automobilių stovėjimo aikštelė, kad atokiau nuo miesto įsikūrusius energetikus būtų lengviau pasiekti automobiliais atvykusiems klientams.

„Išskirtinis dėmesys klientui, aukšta aptarnavimo kultūra bei kokybė — pagrindiniai dalykai siekiant konstruktyvaus bendradarbiavimo su klientais. Šiame centre klientams paslaugos bus teikiamos centralizuotai, o tai leis išvengti laiko gaišaties, ieškant vienos ar kitos srities specialisto. Rūpimi klausimai ir problemos bus sprendžiamos operatyviai, čia ir dabar“ — sakė akcinės bendrovės “VST“ Radviliškio skyriaus viršininkas Darius Simonavičius.

Pasak skyriaus viršininko, Klientų aptarnavimo centre su klientais dirbs patyrę darbuotojai, nuolat besitobulinantys seminaruose, įvairiuose mokymuose. Atvykę į naująjį centrą, rajono gyventojai, įmonių atstovai vienoje vietoje galės sudaryti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartis, gauti technines sąlygas prisijungti prie skirstomųjų tinklų, deklaruoti apskaitos prietaisų rodmenis, gauti informacijos apie skolas ar užregistruoti gedimus.

INFO: www.skrastas.lt

doncius
2009.12.22, 17:12
Žadėtoji nuotraukėlė, kadangi buvo šalta tai tik viena. Nieko įspūdingo bet geriau nei buvo. Svarbiausia, kad dabar daug tvarkingiau atrodo, matyt bus patogiau ir gyventojams.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20091222/i6_vst.JPG

doncius
2009.12.31, 17:11
Nuskriaustieji ras prieglobstį Parapijos namuose

Aplink mus – ne vien besišypsantys veidai ar savimi pasitikintys žvilgsniai. Ne kiekvienas sugebame ištiesti pagalbos ranką gatvėje šąlančiam vaikui ar ištarti paguodos žodį viltį praradusiam kaimynui. Nesibaigiančios socialinės problemos savo gniaužtuose laiko įvairaus amžiaus radviliškiečius. Sunkmečio sąlygomis tos problemos įgauna grėsmingesnį atspalvį.

Paskutinį Advento sekmadieni radviliškiečiams vilties švyturiu tapo kertinio parapijos namų akmens pašventinimas. Apeigose dalyvavo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Istorinis įvykis

Praėję 2009 metai radviliškiečiams pateikė daugybę staigmenų ir lūkesčių, viltingų svajonių. Viena iš jų – Parapijos namų statyba. Žmonės jau nuo pavasario nerimastingai laukė prasidedančių statybų, eidami pro šalį, vis užmesdavo akį į būsimą statybvietę, tačiau įvairios biurokratinės kliūtys neleido laiku pradėti numatytų darbų. Svajonės pildytis pradėjo nuo rudens, kai būsimųjų parapijos namų vietoje susirinko pirmieji talkininkai – prasidėjo pasiruošimo darbai.
Gruodžio 20-oji istorine diena tapo ne tik Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijai, bet ir visam rajonui. Tą dieną į savo bažnyčią žmonės susirinko ne tik melstis, bet ir dalyvauti istoriniame akte. Sumos šv. Mišias aukojo Šiaulių vyskupas E. Bartulis. Pamaldose dalyvavo rajono meras A. Čepononis, asmenys, pasirašę statybų sutartį, ir atsakingi už statybas. Istorines pamaldas transliavo katalikiška radijo stotis „Marijos radijas“.
Bažnyčioje iškilmingo akto metu trimis egzemplioriais pasirašytas pergamentas. Jame aprašytas statybų projektas, paminėti finansavimo šaltiniai, būsimo pastato paskirtis ir kt. Vienas pergamentas liko parapijoje, antras – Savivaldybės archyve, trečias buvo įdėtas i specialią kapsulę.
Pergamentus pasirašė vyskupas, meras, parapijos klebonas G. Sakavičius, AB „Panevėžio statybos tresto“ generalinis direktorius D. Gesevičius, architektas, techninio projekto autorius Ž. Bartulis. Vyskupas pašventino cilindro formos kapsulę, skirtą įmūryti i statomo pastato pamatus.
Į ją buvo įdėtas parapijos laikraštis , kuriame rašoma apie parapijos namų statybą (Čia išspausdintas rajono mero kreipimasis į radviliškiečius – aut. past.), naujasis Savivaldybės herbas, keletas monetų, Lietuvos tūkstantmečio ženkliukas.
Po šv. Mišių visi apeigų dalyviai, spaudžiant stipriam šaltukui ir giedant bažnyčios choristams, ėjo į statybų vietą. Vyskupas E. Bartulis pašventino būsimųjų parapijos namų kertinį akmenį. Į specialiai padarytą kiaurymę buvo įdėta ir užmūryta pašventinta kapsulė su reliktais.

Dėmesys ir pagalba

Parapijos namų statyba, pasak mero A. Čepononio, „naujas išbandymas, naujas istorijos puslapis, nes Savivaldybė kartu su bažnyčia kuria naujas sąlygas, sudaro galimybę prisiglausti žmonėms: esant reikalui, jaunimui, suaugusiems, ištiktiems nelaimės. Naujų parapijos namų statyba – tai socialinių paslaugų plėtra Radviliškio rajone socialinės rizikos ir smurtą patyrusių šeimų nariams“.
Numatoma , jog per metus , šiuose namuose galės apsilankyti daugiau kaip 60 socialinės rizikos šeimų, kuriose auga daugiau nei 140 vaikų. Laikinai apsigyventi čia galės ne mažiau kaip 10 šeimų. Žmonės gaus psichologinę pagalbą. Parapijos namų salėje vyks įvairūs renginiai. Numatytos patalpos parapijinei katechezei.
Parapijos namų statybai lėšas skyrė Europos Sąjunga, finansinę paramą suteikė Rajono savivaldybė, savo asmeninėmis aukomis prisidėjo ir toliau prisideda parapijiečiai.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i76_naujiena-2010-01-08-01[1].jpg FOTO:radviliskis.lt

INFO: Laikraštis
"Radviliškio naujienos"

doncius
2010.01.07, 14:44
Biokuro katilinė teikia viltį už šilumą mokėti mažiau

2010 metų sausio 5 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Savivaldybės administracijos Turto ir vietinio ūkio vedėjas Eugenijus Pranevičius lankėsi UAB „Radviliškio šiluma“ ir domėjosi naujos biokuro katilinės paleidimo derinimo darbais. Naujoji biokuro katilinė Radviliškyje Radviliškio mieste pradėta statyti 2009 m. gegužės mėnesį, o 2009 m. gruodį pradėti paleidimo derinimo darbai. Naujoji biokuro katilinė pilnu pajėgumu dar neveikia, bandomas tik pirmas 5 MW katilas.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i72_katiline.jpg
Biokuro katilinė Radviliškyje

Dar nebaigti ekonomaizerio montavimo darbai. Jo paskirtis – sumažinti pagamintos šiluminės energijos nuostolius, susidarančius dėl karštų dūmų paleidimo į orą. Išmetami dūmai, susidarantys katilinėse deginant durpes, šiaudus, medienos atliekas, yra aukštos temperatūros. Dūmai, patekę į kondensacinį ekonomaizerį, atiduodami savo šilumą aušta, juose esantys vandens garai kondensuojasi ir šildo termofikacinį vandenį. Jis paskui taip pat panaudojamas gyventojų būstams šildyti.

Paleidimo derinimo darbai buvo numatyti gruodžio 1 dieną, bet darbai užsitęsė. Rangovas pasamdė subrangovą UAB „Grandbaltas“, kurios specialistai labiau patyrę. Užkūrus katilus, pastebėta trūkumų, defektų, kurie šiuo metu yra šalinami. Patvirtintas naujas veiksmų planas. Pagal jį pirmas katilas buvo užkurtas gruodžio 28 dieną, šią savaitę bus paleistas antras katilas. Darbai vyksta, tikrinama, kaip veikia ventiliacinės, hidraulinės sistemos. Objekto eksploatacijos pradžios data numatyta 2010 m. birželio mėnesį. Projekto pabaiga – 2010 metų rugpjūčio mėnesį.

Pasak UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriaus Zigmanto Abromavičiaus, pagal su rangovu suderintą darbų grafiką katilinė pradėti veikti turėtų vasario mėnesį. Mažesnės šilumos kainos tikimasi balandžio mėnesį, po bazinės kainos dedamųjų suderinimo rajono Savivaldybės taryboje ir Valstybinėje kainų ir energetikos kontrolės komisijoje. Būtent tada nepriklausomai nuo dujų kainos bus galima reguliuoti šiluminės energijos kainą. Planuojama, jog ji apytiksliai galėtų siekti 17 ct už KWh. Ekonomaizerio teikiama nauda – 20–30 proc. sutaupytos šiluminės energijos. Tikimasi, kad biokuro katilinėje bus pagaminama 70 proc. šilumos, skirtos Radviliškio miesto gyventojams.

UAB „Radviliškio šiluma darbuotojai neslepia, kad prieš pradedant katilinės statybos darbus nerimo buvo, bet dabar jį pakeitė džiugesnės akimirkos: katilinės paleidimo derinimo darbai vyksta gana sklandžiai. Pasak Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio, tai projektas, kurį įgyvendinti sekasi geriausiai iš visų įgyvendintų ar įgyvendinamų Radviliškio rajono savivaldybėje projektų. Z. Abromavičius teigė, kad rangovui UAB „Enerstena“ ši katilinė – pirmoji: „Bendrovės atstovai teigė norintys pastatyti jų įmonės specialistų darbą reprezentuojantį objektą, taigi galime tikėtis, jog darbai atlikti puikiai.“

Radviliškio miesto biokuro katilinė su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu statoma pagal projektą „Radviliškio miesto biokuro katilinės su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu statyba“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Bendra tinkamų finansuoti išlaidų suma – 9 196 879 Lt.

Katilinėje sumontuoti du biokurą deginantys vandens šildymo katilai, kiekvienas po 5 MW, dujų kogeneracinė jėgainė ir 3,5 MW kondensacinis ekonomaizeris. Pastatyti katilinės ir kuro ūkio pastatai, mechanizuotas kuro ūkis, užtikrinantis biokuro sandėliavimo ir automatinio padavimo į katilinę funkcijas, elektros ūkis ir automatinio valdymo sistema, sutvarkyta infrastruktūra. Kol kas katilinė kūrenama pjuvenomis, ateityje planuojama kūrenti kitomis biokuro rūšimis: mediena, šiaudais, durpėmis.

Šiandien UAB „Radviliškio šiluma“ miesto katilinė tiekia šilumą 4 730 vartotojų, daugumą kurių (91 proc.) sudaro gyventojai.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i72_biokuro saugykla.jpg
Biokuro saugykla

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i72_dispečerinė.jpg
Dispečerinėje – nauji kompiuteriai ir valdymo programos

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i72_kuro padavimo mechanizmas.jpg
Iš čia į katilų pakuras patenka kuras

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100107/i72_katilas.jpg
Vienas iš naujųjų katilų

INFO: www.radviliskis.lt

dariuks
2010.01.07, 15:27
Žadėtoji nuotraukėlė, kadangi buvo šalta tai tik viena. Nieko įspūdingo bet geriau nei buvo. Svarbiausia, kad dabar daug tvarkingiau atrodo, matyt bus patogiau ir gyventojams.
Atvaizdas
(http://foto.terpe.lt/inkelti/20091222/i6_vst.JPG)

jau teko apsilankyti. VST nesumelavo, zadedami patogumus klientams. visos problemos issprestos nepakylant nuo kedes. saunu!

zajcik
2010.01.08, 13:49
doncius,
matyt tai bus vienas sekmingiausių šalies degazifikcijos projektu.

doncius
2010.01.09, 14:01
jau teko apsilankyti. VST nesumelavo, zadedami patogumus klientams. visos problemos issprestos nepakylant nuo kedes. saunu!

Malonu girdėti, nes šiaulių kraštui išleidus šį straipsnį jų puslapyje būta dau neigiamų atsiliepimų. Matyt ant viso pasaulio supykę žmonės neįvertina tai kas padaryta jų patogumui.

doncius,
matyt tai bus vienas sekmingiausių šalies degazifikcijos projektu.

Pagyvensim pamatysim, atsiranda viltis, kad radviliškiečiai kaip ir prieš porą metų mokės vienas mažiausių saskaitų už šildymą.

Dar pagirtina tai, kad net 70% kainos priklausys nuo mūsų pačių, o ne nuo rusiškų dujų.

doncius
2010.02.13, 10:25
Pasaulio žaidynės neaplenks ir Radviliškio


Po pustrečių metų Šiaulių regione vyksiančios Tarptautinės sporto visiems asociacijos (TAFISA) penktosios pasaulio „Sportas visiems“ žaidynės neaplenks ir Radviliškio. Joms radviliškiečiai ruošiasi jau dabar.

Tokio masto žaidynės — pirmą kartą

„Šiaulių regione tokio masto sportinių žaidynių dar nebuvo“ — pripažino Radviliškyje posėdžiavusi 5-ųjų TAFISA pasaulio “Sportas visiems“ žaidynių “Šiauliai-2012“ darbo grupė. Anot jos narių, Šiauliams ir visiems apskrities rajonams, kuriuose taip pat vyks sportinės kovos bei laisvalaikio renginiai, džiugu jau vien dėl to, kad pavyko įveikti kitus užsienio valstybių miestus. Be Šiaulių, žaidynes pageidavo rengti Maskva, Bordo, Frankfurtas, Kuala Lampūras ir San Paulas.

5-ųjų TAFISA pasaulio „Sportas visiems“ žaidynių “Šiauliai-2012“ direktorato direktorius Kęstutis Petraitis pristatė žaidynių šūkį: “Darnus žmogus — darnus pasaulis“. Pasak K. Petraičio, būta nemažai vargo, kai reikėjo šį šūkį pristatyti anglų kalba — buvo siųsta nemažai vertimo variantų, kol pagaliau buvo patvirtintas šūkio atitikmuo.

Ruošdamiesi žaidynėms, kurios turėtų įvykti 2012 metų liepos mėnesį, organizatoriai susitiko su visomis sporto federacijomis ir su jomis aptarė organizacinius bei finansinius klausimus. Pasak Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidento Vyto Nėniaus, sunkmetis pakoregavo sporto šakų skaičių ir dabar yra numatyta, jog sportininkai varžysis aštuoniose sporto šakose, tarp kurių bus krepšinis, futbolas, tinklinis, tenisas bei kitos.

Žaidynėse laukiama apie 100 tūkstančių dalyvių iš maždaug 100 šalių. Paraiškas dalyvauti žaidynėse jau pateikė Brazilija, Ispanija, Indija, Izraelis.

Ruošiantis žaidynėms, teks renovuoti apskrityje esančias sporto bazes. Tam prireiks nemenkų lėšų, kurių tikimasi gauti iš įvairių finansavimo šaltinių. Svečiams bei sportininkams apgyvendinti prireiks tvarkyti ir apgyvendinimo sektorių. Pasak Šiaulių miesto mero Genadijaus Mikšio, tam galima būtų pasitelkti ir privatų sektorių.

Sporto bazė: reali ir „popierinė“

Pasaulio „Sportas visiems“ žaidynės neaplenks ir Radviliškio. Čia numatyta rengti krepšinio ir kitas varžybas.

Pasak radviliškiečių rengimąsi žaidynėms pristačiusio rajono mero Antano Čepononio, rajonas šiam svarbiam renginiui jau ruošiasi, kai kas jau yra įgyvendinta, kai kas — kol kas tik idėjos, tačiau visos jos yra realios ir nesunkiai įgyvendinamos.

Rajone yra 22 sporto salės, 18 stadionų, vienas uždaras jojimo maniežas, 2 dviračių takai, 75 masinio naudojimosi aikštelės (tinklinio, krepšinio, rankinio, lauko teniso), kurios irgi gali būti panaudotos žaidynių varžyboms.

Radviliškiečiai žaidynėms galėtų pasiūlyti tradicines sporto šakas: modernioje Radviliškio miesto Sporto arenoje — vyrų ir moterų krepšinį 3x3, rekonstruojamame miesto centriniame stadione — moterų futbolą 7x7, plaukimą (jei pavyktų iki to meto pastatyti baseiną šalia Sporto arenos). Taip pat siūlomos ir parodomosios sporto šakos: parašiutų bei kosminio modeliavimo sportas Raudondvaryje.

Miesto centriniame stadione po rekonstrukcijos, kurią numatoma baigti 2011 metais, vietoj 1000 vietų žiūrovams bus įrengta 3000 vietų, bus rekonstruoti bėgimo takai, tribūnos, įrengtas apšvietimas.

Planuojamam pastatyti šiuolaikiškam plaukimo baseinui (25 metrų ilgio, su 6 plaukimo takais) yra parengtas žemės sklypas, techninis projektas. Gavus lėšų jo statybai, čia galėtų vykti plaukimo varžybos.

Radviliškiečių idėjos

Radviliškyje 2012 metų liepą jau yra numatyta surengti ir nemažai tradicinių renginių, kuriems parengti yra sukaupta nemenka patirtis. Tai — Aviacijos sporto šventė Raudondvario kaime, Radviliškio miesto šventė, rajono meno šventė, etnokultūrinė stovykla „O Jūs, vaikai, taip darykit, kaip diedukai darė“, tarptautinis pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių festivalis “Ir ne tik iš Lietuvos“.

Tarp radviliškiečių siūlomų idėjų yra ir nemokamas sportininkų pavėžėjimas geležinkeliu, maršrutu Radviliškis-Šiauliai-Radviliškis, suvenyrų, žaidynių atributikos gamyba, filmo apie TAFISA pasaulio „Sportas visiems“ žaidynes Radviliškio rajone kūrimas, edukacinė programa “Vilnos takas“, pramoginės išvykos karieta po Burbiškio dvaro sodybą ir Kleboniškių kaimo buities muziejų, grūdų malimas Kleboniškių kaimo vėjo malūne, skraidymas oro balionais, kita.

Darbo grupės nariai po posėdžio apžiūrėjo Radviliškio sporto areną, centrinį stadioną, miesto kultūros ir poilsio parką, Raudondvario aerodromą, Burbiškio dvaro sodybą.


2010 m. Vasario 13 d.
Laima AGANAUSKIENĖ www.skrastas.lt

Užkliuvo tame straipsnyje ta tribūna. Kažkaip didoki skaičiai. Dabar tribūna talpina maždaug 300žmonių. Kiek teko klausti ir oficialiai skelbiama, kad po rekonstrukcijos bus 800vietų. Na aš asmeniškai būčiau nieko prieš A lygos reikalavimams :D

enigma
2010.02.16, 02:35
Smagu girdėti. :geras:

doncius
2010.02.26, 16:08
Radviliškiečiai dalinasi patirtimi apie daugiabučių renovaciją.

[VIMEO]problemos ikeliant tad nesupykit kad neikeliu čia, iki video teks keliauti per nuorodą. sorry Smagaus Žiūrėjimo :)[VIMEO]
http://www.radviliskis.lt/content/view/1764/1/

doncius
2010.03.07, 12:20
Kadangi orai gražūs ir laiko truputis pasitaikė, tad keletas foto nuotraukų.
UAB "Godlija" administracinis pastatukas. Manau buvo truputis atsilikta su darbai ir nespėjo iki žiemai ateinant pabaigti fasado.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i15_Kopija iš P3060003.JPG
PARAPIJOS NAMŲ STATYBOS EIGA
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i15_1.JPG
Iš nuotraukų matyti, jog parapijos namai nebus tiesiog dėžutė
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i15_2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i15_3.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i15_5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100307/i62_5.JPG

doncius
2010.03.20, 14:17
Šiandien šokinėdamas per balas ir bijodamas neįlipti į tai kas pasimatė iš po nutirpusio sniego turėjau progos pasidžiaugti. Eidamas pro miesto stadioną pamačiau, kad senoji tribūna jau be stogo ir statybininkų vagonėliai jau stovi šalia jos. Matyt prasideda ilgai laukta stadiono rekonstrukcija. Dėja neturėjau fotoaparato tad dabar negaliu pasidalinti tais vaizdais, nors didelio veiksmo ten ir nėra. Prižadu įpusėjus darbams padaryti keletą nuotraukų.

BlackDewil
2010.03.21, 20:57
Šiandien šokinėdamas per balas ir bijodamas neįlipti į tai kas pasimatė iš po nutirpusio sniego turėjau progos pasidžiaugti. Eidamas pro miesto stadioną pamačiau, kad senoji tribūna jau be stogo ir statybininkų vagonėliai jau stovi šalia jos. Matyt prasideda ilgai laukta stadiono rekonstrukcija. Dėja neturėjau fotoaparato tad dabar negaliu pasidalinti tais vaizdais, nors didelio veiksmo ten ir nėra. Prižadu įpusėjus darbams padaryti keletą nuotraukų.

ėjau šiandien į areną ir iš toli nesupratau kas ten tai tribūnai. kilo tokia mintis, kad jau ardoma, bet kažkaip vijau ją šalin.. gal ir be reikalo :)

doncius
2010.03.22, 19:14
ėjau šiandien į areną ir iš toli nesupratau kas ten tai tribūnai. kilo tokia mintis, kad jau ardoma, bet kažkaip vijau ją šalin.. gal ir be reikalo :)

Nevyk tos minties niekur nes tai realybė.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100322/i66_tribuna1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100322/i66_tribuna2.JPG
Manau, kad tai nėra tribūnos griovimas, tiesiog rekonstrukcija. Palyginau ja vizualizacijose ir kaip atrodo dabar. Manau pakeis stogo konstrukcijas, aptinkuos, prisuks plasmasines kėdes ir štai turėsim puikiausią tribūną + dar iš šonų lengvų konstrukcijų tribūnėlės. Bendrai ir gausis 800vietų.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100322/i66_tribuna3.JPG

BlackDewil
2010.03.22, 19:54
mano tribūnėlės sugriautos.. kur chebra dabar gers? :D
ne, ištiesų šaunu, kad darbai jau vyksta ir nustelbė mano prognozes :D

zajcik
2010.03.23, 15:36
doncius,
kaip ten reikalai su naujaja katiline?

doncius
2010.03.24, 15:14
doncius,
kaip ten reikalai su naujaja katiline?

Na žinok ir prigavai, nk naujo neteko išgirsti. Kiek žinau katilai abu pilnai jau veiks birželio mėnesį. Iš pradžių buvo tvarkomi nesklandumai kurie vyko darbų metu. Dabar jau tūrėtų baiginėtis derinimas ir bandymai.

Kiek esu girdėjęs kaip buvo žadama birželį jie bus paleisti pilnai ir tada bus žiūrima jų įtaka šilumos kainai. Kuri manau tūrėtų mažėti, nebent bus nuspresta palikti kokias yra ir dengti gyventojų įsiskolinimus. Na pagyvensim pamatysim.

