Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonomikos naujienos (archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Girdejau, kad ir klp Akropolis nesurenka personalo

    Comment


      Ka jau bekalbet apie Siemens`a
      Vot ten tai tikrai galetu dirbt koks tukstantukas kitas.
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        Beja, Senukai net ant troleibusų reklamuojasi, jog ieško darbuotojų MEGAI, tai kogero neregėtas dalykas Lietuvėlej, kad reiktų taip ieškoti darbuotojų

        Comment


          Parašė Dzipas
          Beja, Senukai net ant troleibusų reklamuojasi, jog ieško darbuotojų MEGAI, tai kogero neregėtas dalykas Lietuvėlej, kad reiktų taip ieškoti darbuotojų
          Ir labai gerai. Pvz.: pastebėjau, kad priima ir pagyvenusių darbuotojų, galbūt, pensininkų. Jų darbo kokybe esu patenkintas labiau, negu dalies ten dirbančio jaunimo, proto nesužalotais veidais

          Comment


            Darbuotojų trūkumą panaikinti yra labai geras būdas - kelti algas
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Nebutinai

              Lietuvos įmonės iš Baltarusijos kviečiasi mūrininkus bei suvirintojus

              http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=7413913
              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

              Comment



                Cia jau senas "bajeris"

                Comment


                  I pusmetį Lietuvos ekonomika išaugo 6,4 proc.

                  http://www.delfi.lt/news/economy/bus...php?id=7442980
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    Kažkaip "mažokai". Ką tik per LNK rodė, kaip Latvijos BVP per tą patį laikotarpį augo virš 9%, o Estijos net 10%
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      Aš ir labai nusivyles . Čia per tokius AMB ir panašius kurie amžinai nieko nežino, niekur nedalyvauja kurie susidomi valstybės reikalais kai apie tai spauda praneša

                      Comment


                        Ypač mane sudomino dalykas, kad AMB dave laisva ranka 2mln. litų artojų champui... O kai reikia surastis sušiktus atsiprašant 200k ar pan. spiegia , kad pinigų ir taip nėra būtiniausioms reikmėms.. Sodint tokius už grotų šaraškinus!

                        Comment


                          Parašė Dzipas
                          Ypač mane sudomino dalykas, kad AMB dave laisva ranka 2mln. litų artojų champui... O kai reikia surastis sušiktus atsiprašant 200k ar pan. spiegia , kad pinigų ir taip nėra būtiniausioms reikmėms.. Sodint tokius už grotų šaraškinus!

                          del sio dalyko eilini syki brazas pasistenge. Asilas tas Musu Brazauskas...
                          Westside is the best ! :jura:

                          Comment


                            Parašė Mantaz
                            Kažkaip "mažokai". Ką tik per LNK rodė, kaip Latvijos BVP per tą patį laikotarpį augo virš 9%, o Estijos net 10%
                            Tikiuosi tai nera tiesa. Kitokiu atveju, tai tikras kosmaras.

                            Comment


                              Šiaip estų delfyje skaičiau, kad jų ekonomika augo 10%, bet dabar galvoju, kad nepažiūrėjau, kuriam laikotarpiui. Atrodė lygtai antram ketvirčiui
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Tokios naujienos: Latvijos ūkis per IK augo 11,6%, taigi per 1-ąjį pusmetį 9,5% Estijos 10% augo per IIK, o IK buvo, kiek pamenu, apie 8%
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Brazas su savo bendrais ilgai laikėsi ant radikalių laisvos rinkos reformų, padarytų konservatorių valdymo metu. Reformų, kurioms jis priešinosi kaip, beje, ir priešinosi nepriklausomos Lietuvos idejai. Dabar, norint pasiekti kažkokių geresnių rezultatų, reikia sugalvoti kažką naujo, rodyti daugiau iniciatyvos, turėti daugiau idėjų... Štai kodėl mūsų komunistuojantis runkelys po truputi springsta. Nors, kita vertus, ko galima tikėtis iš pirmojo partijos sekretoriaus?
                                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                  Comment


                                    Paziuresim, kaip augs ekonomika per visus 2005 metus. Estijoj tikrai mazesnis bus prieaugis...
                                    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                    Comment


                                      Parašė keen
                                      Paziuresim, kaip augs ekonomika per visus 2005 metus. Estijoj tikrai mazesnis bus prieaugis...
                                      Na prognozes taip lyg ir sake, bet kol kas rezultatai kitokie. Tikekimes kazkas pasikeis per likusi pusmeti.

                                      Comment


                                        Reikia turėti omeny, kad mūsų BVP yra gerokai didesnis už Estijos ar Latvijos (ar net jų abiejų kartu paėmus), todėl tai, kad mes II ketv. paaugom 8% yra gerokai rimtesnis rodiklis negu latvių 11%, nes ilgą laiką jie išviso uodegoj vilkosi- turi gi ir braliai kažkada atsigauti
                                        Kaip po dykumą blaškiausi

                                        Comment



                                          Bandymas ieskoti paguodos. Bet kuo guosimes, kai nebe latviai, o mes vilksimes uodegoje?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X