PDA

Keisti į išsamų rodinį : Prekybos ir pramogų centras „MEGA“ Kaune

Puslapiai : 1 2 [3] 4 5

samot
2005.12.03, 00:17
samot nuotraukose, tai keistas vazidas - žmones kaip kokie piemenys, atrodo lyg būtų 8-asis pasaulio stebuklas, čiut ne pusė Kauno susirinko i kažkokį nelemtą PC... :nene:

Ka galiu pasakyti, tai pereklamuota ir net labai. Todel susirinko daugiau nei 50 proc. kaunieciu i ta atidaryma.

samot
2005.12.03, 00:19
As asmeniskai nusivyliau, man irgi akropolis ar Hyper Maxima kaune jaukesni PC, o nemanot kad biski paskubejo atidaryti, net darbu nebaige, nei prekiu uzsiveze, KIKOS parduotuvei dar plyteles buvo klijuotos ryte turbut nes klibejo, o gale takelio ju isvis nebuvo, kazkokio statybinio gruzdo pripilta, manau pasisiukslino :) as buvau ryte dar niekas nesigrudo, bet kas buvo vakare girdejau per viaduka pusvalandzio reikejo pravaziuot...

Man asmeniskai, tai kaip cia pasakius. Nei silta, nei salta. Kazkoks viduriukas. Kaip ir Molas, Savas ar Hyper Maxima, jokio skirtumo, isskyrus tai kad Mega turi kina ir boilinga.

Rimantas
2005.12.03, 00:19
tikrai tiek nebuvo :) isivaizduok 200000 zmoniu vienoj vietoj...

kaunaz
2005.12.03, 00:23
Iš tikrujų aišku, kad neįmanoma surinkt pusės Kauno, aš tai gi tik perdėtai pasakiau samot. Aš manau, ten maximaliai galetų teoriškai susirinkt 30 tūkst. žmonių, ne daugiau...

Guciukas
2005.12.03, 00:34
Siaip ten moteriskes prie iejimo kazka zymejosi, gal skaiciavo kiek ateina zmoniu, o po to paviesins skaicius, kiek pritrauke smalsuoliu...
O viadukas tai man unreal... Vis delto padare ledo arena, bet tik labai trumpa :) fainai ten paciuozinet :)

taimis
2005.12.03, 00:34
tikrai tiek nebuvo :) isivaizduok 200000 zmoniu vienoj vietoj...

Kad manau cia daugiau issireiskimas buvo :| .

samot
2005.12.03, 00:36
Iš tikrujų aišku, kad neįmanoma surinkt pusės Kauno, aš tai gi tik perdėtai pasakiau samot. Aš manau, ten maximaliai galetų teoriškai susirinkt 30 tūkst. žmonių, ne daugiau...

Na as pasakiau skaicius be svorio :) Bet is ties diena siandiena ilga buvo, nemazai zmoniu vaziavo ;)
Bei mano nuostabai vaziavo tokie zmones pvz 1932 gimimo, kurie i parduotuves nevaiksto, bet prisiklause radijos ir tv, tai viskam panoro :uhuhaha:

moo
2005.12.03, 01:17
Didžiausią įspūdį paliko slidžios plytelės Megoj ir slidus viadukas :D Iš tikro smagu, kad visos parduotuvės ir kinas su boulingu (o biliardas bus, nežinot?) vienoj vietoj netoli namų, nereikės dėl kiekvieno menkniekio į centrą belstis :) O vidus - pagrindinė aikštė visai neblogą įspūdį paliko, akvariumas fainas, bet tos šoninės 'gatvelės' tai nelabai.. Kažkoks nejaukus ryškus apšvietimas.

Audrius_17
2005.12.03, 15:25
Na jei ryt busiu Megoi tai bus ir foto , nebusiu tai bus tada kita syk bet seip manau kad ryt vel vaziuosiu :)

Edgaex
2005.12.03, 16:16
Dekui uz foto, auskariuk :geras: gan ispudingai atrodo :taip:

Inžinierius
2005.12.03, 17:10
Vos tik atsidarė šis monstras jau teko skaityt labai daug neigiamų nuomonių.Esą labai neptogus ir jame nieko naujo nėra.
Manu kitamet atsidarysiantys Akropolis duos į vienus vartus tai megai...

Edd
2005.12.03, 17:40
Issilaikys ta Mega ir atidarius Akropoli. Prekybos plotas Kaune palyginti dar mazas, kolkas uzteks klientu visiems ir Akropoliui, ir Megai, ir dar kazkam. :)

eXtuning
2005.12.03, 17:43
Gal kas galetu konkreciau pasakyti, kokiu stebuklu tikejosi is Megos ir kas konkreciai nuvyle? Susidaro toks ispudis kad nuo pat pradziu vertinimui palinkus neigiama linkme, dabar kiekvienas bando kazka blogo atrast - perdaug sviesu, slidzios pliteles, issikises laidas ir t.t..

P.S. Pats Megoj nebuvau, nors ir visai netoli gyvenu..

Dzipas
2005.12.03, 17:47
Na, bendras vaizdas teigiamas, dar koks mėnesis ir ten viskas ok bus, bet sakyk kanor, plytelės slidžios :D Ir turi pastoviai įsitempęs vaikščiot kad blyno nebūtų :)

Audrius_17
2005.12.03, 18:32
Slidumo nepastebejau man nepatiko vienas dalykas tik tai kad vienoi parduotuvei mazoi is sono per siena matosi tokios angos vintileciju gal tai dar sutavrkys atkreipkit demesi ten man rodos spauda uzsema jie .

GYARD-P
2005.12.03, 22:12
Bendri ispudziai labai neblogi! :)
Aizku galima kabinetis prie visko. Realiai, alejose pliteliu sudejimo kokybe galbut tik patenkinama, inzineriniu tinklu vietom net nesistengta paslepti. Daug kas nebaigta ir t.t... Bet tokio centro Lietuva dar nemate. Nera net su kuo palyginti. Kolkas MEGA tikrai labai stipriai lenkia geriausiu Lietuvos PC savo dizaino sprendimais. Garsiosios Chapmano arkos tikrai paliko ispudi. Labai graziai sukomponuotos didziules erdves. Erdvios alejos. Labai liux kad jis pakankamai aukstas. Zodziu mano nuomone apie mega tikrai gera. Reikia laukti kada bus iki galo sutvarkyta visa infrastruktura lauke. Bus super! O vaizdas pravaziuojant nerealus. Nuo Vilniaus puses atvaziavus pritrenkia mazu maziausiai :)

Edd
2005.12.03, 22:23
Bet tokio centro Lietuva dar nemate. Nera net su kuo palyginti. Kolkas MEGA tikrai labai stipriai lenkia geriausiu Lietuvos PC savo dizaino sprendimais.
O mano nuomone, jei lyginam modernius prekybcentrius pagal dizaina, tai toli Megai iki "Europos".

GYARD-P
2005.12.03, 22:24
Antrame aukste. Yra ir stiklinis liftas.
http://img213.imageshack.us/img213/2634/img3770resize9ik.jpg (http://imageshack.us)

Tusciu sienu arba skariniu lakstu nerasi:
http://img213.imageshack.us/img213/4024/img3773resize3dz.jpg (http://imageshack.us)

Rimi daug maz galima lyginti su visomos kitomis :( Pliusas - dideles erdves
http://img213.imageshack.us/img213/7384/img3789resize0wq.jpg (http://imageshack.us)

Fasadaas nors ir nebaigtas, taciau jau dabar ispudingas. Pravaziuojant plentu, atrodo ispudingai:
http://img213.imageshack.us/img213/239/img3791resize1ox.jpg (http://imageshack.us)

Edgaex
2005.12.03, 22:52
^^^ dekui uz foto. Tikrai tikejausi blogesnio rezultato is Megos, o pasirodo tai tikrai labai grazus PPC :geras:

kas nors skaitot delfio komentatoriu komentarus ? :eee:

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=8150603

biski uzmeciau aki - siaubas. Kas ten per publika renkasi.. tik is pavydo visi ir varo ant Megos ir ant Kauno, ir ant viso pasaulio..

samot
2005.12.03, 23:42
^^^
Delfyje visada pjaunasi, kiek pastebejau, nesvarbu kas ir uz ka, bet pjaunasi.
Beje matau si karta is pats isivelei i pjautynes, nieskojau ka rasei, bet is atsakymo orentuotu tau, bandau speti kad kazka su Klaipeda ar kaip minejo zveju kaimeli kelei ar kazkas panasaus :) Manau nera reikalo ten pjautis :)

Beje vienas komentaras Delfyje man patiko, kad kazkas sulygino Mola su Mega, kad vienas jau dabar merdi, kitas veliau merdes :)

Is ties kad ir kaip ten bebutu, bet Mega Kaunui tikrai i nauda, tokiu nebus per daug.

Bet del Molo pyksta toki griozda pastate i Zalgirio stadiona, lyg nebutu tusciu vietu Kaune.

Audrius_17
2005.12.03, 23:49
Idomu dar Akropolis ir Maxima Baze nugrusta nezine kodel i toke vieta :)

Edgaex
2005.12.04, 00:17
^^^
Delfyje visada pjaunasi, kiek pastebejau, nesvarbu kas ir uz ka, bet pjaunasi.
Beje matau si karta is pats isivelei i pjautynes, nieskojau ka rasei, bet is atsakymo orentuotu tau, bandau speti kad kazka su Klaipeda ar kaip minejo zveju kaimeli kelei ar kazkas panasaus :) Manau nera reikalo ten pjautis :)

Beje vienas komentaras Delfyje man patiko, kad kazkas sulygino Mola su Mega, kad vienas jau dabar merdi, kitas veliau merdes :)

Is ties kad ir kaip ten bebutu, bet Mega Kaunui tikrai i nauda, tokiu nebus per daug.