Būsimą šildymo sezoną pasimatys ar kiti miestai nepralošė neskubėdami su tokių katilinių statymu. Nes vieni tik pradeda, o kiti net nežada statyti.

doncius
2010.04.04, 12:38
Noriu paskatinti Radviliškiečius dalintis iniciatyvomis su valdžia. Dabar pasigirsiu :D Neseniai teko parašyti laiškiuką merui ir pasiūlyti vieną idėją. Idėja buvo paprasta: Mieste ant autobusų stotelių ženklų pakabinti dabar mieste kabinamas šiukšledėžes su reklamomis. Tik vietoj reklamos pateikti miesto maršrutinio autobuso sistemos žemėlapį su tvarkaraščiu. Nauda dviguba, nes info apie tvarkaraščius labiau prieinama ir daugumoje stotelių atsiranda šiukšledėžės. Idėja paprasta ir lengvai įgyvendinama, tad po kelių mėnėsių apsidžiaugiau pamatęs, jog ja buvo pasinaudota.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100404/i50_tvarkaraštis.JPG
Štai taip atrodo žėmėlapis ir miesto bei priemestiniai autobusų tvarkaraščiai
Įsivaizdavimui kaip atrodo šiukšledėžė ir reklama ant jos.
http://www.pixolain.vhost.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=66

doncius
2010.04.22, 08:23
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100422/i65_Kopija iš P4210029.JPG
Išriškėjo parapijos namų būsimas vaizdas. Tokiam pastatėliui tokioje vietoje sakyčiau kukliai kaip ir priklauso bet manau bus gerai.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100422/i65_Kopija iš P4210026.JPG
Vaikų namų " Nykštukas" vidaus rekonstrukcija. Gaila kad iš šios nuotraukos nieko aiškiau nemetyti :D
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100422/i65_Kopija iš P4210027.JPG
PST bazė. Parapijos namus ir globos namus rekonstruoja taspats PST tad jų bendri namukai. Sutaupė kai objektai yra vienas prieš kitą :DD

ermisbug
2010.04.22, 19:58
Jo ..., ir dar vienas tvartelis atsiras Radviliškyje. Nesuprantu aš tų projektuotojų ar jie nesidomi naujovėmis, kad nepasiūlo nieko normalaus. Aš suprantu čia, finansai maži, bet galima naudojant tas pačias medžiagas ir tais pačiais pinigais suprojektuoti ir pastatyti kažką gražesnio. Ai, vienu žodžiu, tegul jie daro ką nori, tiesiog mano nuomonė, kad visiems yra nusispjauti - "po manęs, kad ir tvanas", tiek, kad norėtųsi kažko šiame mieste ir naujoviško, su skoniu ir protu padaryto, o ne dar vienos varnelės savo darbų sąraše. Skaudu, kad tie, kurie turėtų tai prižiūrėti, to nedaro, o savo valdžią demonstruoja ten kur gal galima būtų būti ir atlaidesniems.

doncius
2010.04.22, 20:18
Na matai prie bažnyčios esantis statinys keistokai atrotys jei bus režiantis akį ir krentantis iš konteksto. Manau parapijos namai buvo ir toliau apdaila bus derinama prie bažnyčios. + kadangi ten erdvė yra maža nieko mandraus ir neišejo. O kad Radviliškyje trūksta kažko naujoviško tai pritariu, norėtūsi daugiau stiklo ir kitokių formų. Nusibodo jau kvadratinės dėžutės, bet džiaukimės, kad išvis kažkas naujo statosi.

doncius
2010.05.01, 13:24
Internete radau panoramos reportažą apie Burbiškio dvaro rekonstrukciją, mano manymu tai vienas iš prioritetinių Radviliškio projektų, nes nuosekliai vykdomas šio dvaro atkūrimas. Ir kaip minima ši rekonstrukcija dar nepaskutinė.
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QbNlZM-H33c&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QbNlZM-H33c&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

dariuks
2010.05.04, 01:54
prie "metalines" NORFOS derantis stiklo kubas Radviliskio centre:
2010.04.12
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100503/i3_2010.04.12.jpg

2010.04.15
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100503/i3_2010.04.15.jpg

doncius
2010.05.07, 13:46
Nutariau pasidairyti po buvusio malūnoteritoriją. Nieko perdaug nepasikeitė nuo pastarojo atnaujinimo tik tais tiek, kad matyti dvi prielipos. Iš kairiojo šono tvarkoma buvusi seno pastato dalis, o dešiniajame krašte jau išlieti pamatai ir suvežtos perdangos. Tad truputis foto:
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_mal1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_mal2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_mal3.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_mal4.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_mal5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100507/i29_6mal.JPG

enigma
2010.05.07, 22:37
O kas čia žada įsikurti?

doncius
2010.05.09, 18:38
O kas čia žada įsikurti?

Žinok negaliu atsakyti, nes nežinau. Težinau tai ką rašiau seniau http://www.miestai.net/forumas/showpost.php?p=355566&postcount=280

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100509/i96_1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100509/i96_2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100509/i96_3.JPG
keletas stadiono nuotraukų, nuo seniau pateiktų matyti tai, kad tribūna pati išrinkta liko tik pagalbinės patalpos, kurios bus rekonstruojamos ir prie jų lipdys tribūnų konstrukcijas bei stogą.

Kiek žinau neseniai buvo kalbėtasi dėl finansavimo. Savivaldybės ir UAB Rūdupio suderėta kaina nuo 350-400tks. Maždaug tokia suma turėtų būti skirta tribūnos užbaigimui.

doncius
2010.05.13, 20:02
Radviliškyje prasideda mokyklų renovacijos. Pirmoji mokykla kuri renovuojama tai buvusi Dariaus ir Girėno - dabartinė jaunimo mokykla.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100513/i21_dg1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100513/i21_dg2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100513/i21_dg3.JPG

BlackDewil
2010.05.14, 01:09
greitu metu turėtų jau atsivert teniso kortai :) specialistai iš slovakijos lyg ir baiginėja jau paskutiniuosius darbus :)

enigma
2010.05.15, 23:37
Smagu, kad po truputį darbai vyksta. :bravo:

BlackDewil
2010.05.16, 00:30
Smagu, kad po truputį darbai vyksta. :bravo:

šiandien jau vyko pirmos treniruotės :) oficialiai birželio 1 atidaro..

enigma
2010.05.16, 00:33
Tai dar smagiau. :)

doncius
2010.05.18, 17:17
GALI PAJŪDĖTI AUTOBUSŲ STOTIES REKONSTRUKCIJOS KLAUSIMAS

Savivaldybės tarybai pateiktas projektas. Štai nuoroda į projektą, o kas tingi skaitytis visą projektą nukopijavau aiškinamąjį raštą.
http://www.lrs.lt/pls/proj/dokpaieska.showdoc_l?p_id=34853


Aiškinamasis raštas

2008 m. lapkričio 27 d. UAB Radviliškio autobusų parko ir UAB „Ekosteras“ pasirašytoje Jungtinės veiklos sutartyje numatyta, kad UAB „Ekosteras“ įsipareigoja dėti pastangas, kad autobusų stoties rekonstrukcijos ir komercinio pastato komplekso projektas būtų įgyvendintas ir pabaigtas be nepagrįsto atidėliojimo ar delsimo per protingai trumpą laikotarpį. Planuota projektą įvykdyti iki 2009 m. rudens.

Tačiau motyvuojant sudėtinga šalies ekonomine situacija sutartyje numatyti darbai nevyksta. UAB „Ekosteras“ 2009 m. rugsėjo 8 d. raštu Nr. 108 prašė atidėti sutarties vykdymo pradžią iki 2010 m. pavasario, o 2010 m. balandžio 12 d. raštu Nr. 35 prašo dar kartą atidėti projekto vykdymą „iki sulauks konkrečių ekonomikos atsigavimo ženklų“.

Toks sutartyje numatytų darbų pradžios neapibrėžtumas verčia tęsti veiklos praktiškai nevykdančios uždarosios akcinės bendrovės Radviliškio autobusų parko egzistavimą, o tam reikalingos atitinkamos sąnaudos. Koncesijos pagrindais veikianti ir keleivių vežimo paslaugas rajone teikianti uždaroji akcinė bendrovė „Emtra“ dėl to negali priimti sprendimų dėl autobusų stoties pastato bei jo šildymo sistemos kapitalinio remonto, be kurio negali į čia perkelti savo buveinės ir nuomojasi patalpas kitur.

Todėl siūloma sutarties partneriams pasirašyti papildomą susitarimą, kuriame apibrėžti sutartyje numatytų darbų pradžią ne vėliau š. m. rugsėjo 1 d. Nepradėjus darbų iki šios datos, jungtinės veiklos sutartis būtų nutraukta dėl antrojo partnerio kaltės su visomis sutartyje numatytomis pasekmėmis, nes sutarties 7.2.2 punkte aiškumo tikslais vienareikšmiškai patvirtinta, kad aplinkybės, susijusios su antrojo partnerio galimybe gauti banko ar kitą finansavimą, būtiną įsipareigojimams pagal šią sutartį vykdyti, nėra laikomos nepriklausomomis nuo antrojo partnerio valios (force majeur).

Tuo pačiu, skaičiuojant sankcijų dydį, siūloma įvertinti antrojo partnerio atliktus 50 000 Lt vertės palaikomojo autobusų stoties pastato remonto darbus.

Pratęsus šios sutarties vykdymą, minėtus darbus užskaityti kaip antrojo partnerio pniginį įnašą už terminų netesybas.

doncius
2010.05.25, 15:55
Panašus pranešimas yra temoje apie A9, bet negalėjau nepasidžiaukti geromis naujienomis ir čia.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos straipsnis
http://www.lra.lt/lt.php/naujienos/r...siauliai_/7125

ir tai kas svarbiausia citata:
"Magistralinio kelio Radviliškis–Šiauliai 10,5 km ruožas bus greitkelis, juo automobiliai važiuos 100/110 km/h greičiu. Visame kelio plotyje nuties 4 eismo juostas, po dvi abiem kryptimis"

doncius
2010.06.01, 13:36
Ligoninėje — Operacinių ir Reanimacijos skyrių įkurtuvės

Radviliškio ligoninėje po rekonstrukcijos pradėjo veikti Operacinių, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriai.

Tikslas pasiektas

Penktadienį įvyko ligoninės Operacinių, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių atidarymo iškilmės. Jose dalyvavo Seimo, Sveikatos apsaugos ministerijos, Ligonių kasos, Gydytojų vadovų sąjungos, Šiaulių apskrities viršininko administracijos, rajono Savivaldybės, įvairių šalies ligoninių atstovai. Ligoninės kolektyvą moderniai įrengtų skyrių atidarymo proga sveikino rajono organizacijų, rekonstrukcijos darbus atlikusių statybos organizacijų atstovai.

Sveikatos apsaugos viceministrė Nora Ribokienė sakė, kad stipriai ligoninei Operacinių ir Reanimacijos skyriai yra labai svarbi grandis. Viceministrė pasidžiaugė, kad kilnus tikslas „reanimuoti“ ligoninės “širdį“ yra pasiektas.

Seimo narys Algimantas Salamakinas palinkėjo, kad rekonstruotieji skyriai turėtų kuo mažiau pacientų. Jam oponavo viceministrė: solidi ligoninė turi turėti pacientų, ir ministerija seks, ar investicijos į Radviliškio ligoninės dviejų skyrių pertvarką pasiteisino.

Rajono meras Antanas Čepononis pasveikino medikų kolektyvą su dar viena pergale įstaigos modernizavimo kelyje ir padėkojo ligoninės direktorei Danutei Povelauskienei už atkaklumą siekiant tikslo.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika įvertino direktorės D. Povelauskienės įžvalgą: jei prieš keletą metų nebūtų parašytas projektas rekonstruoti operacines ir Reanimacijos skyrių, dabar dėl ekonominės situacijos tokiam projektui nebūtų pritarta.

Atidarymo iškilmėse dalyvavę aplinkinių ir tolimesnių šalies ligoninių atsakingi darbuotojai įvertino tai, jog šiuolaikiškai įrengtus Operacinių ir Reanimacijos skyrius turinti ligoninė turi ir gerą perspektyvą. Šiaulių ligoninės Chirurgijos skyriaus vedėjas Vincas Abalikšta kolegiškai nuogąstavo, kad dėl taip sutvirtėjusios Radviliškio ligoninės nesumažėtų pacientų Šiaulių ligoninėje.

Geros permainos

Radviliškio ligoninė rekonstruoti operacines ir Reanimacijos skyrių, atnaujinti šių skyrių medicinos įrangą buvo numačiusi antrajame restruktūrizavimo etape — per laikotarpį nuo 2007 iki 2009 metų. Laiku šio plano nepavyko įgyvendinti dėl įstrigusio finansavimo. Projektas įgyvendintas vieneriais metais vėliau, jau trečiajame restruktūrizavimo etape.

Įgyvendinti projektą prireikė beveik 5,2 milijono litų. Daugiausia lėšų skirta iš valstybės biudžeto — 3,7 milijono litų. Kitos lėšos — iš Privatizavimo fondo bei rajono biudžeto (iš pastarojo — 340 tūkstančių litų).

Radviliškio ligoninėje atliekamos įvairiausios ginekologinės, akušerinės, traumatologinės, chirurginės skubios bei planinės operacijos.

Po skyrių rekonstrukcijos, be jau iki šiol atliekamų įvairaus profilio operacijų, bus atliekamos ir išvaržų operacijos laparoskopo pagalba, taip pat klubo sąnario, kelio sąnario operacijos artroskopo pagalba. Taip bus praplėsta įstaigos veikla, pagerintas sveikatos priežiūras prieinamumas gyventojams, bus geriau tenkinami jų poreikiai.

Be to, kad Operacinių, Reanimacijos ir intensyviosios pagalbos skyriai aprūpinti naujausia šiuolaikine medicinos įranga, čia sudarytos ir puikios aplinkos sąlygos. Į minėtuosius skyrius tiekiamas kondicionuotas oras yra valomas trijų pakopų filtrais, vėdinimo ir kondicionavimo sistemos turi autonominį oro temperatūros, drėgnumo, oro kiekio reguliavimo distancinį valdymą. Pagerintos ir skyrių darbuotojų darbo bei poilsio sąlygos.

Rekonstravus Operacinių, Reanimacijos ir intensyviosios pagalbos skyrius, atsirado galimybė iš esmės sureguliuoti stacionarinių chirurginių paslaugų srautus, atlikti daugiau operacijų, pagerinti paslaugų kokybę, saugumą ir prieinamumą rajono ir ne tik rajono gyventojams.

Direktorė D. Povelauskienė sako, kad yra numatyta priimti į ligoninę dirbti naujų medikų. Radviliškyje jau bus operuojami ir ausų, nosies, gerklės ligomis sergantys pacientai. Anksčiau dėl tokių operacijų rajono gyventojai turėjo vykti į kitas šalies gydymo įstaigas.

2010 m. Birželio 1 d.
Jadvyga BUIVYDIENĖ www.skrastas.lt

Žingsnis po žingsnio regioninės ligoninės statuso link :) Dar radau video reportažą kur galima pamatyti operacines ir komentarus apie jas.
http://www.skrastas.lt/?data=2010-06-01&id=1275376866
(reportažas apie operacines prasideda 7:50)

doncius
2010.06.05, 09:56
Radviliškiečiams — modernūs teniso kortai


Radviliškiečiams nebereikės vykti į kitus rajonus, norint pažaisti tenisą — miesto stadione pradėjo veikti modernūs dviejų aikštelių teniso kortai, kurių įrengimas kainavo per 350 tūkstančių litų.
Kortų danga tinka ir profesionalams

Modernia Sporto arena galintys naudotis radviliškiečiai nuo šiol galės išbandyti jėgas ir šiuolaikiniuose teniso kortuose, kurie buvo iškilmingai atidaryti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavęs Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas pasidžiaugė, jog rajono gyventojai turės šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius teniso kortus, kuriuose galės vykti ne tik treniruotės, bet ir varžybos. Kortų atidarymo proga sąjungos vadovas įteikė simbolinę dovaną — teniso raketę.

Radviliškio miesto stadione darbai prasidėjo prieš pusmetį. Teniso aikšteles įrengė UAB „Rūdupis“. Kad plynoje vietoje atsirastų modernūs kortai, reikėjo ją parengti — iškirsti keletą medžių, išlyginti teritoriją, ją aptverti, pakloti dangą.

Kortams buvo parinkta belgiška danga „DOMO“. Pasak dangos tiekėjų iš UAB “Kleminta“, šiai dangai reikalinga minimali priežiūra. Patogu tai, kad jos nereikės laistyti, voluoti, braižyti linijų. Aikštėje bus galima žaisti nelaukiant, kol ji pradžius po lietaus. Dangai bei jos pagrindams suteikta šešerių metų garantija. Anot specialistų, ant tokios dangos žaidžia profesionalūs tenisininkai, o šalyje esą dar nebuvo kortų su tokia danga, kuriuose treniruotųsi bei žaistų mėgėjai.

Surengtos pirmosios varžybos

Kortų atidarymo dieną, dar iki iškilmingos ceremonijos, juose įvyko pirmosios varžybos, kuriose dėl apdovanojimų kovojo Radviliškio bei Panevėžio jaunieji teniso mėgėjai.

Nugalėtoju tapo svečias iš Panevėžio Matas Markevičius, antrąją vietą laimėjo panevėžietė Karolina Vidauskytė, trečiąją — radviliškietis Arnas Šutkovas. Jaunųjų tenisininkų varžybose dalyvavo šeši tenisininkai.

Po kortų atidarymo iškilmių susirungė 16 suaugusių teniso mėgėjų iš Radviliškio, Šiaulių bei Pakruojo rajonų.

Rajono Savivaldybės taurę iškovojo baisogalietis Eimutis Briedelis, antrąją vietą pelnė Rimas Bernedickas iš Baisogalos, trečiąją — radviliškietis Darius Balinskas.

Kol kas nėra oficialiai paskelbta, kiek kainuos treniruotės naujuosiuose teniso kortuose. Pernai įsteigto teniso žaidėjų klubo „Radviliškio TK“ treniruotes šiuo metu lanko 15 teniso mėgėjų. Tikimasi, kad ateityje jų kortuose treniruosis daugiau.

Radviliškio miesto stadione šiemet bus vykdomi ir kiti rekonstrukcijos darbai: įrengtas apšvietimas, tribūnos žiūrovams, nauji bėgimo takai. Pastarieji kėlė bene daugiausia rūpesčių — per keliolika metų takuose pakloti guminiai lakštai atsiknojo, tapo nelygūs, dalis jų buvo pavogta, po lietaus nelygumuose telkšodavo balos, per kurias nesimatydavo, ar bėgimo takas yra lygus. Dėl to bėgikams nuolat kildavo pavojus susižeisti.

Visus stadiono rekonstrukcijos darbus numatoma baigti iki rudens.

2010 m. Birželio 5 d.
Laima AGANAUSKIENĖ www.skrastas.lt

Vienas punktas stadiono rekonstrukcijoje įvygdytas. Reiks ieškoti raketės ir išbandyti kortus. Kelmitos puslapyje radau keletą foto iš vykusių darbų tad įkeliu nuorodą, pastebėjau, kad tarp ten eančių foto yra ir maniškė :D http://www.kelminta.lt/prjkt1.html

doncius
2010.06.12, 15:03
Pastebėjau, kad savivaldybė paskelbė viešąjį pirkimą rekonstruoti mokyklai. Tai būtų antroji rekonstruojama mokykla. Pateikiu truputį informacijos o plačiau : https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_frameset.asp?PID=18690&B=PPO&PS=1&PP=notices.asp

1. Projekto pavadinimas – Radviliškio rajono Vaižganto gimnazijos pastato Radviliškyje, Vaižganto g. 29, rekonstravimas.
2. Užsakovas: Radviliškio rajono savivaldybės administracija.
3. Statytojas: Radviliškio rajono savivaldybės administracija.
4. Statybos vieta: Vaižganto g. 29, Radviliškis.
5. Esama padėtis.
*Sklypo bendras plotas: 2, 0545 ha
*Pastato bendras plotas: 8 282,31 m2
*Užstatytas plotas: 2 778,00 m2
*Aukštų skaičius: rūsys, 1-3 aukštai, pastogė
*Pastato statybos metai: 1973 m.

Pastate sumontuoti medinio rėmo su dvigubu įstiklinimu langai ir plastikiniai langai. Pakeistų plastikinių langų būklė gera, jų keitimas nenumatomas. Medinių langų rėmai deformuoti, vietomis supuvę, nesandarūs.

Pastate įrengtos medinės durys ir PVC bei aliuminio profilio durys. Pakeistų PVC ir aliuminio profilio durų būklė gera. Medinės durys nesandarios, neimpregnuotos vandeniui atspariomis priemonėmis, vietomis supuvę.

Pastato išorinės sienos iš surenkamų gelžbetonio plokščių, tinkuotos iš vidaus, termoizoliacijos sluoksnis neįrengtas. Pamatai – gelžbetonio blokų. Atitvarų eksploatacinė būklė nepatenkinama – pastato apžiūros metu pastebėti žymūs išorinio sienų paviršiaus suirimo atvejai. Dėl siūlių įtrūkimų ir nubyrėjusio tinko yra padidėjęs šalto oro bei drėgmės infiltracija į pastato sienų atitvaras. Fasado estetinė būklė nepatenkinama.

Pastato stogas – sutapdintas ir šlaitinis. Šlaitinio stogo išorinė danga patenkinamos būklės, tačiau neapšiltinta. Sutapdinto stogo perdanga padengta bitumo danga. Lietaus nuvedimo sistema – išorinė. Dėl nesamo stogo dangos apšiltinimo sluoksnio per stogą patenka didelis šalto oro kiekis.

Pastate esančios sporto salės grindys (I a.) yra įrengtos ant grunto. Grindys nelygios, susidėvėjusios, pastebimi įtrūkimai, plyšiai. Grindų perdangos šiluminė varža neatitinka norminių reikalavimų.

Pastato šilumos energijos tiekimas yra iš miesto šiluminių tinklų ir paskirstomas vietiniame šilumos punkte. Šilumnešis tiekiamas pagal priklausomą šilumos tiekimo schemą. Šilumos tiekimo schema uždara. Pastato šildymo sistemos tipas – vienvamzdė, apatinio paskirstymo. Šildymo prietaisų tipas – sekciniai ketiniai radiatoriai, vamzdžiai. Karštas vanduo ruošiamas šilumos punkte, o taip pat elektriniais boileriais. Šilumnešio paskirstymo vamzdynų (stovų ir magistralinių) būklė nepatenkinama, izoliacija prasta. Šilumos energija patalpose paskirstoma netolygiai. Šildymo prietaisai šyla netolygiai. Pro sujungimus su vamzdžiu pastebėtos rūdys ir drėgmė.

Gimnazijos klasėse ir koridoriuose ventiliacija yra natūrali kanalinė. Virtuvėje ir sporto salėje – mechaninė. Mechaninė oro tiekimo sistema neatitinka higieninių normų.

Vidaus elektros tinklų laidai aliuminiai. Lempos – dalis liuminscensinių ir dalis kaitrinių. Dalis šviestuvų seni, susidėvėję, neefektyvūs, neekonomiški, vietomis jų iš viso nėra. Apšvietimo kokybė tiek klasėse, tiek koridoriuose bloga. Daugelyje dabartinių šviestuvų trūksta lempų arba jie yra sugadinti.

6. Techniniame darbo projekte numatyti:

Projektas skirtas pastato energijos vartojimo efektyvumui didinti. Įgyvendinant projektą numatoma
atlikti šildymo ir karšto vandens sistemos modernizavimą, sporto salės (I a.) grindų šiltinimą ir keitimą, pastato išorinių sienų šiltinimą, šlaitinio stogo perdangos šiltinimą ir sutapdinto stogo dangos šiltinimą, medinių langų ir išorinių durų keitimą, apšvietimo sistemos modernizavimą, mechaninės vėdinimo sistemos renovaciją.

-Išorinės sienos (apie 2673 m2).
Atsižvelgiant į norminius reikalavimus, pastato išorines sienas šiltinti ne mažesnio kaip 10 cm storio akmens vatos ar polisterinio putplasčio plokštėmis, o cokolinę dalį (atkasant gruntą) ir langų angų kraštus ne mažesne nei 5 cm storio akmens vatos ar polisterinio putplasčio plokštėmis. Ant pamatų dalies, esančios po gruntu, be termoizoliacinio 5 cm sluoksnio įrengti ir hidroizoliaciją. Atlikti pastato nuogrindų ir gerbūvio atstatymo darbus.

Stogas (šlaitinio stogo perdangos plotas – apie 1581 m2 ; sutapdinto stogo plotas – apie 992 m2).
Rekonstruoti sutapdinto stogo perdangą, papildomai ją apšiltinant. Taip pat apšiltinti ir šlaitinio stogo perdangą. Šlaitinio stogo išorinė danga nekeičiama. Siūloma apšiltinti viršutinio aukšto perdangą (horizontaliai) didelės šiluminės varžos, termoizoliacinėmis plokštėmis (akmens vata arba polisterinis putplastis). Atsižvelgiant į norminius reikalavimus, termoizoliacinės medžiagos storis turėtų būti ne mažesnis nei 15 cm.

