Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Taip, lauksim eurostato....
    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

    Comment


      Šiaip tai 2005 numatomas Estijos BVP yra 55,1% EU25, Lietuvos - 50,9%, Latvijos - 46,4%.

      ČIA
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        Parašė Mantaz
        Šiaip tai 2005 numatomas Estijos BVP yra 55,1% EU25, Lietuvos - 50,9%, Latvijos - 46,4%.

        ČIA
        OK, viskas lyg ir aisku, ir siemet esam "gaidinami" estu. Tik as, kuo toliau, tuo labiau, noriu pamatyti kokios nors analizes ar paaiskinimu, kaip Estijos BVP augdamas leciau arba panasiai kaip Lietuvos (pernai jis turbut augo siek tiek greiciau, bet tai esmes nekeicia) sugeba mistiskai tolti nuo Lietuvos. Ar jau ir Estijos BVP skaiciuojamas panasiai kaip ir "hi-tech" lygis toje salyje (t.y. lauziant is pirsto ir nesiremiant konkreciais faktais)? Visvien man kazkas nesusieina nors imk ir nusisauk.


        Edit: nors ten tik prognoze. Idomu, kaip atrodys galutiniai duomenys.

        Comment


          Kažkas čia tikrai netaip Gal estų BVP buvo apskaičiuotas jų aukštųjų technologijų (kurių, remiantis nekuriais šaltiniais, ten turėtų būt daugiau nei reikia)?

          You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

          Comment


            Infliacija dar koreguoja BVP dydį.

            Comment


              Gal estu per metus zymiai daugiau ismirsta nei lietuviu taip per capita gaunami vis didesni skaiciai..

              Comment


                gali buti
                :geria: Už Lietuvą!!

                Comment


                  'Forbes': Latvija apsteidz Poliju un vairs nav nabadzīgākā ES valsts
                  Forbes: Latvija aplenkė Lenkiją ir nebėra skurdžiausia ES valstybė
                  http://www.delfi.lv/news/national/bu...hp?id=13550689

                  Tiesa, pats žurnalas remiasi CŽV duomenimis, kurie kartai nelabai atspindi tikrąją padėtį.
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė Mantaz
                    'Forbes': Latvija apsteidz Poliju un vairs nav nabadzīgākā ES valsts
                    Forbes: Latvija aplenkė Lenkiją ir nebėra skurdžiausia ES valstybė
                    http://www.delfi.lv/news/national/bu...hp?id=13550689

                    Tiesa, pats žurnalas remiasi CŽV duomenimis, kurie kartai nelabai atspindi tikrąją padėtį.
                    Latvių vyriausybei bus kuo pasigirti. Nors realiai tą per capita rodiklį lemia sparti emigracija, kuri Latvijoje yra dar didesnio masto nei pas mumi.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      Nėra didesnio masto. Lietuva per metus neteko 0,6%, kai Latvija - 0,55%
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Mantaz
                        Nėra didesnio masto. Lietuva per metus neteko 0,6%, kai Latvija - 0,55%
                        Nelabai pasitikiu aš tais jų skaičiais. Pas latvius yra didelė makalynė su "pilsonais" ir "nepilsonais". Kai reikia jie skaičiuoja gyventojus, kai reikia- piliečius.
                        Kaip po dykumą blaškiausi

                        Comment


                          Na gal tu ir teisus Beje, remiantis paskutine statistika jų gimstamumas per metus paaugo 6% ir pasiekė 1995 gimstamumo lygį. Užpernai Lietuvos ir Latvijos santykinio gimstamumo rodikliai buvo beveik vienodi, tačiau Lietuvos naudai, tad belieka sulaukti Lietuvos statistikos palyginimui
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Parašė Mantaz
                            Na gal tu ir teisus Beje, remiantis paskutine statistika jų gimstamumas per metus paaugo 6% ir pasiekė 1995 gimstamumo lygį. Užpernai Lietuvos ir Latvijos santykinio gimstamumo rodikliai buvo beveik vienodi, tačiau Lietuvos naudai, tad belieka sulaukti Lietuvos statistikos palyginimui
                            O taip- gimstamumas yra svarbu. Reikia dėti visas pastangas, kad jį kelti, nes vaikai- mūsų ateitis
                            Kaip po dykumą blaškiausi

                            Comment


                              Neiznau kaip tavo, bet mano ateitis - pinigai, o ne vaikai
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Parašė keen
                                Neiznau kaip tavo, bet mano ateitis - pinigai, o ne vaikai
                                Vienas kitam nė kiek netrukdo O kai dėl gyventojų senėjimo po kokių 50 m. (o greičiausiai anksčiau) žlugs socialinės apsaugos sistema ir pensijiniai fondai- džiaugsies turėdamas kokius 3 vaikus, kurie tave senatvėje karšins
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Lietuvos eksportas pernai išaugo 27,1 proc.
                                  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=8737049

                                  Comment


                                    Parašė keen
                                    Neiznau kaip tavo, bet mano ateitis - pinigai, o ne vaikai
                                    Aišku kievieno nuomone, bet koks "tolkas" liaudiškai tariant iš tų pinigų, jei neturi šeimos? Aišku gali mašiną gerą turėt, namą gerą, bet tai tik daigtai

                                    Comment


                                      Senstu ir aš tikriausiai nes man irgi atrodo, kad ne piniguose esmė. Svarbiausia šeima dėl kurios tuos pinigus uždirbi

                                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                      --------------------------------------------------

                                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                      Comment


                                        kazkieno (nepamenu kieno) fraze:
                                        "pinigai tai sestas pojutis, kuris leidzia megautis likusiais penkiais"

                                        Comment


                                          Parašė John
                                          Lietuvos eksportas pernai išaugo 27,1 proc.
                                          http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=8737049

                                          Taciau eksporto deficitas (eksporto/importo santykis) isaugo 18.7 proc.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X