Bet del Molo pyksta toki griozda pastate i Zalgirio stadiona, lyg nebutu tusciu vietu Kaune.

jau seniai delfije nebesireiškiu, nes supratau, kad ten 100% beprasmiška kamnors kanors įrodyti ;)

Audrius_17
2005.12.04, 01:00
Gal kas zinot kada Kaune Maxima Baze atidaro ?

Edgaex
2005.12.04, 01:03

gal zinai koks plotas tos statomos Maxima Bazes Kaune ?

Vaidosius
2005.12.04, 11:38
Atsidaro po poros savaiciu.

Vaidosius
2005.12.04, 11:40
Siaip kalbant apie Mega, tai kyla klausimas: reklamose teigia kad tai pirmasis toks prekybos ir pramogu centras Pabaltyje. Bet juk pirmas, mano nuomone, tai Akropolis. Kaip jus manote?

ArTuRAs
2005.12.04, 11:42
Geriau maziau i reklamas kreipk demesi ;)

Vaidosius
2005.12.04, 11:49
Nu bet taip ziauriai durinti zmones...:)

kaunaz
2005.12.04, 11:51
Aš irgi norėjau sužinot tikslią tos Maxima Bazės vietą Kaune? Gal adresą žino arba gali parodyt žemėlapyje kuri čia vieta?

O kas čia kalbėjo apie Molą, tai tikrai sūkos VP market savo šlamštą pastatė nugriovę stadioną, nesuprantu kaip tokie asilai galia būti miesto savivaldybė ir pardavinėt tokius objektus ir tokias žemes kažkokiem gobšiuoliams... :blabla:

Dzipas
2005.12.04, 12:41
Beja mano progrnozuoti kamščiai autostradoje vakar buvo ;) Iš Vilniaus atvažiavus jau už Neries tilto eilė rikiavosi :D

sanomiz
2005.12.04, 14:29
Mega nenuvylė. Kodėl? Gal todėl, jog nedėjau kažkokių mega-vilčių į ją. Kad ir kokios naujovės ten bebūtu, tai ir tebus tik prekybos centras. Lyginant šioje srityje, Lietuvoje jam lygių nėra. Nemanau, jog būtų pakankamai racionalu "Europai" kabinti aukštesnio lygio etiketę, taip galima būtu daryti nebent iš patriotiškų paskatų.

Edd
2005.12.04, 14:50
Nemanau, jog būtų pakankamai racionalu "Europai" kabinti aukštesnio lygio etiketę, taip galima būtu daryti nebent iš patriotiškų paskatų.
Europos dizainas tikrai daug geresnis, cia mano buvo asmenine nuomone ir tikrai ne del "patriotisku paskatu". Beje, prekybos centrams turbut jau laikas butu sukurti atskira tema, kur butu dedamos esamu prekybos centru nuotraukos, diskusijos apie juos ir pan., nes keliose temose apie konkrecius prekybos centrus vis nukrypstama nuo pagrindines temos.

Audrius_17
2005.12.04, 15:03
Aš irgi norėjau sužinot tikslią tos Maxima Bazės vietą Kaune? Gal adresą žino arba gali parodyt žemėlapyje kuri čia vieta?

O kas čia kalbėjo apie Molą, tai tikrai sūkos VP market savo šlamštą pastatė nugriovę stadioną, nesuprantu kaip tokie asilai galia būti miesto savivaldybė ir pardavinėt tokius objektus ir tokias žemes kažkokiem gobšiuoliams... :blabla:

VP market del Molo nieko deta jie nera savininkai Molo jie tiesiok nuomuoje patalpa Mole o savininkas net nezinau kas Senukai ir nebuvo savininkai jau dabar jie net issikele is ten .

Tomkis
2005.12.04, 20:52
VP market del Molo nieko deta jie nera savininkai Molo jie tiesiok nuomuoje patalpa Mole o savininkas net nezinau kas Senukai ir nebuvo savininkai jau dabar jie net issikele is ten .
savininkai jei neklystu "hanner"

Audrius_17
2005.12.04, 22:31
Na kagi buvo sendien Gruodzio 4D dydysis Mega Lietuvos sirdis atidarimas , aisku foto gal jau kartosis bet vistiek kitaip .

Paskutine foto yra tiems kas gincinosi kad yra ne Topo centras o Topo Technika ;)

liutass
2005.12.05, 08:07
Audriaus, butinai istaisyk nuotraukas i rezoliucija 800x600. Aciu uz nuotraukas.

Arunas
2005.12.05, 09:00
savininkai jei neklystu "hanner"

Siuo metu savininkas yra "Baltic property trust".
http://www.balticpropertytrust.com/en/main/portfolio/bpt_optima_sa

Mola pastate ir isvyste Zilevicius (BRA).
nei hanneris, nei senukai, nei VPM niekada nebuvo Molo savininkais.

liutass
2005.12.05, 09:18
Man patinka Megos koncepcija (nors dar nebuvau):
1. vieta
2. Ne tik parduotuves, bet ir daug kaviniu (kol kas dauguma picerijos).
3. Didizulis knygynas (ar ne didziausias Lietuvoje pagal plota?)
4. Labai dideles erdves

Siaip neblogai :geras:

DeSadas
2005.12.05, 09:35
per telika (as jo neturiu) kiek teko ziuret tai plysauja ir giria per reklama mega juokingi argumentai ten pas juos tiesiog

Mantas
2005.12.05, 09:48
Užtat patiko jų reklamos muzikinė dalis. Tarsi nepastebima praplaukia "žemyn upe" melodija :zzz:

liutass
2005.12.05, 09:55
Užtat patiko jų reklamos muzikinė dalis. Tarsi nepastebima praplaukia "žemyn upe" melodija :zzz:

ten ir yra "Zemyn upe" melodija :) Tipo, "Mega" - Lietuvos sirdis! :) O po to pasirodo vaizdelis su Mega ir pulsujanti raudona sirdis ;)

Audrius_17
2005.12.05, 16:14
Gal norit kad imesciau ferverku Video ?

liutass
2005.12.05, 16:16
Gal norit kad imesciau ferverku Video ?

tai aisku

Audrius_17
2005.12.05, 16:25
Stai du filmukai po 1Min su ferverkais kurie ivyko Gruodzio 4D Megos Lietuvos sirdis atidarime :)

1 Video (http://www.forumiukas.tinklapiai.lt/algirdas/Picture%20024.mpg)

2 Video (http://www.forumiukas.tinklapiai.lt/algirdas/Picture%20025.mpg)

Kam neina paspaudus ant Video ir nesisiunce tada ant Video spauskit desni peles myktuka ir ten rasit Save Target As ... ir siusis su Operos narsykle sios problemos nebus . :)

themonk
2005.12.05, 19:07
Apvogta Mega - pranešimas iš Delfio (http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=8169801)

samot
2005.12.05, 21:06

Taip, zinau :)
Maxima baze atsidaro Aleksote, galima sakyti salia Aleksoto IKI, arba dar tiksliau kur Auto Sabina.

ArTuRAs
2005.12.05, 21:09
Megos Lietuvos sirdis atidarime

As ziuriu rimtai kazkam su tais PC :durnas?

Whose Homepage
2005.12.05, 21:11
Hey, this is great! :bravo!

Aciu for the photos! :geras:

samot
2005.12.05, 21:17
Hey, this is great! :bravo!

Aciu for the photos! :geras:

don’t mention it ;)

Audrius_17
2005.12.05, 21:56
Apvogta Mega - pranešimas iš Delfio (http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=8169801)

Negaliu skaityt Delfio komentaru toks jausmas kad rase tik Vilniecei is labai didelio pavydo .

Audrius_17
2005.12.05, 22:16
Taip, zinau :)
Maxima baze atsidaro Aleksote, galima sakyti salia Aleksoto IKI, arba dar tiksliau kur Auto Sabina.

Klausiau viena gavau antra :) Kad Aleksote ta tai zinau bet kada atidaro man idomu ? :)

Audrius_17
2005.12.05, 22:18
As ziuriu rimtai kazkam su tais PC :durnas?

Nelabai taves supratau !?! Beje ne PC bet PIPC :)

Edgaex
2005.12.05, 22:22
Nelabai taves supratau !?! Beje ne PC bet PIPC :)

ne PIPC, o tik PPC. zodzio "ir" nereikia kist i sutrumpinima ;)

Audrius_17
2005.12.05, 22:26
Gal tu ir teisus :P

Fotikas
2005.12.06, 01:14
Su kavinemis ziauru, nes dabar yra tik Katpedeles, Delano ir Cili picos, Ftv Baras ir Kavos baras. Vien picos. Tik vasari atidarys Cili kaima.
Labai nusivyliau knygynu. Kiek jie ten trimitavo, kad bus labai didelis, net spejau susidaryti nuomone, kad bus didziausias, o pasirodo, jog jis visai paprastas ir nedidelis. Akropolyje esantis didesnis ir man jis labiau patinka.
Is esmes, Mega neblogas PPC ir Kaunui reikia tokiu, bet atidarius Akropoli teks labai pakovoti del pagrindines vartotoju mases - Kaune gyvenanciu.