-Langai (apie 3,6 m2).
Keisti nusidėvėjusius, žemos šiluminės varžos ir nesandarius medinio rėmo langus į plastikinius, baltos spalvos, PVC profilio langus su varstymo galimybe. Visi langai keičiami su vidinėmis ir išorinėmis palangėmis, įskaičiuojant vidinių angokraščių taisymo, dažymo ir kitų apdailos darbų kainas. Naujų vidinių palangių storis priklauso nuo išorinių sienų storio.

-Išorinės durys (apie1,8 m2).
Keisti išorės duris naujomis PVC ar aliuminio profilio gaminiais su pritraukėjais.
I a. danga sporto salėje (apie 466 m2).
Atsižvelgiant į norminius reikalavimus, apšiltinti grindų dangą sporto salėje akmens vatos termoizoliacijos sluoksniu. Atlikti grindų dangos atstatymą sporto salėje.

-Šildymas ir karšto vandens sistema (plotas apie 8263 m2).
Rekonstruoti pastato vidaus inžinerinę šilumos tiekimo ir paskirstymo sistemas: pakeisti užakėjusius šildymo prietaisus naujais adekvačiais (plieniniais) didelio šilumnešio pralaidumo prietaisais; įrengti balancinius ventilius ant sistemos stovų; pakeisti susidėvėjusius sistemos vamzdynus juos izoliuojant; įrengti šilumą atspindinčius ekranus už šildymo prietaisų; atlikti sistemos hidraulinį sureguliavimą ir balansavimą.
Rekonstruoti karšto vandens paskirstymo sistemą, t.y. pakeisti vamzdynus juos izoliuojant, įrengti uždarymo – reguliavimo armatūrą ant atskirų stovų.

-Vėdinimo sistema (patalpų plotas apie 756 m2).
Siekiant tenkinti HN 21:2005 reikalavimus, rekonstruoti esamą mechaninę ventiliacijos sistemą virtuvėje bei valgykloje ir sporto salėje, įrengiant šilumogrąžą.

-Elektros energijos sistema (esamų šviestuvų skaičius apie 271 vnt.)
Esančius liuminescensinius šviestuvus demontuoti. Sumontuoti naujus reflektorinius dienos šviesos šviestuvus, kurie turi būti parinkti pagal patalpos paskirtį. Elektros instaliacija keičiama pagal būtinybę.

BlackDewil
2010.06.29, 18:15
kasnors gal girdėt yra dėl 70km/h greičio rekontruotoje atkarpoje? žadėjo padaryt kai bus apšvietimas, o kaip apribojimų pakeitimų nėra, taip nėra :D

doncius
2010.06.30, 18:05
kasnors gal girdėt yra dėl 70km/h greičio rekontruotoje atkarpoje? žadėjo padaryt kai bus apšvietimas, o kaip apribojimų pakeitimų nėra, taip nėra :D

Kažkaip neteko oficialaus nieko apie tai girdėti. Pliotkų kiek pamenu buvo, bet pliotkai ir lieka pliotkais.

Buvau padaręs keletą stadiono nuotraukų bet vis neprisiruošiau jų ikelti, tad dabar ikeliu. Jos darytos 06-25. Kadangi "Rūdupis" labai ilgai krapšstosi tai manau daug pokyčiu nebus.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100630/i80_Kopija iš P6250050.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100630/i80_Kopija iš P6250049.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100630/i80_Kopija iš P6250052.JPG

BlackDewil
2010.06.30, 19:57
jau aš tai nesuprantu, per tiek laiko aš tuos pamatus su rankomis būčiau išliejęs, o jie ten žaidžiasi kaip vaikai. jokio judesiso :kerta:

zajcik
2010.07.02, 15:18
Tokie pamatai neskubant ir gerai viską organizuojant turėtų neužtrukti ilgiau 4 dienų, bent 5-6 žmonėms dirbant.

doncius
2010.07.08, 11:01
Nelabai apie projektus, tačiau neatsiejama Radviliškio miesto mažosios architektūros dalis.

Radviliškio centre puikuojasi skulptūra „Rytas“

Radviliškio miesto centre esantį fontaną papuošė 1979 metais sukurtas skulptoriaus Aloyzo Toleikio kūrinys „Rytas“. Į miesto centrą skulptūra perkelta iš UAB Radviliškio komunalinės paslaugos kiemelio, kuriame stovėjo nuo 1987 metų.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100708/i15_naujiena-2010-07-07-01[1].jpg

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis teigė, kad ši skulptūra nuo pat jos atsiradimo Radviliškyje turėjo stovėti prie 1987 metais įrengto fontano, bet laikai buvo kiti: „Tais laikais mieste pastatyti skulptūrą, kurioje pavaizduota nuoga mergina, reikėjo drąsos, todėl tuometiniai miesto vadovai nusprendė ją pastatyti nuošalesnėje vietoje. Šiandien atsiradus galimybei ją nuspręsta perkelti į miesto centrą. Manau, kad ši vieta labai gera, judri, praeina daug žmonių, daug jaunimo, tinkamas apšvietimas,“ – teigė A. Čepononis.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100708/i15_naujiena-2010-07-07-02[1].jpg

Skulptūroje pavaizduota jauna mergina, ryte besiprausianti prie upelio, ji stilistiškai dera prie fontano ir yra tikra Radviliškio mesto centro puošmena.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija
www.radviliskis.lt

enigma
2010.07.08, 21:40
Mažos, bet geros naujienos.

doncius
2010.07.09, 10:04
Mažos, bet geros naujienos.

Yra ir rimtesnių naujienų. Savivaldybė skelbia adminstracijos pastato renovacijos viešąjį pirkimą. https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_frameset.asp?PID=19632&B=PPO&PS=1&PP=notices.asp

1. Projekto pavadinimas – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos pastato renovacija gerinant viešųjų paslaugų kokybę.
2. Užsakovas: Radviliškio rajono savivaldybės administracija.
3. Statytojas: Radviliškio rajono savivaldybės administracija.
4. Statybos vieta: Aušros a. 10, Radviliškis.
5. Esama padėtis.
Sklypo bendras plotas: 0,3545 ha
Pastato bendras šildomas plotas: 2 799,16 m2
Užstatytas plotas: 1 169,00 m2
Aukštų skaičius: rūsys, 1-3 aukštai
Pastato statybos metai: 1978 m.
Pastate sumontuoti medinio rėmo su dvigubu įstiklinimu langai – vitražai ir plastikiniai langai. Pakeistų plastikinių langų būklė gera, jų keitimas nenumatomas. Medinių langų rėmai deformuoti, vietomis nesandarūs, dėl šios priežasties padidėjusi išorės oro infiltracija į patalpas.
Pastate įrengtos medinės durys ir PVC bei aliuminio profilio durys. Pakeistų PVC ir aliuminio profilio durų būklė gera. Medinės durys nesandarios, neimpregnuotos vandeniui atspariomis priemonėmis, vietomis supuvę.
Pastato išorinės sienos iš surenkamų gelžbetonio plokščių, tinkuotos iš vidaus, termoizoliacijos sluoksnis neįrengtas. Pamatai – gelžbetonio blokų. Atitvarų eksploatacinė būklė nepatenkinama – pastato apžiūros metu pastebėti žymūs išorinio sienų paviršiaus suirimo atvejai. Dėl siūlių įtrūkimų ir nubyrėjusio tinko yra padidėjęs šalto oro bei drėgmės infiltracija į pastato sienų atitvaras. Fasado estetinė būklė nepatenkinama.
Pastato stogas yra sutapdintas (horizontalus ir šlaitinis). Sutapdinto (šlaitinio) stogo išorinė danga nepatenkinamos būklės, neapšiltinta, nesandari. Sutapdinto horizontalaus stogo perdanga padengta bitumo danga, neapšiltinta. Dėl nesamo stogo dangos apšiltinimo sluoksnio per stogą patenka didelis šalto oro kiekis. Lietaus nuvedimo sistema – išorinė.
Pastato šilumos energijos tiekimas yra iš miesto šiluminių tinklų ir paskirstomas vietiniame šilumos punkte. Šilumnešis tiekiamas pagal priklausomą šilumos tiekimo schemą. Šilumos tiekimo schema uždara. Pastato šildymo sistemos tipas – vienvamzdė, apatinio paskirstymo. Šildymo prietaisų tipas – sekciniai ketiniai radiatoriai, vamzdžiai. Karštas vanduo ruošiamas šilumos punkte, o taip pat elektriniais boileriais. Šilumnešio paskirstymo vamzdynų (stovų ir magistralinių) būklė nepatenkinama, izoliacija prasta. Šilumos energija patalpose paskirstoma netolygiai. Šildymo prietaisai šyla netolygiai. Pro sujungimus su vamzdžiu pastebėtos rūdys ir drėgmė.
Administracijos pastato kabinetuose ventiliacija yra natūrali kanalinė. Konferencijų salėje – mechaninė. Mechaninė oro tiekimo sistema neatitinka higieninių normų.

6. Techniniame darbo projekte numatyti:
Pasiūlymai dėl statinio rekonstrukcijos:
Projektas skirtas pastato energijos vartojimo efektyvumui didinti. Įgyvendinant projektą numatoma
atlikti šildymo ir karšto vandens sistemos modernizavimą, pastato išorinių sienų šiltinimą, sutapdinto (šlaitinio) stogo ir sutapdinto stogo dangos šiltinimą, medinių langų ir išorinių durų keitimą, mechaninės vėdinimo sistemos renovaciją.

Išorinės sienos (apie 1511 m2).
Atsižvelgiant į norminius reikalavimus, pastato išorines sienas šiltinti ne mažesnio kaip 10 cm storio akmens vatos ar polisterinio putplasčio plokštėmis, o cokolinę dalį (atkasant gruntą) ir langų angų kraštus ne mažesne nei 5 cm storio akmens vatos ar polisterinio putplasčio plokštėmis. Ant pamatų dalies, esančios po gruntu, be termoizoliacinio 5 cm sluoksnio įrengti ir hidroizoliaciją. Atlikti pastato nuogrindų ir gerbūvio atstatymo darbus.

Stogas (sutapdinto šlaitinio stogo perdangos plotas – apie 60 m2 ; sutapdinto (horizontalaus) stogo plotas – apie 1044 m2).
Rekonstruoti sutapdinto (šlaitinio ir horizontalaus) stogo perdangą, papildomai ją apšiltinant didelės šiluminės varžos, termoizoliacinėmis plokštėmis (akmens vata arba polisterinis putplastis). Atsižvelgiant į norminius reikalavimus, termoizoliacinės medžiagos storis turėtų būti ne mažesnis nei 15 cm.

Langai (apie 27 m2).
Keisti nusidėvėjusius, žemos šiluminės varžos ir nesandarius medinio rėmo langus į plastikinius, baltos spalvos, PVC profilio langus taip, kad būtų išsaugoti langų vitražai. Visi langai keičiami su vidinėmis ir išorinėmis palangėmis, įskaičiuojant vidinių angokraščių taisymo, dažymo ir kitų apdailos darbų kainas. Naujų vidinių palangių storis priklauso nuo išorinių sienų storio.

Išorinės durys (apie17 m2).
Keisti išorės duris naujomis PVC ar aliuminio profilio gaminiais su pritraukėjais (jei vartymų skaičius didelis).
Šildymas ir karšto vandens sistema (šildomas plotas apie 2799 m2).
Rekonstruoti pastato vidaus inžinerinę šilumos tiekimo ir paskirstymo sistemas: pakeisti užakėjusius šildymo prietaisus naujais adekvačiais (plieniniais) didelio šilumnešio pralaidumo prietaisais; įrengti balancinius ventilius ant sistemos stovų; pakeisti susidėvėjusius sistemos vamzdynus juos izoliuojant; įrengti šilumą atspindinčius ekranus už šildymo prietaisų; atlikti sistemos hidraulinį sureguliavimą ir balansavimą.
Rekonstruoti karšto vandens paskirstymo sistemą, t.y. pakeisti vamzdynus juos izoliuojant, įrengti uždarymo – reguliavimo armatūrą ant atskirų stovų.

Vėdinimo sistema (patalpų plotas apie 151 m2).
Siekiant tenkinti HN 21:2005 reikalavimus, rekonstruoti esamą mechaninę ventiliacijos sistemą konferencijų salėje, įrengiant šilumogrąžą.

doncius
2010.07.31, 21:53
http://penalty.lt/radviliskio-miesto-centrinio-stadiono-renovacija/
Foto reportažas iš miesto stadiono rekonstrukcijos darbų ir keletas arenos vaizdų. Kiek teko matyti arenoje vyksta aikštelių perdažymas palei naujus standartus.

doncius
2010.08.05, 15:15
Iš seniunijos puiki iniciatyva tad nelikim abėjingi ir prisidėkime bent idėjomis
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100805/i72_skelbimai-2010-09-06[1].jpg

doncius
2010.08.10, 21:33
Laidelėje apie Radviliškį "Radviliškis - šiandien ir rytoj" pastebėjau keletą kadrų iš dabar vykdomų Kultūros Centro renovacijos darbų. Kaip matyti video nuo 4:24 salėje jau nebėra kėdžių, koridoriai virtę statybų aikštele

http://www.zebra.lt/lt/video/radviliskis-siandien-ir-rytoj-2010-07-28.html
atsiprašau kad tik nuoroda nes apart youtubo video nieko kito įkelti nemoku

BlackDewil
2010.08.10, 22:45
Laidelėje apie Radviliškį "Radviliškis - šiandien ir rytoj" pastebėjau keletą kadrų iš dabar vykdomų Kultūros Centro renovacijos darbų. Kaip matyti video nuo 4:24 salėje jau nebėra kėdžių, koridoriai virtę statybų aikštele

http://www.zebra.lt/lt/video/radviliskis-siandien-ir-rytoj-2010-07-28.html
atsiprašau kad tik nuoroda nes apart youtubo video nieko kito įkelti nemoku

šaunu. gera laida :)

kino teatro salė - :bravo!

doncius
2010.09.24, 09:31
Nemuškit ir nepeikit kad teko taip ilgai laukti atnaujinimo šioje temoje :D Mažai kas dabar ir vyksta musu mietely. Aplink "biurų pastatėlį" pluša bobcatas kuris rausia žemes prieš aplinkos tvarkymą. Fasadas kaim matyti jau visiškai prie pabaigos dabar dirbama ties apdaila viduje.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_iš P9220201.JPG
Keliatas foto iš vis dar besitesiančios stadiono renovacijos
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220202.JPG
Stadioną jau beveik visą juosia nauja tvora. Dar matyti, kad nulupama senoji krepšinio aikštelės danga. Kiek teko girdėti vietoj vienos žadama padaryti dvi krepšinio aikšteles.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220203.JPG
Kaip matyti nebeliko senojo apgriuvusio kasų namelio. Ar pastatys naują neaišku nes nepalikta vieta, tarp vartų.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220204.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220205.JPG
Prieš keliatą dienų atvežti apšvietimo stulpai. Įdomu kokio aukščio jie bus.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220206.JPG
Aplink bėgimo takus dabar yra ir šaligatviukas. PLius dar tokie kvadratiniai išsikišimai tad manau tai gali būti apšvietimo stulpų vieta
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220207.JPG
Tribūna kaip stovėjo taip ir tebestovi. Niekaip neprasideda kėdes laikančių konstrukcijų montavimas.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220208.JPG
Begimo takų pagrindas jau visiškai parauoštas belieka kloti tik pačią dangą.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220209.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20100924/i84_Kopija iš P9220210.JPG

enigma
2010.09.24, 20:56
Dėkui. Smagu matyti, kad ir nedidelius, bet vistik atnaujinimus.

BlackDewil
2010.09.26, 23:19
jau pradėjo dangos klojimo darbus, vakar mačiau jau ir tribūnu konstrukcijas sudėjo :)

kai terminai spaudžia, chebra ir sekmadieniais net dirba :D

doncius
2010.09.28, 18:15
jau pradėjo dangos klojimo darbus, vakar mačiau jau ir tribūnu konstrukcijas sudėjo :)

kai terminai spaudžia, chebra ir sekmadieniais net dirba :D

teisingai konstrukcijos laikančios stogą jau sudėtos. Savaitgalį buvo atlikta daug darbų, net futbolo varžybos atidėtos dėl jų. Be stogo konstrukcijų kiek pastebėjau išardytas asvaltas tarp futbolo aikštės ir begimo takų (už vartų).
http://foto.terpe.lt/inkelti/20100928/i60_Kopija iš P9280211.JPG
Kaip yra klojama begimo taku danga. Ar ją išvinioja kaip kokia mida ar procesas panašus kaip asvaltuojat? Gal kam teko matyti?

BlackDewil
2010.09.28, 21:24
jei neklystu pirma yra klojama guma, kuri jau paklota, paskui klijuojami tipo ale grūdeliai :)

BlackDewil
2010.10.03, 23:43
bus rekonstruojamas kažkuris mokyklos stadijonas. dangą skiria LFF, aikštės pagrindą darosi mokykla. yra minčių kuri tai mokykla? pagal veiklą, manau, kad tai bus lizdeikos gimnazija :)

doncius
2010.10.04, 15:38
bus rekonstruojamas kažkuris mokyklos stadijonas. dangą skiria LFF, aikštės pagrindą darosi mokykla. yra minčių kuri tai mokykla? pagal veiklą, manau, kad tai bus lizdeikos gimnazija :)

Iš kur tokios geros žinios?

Kiek žinau seniau buvo rengiama Vaižganto mokyklos lauko aikštyno tvarkymo dokumentacija ir t.t. Lizdeika juk turi nepilnų matmenų dirbtinės dangos aikštelę. Bet manau pilnų matmenų aikštelė Lizdeikai labiau reikalinga, nes dabartinė stadiono aikštė nelygi šalia jos yra šulinukai ant kurių galima susižeisti. Paklojus dirbtinę dangą manau atsirastų lėšų ir bėgimo takų sutvarkymui, vis dėlto tai viena iš sportiškiausių Lietuvos mokyklų. + Tai galėtų tapti puiki treniruočių bazė tausojant centrinio stadiono žaliąją veją.

Jei prakalbom apie centrinį stadioną tai jau įpusėjo begimo takų įrengimas jau beveik visa danga raudona.

BlackDewil
2010.10.05, 10:20
http://www.lff.lt/lt/article/mokyklu_aiksciu_atnaujinimui_-__8_000_kvadratiniu_metru_dirbtines_dangos

jei neklystu, lizdeikoje dirbtinė danga padaryta mokyklos lėšomis. matant direktoriaus darbštumą, beveik neabejoju, kad tai bus ta pati lizdeikos gimnazija. neblogas kompleksiukas ten gali gautis :)

doncius
2010.10.05, 14:50
http://www.lff.lt/lt/article/mokyklu_aiksciu_atnaujinimui_-__8_000_kvadratiniu_metru_dirbtines_dangos

jei neklystu, lizdeikoje dirbtinė danga padaryta mokyklos lėšomis. matant direktoriaus darbštumą, beveik neabejoju, kad tai bus ta pati lizdeikos gimnazija. neblogas kompleksiukas ten gali gautis :)

Kiek žinau tai ne mokyklos lėšomis, tai berods sporto departamento ir lff dovana ar tai kažkos bendras projektas.

Visdėlto aš smarkiai abejou ar tai bus Lizdeika. Pirmą kartą išgirdęs pagalvojau apie didžiuosius mokyklų stadionus, bet paskaitęs straipsnį supratau, kad kalba eina apie mažasias dirbtinės dangos aikšteles. LFF dovanoja 8000kv m dangos. Ir parašyta, kad danga suteikiama 7 miestams arba rajonams (truputis neaišku kam ištikro). Mažosios dangos plotas yra apie 800-900kv. m. Tad manau, kad realiausi šansai Radviliškyje yra Vaižganto Gimnazijai arba Šeduvos Gimnazijai (jei kalbėta apie rajonus). Nes kiek pamenu būtėnt apie šių gimnazijų stadionų infrastruktūros tvarkymą buvo kalbėta ankščiau. O LFF sąlyga pasirengti pagrindą aikštelėms.

Jei spėti iš paminėtų 2 gimnazijų kandidačių, tai rinkčiausi Vaižganto. Paaiškinu kodėl. LFF rašo :"Daugiau kaip 160 000 litų projekto konkurse laimėtojais tapo aktyviausi LFF masinio futbolo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ dalyviai, taip pat buvo atsižvelgta į regioninį pasiskirstymą ir poreikius". Kiek teko matyti Vaižganto gimnazijoje jau nepirmi metai vasaros metu vyksta šios programos vienas iš projektų. "Linksmoji vasaros futbolo mokykla" ar kažkas panašaus.

BlackDewil
2010.10.06, 14:01
logiška. pritariu viskam :) tiek dėl aikštės, tiek dėl to, kur ji bus :)

o jau galvojau apie normalų stadioną....

dolfis
2010.10.08, 14:12
Šildymo kaina Radviliškyje – viena mažiausių Lietuvoje

Bendrovėje „Radviliškio šiluma“ iškilmingai atidaryta naujoji Radviliškio miesto biokuro katilinė. Bendrovė šildymo sezoną pradės dviem centais sumažinusi šilumos kainą, kuri yra viena mažiausių Lietuvoje (diagrama antrame puslapyje). Šildymo kaina Radviliškyje – mažiausia Šiaulių apskrityje.

Pasak Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio, Radviliškio miesto šilumos ūkis per pastaruosius metus, gavo milijonines investicijas: pakeistos trasos, pastatyta nauja biokuro katilinė. Šie atlikti darbai leido pakoreguoti ir šilumos kainą. Per pusantrų metų šilumos kaina gyventojams žymiai sumažėjo: nuo 29 ct už kWh iki beveik 21 ct už kWh. „Pasiektas pagrindinis projekto tikslas – sumažėjo šilumos tiekimo kaina vartotojams. Įgyvendinti ir kiti esminiai projekto tikslai – ekologiško kuro naudojimas, aplinkos taršos, šilumos energijos nuostolių mažinimas,“ – sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis.

Vadovaujantis Radviliškio rajono savivaldybės mero 2010 m. spalio 1 d. potvarkiu „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Radviliškio šiluma“ tiekiamos šilumos kainos“ Nr. M-75-(2.5) centralizuoto šilumos kaina kiekvienam vartotojui bus mažesnė 2 ct už kWh. Iki šiol centralizuotos šilumos vartotojai mokėjo 23,17 ct už kWh su 9% PVM, o sumažėjo iki 20,99 ct už kWh su 9% PVM. Kaina sumažinta atsižvelgiant į tai, kad uždaroji akcinė bendrovė „Radviliškio šiluma“, šilumai gaminti naudodama biokurą, nuo 2009 m. spalio mėn. iki 2010 m. birželio mėn. kurui išleido mažiau nei pernai metais ir visiškai padengė ankstesnių metų faktinių kuro sąnaudų skirtumą. Naujoji šilumos kaina galios iki Kainų komisija nustatys UAB „Radviliškio šiluma“ tiekiamos šilumos bazinės kainos dedamąsias.

Meras A. Čepononis džiaugiasi, kad šis biokuro katilinės projektas yra vienas sėkmingiausių, jį įgyvendinti sekėsi geriausiai iš visų įgyvendintų ar įgyvendinamų Radviliškio rajono savivaldybėje projektų.

Radviliškio miesto biokuro katilinė su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu pastatyta pagal projektą „Radviliškio miesto biokuro katilinės su kondensaciniu ekonomaizeriu ir kogeneraciniu įrenginiu statyba“, kuris finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Ji pradėta statyti 2009 m. gegužės mėnesį. Projekto vertė – 9 593 825 Lt, iš jų: ES struktūrinių fondų parama 4 297 699 Lt, skolintos lėšos (AB SEB banko) 4 701 724 Lt ir šilumos bendrovės nuosavos lėšos 594 402 Lt. Katilinėje sumontuoti du biokurą deginantys vandens šildymo katilai, kiekvienas po 5 MW galios, kogeneracinė jėgainė ir 3,5 MW galios kondensacinis ekonomaizeris. Pastatyti katilinės pastatai ir mechanizuotas biokuro ūkis, užtikrinantis biokuro automatinį padavimą į katilų pakuras. Atnaujintas elektros ūkis, įdiegta automatinio valdymo sistema, sutvarkyta infrastruktūra. Šiuo metu katilinės katilų pakurose deginama smulkinta mediena ir medienos pjuvenos, bus naudojamos ir kitos biokuro rūšys.