Dzipas
2005.12.06, 10:40
Apie knygyną aš ir buvau užsisvajojęs, galvojau bus bent toks kaip Akropolį... pasirodo gavom bent dvigubai mažesnį :D

liutass
2005.12.06, 11:04
Rykliai pakeliui į Lietuvą (http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=33385)

Audrius_17
2005.12.06, 18:31
Idomu bus paziuret kaip juos maitins :)

TKO
2005.12.08, 09:51
Dar kelios nuotraukos is Megos siame puslapyje: http://www.meniu.lt/news.php?strid=1016&id=232449
Nedideles, bet vis sis tas. Ta Cinamono dekoracija atrodo lygtai ten tikras Dineris (|0|)

TKO
2005.12.08, 09:56
Cinamonas is arciau: http://www.meniu.lt/news.php?strid=1016&id=232475 Tikrai ten kazkokie staliukai... Gal ten is tikruju Dineris?

caaprius
2005.12.08, 10:41
Idomu bus paziuret kaip juos maitins :)

idomu bus pamatyt kaip 2 metru (!!!) rykliai issiteks tokiam mazam akvariume. naras ten sunkiai sukiojas, o jei plaukios kokie 5 rykliai.. dvimetriniai.. tada jau bus gyvunu isnaudojimas.

liutass
2005.12.08, 15:18
Siandien pro sali pravaziavau, tai jau baigia daryti ta dekoratyvini sviecianti kuba su Megos atributika.

Dar kas gerai, kad visa stovejimo aikstele skersai isilgai isilgai apsodinta medziu sodinukais. Vasara bus grazu ir zalia, be to, seselis bus automobiliams.

Bet kas blogiausia, tai diena uzdare tilto per Neri desines puses viena juosta (nuo Vilniaus link Megos vaziuojant). Kamstis per 15 min. pasidare iki Bajorkiemio :(

Vaidosius
2005.12.09, 12:08
Siandien pro sali pravaziavau, tai jau baigia daryti ta dekoratyvini sviecianti kuba su Megos atributika.

Dar kas gerai, kad visa stovejimo aikstele skersai isilgai isilgai apsodinta medziu sodinukais. Vasara bus grazu ir zalia, be to, seselis bus automobiliams.

Bet kas blogiausia, tai diena uzdare tilto per Neri desines puses viena juosta (nuo Vilniaus link Megos vaziuojant). Kamstis per 15 min. pasidare iki Bajorkiemio :(
Ten KRS kompanija kazkoki kabeli tiesia ar pan.

liutass
2005.12.09, 12:09
Ten KRS kompanija kazkoki kabeli tiesia ar pan.
fiber-optic

Audrius_17
2005.12.09, 17:54
Gal kas buvot siom dienom dar vis daug zmoniu ateina ten ?

Dzipas
2005.12.09, 18:01
Vakar buvau apie 3 valanda, apytuštis buvo ;)

Nedas
2005.12.09, 18:54
Uzvakar apie 6 pakankamai :)

Audrius_17
2005.12.09, 21:50
Uzvakar apie 6 pakankamai :)

Kaip tai apie 6 ? Ta prasme 6 simtai ?

Inžinierius
2005.12.09, 22:43
Matyt turėta omeny šeštą valandą vakare;)

Audrius_17
2005.12.10, 02:50
Matyt turėta omeny šeštą valandą vakare;)

Tu teisus ir kaip nepagalvojau :D

eXtuning
2005.12.10, 19:45
Mįslės ir paslaptys “Megoje”

Pirkėjai naujojo prekybos centro pagrindinėje erdvėje įžiūri ir garsiojo verslininko įsiamžinimą

Neseniai atidarytame prekybos ir pramogų centre “Mega” lankytojus iš karto patraukia ne tik didžiulis akvariumas, bet ir antrajame aukšte esanti skulptūrinė kompoziciją, kurios centre iškaltas didžiulis veidas.

Įsivaizduoja mauzoliejų

Kai kurie pirkėjai net neabejoja, kad taip save įsiamžino pagrindinis centro savininkas Augustinas Rakauskas. “Čia jis sau mauzoliejų pasistatė. Negi nematote, koks jis panašus”, - dar per atidarymą pusiau juokais kalbėjo kviestiniai svečiai, lygindami atvaizdą ant sienos su netoliese stovinčio A.Rakausko veidu.

“Ten ne A.Rakausko, ir ne jokio konkretaus žmogaus atvaizdas”, - sakė šią skulptūrinę kompoziciją sukūręs Lietuvos dizainerių sąjungos valdybos pirmininkas Tautvydas Kaltenis, kuris išsklaidė ir kitas versijas.

Pasirodo, jog projektas dar neįgyvendintas iki galo, trūksta dar trijų sienų iki užbaigto dekoratyvinio pano.

“Šis prekybos centras turi savo veidą plačiąja prasme. Vien iš šios, jau matomos kompozicijos fragmento negalima perskaityti minties. Kai pano bus įrengtas, lankytojams pasidarys lengviau suprasti kompoziciją”, - sakė T.Kaltenis.

Kuriamas didybės įspūdis

Dizaineris atskleidė šiek tiek detalių, ką dar išvys centro lankytojai. “Bus dar trys veidai. Siužetas - tarsi kelionė per Lietuvą. Kelionė vyksta ne tik geografiškai, bet ir per laiką. Tai bus atspindėta simbolių kaleidoskope”, - pasakojo T.Kaltenis.

Tiems, kurie apsilankę “Megoje” pajuto didybę, galima pasakyti, kad to ir buvo siekta. “Šia kompozicija norėta atspindėti “Megos” mastelį, nes prekybos centras pretenduoja į kelis rekordus: didžiausias akvariumas, greičiausia statyba ir t.t. Pirkėjai patekę į holą gali pajusti didybę, pribloškiantį įspūdį. Tokios priemonės naudojamos nuo seniausių laikų. Panašų įspūdį žmonės patiria bažnyčiose ar šalia didžiulių piramidžių. Mes bandome imituoti neišlikusius lietuvių sfinksus. Nors niekas nežino, ar lietuviai turėjo ką nors didingo, tačiau mūsų atmintyje susidaręs praeities didybės įvaizdis”, - pasakojo dizaineris.

Ištrauka iš žinomo teksto

Šalia veido matyti ir užrašas ne lietuvių kalba. Jį perskaityti nelengva, todėl centro lankytojai kuria savo versijas. “Tai malda, kurią kiekvieną rytą turi kartoti “Megos” darbuotojai”, - juokavo grupelė jaunuolių, turėdami galvoje žinomą A.Rakausko polinkį savo kalbose vartoti Dievo vardą ir pagarsėjusius straipsnius, kuriuose verslininkas mėgsta kalbėti apie dvasingumą versle.

“Ten yra frazė lotynų kalba iš XIII amžiaus. Tai ištrauka iš žinomo teksto, kuris glaudžiai susijęs su Lietuva. Manau, kad bus įdomiau neatskleisti visko ir palikti intrigą”, - sakė T.Kaltenis. Jis pridūrė, kad jam buvo įdomu dirbti su užsakovu, kuriam rūpi ne tik materialūs dalykai, bet ir dvasinė atsvara.

Kompoziciją tikimasi baigti vasario mėnesį.

Kauno diena

Audrius_17
2005.12.10, 20:36
Dar mane gal iskals :P

Dzipas
2005.12.10, 21:11
Va šiandien buvau Cinamon, tai galiu pasakyti kad visai neblogas kino teatras, ir sedynės patogesnės nei CocaCola Plaza, bet va pastabą turiu vieną - Mega turės dar labai daug padaryti sutvarkydama visą eismą, nes autostradoj buvo kamštis, mašinos statomos tiesiog greitkelio šalikelėje (kas draudžiama KET), o pėstieji skersai Vilnius-Kaunas-Klaipėda vaikšto vos ne kaip per Laisvės alėja, tad manau tvora neišvengiama, arba bus lakiama kol kasrnos žus (to nepranašauju). Tad ta Rakausko išgirta užmiesčio PC koncepcija manau turi labai didelių trūkumų, bent jau Mega vietoje.

Tomas
2005.12.10, 22:01
Su privažiavimu ten bardakas - išgirtasis tunelis neveikia (bent jau ten dega raudonas šviesoforo signalas ir niekas nedrįsta važiuoti patikrinti :D ), visi priversti stovėti prie sankryžos.

Pats prekybcentris gana OK, tiesa nuomininkai nykūs - vien apsipirkti tikrai neverta važiuoti iš kito miesto galo. Praėjus šventinei beprotybei Megos specai turės rimtai padirbėti norėdami pritraukti pirkėją. Cinamoną tikiuosi išbandyti ryt.

Vaidosius
2005.12.10, 22:20
As ir buvau Cinamon. Deja sedynes Akropolyje patogesnės, o visa kita pakankamai normaliai. Kamsciai susidaro nuo autostrados, nes nelabai kas vaziuoja pro ivaziavima netoli Sargenu.

Audrius_17
2005.12.11, 01:36
Sendien buciau ziurejes koki filma bet nepatinka siulomi lauksiu kitu beje niekaip nerandu kur yra blyn pamirsau pavadinima nu tie kur meti kamoli ir turi nukrist keglei kur jis yra ? :)

Tomas
2005.12.11, 13:34
Kėgelbanas (boulingas) yra 2 aukšte, kitoj pusėj nuo cinamono. Tik jis dar neveikia :D

Audrius_17
2005.12.11, 18:13
Gal ten kur tokios skardines kaip grotos ?