Katilinėje įrengto ekonomaizerio paskirtis – sumažinti pagamintos šilumos energijos nuostolius, susidarančius dėl karštų dūmų paleidimo į orą. Išmetami dūmai, susidarantys katilinėse deginant medienos atliekas, šiaudus yra aukštos temperatūros. Dūmai, patekę į kondensacinį ekonomaizerį, atiduodami savo šilumą aušta, juose esantys vandens garai kondensuojasi ir papildomai pašildo iš Radviliškio miesto šilumos tinklų grįžtantį termofikacinį vandenį. Ekonomaizerio nauda iš to paties sudeginto kuro kiekio – 10–20 proc. yra papildomai pagaminama šilumos energijos.

Tikimasi, kad biokuro katilinėje bus pagaminama iki 70 proc. šilumos, skirtos Radviliškio miesto gyventojams. Šiandien UAB „Radviliškio šiluma“ miesto katilinė tiekia šilumą 4 730 vartotojų, daugumą kurių (91 proc.) sudaro gyventojai.

Nuo 2010 m. spalio 1 d. bus taikomos šios šilumos ir karšto vandens kainas be PVM:

vienanarę šilumos kainą – 18,80 ct už kWh (be pardavimo kainos);
šilumos pardavimo vartotojams kainą – 3,40 Lt per mėnesį vienam vartotojui arba daugiabučių namų gyventojams pasirinktinai 3,40 Lt per mėnesį arba 0,46 ct už kWh;
daugiabučių namų vartotojams suminę vienanarę šilumos kainą – 19,26 ct už kWh;
karšto vandens kainą, kai karštas vanduo tiekiamas iš individualių šilumokaičių (su geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainomis) – 16,57 Lt už kub. m.

Etaplius.lt informacija

zajcik
2010.10.08, 14:26
Idomu bus pamatyti rezultatus po šildymo sezono, gal ir kiti miestai turėdami gerą pavyzdį greičiau įgyvendins analogiškus projektus.
Teko girdėti, jog vandens kaina viena didžiausių šalyje? Gal tai kliūtis dar didesniam šilumos kainų kritimui? Kiek dujų bei mazuto suvartodavo ši įstaiga per metus?

doncius
2010.10.29, 15:03
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101029/i22_lentele silumos.jpg
lentelė kurią nufotkinau iš laikraščio leis suprasti dabartinę kaną šalies mastu.
Idomu bus pamatyti rezultatus po šildymo sezono, gal ir kiti miestai turėdami gerą pavyzdį greičiau įgyvendins analogiškus projektus.
Teko girdėti, jog vandens kaina viena didžiausių šalyje? Gal tai kliūtis dar didesniam šilumos kainų kritimui? Kiek dujų bei mazuto suvartodavo ši įstaiga per metus?

O dėl dujų ir mazuto suvartojimo bandžaiau paieškoti bet nepavyko rasti, bet radau biokuro pirkimo metinį planą, kuriame numatyti reikalingi mėnesiniai biokuro kiekiai katilinei.

Mėnuo----Kiekis
Sausis ----535 Tne.
Vasaris----480 Tne.
Kovas-----482 Tne.
Balandis---301 Tne.
Gegužė----111 Tne.
Birželis----111 Tne.
Liepa------129 Tne.
Rugpjūtis--129 Tne.
Rugsėjis---129 Tne.
Spalis-----258 Tne.
Lapkritis---499 Tne.
Gruodis----534 Tne.
VISO-----3698 Tne.

doncius
2010.10.30, 11:12
"šiaulių krašto" internetiniame puslapyje buvo toks straipsniukas apie valdančiosios partijos pradedamas rinkimines agitacijas pasinaudojant bažnyčia, bet svrabiausia ne tai. Didelė kalbų dalis sukosi apie parapijos namus, kurie turėjo projekto pradzioje vadintis kitaip. Bet ne tai norėjau pasakyti. Tame straipsnyje buvo ir parapijos namų nuotrauka.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101030/i56_parapijos namai 2010-10-29.jpg

Na nežinau kaip jums bent mano lūkesčius šis statinukas pranoko. Atrodo jis gan šiuolaikiškai, bet svarbiausia jis puikiai dera prie bažnyčios. Asmeniškai labai patinka tikriausiai viš pagrindinio įėjimo esantys stiklai kurie primena bažnyčios bokštelį. Aukštas smailu keturkampiu stogeliu ir langais per visą aukštį.

enigma
2010.11.01, 00:23
ri"šiaulių krašto" internetiniame puslapyje buvo toks straipsniukas apie valdančiosios partijos pradedamas
Na nežinau kaip jums bent mano lūkesčius šis statinukas pranoko. Atrodo jis gan šiuolaikiškai, bet svarbiausia jis puikiai dera prie bažnyčios. Asmeniškai labai patinka tikriausiai viš pagrindinio įėjimo esantys stiklai kurie primena bažnyčios bokštelį. Aukštas smailu keturkampiu stogeliu ir langais per visą aukštį.

Nežinau, bent man jis įspūdžio nedaro - panašus į poilsio namus kur nors pajūryje....

Nors ko norėt, provinijos architektūra, dabar yra tik pastatas, bet niekas daugiau. Senovės mecenetų veikla jau kadaise išnyko... :)

doncius
2010.11.14, 10:59
Radau video apie biokuro katilinę. Tad ikeliu, nes manau gan informatyvus video leis suprasti, kaip vyksta visas katilinės darbo procesas nuo A iki Z :D

Biokuro katilinė (http://www.youtube.com/watch?v=6E2vXb4Zt7Q)

+ dar vienas reoportažas apie burbiškio dvaro sistemišką atstatymą bei truputis ekspozicijos su dvaro istoriniais faktais

Burbiškio dvaras (http://www.youtube.com/watch?v=RyoSNyIOxeg&feature=related)

doncius
2010.11.17, 13:24
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_1varteliai.JPG
Pamačiau dirbant žmones ir pasiprašiau į svečius, nesinori vaikščioti tik aplink tvorą.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_2pro tvora.JPG
Naujas įėjimas išklotas trinkelėmis
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i69_03 krepsinio aikstele.JPG
Tai tikriausiai naujos krepšinio aikštelės vita
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i47_034kr stov tvirt.JPG
Kad tai bus krepšinio aikštelė manau ir dėl šių tvirtinimų asvalte. Manau tai krepšinio stovų tvirtinimui skirti jie
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_3beg tak.JPG
Einant nauja danga išties jaučiasi skirtumas tarp senųjų gumų ir šios dangos. Daug minkščiau ir saugiau. Nors kaikuriose vietose kokybė truputėli prastoka. kaip sakoma pridaryta kliurku. :D
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_4apsviet1.JPG
Apšvietimo stulpas gan aukštas ir kažin ar ne per silpnas norint vakare apšviesti stadioną, varžybų metu.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_5smelio d.JPG
Viena iš 2 šuoliui į tolį skirtų duobių, Smėliuko atveš dapils iki viršaus ir bus tvarkinga, tik įdomu ar padarys begimo taką norint įsibėgėti prieš šokant. Darau prielaidą kad klos išviniojamo tipo bėgimo takelį o ne lies kaip 400m beėgimo takus
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_6beg tak2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_7kvadratai.JPG
Niekaip nesuprantu kam bus reikalingi šie kvadratai, Gal tai bus neigaliesiems su vėžimėliais prasilenkti skirtos vietos, nes šaligatviukas ganetinai siauras.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_8tr is toli.JPG
Pagrindinė trinbūna. Šiandien sužinojau, kad ji talpins 498žmones
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_9tr is arti.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_10apsvie.JPG
Ant kiekvieno iš 4 apšvietimo stulpų yra žaibolaidžiai
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_11 kampas.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_12 tr is kampo.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_13 nuo vartu.JPG
Abiejose pusėse už vartų palikti asvaltuoti plotai, įdomu ar bus kasnors daroma juose.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_14 tenisas.JPG
Viena teniso aikštelė
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_15 tenisas 2.JPG
ir kita
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_16 beg tak 100m.JPG
begimo takai skirti 100m, sutilpo šeši
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_17 beg tak zemas startas.JPG
Žemas startas :D
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_18 tr tuoletai.JPG
manau 3 durelės skirtos tualetams. vyrų/moterų ir neigaliųjų
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_18 tr virsus stogas.JPG
buvau užlipęs ir į tribūną, matyti jog be kėdžių dar trūksta ir išorės apdailos darbų
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_19 tribuna isilgai.JPG
montuojami praejimai, dažomos suvirinimo siūlės. sakykim smulkmenos. Vienas iš statybininkų sakė dar montuosis šonai, kėdės ir stogas tad dar nėra ka ir nufotkinti, dar replikavo, kad "dar ilgai teks dirbtis nes pinigų niekas nemoka", neaišku ar savivaldybės kaltė ar firmos. Dar kiek spratau nebus dviejų iš šonų tribūnėlių, beliks tik kažkokie 3eilių suliukai nuo Kudirkos mokyklos puses šalia pagrindinės tribūnos.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i67_20 tr isejim.JPG
įėjimas žaidėjams ir teisėjams. Buvau užėjęs į tribūnos vidų tai tik dabr pradeda naujas pertvaras lipdyti. Iki apdailos dar toli.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i69_PB170041.JPG
Padarytas ir naujas takelis į areną
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i100_PB170046.JPG
taippogi naujas šaligatvis bei naujai aksvaltuota aikštelė šalia stadiono

trilobitas
2010.11.17, 14:35
/\
Padarytas ir naujas takelis į areną

pas kažką rankos iš š_ _ _ _s auga :)

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101117/i19_i69_PB170041.JPG

BlackDewil
2010.11.17, 23:01
apšvietimo pakaks. šiauliuose žaiždiam dirbtinėje prie panašaus apšvietimo :)
čia tau ne UEFA varžybos, kad belekokio apšvietimo reikia :D

doncius
2010.11.18, 17:42
Prekinių vagonų depe iškilo naujas cechas
Radviliškio prekinių vagonų depe po kelių dienų pradės veikti naujas valymo-dažymo cechas, leisiantis pagerinti depe remontuojamų vagonų kokybę, padidinti darbų apimtis.

Radviliškio prekinių vagonų depe šiemet jau nudažyta 800 prekinių vagonų, kitąmet planuojama jų nudažyti dar daugiau. Kad vagonai būtų nudažyti kokybiškai, juos būtina tinkamai paruošti. Ypač tai svarbu žiemą, kai oro temperatūra yra minusinė.

Pasak depo viršininko Sigito Marecko, norint tinkamai paruošti vagonus dažymui bei juos nudažyti, jie turi būti įšildyti iki reikiamos temperatūros. Tą ir bus galima padaryti naujajame depo valymo-dažymo ceche. Cecho sąmatinė vertė apie 700 tūkstančių litų. Jį statė rangovas — uždaroji akcinė bendrovė „Mantista“.

Statytojų darbą vertinusi priėmimo komisija didesnių pastabų rangovams neturėjo, cechą leista pradėti eksploatuoti.

Į valymo-dažymo cechą vagonai pateks jau švarūs iš vidaus — akcinė bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ Kretingoje turi vagonų plovyklą, o Bugeniuose yra plaunamos cisternos. Naujojo cecho patalpoje džiovinimo cikle bus palaikoma maždaug 25 laipsnių pliusinė temperatūra, jį vėdins įrengta savitakinė vėdinimo sistema. Į cechą patekę vagonai čia bus parengiami dažymui — išdžiovinama jų išorė.

S. Marecko teigimu, patys depo darbuotojai nuolat kontroliuoja darbų atlikimo kokybę, kadangi nuo jos priklauso, ar vagonas pajėgs tarnauti jiems skirtą laiką iki kito remonto. Esą dėl kokybės kol kas nusiskundimų nebuvo.

S. Mareckas pasidžiaugė, jog krizės Prekinių vagonų depas nejaučia, darbo pakanka. Netgi atvirkščiai, jo apimtys didėja, todėl ruošiamasi didinti darbuotojų skaičių. Šiemet depui leista priimti 27 žmones, kitąmet jų gali prireikti dar daugiau. Jei darbų apimtys augs tokiais tempais, depui, pasak S. Marecko, vietoj dviejų pamainų gali tekti dirbti keturiomis pamainomis.

Dirbti ištisą parą gali prireikti tada, jei pavyktų pasirašyti sutartį su rusais eksperimentiniam vagonų remontui. Delegacija iš Rusijos jau lankėsi Prekinių vagonų depe, domėjosi čia atliekamais darbais, jų kokybe.

2010 m. Lapkričio 18 d.
Laima AGANAUSKIENĖ skrastas.lt

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101118/i86_depo naujas dazymo cechas.JPG

Valdis
2010.11.21, 19:29
Kaip rodo praktika, Sovietiniais laikais, daugumoje stadionų taip pat būdavo apšvietimas, tačiau jis praktiškai neveikdavo. Manau jog šis apšvietimas irgi nebus naudojamas

doncius
2010.11.23, 13:05
Kaip rodo praktika, Sovietiniais laikais, daugumoje stadionų taip pat būdavo apšvietimas, tačiau jis praktiškai neveikdavo. Manau jog šis apšvietimas irgi nebus naudojamas

Pagyvensim pamatysim del apšvietimo naudojimo. Šiandien bus simbloniė stadiono atidarymo ceremonija, su kažkokiomis varžybomis ir fejerverku. Manau paskubėta kol žiema neužpustė nes dar daug darbų neatlikta, jei leis orai reiks nueiti pažiūtėti. Kėdes sudėtos tačiau jų spalva bent mane truputį šokiravo :DD Morkinė su elektrine, na manau derinta prie arenos fasado.

doncius
2010.12.05, 12:00
Burbiškio dvare padaugėjo senovę menančių statinių

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvare, panaudojant Europos Sąjungos 2007— 2013 metų struktūrinių fondų paramos lėšas, jau atkurti arba baigiami atkurti dar keli statiniai, dvaro teritorijoje stovėję dvarponių Baženskių gyvavimo metais. Burbiškis dar labiau padvelkė senove.

Dvaras atkuriamas Europos Sąjungos lėšomis

Darbai Burbiškio dvare vykdomi įgyvendinant projektą „Daugyvenės kraštovaizdžio draustinio kultūros pažintinio turizmo infrastruktūros plėtra ir pritaikymas viešiesiems turizmo poreikiams“.

Projektas, kurio vertė — beveik 4 milijonai litų, finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą. Šio projekto Europos Sąjungos paramos priemones administruoja Ūkio ministerija.

Jau atkurta svarbi Burbiškio dvaro ansamblio dalis — rūmų priestatas bei virš jo iškilęs bokštas. Liko tik vidaus apdaila. Apdailos darbams laiko prireiks nebedaug.

Į rūmų bokštą dvaro savininkas Mykolas Baženskis mėgdavo pakilti, kai norėdavo pasižvalgyti po apylinkes. Kai M. Baženskis būdavo dvare, virš bokšto visada plevėsuodavo trispalvė. Ji plevėsuoja ir dabar, bokštą atkūrus.

Burbiškio dvaro parke, Alyvų saloje, jau atkurta altana, kurioje vasaromis Baženskių šeima bei jos svečiai rinkdavosi pasėdėti, pabendrauti. Saloje stovinti ir iš tolo boluojanti altana traukte traukia ir dabar į dvarą atvykstančius turistus.

Ant išlikusių pamatų iškilo senoviniai statiniai

Dvaro teritorijoje jau atstatyti senovę menantys pastatai, kurių buvo išlikę tik pamatai.

Naujam gyvenimui prikelta oranžerija,stovinti prie sodininkų namo. Jos pamatai rasti maždaug metro gylyje, jie buvo užpilti šiukšlėmis.

Atkasus pamatus, paaiškėjo, kaip buvo išdėstytos oranžerijos patalpos, kokia buvo jos šildymo sistema. Tokią pat, senovinę, šildymo sistemą nuspręsta atkurti, kai buvo atkurtas oranžerijos pastatas.

Oranžerijoje pastarosiomis dienomis atliekami elektros instaliacijos darbai, atkuriama krosnis, ortakiai.

Ant po žeme išlikusių pamatų jau atstatytas ir koridorius, jungęs dvaro svečių kambarį ir pirties patalpas. Beliko uždengti stogą ir atlikti vidaus apdailos darbus.

Ant išlikusių pamatų jau iškilo ir pirties pastatas, kuriame ponų Baženskių gyvavimo metais buvo ir skalbykla, maisto ruošimo patalpa. Pastatas jau su stogu. Trūksta tik langų ir durų. Juos įdėjus, vidaus apdaila bus atliekama žiemą.

Didžioji balandinė — taip pat svarbus dvaro akcentas, praeityje išsiskyręs įspūdingu bokštu. Balandinė bus atkurta lygiai tokia pati, kokia buvo, ir su tokiu pat įspūdingu bokštu.

Kol kas pastatytas tik pirmasis balandinės aukštas. Specialistai jau pradėjo išskirtinio bokšto statybos darbus.

Projektas „Daugyvenės kraštovaizdžio draustinio kultūros pažintinio turizmo infrastruktūros plėtra ir pritaikymas viešiesiems turizmo poreikiams“, kuris įgalino atkurti visus minėtuosius dvaro statinius, pradėtas įgyvendinti 2009 metų balandžio mėnesį ir turės būti baigtas įgyvendinti 2011 metų gegužės mėnesį, dvare rengiamos tradicinės Tulpių žydėjimo šventės išvakarėse.

Neabejojama, kad, Europos Sąjungos lėšomis atkūrus valstybės saugomą kompleksą — Burbiškio dvaro sodybą, bus pasiektas pagrindinis tikslas: dar labiau skatinti vietinį ir atvykstamąjį turizmą rajone, didinti turistinių apylinkių patrauklumą bei sudaryti galimybes turizmo paslaugų plėtrai rajone.

2010 m. Gruodžio 4 d.
www.skrastas.lt

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101204/i1_burbiskis.jpg

doncius
2010.12.05, 12:09
Apleistas Savivaldybės namas kelia pavojų

Vasario 16-osios gatvės (Radviliškyje) gyventojai baiminasi, kad kaimynystėje stovinčiame apleistame pastate bet kada gali kilti gaisras. Namo šeimininkai — rajono Savivaldybė — tvarkyti pastato neskuba.

Baiminasi gaisro

Į redakciją užsukę Vasario 16-osios gatvės gyventojai skundėsi jau kuris laikas miegantys neramiai: 27 numeriu pažymėtas namas išdaužytais langais jau keletą metų negyvenamas, jame įprato rinktis asocialūs asmenys, benamiai.

„Po mūsų kreipimosi į Savivaldybę langai nuo gatvės pusės buvo uždaryti langinėmis. Prieš keletą savaičių vieno lango langinės buvo atplėštos. Atšalus orams, apleistame name vėl pradėjo rinktis benamiai. Naktimis, kad sušiltų, jie užsikuria laužą. Mūsų gatvėje namai beveik glaudžiasi vienas su kitu. Plykstelėjęs gaisras sunaikintų visą kvartalą“, — sakė gyventojai.

Pasak jų, šitiek laiko laikyti apleistą, bebaigiantį griūti namą pačiame miesto centre yra savininkų apsileidimas.

„Nejau savininkų neįmanoma priversti susitvarkyti pastatą arba jį nugriauti?“, — klausė žmonės.

Pastatą ruošiasi parduoti

Pasak Savivaldybės Turto ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo Eugenijaus Pranevičiaus, minėtasis pastatas Vasario 16-osios gatvėje priklauso Savivaldybei, jį prižiūri bei rūpinasi UAB „Radviliškio komunalinės paslaugos“.

„Šiuo metu tvarkome dokumentus dėl šio pastato pardavimo. Kai tik bus suformuotas žemės sklypas, mes jį parduosime ir taip atsikratysime galvos skausmo. Remontuoti pastatą neturime lėšų, o jį nugriauti mums taip pat kainuotų“, — aiškino E. Pranevičius.

Vedėjas įsitikinęs, kad dėl patogios vietos norinčių namą pirkti atsiras.

E. Pranevičius žadėjo, kad kreipsis į komunalininkus ir prašys juos vėl užkalti langines, kad niekas nelandžiotų į vidų ir neprišauktų nelaimės.

2010 m. Gruodžio 4 d.
Saulius JUŠKEVIČIUS www.skrastas.lt

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101205/i77_vasario 16 namas.jpg

doncius
2010.12.17, 13:44
Vakar buvo Kluturos centro renovacijos pabaigtuvės. Atidaryta sutvarkyta pagrindinė salė ir suremontuotas foje. Kulturos centras pas mus yra iš dviejų korpusų tai kiek supratau sutvarkytas tik vienas. Padariau keliatą foto tik nepykit už kokybę, vakaras buvo kviestinių svečių, o aš kvietimo negavau :D tad keliatas foto iš slaptos operacijos...
http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc3.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc4.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc6.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc6,5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_kc7.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101217/i66_Kopija iš kc7.JPG

Fotkinta po renginio, kai mažiau žmonių. O šiaip žmonės kas nebūdinga Radviliškiui buvo tikrai pasipuošę, beveik visi su kostiumiukais praštmatnei, na elitas :D

BlackDewil
2010.12.18, 00:02
šaunu, kad taip sutvarkė vieną iš svarbesnių miesto objektų :)
dabar dar neapsileistų su renginiais, padarytų dar daugiau nei buvo iki šiol, būtų išvis šaunu :)

doncius
2010.12.18, 11:12
Baigtas įgyvendinti energijos vartojimo efektyvumo didinimo projektas

Radviliškio rajone įvykdytas projektas „Energijos vartojimo efektyvumo didinimas Radviliškio lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ ir lopšelyje-darželyje „Eglutė“ bei S. Dariaus ir S. Girėno mokykloje“. Šis projektas buvo įgyvendintas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis“ įgyvendinimo VP3-3.4-ŪM-04-R priemonę „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101218/i48_es.JPG

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2009-04-30, pabaiga buvo numatyta 2011-04-30, tačiau šiuo metu veiklos jau baigiamos įgyvendinti. Projekto vertė – beveik trys milijonai litų (2 862 591,00), Radviliškio rajono savivaldybės administracija projektui vykdyti skyrė 67 643,00 Lt. Pagal projekto finansavimo ir administravimo sutartį, jis buvo finansuotas iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondo lėšų (2 794 948,00 Lt).

http://foto.terpe.lt/inkelti/20101218/i48_dg4.JPG
Projekto tikslas – sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas Radviliškio lopšeliuose-darželiuose „Kregždutė“ ir „Eglutė“ bei S. Dariaus ir S. Girėno mokykloje (dabartinėje Jaunimo mokykloje). Radviliškio lopšelyje-darželyje „Kregždutė“ ir S. Dariaus ir S. Girėno mokykloje, gerinant pastatų išorinių atitvarų energetines charakteristikas, buvo atliktas sienų ir stogo apšiltinimas („Kregždutėje“ apšiltinta 1 038 kv. m sienų ir 1 141 kv. m stogo bei S. Dariaus ir S. Girėno mokykloje apšiltinta 1 050 kv. m sienų ir 780 kv. m stogo), pagal energijos vartojimo audito rekomendacijas, „Kregždutėje“ pakeista naujais 517 kv. m langų, 23,1 kv. m išorinių durų, „Eglutėje“ 472 kv. m langų, 37 kv. m išorinių durų bei Dariaus ir Girėno mokyklos patalpose 331,28 kv. m langų, 10,68 kv. m išorinių durų.

Projekto įgyvendinimo metu visus šiuos išvardytus rekonstrukcijos darbus atliko rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“, laimėjęs viešojo pirkimo konkursą. Pagal rangos darbų sutartį projektavimo ir rangos darbų sutartį darbai turėjo būti atlikti per 20 mėnesių, faktiškai jie atlikti per 13 mėn.