Vaidosius
2005.12.11, 19:42
Gal ten kur tokios skardines kaip grotos ?
JO.

Audrius_17
2005.12.11, 23:32
As is pradziu galvojau kad ten Cinamonas :))) Bet pamaciau kad jis is kitos puses :) O tai kodel ant Baulingo virsui parasyta Cinamon ? :)

liutass
2005.12.12, 08:08
Ir as buvau sestadieni apie 17 val. Zmoniu vis dar buvo minios. Paliko gera ispudi.

zygazas
2005.12.12, 08:58
Ir as buvau sestadieni apie 17 val. Zmoniu vis dar buvo minios. Paliko gera ispudi.

Man taip pat patiko. Aisku, dar daug kur irenginejama, bet bendras vaizdas labai labai neblogas.

Mantas
2005.12.12, 09:26
Šeštadienį ir aš ten užbėgau, deja, prekybcentrį galima pavadinti nykoku. Tarp parduotuvių kažko naujo neatrasta, interjeras dailus, bet nuobodokas. O kai reikėjo susiplanuoti kelionę į centrą ir traukiniu į Vilnių, išaiškėjo, kad visame centre nėra nė vienos pasinaudojimo Internetu galimybės :nene:

liutass
2005.12.12, 14:25
Pasak sios dienos "Lietuvos ryto" priedo "Vartai", per pirmas tris dienas "Megoje" apsilanke 250.000 lankytoju, o per darbo dienas apsilanko apie 30-35 tukst. lankytoju.

BrokenCloud
2005.12.12, 19:25
Šeštadienį ir aš ten užbėgau, deja, prekybcentrį galima pavadinti nykoku. Tarp parduotuvių kažko naujo neatrasta, interjeras dailus, bet nuobodokas. O kai reikėjo susiplanuoti kelionę į centrą ir traukiniu į Vilnių, išaiškėjo, kad visame centre nėra nė vienos pasinaudojimo Internetu galimybės :nene:

Jo, vaizdas nykokas. Apskritai atrodo, kad tos MEGOS tik puse pastate is to kas planuota buvo. Didele parduotuve ir tiek.

Tomas
2005.12.12, 21:40
Atsiprašau, o ko tamsta tikėjosi? :D

Audrius_17
2005.12.13, 00:39
Ziuriu jau abi cenas isarde vadinasi daugiau renginiu pastaruoju metu nezada daryt :)

Rimantas
2005.12.13, 18:15
seniai jas isarde, kai viska normaliai uzbaigs gales dar viena atidaryma daryt...

Audrius_17
2005.12.14, 01:50
Nesuprantu as jusu kaikuriu . Kas Megoi nepadaryta veidai antram aukste bet cia nera esme . Juk viskas ant delno yra parasyta kad viska pabaigs daryt tuomet kai atvez ryklius tuomet bus viskas baigta net ir gatves pavadinimus tures beje tie statybininkai man visai nemaiso kai buvau ne viena kart Megoj nei vienas statybininkas man nepasimaise po kojom tad galima isivazduot kad viskas baigta . Beje je butu gal atidare ir tuomet Sausio vidury kai atves ryklius bet jus pagalvokit jei nebutu atidaryta Mega iki Kaledu tai galima sakyt butu savininkams nuostolis patikekit nes pries sventes zmones perka viska kaip niekad .

moo
2005.12.14, 19:10
Gražu :B

farbrom
2005.12.14, 19:35
Jo žavėkites prekybcentriais :dievas!
:uhuhaha:

Nedas
2005.12.14, 20:37
Bėk iš kur atklydęs ;)

Audrius_17
2005.12.14, 21:49
Gal teko kam matyt Megoi nara Aqvariume ? Man teko matyt tik naro iranga ant Aqvariumo stogo padeta o kaip jis vidui atrodo neteko matyt :)

Dzipas
2005.12.14, 22:25
/

Kaip šaunu :D

moo
2005.12.15, 20:17
Audriau, tau Megos manija :labas:

:D

Audrius_17
2005.12.16, 12:26
Andriau, tau Megos manija :labas:

Kada isiminsit mano varda !!! As ne Andrius !!! Jau kelintoj temoi is visu forumo taip visi raso negi nemokat skaityt ? :)

farbrom
2005.12.16, 13:01
Prekybos aukos :D

Nedas
2005.12.16, 15:59
Prekybos aukos :D

Nenori savo nuomonės sau pasilaikyt ? :kerta:

Audrius_17
2005.12.16, 16:15
Seip man ar nauji tiltai ar nauji prekybos centai yra vienodai idomu !!!

farbrom
2005.12.16, 16:36
Nenori savo nuomonės sau pasilaikyt ? :kerta:

Nenori eit pamokų ruošt?
..Arba..
Bėgt į parduotuvę.. :oi!

Nedas
2005.12.16, 16:39
Nenori eit pamokų ruošt?
..Arba..

Ką jau man daryt aš pats nuspręsiu. Nemėgstu konfliktų, bet tu pats jį darai :zirgagalv

Audrius_17
2005.12.16, 17:59
Cia nekonfliktu forumas o diskusije apie Mega taip kad baikit daryt nesamones ir diskutuokit normalei !

Inžinierius
2005.12.16, 18:03
Vilniuj praplėtė Akropolį ir nusėdo sau ramiai tema.
Čia turbūt apie Megą, kiekvieną pirstelėjimą, metus virs ginčai :D, kol kauniečiai atsisotins supermarketais.

aMariux
2005.12.16, 20:59
Nenori eit pamokų ruošt?
..Arba..
as nesuprantu - ka pavydas viena vieta grauzia ar kokios problemos? Kam kas patinka tas apie ta ir diskituoja. O gal reiktu pries rasant post'a parasyti ponuliui farbrom pm ir paklausti jo "didziai gerbiamos" nuomones apie savo busima post'a?

P.S tas farbrom eilerastukas apie miesta ir lygumas "labai graziai" rimuojasi :D Ir dar copyright :D:D

Audrius_17
2005.12.16, 21:18
Musu visu komentarai virsta Delfiu ziuriu :(

caaprius
2005.12.16, 23:39
Musu visu komentarai virsta Delfiu ziuriu :(

nepyk, bet tavo paties komentarai mazai skirias nuo delfio lygio. rasai daug, neparasai nieko.

velnias, vel pradesiu gincus :/

Audrius_17
2005.12.17, 09:37
MAno info yra super

farbrom
2005.12.17, 11:57
as nesuprantu - ka pavydas viena vieta grauzia ar kokios problemos? Kam kas patinka tas apie ta ir diskituoja. O gal reiktu pries rasant post'a parasyti ponuliui farbrom pm ir paklausti jo "didziai gerbiamos" nuomones apie savo busima post'a?

P.S tas farbrom eilerastukas apie miesta ir lygumas "labai graziai" rimuojasi :D Ir dar copyright :D:D

Jo pavydas. Sedžiu gudžiam kaime, tai neturim parduotuvių žvilgančiom vitrinom. Naktį išėjęs į kiemą skaičiuoju žvaigždes ir svajoju aplankyt "Akropolį" ar "Megą". :gitara:

Kopiraitas kad nieks nenuvogtų. :negausi!

farbrom
2005.12.17, 14:45
Ką noriu ta kalbu, ir nei tu, nei kas nors kitas man to neuždraus. Demokratija.O ką gal reiktu pries rasant post'a parasyti ponuliui inz1k=aMariux pm ir paklausti jo "didziai gerbiamos" nuomones apie savo busima post'a? :D

Dzipas
2005.12.17, 14:52
/

Jei taip jau garsiai prakalbai apie demokratiją, tai turėtum gerbti kitų nuomonę, o ne šaipytis iš jos ;)

Audrius_17
2005.12.17, 20:02
Mega ir demokratija tai du skirtingi dalykai tad apie demokratija diskutuokit demokratijos forume !

Dzipas
2005.12.17, 20:48
^^^

:nzn:

moo
2005.12.17, 20:58
^^^
:D

TKO
2005.12.17, 21:52
^^^ Hahaha :juokas: Del to ir reikalingas Audrius_17 forume - prajuokina!

Vaidosius
2005.12.17, 22:40
^^^ Hahaha :juokas: Del to ir reikalingas Audrius_17 forume - prajuokina!

Kiekviename forume savas liurbis atsiranda:) Nenusileiskit kiti iki jo lygio.

Audrius_17
2005.12.17, 23:26
Kiekviename forume savas liurbis atsiranda:) Nenusileiskit kiti iki jo lygio.

Geras tas mano lygis :dievas!

TKO
2005.12.18, 08:09
Tiems, kas neturi galimybiu uzsukti i Mega gal bus idomu susipazinti su jos isplanavimu: http://www.mega.lt/index.php?fuseaction=map.browse
Tarp kitko, man keista kad jie po vienu stogu apgyvendino ir visokias elegantiskas aksesuaru parduotuveles ir toki statybiniu medziagu angara kaip senukai. Labai skirtingos prekes, skirtingos filosofijos, skirtingi zmones ten lankosi. Ta pati galiu pasakyti apie maisto prekiu parduotuviu prijungima prie prabangiu prekybos centru. Kokiai moterelei kuri vos galus suduria atejus nusipirkti kiefyro ko gero nemalonu ziureti i turtuoliu zmonas besirenkancias brangius kvepalus salone. O joms i ja. Bet cia ko gero ekonomika. Jei nebus maisto prekiu parduotuviu, tai nebus apyvartos. O jei ateina daug zmoniu, kad ir kefyro nusipirkti, tai po to vis tiek susigundo dar kur nors pinigeliu isleisti.