Statybos užbaigimo komisija 2010-12-14 apžiūrėjo lopšelio darželio „Kregždutė ir S. Dariaus ir S. Girėno mokyklos pastatus, esminių trūkumų nerado ir pasirašė Statybos užbaigimo aktą.

Energijos vartojimo efektyvumo priemonių įgyvendinimas sudarė sąlygas mažinti energijos vartojimą ir gerinti patalpų eksploatavimo sąlygas, užtikrinti Lietuvos higienos normose HN 21:1998 "Bendrojo lavinimo mokyklos higienos normos ir taisyklės" (Žin., 1999, Nr.37-1143) bei HN 75:2008 „Ikimokyklinio ugdymo mokykla: bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ (Žin. 2008, Nr. 54-2005) nurodytas patalpų mikroklimato sąlygas. Pasak Juozo Budrio, Jaunimo mokyklos direktoriaus, šią žiemą temperatūra pastate yra 6–7 laipsniais didesnė, palyginti su praėjusia žiema. Tai akivaizdus pastato rekonstrukcijos rezultatas.

Atlikus planuotus darbus ir įgyvendinus projekto veiklas, pagerėjo komforto ir mikroklimato, mokymosi ir darbo sąlygos. Rudenį ir žiemą mažiau šalto oro patenka į patalpas. Žiemos sezonais nebereikės naudoti papildomų elektrinių šildytuvų, bus sutaupoma elektros energija ir efektyviai naudojamos energetiniams ištekliams skiriamos lėšos, taigi naudą pajus ir Radviliškio rajono savivaldybės biudžetas.

Projekto įgyvendinimo rezultate atnaujintuose viešosios paskirties pastatuose kasmet bus sutaupyta energijos – 0,37 GWh. Įgyvendintas projektas atitinka 2007–2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją bei nacionalinės energetikos strategijos (patvirtinta LR Seimo 2007 m. sausio 18 d. nutarimu Nr. X-1046) nuostatas, Radviliškio rajono strateginio plėtros plano 2007–2013 metų 3.3. prioriteto 3.2. priemonę „Energijos efektyvumo didinimas bei pastatų renovavimas Radviliškio rajono ir miesto mokyklose“ ir Šiaulių regiono 2007–2013 m. plėtros plano III prioriteto uždavinį „Didinti energijos vartojimo efektyvumą renovuojant viešosios paskirties pastatų energetines sistemas“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Galvojau kad "Eglutės" darželis taip pat bus apšiltintas. Bet čia kaip paaiškėjo visa renovacija apsiribota langų bei durų pakeitimu. Na gal neužilgo ateis laikas dar ir šiam darželiui.

doncius
2011.01.03, 13:59
Po švenčių truputį atsiraitojau rankoves ir padariau nedidelį atnaujinimą. Pradžiai aptikau jau paskelbtą Savivaldybės veiklos ataskaitą, tad ikeliu nuorodą. Patinka man jas paskaitinėti, nes nemažai faktų kuriais valdžia megsta pasigirti vienoje vietoje, nemažai nuotraukų iš projektų, ateinančių metų biudžeto bei investicinių projektų planai.
Radviliškio Rajono Savivaldybės 2010metų VEIKLOS ATAISKAITA (http://www.radviliskis.lt/files/veikla-savivaldybes-veiklos-atskaita-2010-parengtas.pdf)

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110103/i98_lrprc.JPG
Jau seniau ir pačiam teko rašyti, o dabar jau ir šiaip mieste girdisi įvairių gandų apie LIETUVOS REABILITACINIO PROFESINIO RENGIMO CENTRO (LRPRC) bei ŠEDUVOS TECNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYLOS (ŠTVM) reorganizacijas. Teko kažkada merui rašyti, apie idėją perkelti ŠTVM į Radviliškio miestą įkurdinant Šeduvos mokyklą LRPRC tuščiose patalpose, kurių su metais vis daugėjo dėl mažėjančio mokinių skaičiaus ir apkarpytų mokymo programų. Tada iš mero gavau atsakyma kad link to ir judama.

Kiek man žinoma LRPRC yra pavaldus ministerijai o ŠTVM yra pavaldus rajonui. Pagal dabar rengiamas reorganizacijas ŠTVM yra prijungiama prie LRPRC. Nežinau kaip keisis naujos įstaigos pavaldumas tačiau naujai įkurta įstaiga vadinsis RADVILIŠKIO TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYMO CENTRAS. Kiek supratau švietimo ministro G.Steponavičiaus pritarimas jau yra ir jei klausytis gandų tai po švenčių prasidės jungtuvės.

Tokia pertvarka yra daroma Lietovoje 6-iose profesinio tipo mokyklose apjungiant jas į 3 naujas įstaigas. Tai Radviliškio, Biržų ir Kauno rajonai. Radviliškio atveju rajone buvo 2-vi valstybinės profesinio rengimo įstaigos, kurioms nepergeriausiai sekėsi. Jos dažnai dubliuodavo viena kitą, tad siekant taupyti lėšas ir didinant įstaigų patrauklumą bei profesinio mokymo rajone kokybę jos apjungtos.

Manau reikia pasiūlyti šią temą vietos žurnalistams, kad plačiau pasidomėtų, nes pertvarka bent jau man tai įdomi. Įdomu ar keliasi tik Šeduvos mokyklos administracija ir buhalterija ar visas personalas ir mokiniai. Kas tada bus daroma su dvaro pastatais kuriuose įsikūrusi ŠTVM? Ar bus atsisakyta žirgyno ir t.t?

doncius
2011.01.05, 21:36
Pasirašyta sutartis dėl Vaižganto gimnazijos pastato renovacijos

Lietuvos verslo paramos agentūroje 2010-12-14 pasirašyta sutartis dėl Vaižganto gimnazijos pastato renovacijos. Ja vadovaujantis bus vykdomas projektas „Radviliškio rajono Vaižganto gimnazijos pastato, Radviliškyje, Vaižganto g. 29, rekonstravimas“.

Vaižganto gimnazija statyta 1973 metais, pastatas nebeatitinka teisės aktuose nustatytų statybos normų, todėl pagrindinis projekto tikslas – pagerinti Radviliškio Vaižganto gimnazijos pastato energetines charakteristikas, užtikrinti taupų ir efektyvų energijos vartojimą. Planuojama apšiltinti išorines pastato sienas, stogo perdangą, modernizuoti apšvietimo sistemą, renovuoti mechaninę vėdinimo sistemą ir įrengti šilumogrąžą, pakeisti senus medinius langus ir duris naujais, apšiltinti I aukšto grindis sporto salėje, rekonstruoti šildymo ir karšto vandens tiekimo sistemas. Įgyvendinus numatytas priemones planuojama sutaupyti 36,17 proc. šilumos energijos, tai sudarys 341,6 MWh per metus. Taip pat bus sutaupyta 9,5 proc. elektros energijos, tai sudarys 8,77 MWh per metus.

Pagrindinės projekto veiklos prasidėjo 2010 m. rugsėjo 23 d.: jau yra rengiamas techninis darbo projektas, statybos darbus planuojama pradėti 2011 metų gegužės mėnesį. Planuojama projekto veiklų pabaiga – 2012 m. kovo 23 d.

Visa projekto tinkamų išlaidų suma – beveik trys mln. litų (2 983 000 Lt). Projekto tinkamos išlaidos finansuojamos iš ES lėšų iki 100 proc.

Sutartį pasirašė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitolis Januševičius.

INFO: www.radviliškis.lt

Gera žinia Vaižganto gimnazijos bendruomenei. Gautas pritarimas šios švietimo įstaigos renovacijai. Tikėkimės neužilgo bus rengiami ir kitų mokyklų renovavimo projektai.

doncius
2011.01.16, 18:24
Šiadienos naujienos vien apie sporto infrastruktūrą.

Mano ausis vėl pasiekė šiokie tokie gandai. Pirmiausiai tai kas susiję su baseinu. Kiek teko išgirsti jau norima pavasarį pradėti statybas. Brėžiniai seniai paruošti ir pinigai matyt bus neužilgo. Senais paskaičiavimais baseino statyboms reikia 17mln. lt. Juos gauti daug vilčių dedama į Radviliškyje išrinktą seimo narį. Baseine planuojama sukurti per 25 ar 35 (tiksliai neišgirdau) darbo vietas. Baseinas palei dydi turėtų būti 4tas Lietuvoje. Jei baseiną vis dėlto pradės statyti tai planuojama turėtų spėti iki Pasaulio sportas visiems žaidynių, korios jame vyks.


Radviliškio sporto arenoje pradedamas "VIP" ložės įrengimas. Pridedu foto nuorodą.
VIP`ų užuomazgos :D (http://picasaweb.google.com/105709544117760051041/20110108RadviliskisAnyksciaiI#5559927272551666658)
Neaišku kaip ten kas atrodys, tad bandžiau viską paplanuoti su viena programėle. Pažiūrėjau Siemens ir kitų arenų VIP vietas tai dydžiai išeitų panašūs. VIP vietos planuojamos arenos balkone už krepšio. Iš ten žmonės mažai kada stebi varžybas, tad manau sumanymas geras. Pridedu savo darytas vizualizacijas, kad būtų lengviau įsivaizduoti.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110116/i97_vipai1.JPG
Pagal mane tai tūrėtų būti apie 45 kvadratinių metrų ir apie 20 asmenų talpinantis VIP`ukas. Pagal mano, gan lakią fantaziją, ten tilptų 10 sėdimų vietų prie stalo + 10baro kėdžių. Liktų vietos bariukui/virtuvėlei.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110116/i97_vipai3.JPG
Kadangi jau pradėjau fantazuoti tai tesiu toliau. Kiek teko girdėti tai bus remėjams skirtas VIP tad kodėl neįrengus šiek tiek prastesnių VIP`ukų ir žiurovams. Pabandžiau panaudoti visą galinį aikštės balkoną ir nupiešiau dar du VIP`ukus. Šie 2VIP kambariukai būtų daug mažesni 12 ir 14 kvadratinių metrų. + dar du tuoletai. Gal tualetams vieta nepergeriausia, bet taip būtų sukurta viskas kas įeina į standartinius VIP`us. + Atskiras įejimas (buvusiais evakuaciniais laiptais), kurie yra arenos gale. Ten galima būtų įrengti ir atskiras automobilių stovėjimo vietas VIP`ų klientams.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110116/i97_vipai5.JPG
Dėl vieno VIP`o tai tikrai jis planuojamas dėl kitų tai čia tik mano nuomonės (neapsiribokime tik remejams skirtu VIP) išpildymas. Pateikiu ir vaizdą kaip aš įsivaizduoju VIP`us. Manau nepaisant to, kad čia Radviliškis ir, kad mūsų komanda rungtyniauja tik NKL, atsirastų žmonių, kurie išskirtinėmis progomis norėtų stebėti krepšinį sedėdami foteliuke ir gerdami lengvą alutį kartu su draugais.

Apie stadioną. Seniau rašiau, kad nespejus atlikti pilnos renovacijos darbai bus tesiami pavasarį. Žadėta, kad pavasarį už vėlavimą bus naujai atsėta aikštės veja. Tai paskutinį kartą buvo atlikta berods prieš 4 metus. Kiek teko girdėti to tikrai nebus. Šių metų sezonui pasibaigus atsėta veja, tik ištryptose vietose.

doncius
2011.01.17, 21:11
Vakar truputį pafantazavau apie VIP`us o šiadien jau realūs faktai ir naujienos.

SEKMADIENIS 2011-01-16
Premjeras Andrius Kubilius Radviliškyje atidarė Socialinių paslaugų centrą

Atidarytas Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centras socialinės rizikos bei smurtą patyrusioms šeimoms ir jose augantiems vaikams. Atidaryme dalyvavęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius teigė, kad jam džiugu dalyvauti atidarant pastatą, kuriame bus rūpinamasi žmonėmis, vaikais, diegiamos šeimos vertybės. „Vien pinigais žmonėms negalima padėti. Jiems reikia ir atjautos, ir šilumos, ir supratimo. Džiaugiuosi šiuo gražiu visų darbu ir manau, kad Europos Sąjungos pinigų panaudojimas tokiam tikslui yra sveikintinas reiškinys“, – kalbėjo A. Kubilius.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas2.JPG

Pastatą pašventino Jo Ekscelencija Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, AB „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Dalius Gesevičius įteikė simbolinį raktą Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas3.JPG

Susirinkusi Radviliškio miesto bendruomenė galėjo apžiūrėti pastatą, jau įrengtus kambarius būsimiesiems centro lankytojams, darbuotojų kabinetus, pasiklausyti šventinę nuotaiką sukūrusio Švč Mergelės Marijos gimimo bažnyčios jaunimo choro giesmių

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas4.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110117/i36_atidarymas6.JPG

Centras skirtas nestacionarių socialinių paslaugų plėtrai Radviliškio savivaldybėje ir parapijoje, jame bus teikiamos socialinės paslaugos, psichologų konsultacijos, kompleksinė krizių įveikimo pagalba. Pasak Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio, toks centras yra būtinas žmonėms: „Šiame žmonės įgis gyvenimui reikalingų įgūdžių, galės pabėgti nuo smurto, alkoholizmo, agresijos šeimoje. Specialistai pasirūpins tokiose šeimose gyvenančių vaikų gyvenimo kokybe, jiems bus suteiktos visos įmanomos galimybės tobulėti dvasiškai. Vaikai centre galės parengti pamokas, užsiims įvairia veikla. Būtina užtikrinti, kad vaikai turėtų galimybę be pavojaus sveikatai ar net gyvybei mokytis, tobulėti, o suaugę galėtų be baimės gyventi ir planuoti šviesesnę ateitį, reikia ugdyti ir stiprinti bendruomenę“, – per atidarymą kalbėjo Radviliškio rajono savivaldybės vadovas.

Socialinės pagalbos teikimo sritis Radviliškio rajono savivaldybėje nėra išplėtota, trūksta profesionalios pagalbos žmonėms, kuriems sunku gyventi su savo bėdomis ir nelaimėmis. Yra 14 socialines paslaugas teikiančių įstaigų, kurių veiklos sritis – neįgaliųjų aptarnavimas. Socialinės rizikos šeimose augantys vaikai lieka nuošalyje. Kritinėse situacijose, kuriose jie atsiduria, svarbu, jog jiems būtų suteikta greita ir efektyvi socialinė pagalba, nakvynė ar laikinas prieglobstis.

Pastaraisiais metais vis aktualesne Radviliškio rajono problema tampa didėjantis socialinės rizikos šeimų ir jose augančių vaikų skaičius. Nestacionarių socialinių paslaugų tinklas socialinės rizikos šeimoms ir jose augantiems vaikams Radviliškio rajono savivaldybėje išvystytas nepakankamai ir tai įvardijama kaip opiausia Radviliškio rajono savivaldybės socialinių paslaugų infrastruktūros problema. Trūksta konsultacijų, socialinius įgūdžius formuojančių paslaugų, individualios veiklos ir darbo su šeimomis. Šis centras užpildys šią spragą. Centre veiks: Paramos šeimai tarnyba, kurioje bus teikiamos informavimo ir konsultavimo, psichologinio konsultavimo, socialinio darbo, laisvalaikio organizavimo paslaugos; Vaikų dienos centras, teikiantis socialinės priežiūros paslaugas dienos metu; Krizių centras motinoms ir vaikams, kuriame bus teikiamos psichologinės pagalbos ir laikinos nakvynės paslaugos.

Centre bus įkurtos 45 vietos paslaugų gavėjams. Planuojama, kad tiesioginę centro teikiamą naudą gaus 250 Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų. Šiuo sunkiu metu, kai visur trūksta darbo, šiame centre turėtų galimybę dirbti septyni naujai įdarbinti žmonės.

Projektas „Nestacionarių socialinių paslaugų plėtra Radviliškio rajone socialinės rizikos ir smurtą patyrusių šeimų nariams“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo (2 412 224 Lt) ir Radviliškio rajono savivaldybės (425 687 Lt) lėšomis. Projekto vertė – beveik trys milijonai litų (2 837 911 Lt).
Projekto įgyvendinimo pradžia – 2009 m. spalio 1 d., pabaiga – 2012 m. gegužės 31 d.

Projektą vykdė Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo parapijos ir Radviliškio rajono savivaldybė. Statybos darbus vykdė AB „Panevėžio statybos trestas“.


Šią savaitę nusimato dar nevienas atidarymas ir naujo obekto priemimas

ANTRADIENIS 2011-01-18
projekto „Radviliškio miesto Eglių ir Ąžuolų gatvių, Daukanto gatvės ir Marcinkevičiaus gatvės rekonstrukcija“ metu rekonstruotų objektų pripažinimas tinkamais naudoti. Kitaip tariant priėmimas :D

PENKTADIENIS 2011-01-21
Radviliškio ligoninėje – Ankstyvos reabilitacijos tarnybos skyriaus atidarymas (adresas – Gedimino g. 8, Radviliškyje). o Savivaldybės didžiojoje salėje – projekto „Vaikų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo ir kokybės gerinimas Radviliškio ligoninėje (ankstyva vaikų ligų diagnostika ir gydymas) bei sveikatos paslaugų kokybės užtikrinimas“ pristatymas.

visa info iš www.radviliskis.lt

BlackDewil
2011.01.17, 23:21
VIP'ų vietos jau daromos arenoje. iš pradžių net nelabai ir supratau kas ten per velnias bus :)
dėl žiūrovams VIP'ų tai, mano nuomone, nesąmonė. aš už tai, kad arenoje nebūtų vartojamas alkoholis. o ten nueiti, kad pasedėt minkščiau, tai nei rūta nei mėta.
žolė atsodinta prieš keturis metus? kaip minimum 7-8 metai kaip ta veja atnaujinta iš pagrindų ;)

doncius
2011.01.18, 14:12
VIP'ų vietos jau daromos arenoje. iš pradžių net nelabai ir supratau kas ten per velnias bus :)
dėl žiūrovams VIP'ų tai, mano nuomone, nesąmonė. aš už tai, kad arenoje nebūtų vartojamas alkoholis. o ten nueiti, kad pasedėt minkščiau, tai nei rūta nei mėta.
žolė atsodinta prieš keturis metus? kaip minimum 7-8 metai kaip ta veja atnaujinta iš pagrindų ;)

Jo VIP`ai jau įrenginėjami. Kiek žinau už remėjų pinigus. Stiklai tūrėtų būti dengti blizgia plėvele ir nesimatys nei kas ten sėdi nei ką daro + atskiras įejimas, leisiantis nepastebėtai įeiti ir pasišalinti. Oficialiai dabar arenoje alkoholis ir jo prekyba yra draudžiami, bet norintys per varžybas atsigerti alaus sugeba jo atsinešti. Pats vaikštau į beveik kiekvienas NKL`o varžybas tai tenka pamatyti visko.

Apie stadioną visa info iš žmogelio, kurį kiek supratau sporto centras dažnai samdo atlikti pagalbiniams darbams. Dėl vejos bandžiau su juo ginčytis, bet jis man tvitino, kad jis prieš 4 metus pats savo rankomis sėjo veją. Nors aš tvirtai pritarčiau tavo nuomonei, jog tai buvo kurkas seniau.

BlackDewil
2011.01.18, 23:01
tai kas ateina pagert, o ne varžybų pažiūrėt, tie ir prisineša. nėra ten jokios kontrolės, ir bačką turbūt įsiridentum :D

aš pats asmeniškai jau 6 metai kaip baigęs sporto centrą, o veją sodino man jame sportuojant. buvom iškraustyti į profkės stadioną - bulvių lauką :D

doncius
2011.01.25, 16:20
Taigi šiaulių kraštas susidomėjo mano pasiūlyta tema ir po manau ministerinės biurokratijos pagaliau parašė straipsnį, nelabai išsamus bet esmė pasakyta

Mokyklų sujungimas didelių permainų nežada

Neseniai Vyriausybės priimtas sprendimas sujungti Šeduvos technologijų ir verslo mokyklą su Lietuvos reabilitaciniu profesinio rengimo centru mokyklų kolektyvus baugina neaiškia ateitimi. Ne vienas pedagogas baiminasi netekti darbo. Tokios optimizacijos iniciatorė Švietimo ir mokslo ministerija ramina, kad po pertvarkos darbuotojai neliks be darbo, o ugdymo procesas plėsis.

Neaiški ateitis
Į redakciją kreipėsi keletas Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos darbuotojų, sunerimę dėl Vyriausybės sprendimo sujungti Šeduvos technologijų ir verslo mokyklą su Lietuvos reabilitaciniu profesinio rengimo centru.

Pasak jų, apie galimą mokyklos uždarymą ar sujungimą su kokia nors kita mokymo įstaiga kalbėta jau keletą metų. Tačiau neseniai priimtas sprendimas sudėjo visus taškus. Ne vienerius metus gyvavusi mokykla gali būti uždaryta.

Skaitytojai teiravosi, ar į Radviliškį kelsis tik Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos administracija ir buhalterija, ar visas personalas ir mokiniai, kas tuomet bus daroma su dvaro pastatais, kuriuose įsikūrusi mokykla. Darbuotojus taip pat domino, kokia bus žirgyno ateitis, kaip keisis mokymo programos.

Ministerija ramina
Pasak Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktoriaus pavaduotojo Romualdo Pusvaškio, pagrindinis profesinio ugdymo tikslas — moksleiviams suteikti tinkamą, ūkio poreikius atitinkančią kvalifikaciją.

„Jūsų rajone yra dvi mokyklos, kurios ruošia labai panašius specialistus, — aiškino “Karšto žinioms“ R. Pusvaškis. — Vienoje jų mokosi profesinio išsilavinimo siekiantys mokiniai, kitoje — specialiųjų poreikių jaunimas. Kiekvienoje mokykloje mokėsi apie 300 moksleivių. Tiek vienoje, tiek kitoje mokymo įstaigoje stipri materialinė bazė. Radviliškyje jau padarytos ir daromos investicijos auremontininkų paruošimui. Čia sukurta stipri materialinė bazė, kuri iki šiol nebuvo pilnai išnaudojama. Šeduvos mokykloje įkurtas žirgynas taip pat nebuvo pilnai išnaudojamas. Iki šiol abiejose mokyklose esančios mokymo bazės buvo išnaudojamos nepilnai. Siekiant, kad daugiau mokinių galėtų jomis naudotis, ir buvo nuspręsta optimizuoti abi mokymo įstaigas — jas sujungti į vieną — Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrą, kurį sudarys du skyriai — Radviliškyje ir Šeduvoje“.

Pasak jo, Šeduvoje viskas liks kaip ir buvę. Nei mokiniai, nei pedagogai iš jau turimų patalpų nesikels į Radviliškį. Išliks ir žirgynas. Bus mokama tų pačių specialybių. Galbūt atsiras ir naujų.

Bus sudarytos sąlygos Šeduvoje besimokantiems mokiniams pasiekti mokymo bazes Radviliškyje, nes Reabilitacinis profesinio rengimo centras turi geltonąjį autobusiuką.

Ministerijos valdininko žodžiais, nei administracijos darbuotojai, nei pedagogai, nei ūkiniai darbuotojai neliks be darbo. „Iš praktikos žinau, kad tokių optimizacijų metu darbo gali netekti vienas ar du darbuotojai“, — tvirtino jis.

Pasak R. Pusvaškio, praėjusią savaitę optimizavimo klausimai dar kartą apsvarstyti susitikime su abiejų mokyklų vadovais, kurie įpareigoti paruošti etatų struktūrą, numatyti kiekvieno žmogaus darbo vietą, aptarti mokymo programą.

Jis tvirtino, jog abiejų mokyklų sujungimas padės išvengti blogiausio varianto, kai dėl mažo mokinių skaičiaus mokymo įstaigas reikėtų uždaryti. Be to, anot R. Pusvaškio, tokia pertvarka padės pritraukti daugiau mokinių, nes galima bus plėsti mokymo programą.

Ministerijos atstovas taip pat užtikrino, kad abiejų mokyklų visos bendradarbiavimo programos su užsienio partneriais bus tęsiamos ir įkūrus centrą.