Tomas
2005.12.18, 10:55
Na tokį priemiestinį gargarą kaip Mega vadinti „prabangiu“ PC man rodos truputį per drąsu :D

farbrom
2005.12.18, 12:05
/Jei taip jau garsiai prakalbai apie demokratiją, tai turėtum gerbti kitų nuomonę, o ne šaipytis iš jos ;)

Na niekaip kitaip, kaip tik ironiškai negaliu žvelgt į parduotuvių garbinimą. Hedonizmas :)

Audrius_17
2005.12.18, 12:32
Tas PHP planas man visai patinka

Audrius_17
2005.12.19, 15:32
O kur dingo tas forumo narys , kur kaska sake , kad Aqvariumas kaskaip betonas isileido kaskas tokio , pamenat ji ?

Montezauras_klp
2005.12.19, 15:54
^^^ Dar ir gramatika galetum issitaisyti :)

Edgaex
2005.12.19, 16:15
Audriau :durnas?

liutass
2005.12.19, 16:17
Man, vistik, labai patinka tai,kad sis centras yra miesto pakrastyje.

Guciukas
2005.12.19, 17:47
Audrius, as niekur nedingau, tik paprasciausiai nesinori cia nieko rasyt kai tokie debilai kaip tu, rasyneja cia visokias nesamones... O jei kas neaisku kas buvo su tuo aqua pamatu, gali man PM parasyt, tada viska isaiskinsiu tavo durnai galvai, mazvaiki...

eXtuning
2005.12.19, 18:18
Audrius, as niekur nedingau, tik paprasciausiai nesinori cia nieko rasyt kai tokie debilai kaip tu, rasyneja cia visokias nesamones... O jei kas neaisku kas buvo su tuo aqua pamatu, gali man PM parasyt, tada viska isaiskinsiu tavo durnai galvai, mazvaiki...

Veltui tu taip...
Gal zmogus ir rasyneja nesamones, bet matosi kad nepiktybinis :(

Audrius_17
2005.12.19, 19:45

Nereik man jokio PM man uzteko tavo pasisakymo bendrai . Jau cia visiems aiksu kad forume atsirado triochala .

Nedas
2005.12.19, 19:49
Nereik man jokio PM man uzteko tavo pasisakymo bendrai . Jau cia visiems aiksu kad forume atsirado triochala .

Ir tau ir visiem kitiem geriau būtų, kad tu nuveiktum kažką naudingo(ieškotum info apie projektus, dėtum nuotraukas ar kitaip prisidėtum), o ne vien tušiažodžiautum :op:

Vaidosius
2005.12.19, 20:31
Pritariu Nedui.

Audrius_17
2005.12.19, 22:04
Ir tau ir visiem kitiem geriau būtų, kad tu nuveiktum kažką naudingo(ieškotum info apie projektus, dėtum nuotraukas ar kitaip prisidėtum), o ne vien tušiažodžiautum :op:

Jei geriau atkreiptum demesi tai pamatytum kad dedu foto ir visa kita info rasta idedu !

Meier
2005.12.20, 00:28
Blyn, žiauru, kokia publika renkasi.

Savo laikais kai pamačiau forumus bei newsgroupus, metus (!) vien skaičiau, kol pats pajutau ritmą ir pradėjau aktyviau dalyvaut. Labai gerai matosi tai, kokia publika dalyvauja diskusijose iš omnitel.net newsgroupų. Jei prieš 6-7 metus tai buvo specialistų pokalbiai, tai dabar virsta viskas pamažu chatu :(

Audrius_17
2005.12.20, 01:22
Apie koki omnitel.net kalbi ?

Mantas
2005.12.20, 08:44

Prašome asmeniškumus kelti į asmenines žinutes.

moskitas
2005.12.20, 11:47
manau megos temai laikas į archyva:)

liutass
2005.12.20, 12:15
manau megos temai laikas į archyva:)
Dar ne. Dar bus rykliai ;)

Audrius_17
2005.12.20, 16:31
Turbut kai ryklius atves tai vel bus Mega pilna zmoniu :)

Aug1z
2005.12.20, 17:41
Turbut kai ryklius atves tai vel bus Mega pilna zmoniu :)

jo, vaziuos, kaip i zoologijos soda... :oi! Pagal tave, turbut "Mega" pasaulio (ar bent Lietuvos) centras. Atsiprasau, sirdis... :nene:

evvt
2005.12.20, 23:11
Na nebent juos ten kaip karpius pardavines :loli:

:oba:

Audrius_17
2005.12.21, 18:37
Na nebent juos ten kaip karpius pardavines :loli:

:oba:

Nebent

moo
2005.12.21, 19:30
Galėtum čia savo mentaliteto ir nerodyt. :|

Audrius_17
2005.12.22, 02:11
Gal kas zinot , koke firma Megai perdare daina Zemyn upe ? Tos firmos tinklapi turetu buti galima atsisiust ta melodije :) Man ji labai grazei skamba :)

liutass
2005.12.22, 10:00
Graziai apsviestas viadukas. O ir viso komplekso apsvietimas superinis. Labai pagyvina vaizda salia autostrados :geras:

Audrius_17
2005.12.22, 16:11
Niekas is forumieciu nedalyvavauje Megos konkurse , sugalvok centrines aikstes pavadimima ir aleju pavadimus ?

Audrius_17
2005.12.24, 01:17
Rykliai jau atvyko!

Pirmieji ryklių jaunikliai iš Karibų jūros jau atvyko į PLC "Mega" akvariumą. Ryklius maitins ir prižiūrės narai. Iš pradžių ryklius jie maitins tiek, kiek tie norės, o alkį nustatys iš „akių“ – jų elgesio“. Vėliau grobuonys bus pratinami prie mitybos režimo. Per kiekvieną ryklių maitinimą žadamas širdį stingdantis šou.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti PLC "Mega".

TKO
2005.12.24, 03:37
^ O, ziuriu mane aplenkei -- kaip tik norejau pranesti apie tuos ryklius. Ko gero cia tie maziukai, po 35 centimetrus, nes sako kad jaunikliai. Tikekimes ir ju teveliai ne uz ilgo pasirodys :)

Doncikas
2005.12.24, 11:13
Straipsnis iš "Kauno dienos"

Pirmieji rykliai jau nardo “Megoje”
http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=33855
http://www.kaunodiena.lt/files/Nuotraukos/12/122403.jpg

Dzipas
2005.12.24, 11:56
Atrodo kaip :mirk! iš Finding Nemo :D

Audrius_17
2005.12.24, 12:44
Labai , maziukai rykliukai :) Stai foto :) Jie kaskiek matosi , bet nelabai jau aiskus vaizdas , nes labai sunku fotkint kai jie nestovi vietoj :)

ArTuRAs
2005.12.24, 14:54
:hmhm:
Per daug didelis sou buvo padarytas del tokiu rykliuku. Juru muziejaus kuoduotieji trumpauodegiai pingvinai juos "padarytu" :D

Audrius_17
2005.12.24, 15:43
Iki Sausio vidurio dar 4 bus atgabenti i Mega ryklei :)

kaunaz
2005.12.24, 16:58
Geriau i Klaipedos definariuma ar kaip ten tas vadinas atiduotu tuos ryklus, o cia tik ju kankinimas laikyt tokiuose akvariumuose prie stiek daug sviesu ir zmoniu.

Eimantas
2005.12.24, 17:31
Iki Sausio vidurio dar 4 bus atgabenti i Mega ryklei :)

Audrius yra dar išlikęs vakarų baltas, pagal gyvenamąją vietą sprendžiant jotvingis greičiausiai(arba atbėgėlis prūsas koks), nes jis yra gerai išlaikęs nepakitusį (vakarų baltai išlaikė) dvibalsį "-ei", kuris jam pasireiškia net ne žodžio šaknyje, o galūnėje :D

Audrius_17
2005.12.24, 18:38
Geriau i Kalipedos definariuma ar kaip ten tas vadinas atiduotu tuos ryklus, o cia tik ju kankinimas laikyt tokiuose akvariumuose prie stiek daug sviesu ir zmoniu.

Tas akvariumas yra statytas del reitingu Megai , o tu is gero akvariumo juos siunti i Klaipeda :) Tam akvariume juos tikrai geriau maitins nei ten Klaipedoj maitintu :) Beje cia bus ir nemokamas sau dar kai juos maitins :) Beje Klaipedoj jie tikrai nebutu buve , cia jie vezti i Mega , jei ne Mega tada jie plaukiotu Karibu juroj :)

Edgaex
2005.12.25, 01:54
Geriau i Kalipedos definariuma ar kaip ten tas vadinas atiduotu tuos ryklus, o cia tik ju kankinimas laikyt tokiuose akvariumuose prie stiek daug sviesu ir zmoniu.

jau antra karta pastebejau, kad tu rasai ne "Klaipeda" o "Kalipeda". klausimas: tu cia netycia ar piktybiskai taip rasai ?

Audriau_17, jei buciau tavo tevas, paduociau i teisma MEGA, kad vaika sugadino.. Be MEGOS nieko nebematai :D

Audrius_17
2005.12.27, 12:21
jau antra karta pastebejau, kad tu rasai ne "Klaipeda" o "Kalipeda". klausimas: tu cia netycia ar piktybiskai taip rasai ?