Pasak jo, niekas nebus kam nors atiduota ar parduota, nes jau prieš 4— 5 metus mokyklai nereikalingi dvaro pastatai buvo atiduoti Turto fondui, o likusieji bus naudojami kaip iki šiol.

2011 m. Sausio 25 d.
Saulius JUŠKEVIČIUS www.skrastas.lt

doncius
2011.01.25, 16:26
Jau seniau teko matyti, kad savivaldybės tarybai pateiktas projektas nutraukti sutartį su senuoju investuotoju, bet patingėjau pranešti kol nebuvo tarybos pritarimo. Matyt jis jau yra, nes straipsnis praneša apie naujojo investuotojo paiešką. Manau šiaulių krašto redakcija nesupyks, kad nukopijuoju straipsnį manau tai truputį prisidės prie šios naujienos skleidimo. Tikiuosi naujas investuotojas atsirtas netrukus.

Radviliškio autobusų stotis laukia naujų investuotojų

Radviliškio autobusų stoties rekonstrukcija pakibo ore taip ir nepradėta. Nutraukus sutartį su įsipareigojimų nevykdžiusia UAB „Ekosteras“, nutarta ieškoti naujų investuotojų.

Atsisakė paslaugų dėl nevykdytų darbų
UAB Radviliškio autobusų parkas, kuriam priklauso Radviliškio autobusų stotis, bei rajono Savivaldybė ir vėl turi sukti galvas, kas rekonstruos senutėlę miesto autobusų stotį. Tie, kurie ją turėjo rekonstruoti, per daugiau nei dvejus metus darbų taip ir nepradėjo, nors atnaujintą autobusų stotį tikėtasi turėti 2009 metų rudenį.

Būtent dėl šių priežasčių su ankstesniuoju investuotoju — UAB „Ekosteras“ — praėjusių metų rugsėjį buvo nutraukta jungtinės veiklos sutartis.

„Jau ir taip su jais mes žaidėm gana ilgai. Per dvejus metus stotis jau turėjo būti rekonstruota, tačiau teko vis tikslinti terminus, kadangi gaudavome investuotojo raštus, kuriuose buvo rašoma apie sunkmetį, planus pakoregavusią ekonominę krizę. Ir dabar jie prašė pratęsti terminą, tačiau nebesutikome. Ieškosime naujų investuotojų“, — “Krašto žinioms“ sakė Savivaldybės Turto ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotojas Stanislovas Martynovas.

Kai kuriuos remonto darbus autobusų stotyje UAB „Ekosteras“ padarė kaip kompensaciją už delsimą, kadangi buvo numatyta 50 tūkstančių litų sankcija, jeigu bus vėluojama pradėti rekonstrukciją. Už šią sumą buvo tvarkytas stogas, tualetai, sudėti kai kurie langai.

Atsisakius UAB „Ekosteras“ paslaugų, šiuo metu jau yra paskelbtos salygos naujam investuotojui. Kol jo nėra, pasak S. Martynovo, keleivių vežimo funkcijas vietoj Radviliškio autobusų parko vykdanti UAB “Emtra“ stotyje daro kai kuriuos remonto darbus ir pertvarko administracines patalpas, kad galėtų į jas įsikelti iš šiuo metu nuomojamų patalpų.

Pertvarkos numatytos, reikia investuotojo

Senutėlė, dar 1967 metais statyta Radviliškio autobusų stotis jau prašyte prašosi rekonstrukcijos, tačiau tam Savivaldybės biudžete iki šiol nebuvo numatyta lėšų.

Suradus privatų investuotoją ir jam į rekonstrukciją investavus privačių lėšų, autobusų stotyje buvo planuojama įrengti naują peroną, autobusų stovėjimo aikšteles, keleivių laukimo salę, kavinę, dispečerinę, poilsio salę vairuotojams, pagalbines patalpas. Planuota, jog naujosios autobusų stoties patalpas nuosavybės teise valdytų UAB Radviliškio autobusų parkas.

Šalia autobusų stoties turėjo atsirasti prekybos ir paslaugų centras. Šias patalpas, išskyrus bendrojo naudojimo, nuosavybės teise valdytų investuotojas.

Taip pat buvo planuojama darbus atlikti taip, kad ketvirtąją kategoriją turinti Radviliškio autobusų stotis atitiktų trečosios kategorijos reikalavimus. Tai stočiai būtų naudinga finansine prasme, nes aukštesnės kategorijos stotis už kiekvieno autobuso įvažiavimą skaičiuoja didesnį mokestį.

Žemės sklypą, kurį UAB Radviliškio autobusų parkas panaudos pagrindais nuomoja iš valstybės, planuota proporcingai perdalinti privatiems verslininkams ir Savivaldybės įmonei.

„Besidominčių rekonstrukcijos sąlygomis yra, tačiau ar tuoj pat surasime naują investuotoją, nežinia. Čia gali koją pakišti ir šalies ekonominė situacija. Bet, verslui atsigaunant, tikimės sulaukti ir patikimų investuotojų. O kol kas viskas stotyje liks taip, kaip buvę. Tik jos patalpose įsikurs ir “Emtros“ darbuotojai“, — sakė S. Martynovas.

2011 m. Sausio 25 d.
Laima AGANAUSKIENĖ www.skrastas.lt

enigma
2011.01.27, 23:42
Pats laikas rekonstrukcijai. O tai jau gūdžius sovietmečio laikus primena.

Al1
2011.02.04, 20:35
Ar "Radviliškio autobusų parkas" dar veža keleivius? Ar vien tik autobusų stotį valdo, o visi maršrutai atitekę "Emtrai"?

doncius
2011.02.05, 10:18
Ar "Radviliškio autobusų parkas" dar veža keleivius? Ar vien tik autobusų stotį valdo, o visi maršrutai atitekę "Emtrai"?

Deja ne. Keleivių vežimo paslaugą Radviliškio r. koncesijos pagrindu vykdo UAB EMTRA. Radviliškio autobusų parkas buvo apjungtas su EMTRA. Daug autbusų parko darbuotojų dabar dirba minėtoje įmonėje. Likę keli administracijos darbuotojai rūpinasi autobusų stoties rekonstrukcijos projekto organizavimu. Visas anksčiau turėtas turtas (autobusai, stotis, autobusų garažai ir t.t.) vis dar priklauso Autobusų parkui, tik dabar jais naudojasi EMTRA.

doncius
2011.02.05, 17:37
Teko pastebėti buvusio geležinkelininkų poliklinikos pastato prisikėlimo ženklus. Panaikinus polikliniką pastatas ilgai buvo nenaudotas o tuo tarpu ėmė ir byrėti. Šiai dienai pakeista daugelis langų, atnaujintas stogo apskardinimas, kaikur užlopytas nutrupėjęs tinkas. Pastatas tikrai nepuošė miesto veido tad smagu, kad nors ir pamažu bet imta jį tvarkyti. Pagal bendrajį miesto planą šis pastatas esantis vasario 16osios gatvėje stovi ant daugiaaukščiams ir aukštybiniams gyvenamiesiems namams skirtos žemės, tad tai gali virsi įprastu daugiabučiu. Nors kaip matyti pirmojo aukšto langai yra kurkas didesni ir primena vitrininius langus skirtus komercinėms patalpoms.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110205/i82_Kopija iš P2050524.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110205/i82_Kopija iš P2050523.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110205/i82_Kopija iš P2050520.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110205/i82_Kopija iš P2050521.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110205/i82_Kopija iš P2050522.JPG

BlackDewil
2011.03.01, 14:58
parduotuvių kompleksas kažkoks nusimato buvusioje gel. poliklinikoje... :)

doncius
2011.03.02, 21:42
parduotuvių kompleksas kažkoks nusimato buvusioje gel. poliklinikoje... :)

o kieno šis kompleksiukas?

BlackDewil
2011.03.03, 22:48
o kieno šis kompleksiukas?

viskas už vieną eurą tinklo :)

Tomce
2011.03.08, 12:36
Sveiki, gal zinot kokia imone sita poliklinika irengineja? Savaitgali apejau bet jokiu iskabu nieko nera iskabine, o viduj matosi kad darbai vyksta. Aciu:)

doncius
2011.03.08, 17:20
Sveiki, gal zinot kokia imone sita poliklinika irengineja? Savaitgali apejau bet jokiu iskabu nieko nera iskabine, o viduj matosi kad darbai vyksta. Aciu:)

Aš asmeniškai nežinau kas per firma, bet manau, kad vietinė. Pasistengsiu ką nors sužinoti.

Pastebėjau savivaldybės puslapyje labai sveikintiną iniciatyvą, tad dalinuosi ja.
Savivaldybė nuomojamus ir parduodamus sklypus detaliai aprašo ir sukuria bukletėlius. Tai labai patogios pateiktys su visais apribojimais ir paaiškinimais bei planeliais. Manau vertėtu paruošti panašius bukletėlius ir užsienio kalbomis bei vežtis po verslo parodas.
PRAMONĖS ZONA
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110308/i90_verslas-2011-02-22-01[1].gif

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110308/i90_verslas-2011-02-22-02[1].gif

PARDUODAMI SKLYPAI
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110308/i90_verslas-2011-02-21-01[1].jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110308/i90_verslas-2011-02-21-02[1].jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110308/i90_verslas-2011-02-21-03[1].gif
Nežinau kaip jums bet man asmeniškai toks informacijos pateikimas yra daug įdomesnis, nei dokumentų skaitymas.

INFO šaltinis: www.radviliškis.lt

BlackDewil
2011.03.08, 23:27
įrenginėja ten vietiniai man rods, savininkės "draugeliai" :)

Tomce
2011.03.09, 09:06
na tada reiks pakalbint savininke :)

doncius
2011.03.17, 16:00
parduotuvių kompleksas kažkoks nusimato buvusioje gel. poliklinikoje... :)

Gal gali ką nors plačiau papasakoti apie tą kompleksiuką? Kokio tipo tos krautuvėlės bus? Ar per visus aukštus ar tik ten kur vitrininiai langai? Ir ar tai bus "Viskas už 1eurą" parduotuvės ar visokios?

na tada reiks pakalbint savininke :)

Ar pavyko ką nors sužinoti? Gal žinai ką nors plačiau apie šį kompleksiuką?

Man šiaip susidarė įspūdis kad pirmame aukšte bus komercinio tipo patalpos, o višuje arba biurai arba butai. Nors čia tik mano susidarytas įspūdis.

NEDIDELIS ATNAUJINIMAS

Vaikų globos namuose „Nykštukas“ tapo jaukiau gyventi


Radviliškio vaikų globos namuose „Nykštukas“ gyvenantys vaikai turi patogesnes sąlygas įgyti socialinių įgūdžių. Baigtas įgyvendinti projektas „Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ renovacija ir personalo kvalifikacijos kėlimas“.

Radviliškio vaikų globos namai „Nykštukas“ buvo įkurti prieš 16 metų. Pastatas, kuriame jie veikia, statytas prieš 45 metus, jam seniai reikėjo kapitalinio remonto. 1998 metais buvo pristatytas trečias aukštas, tačiau tai tik nežymiai pakeitė globos namuose gyvenančių vaikų ir dirbančių darbuotojų gyvenimo ir darbo sąlygas, todėl buvo parengtas projektas „Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ renovacija ir personalo kvalifikacijos kėlimas“. Renovuoti vaikų globos namus „Nykštukas“ ir sudaryti sąlygas personalo kvalifikacinių įgūdžių tobulinimui – toks šiuo metu baigto įgyvendinti projekto tikslas.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110317/i46_projektai-2011-03-17-01[1].jpg

Baigiant įgyvendinti projektą, būtina įvertinti jo rezultatus. Svarbiausia, pasak Radviliškio rajono savivaldybės mero A. Čepononio, kad Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ globotiniams gyvenimo ir mokymosi aplinka tapo saugesnė ir jaukesnė.

Šiuo metu Radviliškio vaikų globos namuose „Nykštukas“ gyvena 61 globotiniai. Atlikus pastato rekonstrukciją, vaikų namuose atsirado galimybė vaikams gyventi atitinkamo amžiaus grupėse (šeimynėlėse). Šiuo metu vaikų namuose įkurtos 5 globotinių grupės (2 ikimokyklinio ir 3 mokyklinio amžiaus), vaikai turi galimybę gyventi atskiruose kambariuose po 2 ar 3 vaikus, naudotis atskira grupės virtuvėle, poilsio kambariu ar kompiuterių klase. Mažiau išleidžiama lėšų pastato apšildymui, darbuotojams patogiau atlikti savo darbą ir praktikoje pritaikyti kvalifikacijos kėlimo kursuose, seminaruose įgytas žinias.

Projekto įgyvendinimo metu buvo atlikti šie Radviliškio vaikų globos namų „Nykštukas“ pastato ir aplinkinės teritorijos rekonstrukcijos darbai, kuriuos vykdė rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“: pakeistas stogas ir lietaus nubėgimo sistema, apšiltintos pastato išorinės sienos, atnaujinti lauko ir vidaus laiptai, pakeistos durys ir seni langai, pakeista grindų danga, atnaujinti sanitariniai mazgai, pakeisti apšvietimo įrenginiai, rekonstruotos vandentiekio ir nuotekų sistemos, atnaujinta šildymo sistema, įrengta vėdinimo sistema, atlikta pilna pastato vidaus apdaila, atnaujintos automobilių stovėjimo, krepšinio aikštelių ir pėsčiųjų takų dangos, įrengta lietaus vandens surinkimo sistema, visa vaikų globos namų teritorija aptverta nauja tvora. Be to, buvo įsigytas papildomos veiklos organizavimo inventorius (buitiniai prietaisai, kompiuterinė ir optikos įranga bei sporto reikmenys), nauji baldai, reikalingi vaikų gyvenimo ir poilsio kambariams, atnaujinta pagrindinės virtuvės ir virtuvėlių įranga.

Siekiant numatytų projekto rezultatų, tikslų ir uždavinių, projektas įgyvendintas rūpestingumo, sąžiningumo, skaidrumo ir geros partnerystės principais.

2008 m. liepos 31 d. buvo pasirašyta Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projekto įgyvendinimo sutartis Nr. 2004-LT0016-IP-1EEE tarp Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos. Pagal šią sutartį bendra projekto tinkamų išlaidų suma yra ne daugiau kaip 3 429 224,28 Lt (993 172,00 EUR), iš jų: Europos ekonominės erdvės (EEE) finansinio mechanizmo parama ne daugiau kaip 2 914 839,95 Lt (844 196,00 EUR) (85 procentai tinkamų projekto išlaidų sumos), Radviliškio rajono savivaldybės administracijos piniginis įnašas – 514 384,33 Lt (148 976,00 EUR) (ne mažiau kaip 15 procentų tinkamų projekto išlaidų sumos).

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2008 m. rugpjūčio 1 d., pabaiga – 2011 m. kovo 31 d.

Projekto vadovas – Gintaras Pilypas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjas.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110317/i46_projektai-2011-03-17-02[1].jpg

Radviliškio rajono savivaldybės informacija
www.radviliskis.lt 2011-03-17

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110317/i46_IMG_8575[1].png
Taip Vaikų namų pastatas atrodė prieš renovaciją.

enigma
2011.03.18, 21:47
Vis šis tas teigiamo ir gražaus :)

doncius
2011.03.20, 14:26
RADVILIŠKIO MIESTO KULTŪROS CENTRAS IR BAUSKĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ PRADĖJO ĮGYVENDINTI BENDRĄ DVIŠALĮ PROJEKTĄ, SKATINANTĮ RAJONŲ SANGLAUDĄ KULTŪROS SRITYJE2010-12-01 RADVILIŠKIS

2010 m. lapkričio 12 dieną buvo pasirašyta projekto “Radviliškio – Bauskės rajonų tarpkultūrinio
bendradarbiavimo plėtra“(angl. „Radviliškis – Bauska intercultural cooperation development“(RADBAU) paramos sutarties Nr. LV-LT/2.3./LLIII-136/2010/6. Projektas įgyvendinamas pagal Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą pagal 2007 – 2013 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslą. Detalesnė informacija apie programą pateikiama – www.latlit.eu.

Projekto rengimą ir įgyvendinimą lėmė keletas probleminių aspektų kultūrinio bendradarbiavimo
srityje, kuriuos projekto partneriai (Radviliškio miesto kultūros centras ir Bauskės rajono savivaldybė) ėmėsi kartu spręsti šiuo projektu:
- vykstantis kultūrinis bendradarbiavimas tarp rajonų nėra nuoseklus, dažniausiai vykstantis vasarą,
kuomet yra palankios oro sąlygos renginiams organizuoti. Tai tapo kliuviniu formuojant bendras
tarprajoninio kultūrinio bendradarbiavimo tradicijas.
- kadangi Radviliškio ir Bauskės rajonai patenka į Lietuvos-Latvijos šalių pasienio zonos ruožą, norėta sukurti nuolatines susibūrimų vietas Latvijoje gyvenantiems lietuviams ir Lietuvoje gyvenantiems latviams ir tuo būdu skatinti abipusį šalių kultūrų pažinimą ir sanglaudą. Tokių susibūrimų vietų pasienio teritorijoje nėra, todėl tai buvo antra priežastis, paskatinusi projekto atsiradimą.
- kultūrinio bendradarbiavimo nuoseklumas ir kokybė daugiausia priklauso nuo šioje srityje dirbančių
asmenų žinių, įgūdžių ir kompetencijų, o jų stoka šį procesą įtakoja neigiamai, todėl projekto
įgyvendinimo metu kultūros srities įstaigų darbuotojai bus mokomi savo šalies kultūros reprezentavimo įgūdžių.

Pagrindinis projekto tikslas - plėtoti Radviliškio ir Bauskės rajonų kultūrinį bendradarbiavimą,
užtikrinant jo nuoseklumą ir sistemingumą.

Projekto uždaviniai:
1. Formuoti kryptingą pasienio regiono institucijų kultūrinį bendradarbiavimą, sukuriant bendrą
Radviliškio ir Bauskės rajonų kultūrinio bendradarbiavimo koncepciją;
2. Mažinti rajonų kultūrinio bendradarbiavimo sezoniškumą, rekonstruojant pastatus bei pritaikant
juos lietuvių ir latvių kultūros centrams;
3. Supažindinti rajonus su kaimyninės šalies kultūrinio gyvenimo ypatumais, suorganizuojant
bendrus lietuvių ir latvių renginius;
4. Suteikti kultūros srities darbuotojams būtinų kompetencijų ir įgūdžių kultūros vadybos srityje,
suorganizuojant mokymus.
5. Užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą tarp Radviliškio ir Bauskos rajonų.

Projekto finansavimo šaltiniai:
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110320/i39_fiansinė lentelė.JPG

Sėkmingam projekto tikslų ir uždavinių įgyvendinimui suformuotas darbų eigos paketas, kuriame
vykdomos šios pagrindinės projekto veiklos (veiklos paketai):
1) Vadyba ir koordinavimas: Projekto veiklų vadyba ir koordinavimas apima projekto administravimo ir techninio koordinavimo veiklas, projekto finansinį valdymą bei projekto stebėjimą ir vertinimą. Šio veiklos įgyvendinamos dalyvaujant Projekto valdymo grupei ir Projekto valdymo komitetui.
2) Pastatų rekonstrukcija ir įrengimas: Radviliškio rajono savivaldybė turi nenaudojamas tinkamo dydžio patalpas, valdomas Radviliškio miesto kultūros centro, kurios tiksliškai galėtų būti pritaikytos Latvių kultūros centro Radviliškyje veiklai. Taip pat panašias patalpas Bauskėje turi ir partneris – šios patalpos būtų pritaikytos Lietuvių kultūros centro Bauskėje veiklai. Šiuo metu kaimyninių šalių bendradarbiavimas vyksta stichiškai, neturint bendros veiklos koncepcijos ir sąlygų jai plėtotis (t.y. tinkamų patalpų). Projekto įgyvendinimo metu siekiama sukurti pagrindines sąlygas, t.y. įrengti patalpas kultūros centrams. Šie planuojami kultūros centrai padėtų plėtoti kaimyninių šalių kultūrinę veiklą; tiek lietuviai Bauskėje, tiek latviai Radviliškyje visuomet turėtų vietą bendrų veiklų, renginių organizavimui, tarpasmeniniam bendravimui, kultūrų pažinimui. Projekto įgyvendinimo metu planuojama atlikti dviejų pastatų rekonstrukciją (1 vnt. LT (iki 161,89 kv.m., įrengiant jame latvių kultūros centrą) ir 1 vnt. LV (iki 187, 7 kv.m., įrengiant jame lietuvių kultūros centrą). Pastatai garantuotų kultūrinio bendradarbiavimo sezoniškumo sumažinimą, kultūros centruose veiklos būtų vykdomos ištisus metus.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110320/i15_latviu kc pastatas.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110320/i15_radviliskio kc pastatas.JPG

3) Bendros kultūrinio bendradarbiavimo koncepcijos kūrimas: Projekto įgyvendinimo metu bus
kuriama kultūrinio bendradarbiavimo koncepcija, kuri bus parengta iki projekto įgyvendinimo pabaigos, tačiau dalis joje suplanuotų renginių bus įgyvendinti projekto metu. Projekto įgyvendinimo metu bus kuriamas bendras kultūrinių renginių planas (koncepcija), kuriame bus numatyta: planuojamų renginių formos, užsiėmimai, tikslinė auditorija, vietos, tikslai, laikas ir kt. 6 pilotiniai renginiai bus įgyvendinti projekto metu (3 Radviliškio rajone ir 3 Bauskės rajone), kurie padės parinkti geriausias renginių formas, rengiant kultūrinio bendradarbiavimo koncepciją.

4) Kultūros srities darbuotojų mokymai: Siekiant sukurti kokybišką latvių-lietuvių
bendradarbiavimo kultūros srityje koncepciją, būtina jog jos kūrime dalyvautų kompetentingi ir patirties turintys darbuotojai iš Vadovaujančio partnerio pusės ir Partnerio kultūros įstaigų. Tiek Latvijos, tiek Lietuvos kultūros įstaigos neretai vis dar stokoja orientacijos į kultūros vartotoją, jo poreikių pažinimą, kultūros renginių rengimo ir pristatymo vartotojui formų ir būdų įvairovės. Tai lemia, jog ilgainiui vietos kultūra yra mažiau vartojama, o turint omeny projekto teritorinę geografiją mažai tikėtina, jog ji bus patraukli ir kaimyninės šalies bendruomenėms. Dėl to projekto įgyvendinimo metu planuojama apmokyti Radviliškio kultūros centre ir Bauskės rajono kultūros įstaigose dirbančius asmenis (iš viso 30 asmenų). Mokymai nemokami.

Visa informacija apie projekto eigą, vyksiančius renginius bus skelbiama adresu
www.radviliskiokc.lt www.latlit.eu .

Šiam projektui paskelbtas viešasis pirkimas tad neužilgo prasidės ir realūs rekonstrukcijos darbai.
Info šaltinis www.radviliskiokc.lt

doncius
2011.03.28, 09:17
Pavasaris išjudino gatvių tvarkytojus
Užvakar Radviliškio mieste pradėtos lyginti giliausios ir aštriausios po žiemos atsiradusios asfalto duobės. Mažesnes numatyta tvarkyti kiek vėliau, kai bus pradėtas gaminti karštas asfaltas. Tvarkyti numatyta ir kitas miesto gatves.

Gatvės sensta, duobių daugėja
Užvakar pagrindinėse miesto gatvėse, kuriose automobilių eismas intensyviausias, o duobių daugiausia, pasirodė asfalto duobes lyginanti technika.

Pasak Radviliškio miesto seniūno Leono Grigaliūno, UAB „Radviliškio komunalinės paslaugos“ technika ir žmonės miesto gatvėse užlopys didžiąsias po žiemos susidariusias asfalto išdaužas. Jos taisomos šaltuoju asfaltu, kuris yra brangesnis. Vėliau, kai jau pradės veikti karštąjį asfaltbetonį gaminanti įmonė, bus imtasi ir mažųjų duobių.