Audriau_17, jei buciau tavo tevas, paduociau i teisma MEGA, kad vaika sugadino.. Be MEGOS nieko nebematai :D

Padariau klaida todel kad norejau paziuret ar tu pastebesi ar ne :P O Mega man dzin jei atvirai :D

liutass
2005.12.29, 11:03
Garsusis akvariumas sukėlė aliarmą (http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=33910)

TKO
2005.12.30, 06:10
Lietuvos Rytas apie skyle Megos akvariume

Didelės bėdos dėl mažo plyšio
Iš milžiniško akvariumo ėmė sunktis vanduo
Arūnas Karaliūnas, Aušra Pilaitienė
„Lietuvos ryto“ korespondentai

Ant grindų telkšojo balos
Kauno pakraštyje neseniai duris atvėrusio prekybos centro „Mega“ šeimininkams kilo rūpesčių dėl akvariumo, kuriame plaukioja keli šimtai egzotiškų žuvų ir du rykliai.
Pro adatos galvutės skersmens plyšį sunkiasi vanduo.
Nors plyšys labai mažas, dėl didelio spaudimo per parą galėjo ištekėti apie 5 litrus vandens.
Šio prekybos centro darbuotojai prie akvariumo pagrindo patiesė skudurus, kurie lankytojams sukėlė baimės, kad garsusis „Megos“ akvariumas netrukus gali visai nuvirsti.
Vėliau buvo įrengta plona guminė žarnelė, kuria vanduo leidžiamas į kibirą.
Grėsmės žmonėms neįžvelgia
Anot projekto koordinatoriaus Andriaus Vengalio, vandens tekėjimas sustabdytas, numatomą ertmės vietą užtepus papildomu silikono sluoksniu.
Jis įsitikinęs, kad toks įvykis nekelia jokios grėsmės žmonėms, o vanduo dar gali lašėti porą dienų.
Manoma, jog plyšys akvariume susidarė dėl temperatūros svyravimo. Specialistai aiškino, kad naujuose akvariumuose tokių reiškinių pasitaiko ir jie nekelia pavojaus.
„Vanduo iš akvariumo skverbtis negali“, – padėtį „Megoje“ įvertino jūrinių akvariumų specialistas Liutauras Savičius.
Specialisto nuomone, taip galėjo atsitikti dėl montavimo metu padarytų klaidų. Labai svarbu – akrilo plokščių kokybė.
Pramoga kainavo nepigiai
12 mln. litų kainavusiame „Megos“ akvariume telpa 170 tūkst. litrų vandens.
Vieno didžiausių Europoje akvariumų aukštis – 10,3 metro.
Kauniečiai įrengimo darbus patikėjo žinomai JAV įmonei „International Concept Management“, o gyvūnų ir įrangos priežiūrą – Australijos bendrovei AAT.
L.Savičius teigė, kad tokių akvariumų priežiūra kainuoja itin brangiai, o atsakomybė – labai didelė.
Šis vilnietis atsisakė pasiūlymo rūpintis „Megos“ akvariumu.
Neseniai prie Miuncheno (Vokietija) 200 tūkst. litrų talpos akvariumas su visais gyventojais ir gausia įranga buvo parduodamas vos už 12,5 tūkst. eurų (apie 43 tūkst. litų).
„Tokio objekto savininką užgriūva sunki finansinė našta, jį išlaikyti reikia milžiniškų lėšų“, – aiškino L.Savičius.
Būtini stiprūs pamatai
Specialistai mano, kad „Megos“ akvariumą reikėjo daryti žemesnį ir platesnį, kadangi dabar didelis svoris tenka labai mažam pagrindo plotui.
Tokio dydžio konstrukcijai reikia itin stiprių pamatų. Gruntą būtina gerai supresuoti.
L.Savičiaus nuomone, sprogęs tokio dydžio akvariumas padarytų daug žalos visam pramogų ir prekybos kompleksui bei keltų rimtą grėsmę žmonėms.
Tai galėtų atsitikti dėl stipraus žemės drebėjimo ir sprogimo. Tačiau tokie pavojai – mažai tikėtini.
Gelbėti žuvis teko ne kartą
„Vanduo labai greitai patikrina gaminio kokybę“, – vakar kalbėjo Klaipėdoje įsikūrusio Lietuvos jūrų muziejaus akvariumo darbuotojai, išgirdę apie kauniečių problemas.
„Per 26 darbo metus buvo visko: dėl įvairių priežasčių 33 sieninius akvariumus teko remontuoti daugiau kaip dešimt kartų“, – kalbėjo klaipėdietis Saulius Karalius.
Trūkus stiklams, žuvis ne kartą teko skubiai iškelti į kitą laikiną vietą. Dažniausiai vanduo imdavo sunktis per siūles, nes rėmai buvo gaminami iš rūdijančio metalo.
Bėgant laikui monolitinis stiklas pakeistas daugiasluoksniu, atsirado silikoniniai klijai ir minkšti guoliai, atsparesni tempimui arba slėgiui.
Kartą televizijos operatoriui pro iliuminatorių filmuojant po vandeniu plaukiojančių delfinų būrį nuo apšvietimo lempų skleidžiamos šilumos įtrūko stiklo sluoksnis.
Keturių kvadratinių metrų ploto iliuminatorių stiklai yra net 16 centimetrų storio, tad jo nuspręsta nekeisti. Grožėtis delfinais įskilimas netrukdo.
Kiti šeši didieji apžvalgos iliuminatoriai kol kas yra sandarūs, nors 5 metrų gylio delfinų baseine – 1800 tonų vandens.

Audrius_17
2006.01.03, 13:53
Nieko cia jau tokio baisaus neatsitiko .

Audrius_17
2006.01.08, 00:08
Na stai kaip mazdauk viskas atrodo siom dienom :buksvx:

aidz
2006.01.08, 17:08
:hm: :hm: :hm: ziurint i nuotraukas, man tikrai gaila pasidaro tu rykliu,kurie plaukios tokiame ankstame akvariume..:( gyvunu kankinimas, kur zalieji ar raudonieji.. ka jie masto.. :(

Dzipas
2006.01.08, 17:24
Jei gerai pažėtum į nuotrauką su akvariumu, pamatytum ir nedidelį ryklį ten ;)

joker
2006.01.08, 17:44
:hm: :hm: :hm: ziurint i nuotraukas, man tikrai gaila pasidaro tu rykliu,kurie plaukios tokiame ankstame akvariume..:( gyvunu kankinimas, kur zalieji ar raudonieji.. ka jie masto.. :(

Zalieji ten, kur kas nors moka pinigus uz triuksmo pakelima.

Dzipas
2006.01.08, 19:23
Pvz. Nemuno saloj :lol:

Audrius_17
2006.01.08, 21:32
Sendien Megos Kikoj meskenas paliko labai dideli ispudi , guli ant savo rankos :) Uzeikit i Megos Kika ir pamatysit patys savo akim ta fainuoli meskena :)

Nedas
2006.01.08, 21:58
...

Tomkis
2006.01.08, 22:08
visi greit meskeno ziureti!!!! iki keliu mega dirba? ar dar siandien spesiu? :D

Audrius_17
2006.01.08, 22:39
visi greit meskeno ziureti!!!! iki keliu mega dirba? ar dar siandien spesiu? :D

Darbo laikas

Prekybos ir laisvalaikio centras "Mega" dirba nuo 8.00 iki 24.00

RIMI Hypermarket: I-VII nuo 8.00 iki 24.00

Senukai: I-VI nuo 8.00 iki 21.00
VII nuo 9.00 iki 17.00

Parduotuvės: I-VII nuo 10.00 iki 22.00

Restoranai: I-VII nuo 10.00 iki 24.00

Čili Pica: I-VII nuo 8.00 iki 24.00

Kino teatras "Cinamon": I-VII nuo 10.00 iki 24.00

Bankas "NORD/LB Lietuva" : I- VII nuo 10.00 iki 20.00

VII nuo 11.00 iki 18.00

HAMMER
2006.01.08, 22:56
nu mldc bachuras Audrius_17 :buksvx: :juokas:

Tomkis
2006.01.08, 23:07
:ojoj: tikrai malacius :D

HAMMER
2006.01.08, 23:10
:ojoj: tikrai malacius :D

tik kyla biski abejoniu del to prieraso 17 tikrumo :hm:

Dzipas
2006.01.09, 00:19
:loli:

Doncikas
2006.01.09, 18:57
Rykliams galėjo įrengti kažką didesnio.
Kaip palyginimui - Berlyne Radisson SAS viešbutyje įrengtas akvariumas - beveik penkis kart didesnis, ir daugiau nei tris kart brangesnis (13mln Euro)
http://www.tobias-bayer.de/pictures/05.png

http://www.fantastisch-reisen.de/berlin/image/aquadom.jpg

pauliaK
2006.01.09, 19:32
Kaunas tai ne Berlynas. Lietuvoj ir tokio uzteko, kad visi aikciotu... Tai kam dar investuot 3k. daugiau pinigu? Cia zuvu gerove kaip bebutu keista manau paskutinei vietoj... :)

Nedas
2006.01.09, 19:34
Manau visoms žuvims ten gerai išskyrus ryklius ;)

Doncikas
2006.01.09, 19:35
Aišku būtų pilnai užtekę ir tropinių, įvairesnių žuvų. Man tik įdomu kaip tokiam akvariume, tarp koralų, įsiteks 6 rykliai po 1,5 metro.

Audrius_17
2006.01.10, 14:34
Jau turetu netrukus atvezt likusius 4 ryklius , kolkas ziuriu info dar niekur nera .

Edgaex
2006.01.11, 12:44
Sukčiai spekuliuoja “Megos” vardu (http://www.delfi.lt/news/daily/crime/article.php?id=8469122) ko tik tie mūsų tautiečiai neprigalvoja.. :D

Audrius_17
2006.01.11, 20:52
Jo cia tai geras :) Bet jau vistiek panasei skamba tai kad reik pervest pinigus :) Na kokius senukus gal ir apgautu , bet to vyro kur apie ji raso Delfis visai neapgavo :)

D.C.
2006.01.12, 23:47
www.chapmantaylor.com PROJECTS.SECTORS.RETAIL IN TOWN.BRUECKEN-CENTER,ANSBACH,GERMANY,1997,IMAGE 2.

Tomas
2006.01.13, 09:29
Šita nuoroda jau senai žinoma ;)

Audrius_17
2006.01.14, 20:28
Stai pagaliau pamaciau ka labai norejau pamatyt :)

HAMMER
2006.01.14, 21:21
Stai pagaliau pamaciau ka labai norejau pamatyt :)

Tu megoj gyveni? :|

TKO
2006.01.14, 22:17
^^^ Cool nuotraukos. But idomu dar kelis ryklius salia jo pamatyti ;)

Audrius_17
2006.01.15, 02:14
Tu megoj gyveni? :|

Kodel taip manai :D

HAMMER
2006.01.15, 11:17
Kodel taip manai :D

kad labai jau Tau daug dziaugsmo suteikia menkiausia smulkmenele siame prekybos centre ;)

Audrius_17
2006.01.15, 17:15
Man idomu tokie dalykai susije su narais nes patc ir esu nekarta paneres i juros dugna .

liutass
2006.01.18, 14:56
Panasu, kad "Megoje" gali atsirasti ledo arena. Cituoju firma, kuri uzsiima projektavimu:

AB "Maple Leaf Stadiums Baltic", gruodį pasirašiusi sutartį dėl 1,2 ha žemės sklypo subnuomos Kauno LEZ, čia ateis kartu su susijusiomis įmonėmis.
"Mes esame Lietuvos ir Šveicarijos bendroji įmonė, užsiimanti ledo bei sporto arenų projektavimu. Tokiems darbams yra rinka ir Lietuvoje - ką tik įrengėme ledo areną Klaipėdos "Akropolyje", projektuojame panašią areną Kauno "Akropolyje", dalyvaujame ir panašiame "Megos" projekte", - sakė įmonės vadovas.

VZ On-line

Audrius_17
2006.01.18, 19:33
O butu faina :)

Montezauras_klp
2006.01.18, 20:53
Audriau, tavo paraše kažkokia klaida yra įsivėlus :juokas: nes paskambinus tam žmogui kurio nikas yra tavo paraše jis tikina kad net nežino apie ką aš kalbu, ir dar sakė kad tau "į galvą" duos už tai kad jo "Skype" niku naudojies...Komedija :juokas:

Audrius_17
2006.01.19, 02:42
Ot koks jis smaikstuolis ;)

liutass
2006.02.07, 10:27
Jau veikia "Amerigo" boulingas :geras:

Tomkis
2006.02.07, 11:28
ir kaip aplinka? kokios kainos ten palosti?

liutass
2006.02.07, 11:32
ir kaip aplinka? kokios kainos ten palosti?

Kainos cia:
http://www.mega.lt/index.php?fuseaction=shops.view&id=66

Aplinka nebloga, nors tai skonio reikalas.

Audrius_17
2006.02.08, 19:19
Va biski bandziau padaryt foto bet nelabai ten gaunasi nes apsvietimas ne tam skirtas ;)

TKO
2006.02.08, 19:46
^^^ Na bet vaizda susidaryti galima. Dekui!

Molis
2006.02.08, 21:00
Geriau ledo areną pastatytų :P

liutass
2006.02.09, 08:36
Geriau ledo areną pastatytų :P

Lygtai projektuoja

liutass
2006.02.09, 15:16
Gal norite i akvariuma? (http://www.mega.lt/index.php?fuseaction=forms.browse&PHPSESSID=509b37fe6d2918ef50f0c590031c3b84)

Tomas
2006.02.09, 15:38
Neužtenka pinigų ryklių šėrimui %-)

Audrius_17
2006.02.09, 16:28
Lygtai projektuoja

Niekaip neisivaizduoju kurioj vietoj butu ta ledo arena , gal kas zinot ? Ar ira vystomas projektas ar ne ?

eNjoy
2006.02.09, 16:35
Važiuojant viaduku į Vytėnus, dešinėj nuo Megos dar labai daug žemės likę, kuri, berods, :hm: jiems priklauso.

Molis
2006.02.09, 17:25
Lygtai projektuoja
Man įdomu, kur ji tilptų..? :)

HAMMER
2006.02.09, 19:37
tai dar laukia antras statybu etapas Megoje :)

Molis
2006.02.09, 20:06
tai dar laukia antras statybu etapas Megoje :)
?
Kažką jau praklausiau.. :)

HAMMER
2006.02.09, 20:18
Įgyvendinant du projekto etapus bus sukurta maždaug 120 000 kv.m. komercinės paskirties nuomojamų patalpų ir 3500 vietų automobilių stovėjimo aikštelė. Pirmojo etapo metu pastatytas 72 000 kv.m. prekybos ir laisvalaikio centras, kuriame 60 000 kv.m. apima prekybos plotas ir 10 000 kv.m. pramogų kompleksas bei 2500 vietu automobilių stovėjimo aikštelė....

www.mega.lt

dar apie 50K kv.m. bus dastatyta :)

Molis
2006.02.09, 20:22
:jeee: lauksim naujų pramogų ;)

HAMMER
2006.02.09, 20:25
tik truksta ziniu del sio reikalo :) gal kas ka girdejot daugiau?

Molis
2006.02.09, 20:36
tik truksta ziniu del sio reikalo :) gal kas ka girdejot daugiau?
Na, galiu pasakyt, pamatęs kranus iškarto pranešiu :D (Mega man priešais langus..)

HAMMER
2006.02.09, 20:38
Na, galiu pasakyt, pamatęs kranus iškarto pranešiu :D (Mega man priešais langus..)

tikekimes pasitraukus pasalui uzvirs darbai :)

spirit
2006.02.09, 20:44
dydžiu bus pan. į Akropolį :D

HAMMER
2006.02.11, 13:16
:hm: dabar tik pastebejau apklausa Megos tinklapyje :)

Apklausa

Ko Jūsų manymu labiausiai trūksta Megos pramogų zonoje:

1. Sporto klubo
15%
2. Sporto baro
5%
3. Naktinio klubo
45%
4. Dažasvydžio
35%

visgi apie pletra dar galvoja tikrai :) tik ar viena is siu objektu ketina irengti antrajame etape ar dar dabar kur patalpinti. Tik va nezinau ar dar kur yra laisvu vietu :|

tech
2006.02.11, 14:45
^^^ Nei baro nei naktinio, nei sporto klubo netruksta. Dazasvydis butu nebloga pramoga. Manau, tai geriausias variantas.

HAMMER
2006.02.11, 15:35
na nzn, dazasvydziui man ir legionas tinka :) o naktinis klubas miesto pakrastyje man gan patraukli ideja :) su viltim, kad maziau gatvinio jaunimo rinksis :) bet... :|

eNjoy
2006.02.11, 15:50
na nzn, dazasvydziui man ir legionas tinka :) o naktinis klubas miesto pakrastyje man gan patraukli ideja :) su viltim, kad maziau gatvinio jaunimo rinksis :) bet... :|
Taigi visai šalia Oazė yra... :labas:

Audrius_17
2006.02.11, 16:35
Jo dazasvydis butu neblogai . Bet tai ten butu nuo Senuku puses testusi kur yra ziemos sodas ?

HAMMER
2006.02.11, 20:56
Taigi visai šalia Oazė yra... :labas:

Oaze mane jau ne karta yra nuvylus :D praeita 6adieni sventem kursiokes gimtadieni silainiuose ir sakom gal i kluba koki po 12 nuvarysim, bet pamate oazes programa apsigalvojom :| 6adieni nakti daryt Sipaviciaus programa.. :hm: idomu ar daug liaudies susirinko. Sipaviciaus publika nebe ta, kuri i naktinius klubus vaiksto :hahaha:

Molis
2006.02.11, 21:56

Deja teks nuvilti, ten kaiptik tokio gatvinio jaunimo susibūrimo vieta.. :/

HAMMER
2006.02.12, 13:12
Deja teks nuvilti, ten kaiptik tokio gatvinio jaunimo susibūrimo vieta.. :/

deja su situo turiu sutikti :) bet turiu vilti, kad jie isvyksta namo su paskutiniu autobusu :D o siaip tai kraupus vaizdas... cia su draugeliu buvom apsipirkt neseniai, tai isseinant vidury sales 15iniai pacukai santykius aiskinos :| prie duru vel tokiu snargliu buriai kaskart :|

tech
2006.02.12, 15:55
^^^ Du is desines is 8 pacukai ant zemes guli

Audrius_17
2006.02.13, 01:55
Mega ziuriu su laiku pasidarys Oazes konkurente . Na jei padarytu dar baseinus ir naktini kluba tada Oazej viskas :) I je eitu tik tie kam ji arciau ar kas neturi susisiekimo patogaus su Mega

Mantas
2006.02.13, 12:21
Mega ziuriu su laiku pasidarys Oazes konkurente . Na jei padarytu dar baseinus ir naktini kluba tada Oazej viskas :) I je eitu tik tie kam ji arciau ar kas neturi susisiekimo patogaus su Mega

Nejuokink voverių su savo išmąstymais.