Anot seniūno, šiųmetė žiema nebuvo išskirtinė — ten, kur asfalto danga yra sena, duobių susidarė kaip ir kitais metais: vienur daugiau, kitur mažiau. Esą sunku išvardinti problematiškiausias gatves. Gilių duobių būta daug kur — Radvilų, S. Dariaus ir S. Girėno, Vytauto, Maironio, V. Kudirkos, Stadiono ir kitose gatvėse.

Asfalto išdaužų remontui šiemet iš Kelių fondo lėšų numatyta skirti apie 120 tūkstančių litų. Pernai tam buvo skirta panaši suma.

„Gatvės sensta, duobių jose daugėja. Kita vertus, ten, kur išlieta nauja asfalto danga, ne vienerius metus bus ramu. Kad ir Ąžuolų gatvė link Taikos gatvės visada būdavo problematiška, o dabar ją kuriam laikui pamiršime. Prieš keliolika metų buvo graži ir Laisvės alėja, o dabar ši gatvė yra baisi — ištrupėjusi, nėra lietaus vandens nutekėjimo. Todėl jau galvojame apie kapitalinį šios gatvės remontą“, — sakė seniūnas.

Laisvės alėjos gatvės remontui planuojama skirti 250 tūkstančių litų, tačiau abejojama, ar tiek lėšų pakaks, ar nereikės ieškoti papildomų.

Jei pakaks lėšų, žadama tvarkyti ir baisiausius įvažiavimus į kiemus.

Ar nesikreipė į seniūniją vairuotojų, kurių automobiliai būtų nukentėję dėl duobėtų gatvių?

L. Grigaliūno teigimu, pernai dėl to skundėsi vienas vairuotojas, įvažiavęs į aštrią duobę Purienų gatvėje ir dėl to apgadinęs automobilį. Tačiau patirtų nuostolių padengti seniūnijai dar neteko, nes, anot seniūno, norint, kad būtų kompensuoti patirti nuostoliai, reikia pagal visus reikalavimus įforminti įvykį.

Šiemet skundų dėl to esą nebuvo gauta.

Kiti darbai — pagal išgales

Šiemet Radviliškyje planuojama pabaigti tvarkyti palei parką esantį Radvilų gatvės šaligatvį. Pasak seniūno, norima įrengti šaligatvį ir buvusio „Žaros“ viešbučio pusėje. “Dėl to jau sutarta su ten gyvenančiu savininku, kuris leis išrauti jo namų valdas juosiančią gyvatvorę. Ten ir būtų įrengtas šaligatvis. Šia puse į turgų eina nemažai žmonių, tad būtų pasirūpinta jų saugumu“, — sakė L. Grigaliūnas.

Toliau bus tvarkomi Vasario 16-osios gatvės šaligatviai, žaliosios vejos nuo „Norfos“ prekybos centro link V. Kudirkos pagrindinės mokyklos. Numatyta kapitaliai remontuoti prie turgavietės esančią Vaisių gatvę — joje išlieti asfaltą, sutvarkyti šaligatvius, įrengti lietaus kanalizaciją. Tam žadama gauti tikslinių lėšų.

Ištisai bus žvyruojama Skirjočių gatvė, kuria į „Pušelės“ sodus važiuoja nemažai automobilių, kitų gatvių greideriavimui bei žvyravimui taip pat numatyta lėšų.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110328/i97_gatvių lopimas.JPG

Laima AGANAUSKIENĖ 2011 m. Kovo 26 d.
www.skrastas.lt

Vakare pabandysiu gal kokį žemėlapiuką padaryti šiais metais tvarkomų gatvių

doncius
2011.04.08, 08:34
Radviliškis neteko vieno iš savo simbolio. Neteko nei girdėti apie vykdomus sprogdinimo darbu nei šiaip kokios nors info.

Sprogimo video (http://www.youtube.com/watch?v=ei1hxoeWMXU)

doncius
2011.04.16, 11:14
Vartinėjant laikraštį aptikau trumpą ir smagią žinią. "Šiemet ketinama apšiltinti policijos pastatą Radviliškyje. Pusę lėšų skyrė Radviliškio savivaldybė."
INFO iš straipsnio: http://www.etaplius.lt/Nusikaltimai-ir-nelaimes/Pabrangus-metalui-daugeja-automobiliu-vagysciu

Štai toks aptrušes komisariato pastatas stovi pagrindinėje miesto Gedimino gatvėje ir tikrai nepuošia miesto veido. Smagu, kad savivaldybė rado sutarimą su policija ir remia pastato renovavimą. Manau tikėtis kokio nors šiuolaikiško sprendimo šildant sienas nevertėtų. Spalva manau bus geltona kaip ir nesenai sutvarkyto stogelio šalia įėjimo. Tik norėtūsi, ko nors daugiau nei tiesiog naujai nutinkuotos sienos, juk pastatas stovi miesto centre yra ganėtinai didelis ir galėtų papuošti miestą.

Štai taip Komisariatas atrodo dabar:
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110416/i67_policijos komiariatas.JPG
FOTO iš: www.siauliu.policija.lt

BlackDewil
2011.04.17, 11:00
kokie dar tinkavimai, padarys maximą eilinę ir džiaugtis turėsim

doncius
2011.04.17, 16:26
kokie dar tinkavimai, padarys maximą eilinę ir džiaugtis turėsim

maximos tai tikrai netūrėsim, jas juk sudeda iš "sumuštinių". Nors pvz. keramikinių plytelių (nezinau tiksliai kaip vadinasi) apdaila, kaip kokioj maximoj tai manau nesugadintų vaizdo.

BlackDewil
2011.04.17, 19:54
maximos tai tikrai netūrėsim, jas juk sudeda iš "sumuštinių". Nors pvz. keramikinių plytelių (nezinau tiksliai kaip vadinasi) apdaila, kaip kokioj maximoj tai manau nesugadintų vaizdo.

bet skardinti niekas netrukdo. maxima minėdamas turėjau ne statymo tipą, o išvaizdą ;)

doncius
2011.04.17, 20:13
RADVILIŠKIO LIGONINĖJE MODERNŪS POKYČIAI (http://www.radviliskioligonine.lt/joo/index.php?option=com_content&view=article&id=84&Itemid=68)

Viešoji įstaiga Radviliškio ligoninė 2010 m. rugpjūčio mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „Ambulatorinių, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubiosios pagalbos, dienos chirurgijos, slaugos ir palaikomojo gydymo bei paliatyviosios pagalbos paslaugų plėtra bei infrastruktūros modernizavimas VšĮ Radviliškio ligoninėje". Projekto tikslas - kiekybiniu ir kokybiniu aspektais išplėtoti ambulatorinių paslaugų, optimizuoti stacionarinių paslaugų bei plėtoti slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų ir paliatyviosios pagalbos paslaugų teikimą VšĮ Radviliškio ligoninėje.

Rengiant projekto paraišką didžiausias dėmesys buvo skiriamas svarbiausių Radviliškio ligoninės problemų sprendimui. Šiuo metu dalis Radviliškio ligoninės patalpų yra prastos fizinės būklės ir nepritaikytos konkrečioms paslaugoms. Kita didelė problema, su kuria susiduria ligoninė, yra nepakankama ir nekokybiška (pasenusi ir nusidėvėjusi) medicininė įranga bei medicininės įrangos trūkumas.

Projekto metu planuojama kompleksiškai modernizuoti ligoninės infrastruktūrą - atlikti kapitalinį patalpų remontą bei įsigyti naują būtiną medicininę įrangą, skirtą teikti šešių krypčių sveikatos priežiūros (antrinio lygio ambulatorinėms, ambulatorinės reabilitacijos, priėmimo-skubiosios pagalbos, slaugos ir palaikomojo gydymo, paliatyviosios pagalbos, dienos chirurgijos) paslaugoms.

Ligoninės direktorė Danutė Povelauskienė džiaugiasi, kad „projekto metu sutvarkytos ligoninės patalpos ir įsigyta nauja moderni įranga leis tiksliai ir laiku diagnozuoti ligas, taikyti naujausius ir efektyviausius gydymo metodus, todėl ligoninė galės teikti itin aukštos kokybės ir savalaikiškas paslaugas didesniam pacientų skaičiui".

Įgyvendinus projektą, numatoma pradėti teikti ir naują paslaugą - ambulatorinę reabilitaciją - bei dvigubai išplėsti teikiamų dienos chirurgijos paslaugų asortimentą. Projekto įgyvendinimas užtikrins aukštos kokybės ir greitą ligų diagnostiką, teikiamų paslaugų saugumą, pacientai bus aptarnaujami greičiau ir efektyviau. Kokybiškas gydymas bei moderni įranga ir naujausios technologijos prisidės prie sergamumo, mirtingumo ir neįgalumo mažinimo, leis pagerinti gyventojų sveikatą ir gyvenimo kokybę, ilginti gyvenimo trukmę.

Projektas yra įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra" priemonę „Ambulatorinių, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų plėtra bei stacionarinių paslaugų optimizavimas". Bendra projekto vertė - 4,2 mln. Lt, projektas yra finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų ir LR biudžeto lėšų. Projektą numatoma įgyvendinti per 24 mėnesius

Paieškojau truputį daugiau informacijos ir radau kad jau paskelbtas pirkimų konkuras. Dokumentacijoje yra daug informacijos su brėžiniais, schemomis ir paaiškinimais, tačiau suprasti kur ir kas bus daroma vistiek kėblu. Darbų apimtis tikrai nemaža. Darbai vyks keliuose korpusuose bei konsultacinėje poliklinikoje. Pateikiu esminę info.

Iš viešųjų pirkimų svetainės (https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=41341&LID=56796)
Pirkimo objektas yra Radviliškio ligoninės patalpų kapitalinis remontas ir operacinės rekonstrukcija, apie 1.345,77 m2.
I darbų etapas: po sutarties pasirašymo iki 2011-10-20.
II darbų etapas: nuo 2011-10-20 iki 2012-03-20.

doncius
2011.05.21, 17:31
Po ilgos pertraukos nedidelis atnaujinimas. Turiu dvi naujienas vieną blogą kitą gerą. Pradėsiu nuo blogos. Teko bendrauti su laikinai nušalintu Lizdeikos gimnazijos direktoriumi. Tai sužinojau, kad per tuos skandalus Radviliškis ir gimnazija prarado finansavimą stadiono atnaujinimui. Jau buvo parengtas stdiono renovavimo projektas kurio vertė 40tks. litų. Bendra šio projekto vertė turėjo siekti per 2mln. litų. Vietoj mūų gimnazijos finansavimą gavo kažkuri iš Šiaulių mokyklų.

Sekanti naujiena šiek tiek netikėta. Kaip supratau prasideda kelio Radviliškis-Pakruojis rekonstrukcija. Kelią tikriausiai ruošiamasi platinti nes valomas kelio ruožas iš abiejų pusių. Sukalti mediniai stulpeliai kurie tikriausiai žymi naujo kelio vietą. Kaikuriose vietose kelias perkastas
Plačiau tikrai nieko nežinau nes nustebau pamatęs vykdomus darbus. Štai kelios nuotraukos ir įrodymas kad nemeluoju
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_1.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_2.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_3.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_4.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_5.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_6.JPG
Darbus vykdo įmonė "Cassandra group"
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110521/i50_7.JPG

BlackDewil
2011.05.27, 00:15
Cassandra's grupė netvarko kelių. jie gi tik žymėjimais užsiiminėja :)
gaila dėl stadiono, vienas veikėjas padarė savo..

doncius
2011.05.28, 14:02
Cassandra's grupė netvarko kelių. jie gi tik žymėjimais užsiiminėja :)
gaila dėl stadiono, vienas veikėjas padarė savo..

Tai tikriausiai "Cassandra's grupė" vykdo miesto gatvių žymėjimo atnaujinimus, nes visos perejos šiuo metu kaip tik perpurškiamos. Gaila neteko matyti jokio dokumento ar informacinio rašto apie kelio į Pakruojį rekonstrukciją. Tad tiksliai ir negaliu pasakyti kokia įmonė vykdo darbus.

BlackDewil
2011.05.28, 17:51
Tai tikriausiai "Cassandra's grupė" vykdo miesto gatvių žymėjimo atnaujinimus, nes visos perejos šiuo metu kaip tik perpurškiamos. Gaila neteko matyti jokio dokumento ar informacinio rašto apie kelio į Pakruojį rekonstrukciją. Tad tiksliai ir negaliu pasakyti kokia įmonė vykdo darbus.

cassandra grupė žymi/deda atitvarus/ženklus mūsų naujame greitkelyje :)
o po miestą važinėja 'vietiniai' turbūt :) cassandra būtų didelė prabanga :D

Deimis
2011.05.29, 22:43
Sveiki visi dviratininkai ir jiems prijauciantys siandiena nutariau isbandyti kelio marsruta Radviliskis-Sniuraiciai. Galiu tik pagirti kelio projektotojus pagaliau atsizvelgta ir i dviratininkus saunuoliai tie kas projektavo si kelio ruoza manau kad tikrai bus mazas skaicius eismo yvikiu susiejusiu su dviratininkais ir piesciaisiais

BlackDewil
2011.06.14, 17:34
susivienijime šiandien lyg ir turėjo rpasidėt statybos prekybos centro. seniau buvo skelbta, kad sklypą nupirko norfa, tai galbūt ir dabar ji iškils :)

doncius
2011.06.15, 11:26
susivienijime šiandien lyg ir turėjo rpasidėt statybos prekybos centro. seniau buvo skelbta, kad sklypą nupirko norfa, tai galbūt ir dabar ji iškils :)

Reiks nulekti apsidairyti. Pačiam nieko neteko girdėti. Iš kur tokios žinios? Susivienijimo rajone tikrai seniau RIVONA turėjo nusipirkusi sklypą prekybos centro statyboms bet šį projektą buvo sustabdžiusi. Tikėkimės planai vėl atgaivinti.

Šioje nuorodoje galima rasti kur prekybos centras bus tiksliau.
Urbanistinio ir gamtinio karkasų, didžiųjų prekybos centrų ir kultūros paveldo objektų išsidėstymo brėžinys (http://www.radviliskis.lt/files/teritoriju-planavimas/rmbp-urb-gamt-karkasu.jpg)

doncius
2011.06.17, 19:54
Štai jums ir įrodymas, kad kažkas tikrai vyksta. Dar nėra jokios informacinės lentos, tad tvirtai teigti negalima kad čia bus Norfa. Nors galėjau ir tiesiog nepastebėti nes lietus lijo, tad ir tik kelios nuotraukos. Technikos dar nėra daug, nes darbai tik prasideda. Ekskavotrius kaip matyti po truputuką rausia žemę, o išvažiuojant ir bobcat`ą atvežė. Na po poros savaičių pasimatys darbų apimtys ir tikėkimės informacinė lenta su vizualizacija, o aš jau pasistengsiu nufotografuoti.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110617/i39_P6170106.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110617/i39_P6170105.JPG

Deimis
2011.06.21, 20:29
sveiki gal vaziuodami is Siauliu i Radviliski pries naujaji zieda pamatete zenkla apylanka nukreipianti i Radviliskio gatve jei neklystu ( del gatves pavadinimo ) idomu kas cia per kelio darbai ruosiami bus Gal kas turite daugiau informacijos pasidalinsite. pasistenksiu padaryti foto artimiausiu laiku

Mørtã
2011.06.21, 20:58
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110621/i7_Screen shot 2011-06-21 at 20.52.31.png

doncius
2011.06.22, 12:50
sveiki gal vaziuodami is Siauliu i Radviliski pries naujaji zieda pamatete zenkla apylanka nukreipianti i Radviliskio gatve jei neklystu ( del gatves pavadinimo ) idomu kas cia per kelio darbai ruosiami bus Gal kas turite daugiau informacijos pasidalinsite. pasistenksiu padaryti foto artimiausiu laiku

Asmeniškai nieko neteko girdėti apie kažkokius darbus šioje atkarpoje. Lauksim nuotraukų gal iš jų kasnors paaiškės.

Dėl gatvės pavadinimo tu teisus. Šiaip pastebėjimas. Radviliškio mieste yra dvi Radviliškio gatvės. Viena dabar paminėta ir dar viena už Vaižganto gimnazijos

doncius
2011.06.28, 10:08
Truputis šviežienos :D Prasidėjo kasmetiniai šaligatvių renovavimo darbai. Klojamos trinkelės Vasario 16osios ir Radvilų gatvėse

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270133.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270134.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270135.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270136.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270137.JPG
Teko pro šali praeiti ir pro kadaise garsų Radviliškio "Žaros" viešbutį. Jame šiuo metu vyksta kažkokie atnaujinimo darbai. Keičiami senieji langai, remontas vyksta ir viduje. Tačiau kolkas ne visame viešbutyje, bet tik restorano dalyje.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i14_P6270138.JPG

doncius
2011.06.28, 11:26
Tarp ligoninės ir poliklinikos esanti pieva virsta į mažą poilsio oazę. Tokią antraštę savo straipsniui parašyčiau jei bučiau žurnalistas. Labai smagu matyti Radviliškio miesto seniūnijos iniciatyva sukurtą dar vieną gražų parkelį Radviliškio mieste. Praėjusiais metais šiame sklype sena piktžolių lauku virtusi pieva buvo iškultivuota ir pasodinta nauja veja. Šiais metais senieji takeliai, kuriuos naturaliai pramynė žmonės buvo aptvarkyti, tad nebereikės bristi per tešlas. Takeliai buvo išgrįsti skalda, o po to užpilti smulkiomis atsijomis. Takelių susikirtimo vietose suformuotos dvi poilsio salelės su suoliukais ir gėlynais. Kitose tuštesnėse erdvėse pasodinta medelių. Kad ir po mažu, bet šis parkelis tikrai taps dar viena jaukia miesto erdve. Ne tik teikianti groži bet ir poilsio bei ramybės minutę ligoniams.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270128.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270130.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270131.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270132.JPG

Prasideda remonto darbai busimame Latvijos (Bauskės rajono) kultūros namų pastate.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270139.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110628/i6_P6270141.JPG

doncius
2011.06.29, 17:22
Savivaldybės užsakimu parengti dviejų gatvių rajonų detalieji projektai. 1os teritorijos Radviliškio mieste tarp Savanorių gatvės ir sodininkų bendrijų „Dobilas“ ir . „Obelėlė“ detalusis planas, planuojamos teritorijos plotas ~2,48 ha ir 2os teritorijos Radviliškio mieste tarp Alytaus, Sodų, Dzūkų, Kovo 11-osios gatvių detalusis planas, planuojamos teritorijos plotas ~7,00 ha;

Šių dviejų teritorijų bendras plotas apie 9,5ha. Suformuoti 32 įvairaus dydžio (nuo 6 iki 25 arų) žemės sklypai gyvenamiesiems namams statyti.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110629/i77_detaliji planai.JPG
Planuojama teritorija yra laisva valstybinė žemė, kurioje pagal Radviliškio miesto teritorijos bendrąjį planą numatoma mažaaukšė gyvenamųjų pastatų statyba. Miesto administracinė riba, kuri kerta planuojamą Sodų gatvės tęsinį, Radviliškio r. savivaldybės administracijos sprendimu iki 2012 m. gegužės mėn. bus patikslinta.

Bendro naudojimo teritorijos, kuriose įrengus želdynus, parkus, vandens telkinį (žemiausioje vietoje), vaikų poilsiui skirtas priemones ir kitą, bus skirtos, gyventojų poilsiui, rekreacijai.

Ne mažiau kaip 25% neužstatyto sklypo ploto turi būti apsodinta želdiniais.

Įdomu ar savivaldybei išmetus į rinką tokį kiekį sklypų nepakis vietos nekilnojamojo turto kainos. Logiškai mąstant tokia pasiūla tūrėtų viršyti ir taip nedidelę paklausą, tad ir kainos tūrėtų smukti

Deimis
2011.07.04, 21:26
Girdejau tokius gandus, kad esanti zalgyrio gatve kuri prasideda prie senu miesto kapiniu ir baigiasi prie plento siauliai-Panevezys A9 kad ruosiamasi ja pratesti tiesiai i sodus atseit suodose bus statomi nuosavi namai kiek tos tiesos nezinau. gal jus kanors daugiau zinote apie tai atseit uz ara kaina 2.200Lt minimum 8 arai

doncius
2011.07.05, 11:17
Girdejau tokius gandus, kad esanti zalgyrio gatve kuri prasideda prie senu miesto kapiniu ir baigiasi prie plento siauliai-Panevezys A9 kad ruosiamasi ja pratesti tiesiai i sodus atseit suodose bus statomi nuosavi namai kiek tos tiesos nezinau. gal jus kanors daugiau zinote apie tai atseit uz ara kaina 2.200Lt minimum 8 arai

Kas tiesa tas ne melas. Nauja Žalgirio gatvės tesinio atkarpa išties tūrėtų eiti tiesiai per sodus ir ten tikrai ateityje tūrėtų išdygti individualių namų kvartalas.

Ištrauka iš Radviliškio miesto bendrojo plano sprendinių
"Perspektyvoje labai svarbu pagerinti Radviliškio transporto infrastruktūros būklę, padidinti gatvių tinklo laidumą, pritaikyti ją augančiam automobilių eismui bei miesto gyventojų poreikiams. Šių sprendinių įgyvendinimui reikalinga atlikti:
1) Žalgirio gatvės rekonstrukciją (planuojama C1 kategorija) – pratęsiant iki miesto ribos;
2) Sodų gatvės rekonstrukciją (planuojama C1 kategorija) ir pratęsiant iki Gedimino gatvės; "
3) ir t.t.

Radviliškio miesto teritorijos bendrojo plano Apribojimų ir reglamentų brėžinys (http://www.radviliskis.lt/files/teritoriju-planavimas/rmbp-apribojimu-ir-reglamentu.jpg) štai nuoroda, kurioje rasi puikiai pavaizduotą Žalgirio gatvės tęsinio trasą.

doncius
2011.07.19, 13:52
Radau internete po rinkimų pasirodžiusį mero interviu. Jame yra keliatas idomesnių faktų. Gal kas apie juos žino plačiau?

Mero skaitikliai ir vardikliai

Žadama dirbti kokybiškiau- Gerbiamas mere, dabar, kai rajono žmonės jus išrinko į rajono Tarybą, o ši Taryba jau trečią kartą Jums į rankas įdavė rajono valdžios vadžias, gal imkime ir išsamiau pakalbėkime apie tuos per rinkimus įvardytus skaitiklius bei vardiklius - ką darysite per šiuos ketverius metus, kad rajone to gėrio būtų daugiau?
- Taip, su nauja kadencija prasidėjo ir nauji darbai. Gerai prisimenu savo programinį pažadą - tęsti senus ir pradėti naujus darbus, bet visa tai daryti žymiai kokybiškiau. Čia ir yra visa mano fizika bei matematika - siekti, kad bent mūsų rajone gėrio būtų kiek įmanoma daugiau nei blogio.

Kadangi rajono Savivaldybės administracijos komanda tapo mažesnė, nes atsisakyta mero patarėjo ir administracijos direktoriaus pavaduotojo etatų, darbo krūvis, kurį teko dirbti aštuonetą metų, devintaisiais tapo gerokai didesnis, bet mūsų, kaip rajono valdžios, pozicija nuo to nesikeitė - ir toliau kokybiškai tęsime savo darbus bei mintis. Padaryti darbai jau matosi. Kaip seksis tęsti būtent savo mintis, pasimatys po kelerių metų.

Štai ir šiandien, tuoj pat po mūsų pokalbio (pokalbis įrašytas šio antradienio rytą, - aut. past.) vykstu į Aplinkos apsaugos ministeriją tartis dėl Arimaičių ežero ateities. Kalbantis su rajono gyventojais išsirutuliojo mintis, kad ežere žeminti vandenį būtų labai negerai, nes nukentėtų šio ežero gyvūnija bei augalija. Minėtoje ministerijoje derinsim technologijas, kaip išsiurbti ežero dumblą neišleidus vandens.

Kitas jau pradėtas darbas - tęsti sau pačiam duotą įsipareigojimą. O tas įsipareigojimas toks: per šią kadenciją miesto centre užbaigti kultūros ir poilsio kompleksą. Tam betrūksta tokio mažo „menkniekio“ - šešių takelių plaukymo baseino.

Nors biudžeto pinigai renkami dar vis sunkokai, nors vis dar kalbama apie sunkmetį, bet padarysime viską, kad rajono žmonės, mūsų krašto jaunimas, aktyvūs sportininkai galėtų pasijusti civilizuoto pasaulio žmonėmis - naudotis ir vandens procedūromis.

Šio projekto vertė yra nemaža - per keturiolika milijonų litų, bet tai mums pasiekiama. Juk verta stengtis, nes komplekse bus ne tik baseinas, bet ir boulingo takeliai, kavinė, atskiros treniruoklių salės.

Mintys virsta investicijomis- Manau, kad šiemet įgyvendinsime ir kitas savo mintis - vadinamojo plyno lauko investicijų teritorijoje pagaliau pasirodys pirmieji investitoriai. Kaip žinia, plyno lauko investicinė teritorija yra netoli vadinamojo Durpyno mikrorajono. Pirmieji investitoriai dar šiemet ten pradės statyti medienos perdirbimo gamyklą. Į šias statybas žadama investuoti per trisdešimt milijonų litų. Pastačius medienos perdirbimo įmonę, rajone atsiras beveik keturiasdešimt naujų darbo vietų.Taigi, tada, per mero rinkimus, kalbėdamas apie skaitiklius bei vardiklius, omenyje turėjau būtent tokius konkrečius darbus, kuriuos vadinu mintimis.

Žodžiu, šios kadencijos laikotarpiu stengsimės visi įgyvendinti tokius projektus, kurie labiau būtini visiems tiek miesto, tiek rajono gyventojams - gatvių remontas, kelių tiesimas bei tvarkymas, socialinio būsto problemos teigiamas sprendimas, ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų pritaikymas kokybiškam vaikų bei jaunimo visokeriopam ugdymui.

Paminėjau stambesnius projektus, neatsižadėdamas daug dėmesio skirti ir smulkiems, rajono žmonių gyvenimo kokybę gerinantiems projektams.

Straipsnio tęsinys (http://www.radviliskionaujienos.lt/straipsniai/1/9/mero-skaitikliai-ir-vardikliai)

doncius
2011.07.29, 13:44
Šiandienai keliatas Foto atnaujinimų

NORFA. prekybos centro konstrukcijos pradeda kilti. Pamatai kolonoms kaip matyti jau padarysi. Ruošiamasi kolonų betonavimui.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i50_P7290201.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i50_P7290202.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i50_P729023.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i50_P7290194.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i50_P7290205.JPG

doncius
2011.07.29, 13:57
LATVIŲ KULTŪROS CENTRAS: Šiandien buvo atvaževęs betonvežis. Įdomu ar lyginamas pamiršius naujai perdangai ir naujam aukštui ar tiesiog sugalvota šiek tiek pakelti lubas. Kiek žinau rugpjūčio 20d. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyks renginys "Latvių kultūros diena Radviliškyje", tačiau nemanau kad iki šios dienos įmanoma užbaigti rekonstrukcijas.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i15_P7290204.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i15_P7290205.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i15_P7290206.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i15_P7290207.JPG

doncius
2011.07.29, 14:10
BIURŲ CENTRAS (Buvusi geležinkeliečių poliklinika): Jau visi langai sudėti, durys pakeistos. Vyksta pastato apšiltinimo dabai. Dirbama rimtai ir gan sparčiai. Pastoliais apstatyta daugiau nei puse viso pastato.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i59_P72902081.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i59_P72902093.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i59_P72902152.JPG

UAB AUTOKARAVANAS: Vyksta administracinio pastato rekonstrukcijos darbai. Iš naujų blokelių sumūrytas trečias aukštas, naujai perdengtas stogas. Vyksta apšiltinimo darbai.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i35_P7290221.JPG

doncius
2011.07.29, 14:26
RADVILIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖ: Prasidėjo pastato renovavimo darbai. Savivaldybės vidinis kiemas virto statybinių medžiagų sandeliu. Darbus atlieka Panevežio statybos trestas. PST jau seniai iš Radviliškio neišvažiuoja, nepabaigus vieno objekto laimi konkursą kitam pastatui remontuoti.
http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i3_P72902130.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i3_P7290210.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i3_P7290211.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i3_P7290212.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i3_P7290214.JPG

doncius
2011.07.29, 14:36
VAIŽGANTO GIMNAZIJA: Jau įpusėję pastato apšiltinimo darbai. Darbus atlieka PST.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i56_P72902161.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i56_P72902172.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i56_P72902183.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i56_P72902194.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110729/i56_P72902205.JPG

enigma
2011.07.29, 20:48
PST visur, kur nepažvelgsi :)

Dėkui už atnaujinimus.

BlackDewil
2011.07.29, 23:05
gerai mokykla atrodo :)
ne šiaulių regiono kelių pastatas, o grigaliūno 'autokaravanas'. keliai yra giliau į akligatvį ;)

doncius
2011.08.06, 09:36
Po renovacijos mokykla tapo jaukesnė ir šiltesnė

Naujus mokslo metus Šeduvos technologijų ir verslo mokykla (dabar — Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius) sutiks atjaunėjusi, pagražėjusi ir daug šiltesnė negu buvo anksčiau. Atlikta mokyklos pastato renovacija padės taupyti šilumos energijos sąnaudas.

Patalpose švilpavo vėjai

Mokykla įsikūrusi Raudondvaryje, buvusiuose barono Teodoro fon Ropo XIX amžiaus dvaro pastatuose. Pradedant šeštuoju praėjusio šimtmečio dešimtmečiu, čia iškilo modernūs mokomieji korpusai su 34 kabinetais bei laboratorijomis, keturios mokomosios dirbtuvės, bendrabučiai, žirgynas su uždaru maniežu, šiltnamiai, sporto ir treniruoklių salės.

Mokykla įsikūrė trijų aukštų pastate, pastatytame 1990 metais. Tuomet dar nebuvo nustatyta griežtų reikalavimų statomų pastatų šiluminėms charakteristikoms.

Šeduvos technologijų ir verslo mokyklos padėjėjas ūkio reikalams (dabar — Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro padėjėjas ūkio reikalams) Vidmantas Stuknys sakė, kad pastaraisiais metais buvo patiriama didžiulių šilumos nuostolių, kasmet augo pastato eksploatacijos išlaidos.

Nors išlaidos už šilumos energiją mokyklos patalpoms šildyti sudarė didžiausią išlaidų dalį — 88 procentus visų eksploatacijos išlaidų, tačiau kabinetuose termometrai rodydavo vos 15-16 laipsnių, mokiniams tekdavo sėdėti net su paltais. Išaugo elektros energijos sąnaudos, nes buvo jungiami šildytuvai.

Atlikus energijos vartojimo auditą, paaiškėjo, kad daugiausia šilumos (38 procentai) prarandama per langus, 29 procentai — per stogą, 18 procentų — per išorės sienas, 13 procentų — per pirmojo aukšto grindis. Mažiausiai šilumos (2 procentai) buvo prarandama per laukujes duris.

Renovacijai — europinės lėšos

„Buvo pradėta galvoti apie pastato renovaciją. Kadangi savų lėšų mokykla neturėjo, buvo parašytas projektas ir renovacija atlikta už europinius pinigus“, — sakė V. Stuknys.

Mokyklos renovacijos projektas įgyvendintas už Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas ir finansuotas pagal 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 3 prioriteto „Aplinka ir darnus vystymasis“ įgyvendinimo priemonę VP3-3.4-ŪM-03-V “Viešosios paskirties pastatų renovavimas nacionaliniu lygiu“.

Projektui, kurio vertė per 2,44 milijono litų, iš Sanglaudos skatinimo veiksmų programos buvo skirta šimtaprocentinė parama.

Už skirtas lėšas renovacijos darbus atlikusi UAB „Kaunesta“ pirmiausia apšiltino stogo perdangą po skliautiniu stogu — ant betoninės stogo perdangos buvo uždėtos 15 centimetrų storio akmens vatos plokštės.

Mediniai kabinetų langai ir metalinės patalpų vitrinos pakeistos vokiečių „Schuco“ profilio plastikiniais 5 kamerų su selektyviniu stiklu, atspindinčiu iš vidaus šilumą, langais.

Renovuojant pastatą, buvo apšiltintos išorinės pastato sienos. Modernizuotas ir šiluminis mazgas — pakeistas šilumokaitis, cirkuliaciniai siurbliai, įrengti nauji šilumos apskaitos, kontrolės ir automatikos prietaisai. Rekonstruota ir sena šildymo sistema — izoliuoti vamzdžiai, seni radiatoriai pakeisti naujais plieniniais su termostatiniais ventiliais, kuriais reguliuojama vidaus patalpų temperatūra.

Renovacijos metu atnaujinta pastato pastogė, pakeistos visos lauko durys, skardiniai lietvamzdžiai pakeisti plastikiniais.

Pajuto efektą

Mokiniai ir mokytojai renovacijos efektą pajuto vien tik pakeitus langus ir apšiltinus vieną pastato pusę. Apšiltintoje pusėje kabinetuose temperatūra pakilo iki 23-25 laipsnių šilumos, o dar nerenovuotoje pusėje laikėsi kaip ir anksčiau — apie 15-16 laipsnių.

Renovavus pastatą tikimasi, kad bus sutaupyta iki 45,79 procento šilumos energijos. Dar nebaigus renovacijos, sumažėjo ir išlaidos šildymui. Tikimasi, kad per metus bus sutaupoma per 87,1 tūkstančio litų.

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110806/i95_rtvmc ss.JPG

2011 m. Rugpjūčio 6 d.
Saulius RIMGAILA www.skrastas.lt

BlackDewil
2011.08.06, 12:08
vaižganto gimnaziją renovuojantys statybininkai, sakė, kad tokio apleisto pastato dar gyvenime nėra matę... net fermos šiuolaikinės geriau atrodo, nei mokykla :O

doncius
2011.08.06, 14:22
vaižganto gimnaziją renovuojantys statybininkai, sakė, kad tokio apleisto pastato dar gyvenime nėra matę... net fermos šiuolaikinės geriau atrodo, nei mokykla :O

Na o kame apleistas? Nes man atrodė kad tai mokykla į kurią daugiausiai investuojama miesto mokyklų tarpe.

BlackDewil
2011.08.07, 14:39
Na o kame apleistas? Nes man atrodė kad tai mokykla į kurią daugiausiai investuojama miesto mokyklų tarpe.

apleista viskas. vamzdynai, šildymo sistemos ir pan :) sakė baisu.

doncius
2011.08.12, 12:57
2011 m. rugpjūčio 2 d. Radviliškio rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdyje dalyvavę Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai, supažindino su galimais eismo organizavimo pakitimais, kad padidinti maksimalų važiavimo greitį iki 70 km/h. valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A9 Panevėžys–Šiauliai ruože tarp 53,028–58,994 km. (Radviliškio miesto ribose). Norint padidinti leistiną maksimalų važiavimo greitį reikia įrengti eilę techninių priemonių, kad šis kelio ruožas būtų maksimaliai saugus. Planuojama į šį kelio ruožą investuoti 3-5 mln. Lt. Siekiant numatyto tikslo būtų panaikinta kairiojo posūkio galimybė į Vingėliškio ir Žalgirio gatves, įrengiant atitvarus. Dalyje šiuo metu esančių perėjų būtų įrengti pėsčiųjų šviesoforai ar įrengta papildomų šviesoforinių perėjų (pagal pateiktą schemą).

http://foto.terpe.lt/inkelti/20110812/i47_70km per h shema.JPG
gaila kad schemą sunku įžiūrėti, bent jau mini brėžinius

INFO:www.radviliškis.lt

doncius
2011.08.27, 12:01
Automagistralė Radviliškyje: reikia pertvarkos ar nereikia?
Šiandien rajono Tarybos posėdyje turėtų paaiškėti, pritars ar nepritars rajono politikai ketinimui pertvarkyti per Radviliškio miestą besidriekiantį Panevėžio— Šiaulių kelio ruožą taip, kad jame būtų galima padidinti važiavimo greitį iki 70 kilometrų per valandą. Iki šiol buvo ir pritariančiųjų, ir nepritariančiųjų tokiai pertvarkai.

Idėja, verta(?) penkių milijonų

Lietuvos automobilių kelių direkcijos rajono Savivaldybei pateiktą schemą, kurioje numatyti eismo organizavimo pertvarkymai valstybinės reikšmės kelio Panevėžys— Šiauliai Radviliškio miesto ruože, prieš Tarybos posėdį apsvarstė Savivaldybės Saugaus eismo komisija.

Posėdyje dalyvavęs Automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Egidijus Skrodenis supažindino su galimais eismo organizavimo pakitimais, kad važiavimo greitį Panevėžio— Šiaulių kelyje, Radviliškio miesto ribose, galima būtų padidinti nuo 50 iki 70 kilometrų per valandą.

Tarp numatomų pakitimų — kelyje įrengti dar vieną šviesoforą, jau esančioje sankryžoje įrengti pėsčiųjų šviesoforą, įrengti papildomą pėsčiųjų šviesoforą, įrengti atitvarus, panaikinti kairiojo posūkio galimybę į Vingėliškio bei Žalgirio gatves.

E. Skrodenis komisijos narius informavo, kad Automobilių kelių direkcija minėtame kelio ruože planuoja įrengti šviesoforų veikimo sistemą pagal vadinamąją „žaliąją bangą“: šviesoforų signalai pasikeistų atsižvelgiant į tuo metu esantį transporto srautą ir nebūtinai — atsižvelgiant į pėsčiojo pageidavimą.

Nuomonės išsiskyrė, bet balsuota vieningai
Saugaus eismo komisijos nariai išsakė įvairias nuomones dėl galimos kelio ruožo pertvarkos.

Komisijos pirmininkas, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis teigė, kad rajonui reikalingos investicijos. Be to, minėtame kelio ruože reikia saugesnio eismo, ir Kelių direkcijos siūlomos priemonės esą nuteikia optimistiškai.

Policijos komisariato Kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Rolandas Baravykas priminė, kad kai kurie šiame ruože jau esantys įrengti pėsčiųjų šviesoforai nepateisino lūkesčių: perėjose nukenčia pėstieji.

Komisijos nariams užkliuvo tai, jog ketinama panaikinti galimybę iš Panevėžio— Šiaulių kelio Radviliškio mieste sukti į kairę, į Vingėliškio ir Žalgirio gatves. Tai esą sudarytų nepatogumų gyventojams, todėl reikėtų galvoti apie papildomų kelių šiame kelio ruože įrengimą.

Valstybės įmonės „Šiaulių regiono keliai“ direktorius Piotras Bakanovas siūlė teikti Tarybai svarstyti klausimą dėl kelio pertvarkos ir bandyti įrengti kelio ruožą per Radviliškį naujoviškai, o jeigu pertvarka nepasiteisintų, esą būtų galima grįžti prie senosios tvarkos (kelio “įrengimui naujoviškai“ ketinama išleisti nuo 3 iki 5 milijonų litų — red. pastaba).

Nors komisijos narių nuomonės buvo įvairios, balsuota vieningai: komisija vienbalsiai nutarė pritarti, kad Panevėžio— Šiaulių kelyje, Radviliškio miesto ribose, eismas būtų organizuojamas pagal Automobilių kelių direkcijos pateiktą schemą.


KETINIMAI: Magistralės Panevėžys— Šiauliai ruožą, besidriekiantį pro Radviliškio miestą, ketinama pertvarkyti, tam būtų skiriama iki 5 milijonų litų. Svarstoma, ar pertvarkos reikia, ar pinigai nebus išmesti į balą.

Pinigai nebus išmesti į balą? Rajono Tarybos posėdžio išvakarėse redakcija šia tema kalbino kai kuriuos rajono atsakingus darbuotojus. Spausdiname jų nuomones.

Antanas ČEPONONIS, rajono meras:

— Pritariu manantiems, jog taip įrengtu keliu, koks dabar driekiasi pro Radviliškį, važiuoti 50 kilometrų per valandą greičiu yra nenormalu.

Įgyvendinus Kelių direkcijos numatytas bei galbūt dar kai kurias būtinas priemones, greitį būtų galima padidinti.

Gali būti, kad gyventojams susidarytų nepatogumų, uždraudus kairiuosius posūkius į Vingėliškio bei Žalgirio gatves. Bet — vieniems susidarys nepatogumų, o kiti galės greičiau pravažiuoti miestą. Jei Taryba pritars projektui, gyventojų patogumui bus siūloma įrengti papildomų jungiamųjų kelių.

Svarbiausias šio projekto uždavinys — užtikrinti saugų eismą kelio per Radviliškį ruože. Antras pagal svarbą siekis — kelio ruožo pravažiavimo intensyvumas.

Alvydas LIDEIKIS, rajono Policijos komisariato viršininkas:

— Iš tikrųjų nereikėtų kelio ruožo pertvarkos, bet jei jau ateina investicijos, jei bus įrengta požeminių ar antžeminių perėjų, įgyvendintos kitos būtinos priemonės, gal investicija ir pasiteisintų.

Kelio ruože per Radviliškį greitį padidinus iki 70 kilometrų per valandą, miestą pravažiuojantys vairuotojai sutaupytų vieną, dvi ar tris minutes. Bus daugiau šviesoforų, vairuotojai privalės jais vadovautis, ir važiuoti 70 kilometrų per valandą greičiu paprasčiausiai nebus galimybių.

Policijos pozicija aiški: kuo mažesnis greitis, tuo saugesnis eismas, o kuo didesnis greitis, tuo didesnis smūgis susidūrus transporto priemonėms, tuo didesnių sužalojimų patiria į autoįvykius patekę žmonės.

Geriausias variantas būtų investicijų skirti aplinkkelio įrengimui. Įrengus aplinkkelį, sumažėtų eismo intensyvumas magistraliniame kelyje, padidėtų eismo saugumas, sumažėtų miesto oro tarša.

Aloyzas JUODIS, gydytojas, rajono Tarybos narys, Socialinių reikalų, sveikatos ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas:

— Jei po pertvarkos pagerės bendra minėtojo kelio būklė — neblogai, bet kad tai netaptų pretekstu: keliui prireikė didelių investicijų, todėl jų nebėra aplinkkeliui įrengti.

Nedaug šalyje beliko miestų, kur nėra aplinkkelių, o Radviliškyje valstybinės reikšmės magistralė eina per patį miestą. Tokia situacija neabejotinai lemia ne vien avaringumą, bet ir gyventojų sergamumą dėl oro taršos. Pagal kvėpavimo sistemos susirgimus Radviliškis — vienas iš lyderių apskrityje.

Abejonių kelia ir tai, ar po kelio pertvarkos jame sumažės avarijų. „Žalioji banga“ gali būti kliuvinys gyventojams, skubantiems iš Eibariškių mikrorajono į darbą miesto centre. Tikėtina, kad dalis skubančių žmonių nekreips dėmesio į šviesoforą, kuris “nebeatsižvelgia“ į jų norus pereiti kelią norimu metu. Tokia situacija padidins nelaimingų atsitikimų riziką.

Aš — už aplinkkelio statybą. Juk kai kuriomis dienomis, kaip nustatyta, eismo intensyvumas Radviliškio kelyje didesnis nei autostradoje Panevėžys— Vilnius.

2011 m. Rugpjūčio 25 d.
Jadvyga BUIVYDIENĖ www.skrastas.lt

Deimis
2011.08.28, 14:14
Jei kam idomi mano nuomone tai as uz tai kad butu padarytas Radviliskio aplinkelis.

Deimis
2011.09.04, 19:47
Salia Lokomatyvu depo islygintas kalnas ir panasu kad bus daroma auto stovejimo aikstele

Debesy5
2011.09.05, 22:33
Salia Lokomatyvu depo islygintas kalnas ir panasu kad bus daroma auto stovejimo aikstele

Galėtum ir fto įdėti :)

doncius
2011.09.13, 17:56
Gaila, kad pats jau senai lankiausi Radviliškyje ir negaliu padaryti nuotraukų. Nors ir nesu savame mieste, bet vis dar domuosiu kas jame vyksta. Į Raviliškio miestą žada ateiti lietuviško kapitalo įmonė iš Marijampolės. UAB Juodeliai kuri žada pirmojo etapo metu iki 2013m sausio 1 dienos investuoti apie 21mln. litų į naujo cecho statybą. Įmonė nuo 1995m užsiima euro pdėklų lentelių gamyba, tokia pat veiklą tųrėtų vykdyti ir Radviliškyje. Antrojo etapo metu iki 2017m įmonė žada investuoti dar apie 9mln. litų ir užsiimti medienos atliekų perdirbimu. Šiuo metu įmonė turi 2cechus kuriuose dirba apie 180 žmonių ir apdirbama 150tks. kubinių metrų medienos. Naujojo Radviliškio cecho pajėgumai tūrėtų būti apie 200tks kubinių metrų, o apyvarta tūrėtų siekti apie 60mln. litų. Pirmojo etapo metu planuojama sukurti apie 50 naujų darbo vietų.

Kaip supratau įmonė žemę jau yra išsinuomojusi plyno lauko pramonės zonoje dariaus ir girėno gatvėje ir vykdo poveikio aplinkai vertinimą. Vertinimo išvados tūrėtų būti pristatytos spalio mėnesį. Projektavimo darbai jau taip pat tūrėtų būti jau pradėti.

Informacija iš: www.radviliškis.lt 2011 m. rugpjūčio 25 d. Rajono tarybos posėdžio garso įrašo.

Debesy5
2011.09.13, 21:43
Gaila, kad pats jau senai lankiausi Radviliškyje ir negaliu padaryti nuotraukų. Nors ir nesu savame mieste, bet vis dar domuosiu kas jame vyksta. Į Raviliškio miestą žada ateiti lietuviško kapitalo įmonė iš Marijampolės. UAB Juodeliai kuri žada pirmojo etapo metu iki 2013m sausio 1 dienos investuoti apie 21mln. litų į naujo cecho statybą. Įmonė nuo 1995m užsiima euro pdėklų lentelių gamyba, tokia pat veiklą tųrėtų vykdyti ir Radviliškyje. Antrojo etapo metu iki 2017m įmonė žada investuoti dar apie 9mln. litų ir užsiimti medienos atliekų perdirbimu. Šiuo metu įmonė turi 2cechus kuriuose dirba apie 180 žmonių ir apdirbama 150tks. kubinių metrų medienos. Naujojo Radviliškio cecho pajėgumai tūrėtų būti apie 200tks kubinių metrų, o apyvarta tūrėtų siekti apie 60mln. litų. Pirmojo etapo metu planuojama sukurti apie 50 naujų darbo vietų.

Kaip supratau įmonė žemę jau yra išsinuomojusi plyno lauko pramonės zonoje dariaus ir girėno gatvėje ir vykdo poveikio aplinkai vertinimą. Vertinimo išvados tūrėtų būti pristatytos spalio mėnesį. Projektavimo darbai jau taip pat tūrėtų būti jau pradėti.

Informacija iš: www.radviliškis.lt 2011 m. rugpjūčio 25 d. Rajono tarybos posėdžio garso įrašo.


Labai puikios naujienos :) Naujos darbo vietos :) Po mažu Radviliškis tampa vis geresne vieta gyventi :)

BlackDewil
2011.09.15, 23:08
dar yra gandų, kad juodeliai pervedė apvalią sumą kk radviliškis klubui, ko pasekoje klubas keičia pavadinimą :)

doncius
2011.09.16, 07:41
dar yra gandų, kad juodeliai pervedė apvalią sumą kk radviliškis klubui, ko pasekoje klubas keičia pavadinimą :)

Kaip matyti UAB Juodeliai ateina į Radviliškį su trenksmu :D Kokio dydžio maždaug ta suma? (gali parašyti asmeninę žinutę) Nes labai įdomu kiek vertas klubo vardas.

BlackDewil
2011.09.17, 10:26
Kaip matyti UAB Juodeliai ateina į Radviliškį su trenksmu :D Kokio dydžio maždaug ta suma? (gali parašyti asmeninę žinutę) Nes labai įdomu kiek vertas klubo vardas.

turbūt pusė klubo biudžeto :)