Audrius_17
2006.02.13, 16:12
Mantaz nereiske kad tu Adminas tai gali izeidinet kitus vartotojus ! Neivienam forume manes niekas taip nejuodina kaip sitam , jau atsibodo uz tiesa varo meslu . Nesakau yra kas ir nuosirdzei bendrauje .

Mantas
2006.02.13, 16:20
Mantaz nereiske kad tu Adminas tai gali izeidinet kitus vartotojus ! Neivienam forume manes niekas taip nejuodina kaip sitam , jau atsibodo uz tiesa varo meslu . Nesakau yra kas ir nuosirdzei bendrauje .

Aš tau tai pasakiau ne kaip adminas, o kaip forumo dalyvis ir tu to tiesiog nusipelnei. Beje, manau, dauguma čia esančių mano pasisakymui pritartų.

Meier
2006.02.13, 17:49
Aš tau tai pasakiau ne kaip adminas, o kaip forumo dalyvis ir tu to tiesiog nusipelnei. Beje, manau, dauguma čia esančių mano pasisakymui pritartų.
Pritariu Mantui.

Audrius_17
2006.02.13, 18:51

Na bet ka as ne tiesa pasakiau ? Oaze kazin ar dar isilaikytu nekalbant vien apie tai koks dabar Oazes aptarnavimo lygis . Susirauke apsauginei ir nemoksos padavejos . Uzisakai kasko kad atnestu tai is to saraso atnesa tik puse ka uzsisakai .

eNjoy
2006.02.13, 19:00
Na bet ka as ne tiesa pasakiau ? Oaze kazin ar dar isilaikytu nekalbant vien apie tai koks dabar Oazes aptarnavimo lygis . Susirauke apsauginei ir nemoksos padavejos . Uzisakai kasko kad atnestu tai is to saraso atnesa tik puse ka uzsisakai .
Apsauginiai prasti, nes tavęs kaip nepilnamečio neįleidžia į naktinį klubą? O padavėjos, kad vėlgi 12-mečiui pacukui alaus neparduoda? :?

Molis
2006.02.13, 19:03
Nemanau, kad mega staytų baseinus, nes oazė tokius jau turi :D Dėl dažasvydžio gal ir neboga idėja. Reikia kažko, ko nėra pilna and kiekvieno kampo (pūlai, boulingai..). Tik nelabai sugalvoju, kas tai turėtų būti :D
Dar vienas pastebėjimas. Teko girdėti, kad pvz mažojoje "IKI" (esančioje prieš viaduką) prekyba pastačius megą pagyvėjo, nes grįžtantys iš megos žmonės eina apsipirkti į ją, nenorėdami laukti ilgose rimi kasų eilėse :D

Audrius_17
2006.02.13, 21:50
Apsauginiai prasti, nes tavęs kaip nepilnamečio neįleidžia į naktinį klubą? O padavėjos, kad vėlgi 12-mečiui pacukui alaus neparduoda? :?

1. I naktini kluba mane ileidze 2.As pilnametis 3.Alaus nemegstu ir tam uzsakyme buvo ne alus o maisto produktas .

Edgaex
2006.02.13, 22:02
2.As pilnametis

gal jau užteks juokint forumo dalyvius ? Jei pripažintum savo tikrąjį amžių, gal tada į tavo pasisakymus visi atlaidžiau žiūrėtų ? Jei tau tikrai (30 ar kiek ten buvai forumo kalendoriui užsirašęs), tai man tavęs gaila.. turi rimtų protinių sutrikimų

Dzipas
2006.02.13, 22:42

Tuoj aš pradėsiu atvirai tyčiotis iš tavo rašysenos :lt: Prieš tai bandžiau gražiai paminėt, galvojau susiprasi :ojoj:

Audrius_17
2006.02.13, 22:58
Pirmas dalykas visi man parasykit PM ir nedarykim is to Megos naujo projekto metu isaiskinimas antras aukstas prie baulingo . Nesvarbu kiek man ar 30 ar 40 ar 20 esme ta kad esu pilnametis .

Dzipas
2006.02.13, 23:05
Pirmas dalykas visi man parasykit PM ir nedarykim is to Megos naujo projekto metu isaiskinimas antras aukstas prie baulingo . Nesvarbu kiek man ar 30 ar 40 ar 20 esme ta kad esu pilnametis .

:geras:

Audrius_17
2006.02.13, 23:47
Gal kas galit pasakyt kas yra tas Įvertis jau turiu surinkes du + ka jie duoda ?

keen
2006.02.14, 08:52
Turi nulį. Nulį 'jie' ir duoda.

Mantas
2006.02.14, 09:22
Gal kas galit pasakyt kas yra tas Įvertis jau turiu surinkes du + ka jie duoda ?

Šiaip jau turi dvi neigiamas padalas, kurių kiekviena atspindi 50 įverčio taškų. Bendra tavo suma yra -108, kad yra absoliutus šio forumo rekordas po žymiojo Cursor, kuris turi tik -26 :D Šiuos taškus tau davė kiti forumo dalyviai, vertindami tavo dalyvavimą forume. Iš ko susirinkai tiek "paskatinimų", gali pažiūrėti dalyvio pulte apačioje ;)

Audrius_17
2006.02.14, 13:25
Cia tai geras :D

kaunaz
2006.02.14, 14:11
O uz ka rimtai sitas zmogus tiek surinkes neigiamu ivertinimu? Juk jis bent bendrauja nesityciodamas ir skirtingai nei minetasis Cursor kuris buvo nepakenciamas ir sugadindavo bet kuria tema kurioj tik prabildavo ir pradedavo girtis ir mokyt kitus.

eXtuning
2006.02.14, 14:29
Sutinku su kaunaz. Jis gal ir keistokas (Audrius_17) IMHO, bet matosi kad nepiktybinis.

Imho jau geriau bendraut su Audrium, negu su daliviu kuris turi teigiama iverti ir raso apie Kauna:

i ta kaima you must be joking

Mantas
2006.02.14, 14:33
Sutinku su kaunaz. Jis gal ir keistokas (Audrius_17) IMHO, bet matosi kad nepiktybinis.

Imho jau geriau bendraut su Audrium, negu su daliviu kuris turi teigiama iverti ir raso apie Kauna:

Visi turi teisę dėti įverčius, tad nesnauskit ir bauskit tuos, kurie panašiai, kaip šis atvejis, rašliavoja ;)

kaunaz
2006.02.14, 14:36
Visi turi teisę dėti įverčius, tad nesnauskit ir bauskit tuos, kurie panašiai, kaip šis atvejis, rašliavoja ;)
Nu toks cia ir baudimas gausis: tu duodi neigiama iverti tada jisai tau atgal ir nesamoningai gaunas. :nzn:

Mantas
2006.02.14, 14:38
Nu toks cia ir baudimas gausis: tu duodi neigiama iverti tada jisai tau atgal ir nesamoningai gaunas. :nzn:

Mažinant įvertį mažėja ir įverčio galia, o tokius "aš tau - tu man" atvejus skundo atveju galiu aš pataisyti ;)

Skrandis
2006.02.14, 14:53
Kad jau nukrypot nuo temos, tai už lietuvių kalbos nemokėjimą vertėtų visai mest lauk tokius kalbėtojus...
Pirmiausia pagarba turi būti lietuvių kalbai, tada - kitiems skaitytojams. Jei jos neturi - mest laukan.

unesco
2006.02.14, 17:17
Jei jau i ta Mega lankytojus veza autobusais is visu atokiu Lietuvos kampeliu tai persasi isvada, kad reiktu nors kelis "taskus" tame ilgame koridoriuje irengt. Lietuvos jaunimo pramogoms tiktu ukinis parkingas anapus pastato. Kebabu kioskas vienam gale, kitas kitam, o Golf'u ir Audi80 drago varzybas ir patys gali be dideliu investiciju susiorganizuot. Tuomet ir akustines sienos statybai pinigu is miesto biudzeto butu galima kaulint.
O jei rimtai tai pasigedau vaiku zaidimu vietu. Tuo metu kai musu mazieji uzimti zaidimais mamos galetu labai sekmingai tirpdyti seimos biudzetus skudurynuose, kas, mano manymu labiausiai ir atitinka Megos paskirti.

moo
2006.02.14, 17:34
Antro aukšto plane už dar būsimo Čili kaimo yra terirorija, pavadinimu 'Vaikų kambarys', tai turbūt netolimoj ateity bus :)

unesco
2006.02.14, 22:26
Super! Turbut nesusilaikysiu ir as neprisijunges i vaikiska kompanija bandydamas pakelt bendra interjero spalvinguma ir dinamiska dvasia:)

Audrius_17
2006.02.14, 23:06
Kai prisijungsi pasakyk ateisiu nufotografuot ir imesiu foto i miestai.net ;)

Audrius_17
2006.02.21, 01:14
Į MEGA akvariumą atvyko dar keturi rykliai! Viena jų pora yra pilkieji rykliai, kita - baltieji. Pastarieji yra aršesni ir jie bus maitinami iš rankų! Nepraleiskite šio įspūdingo reginio! Stebėkite ryklių ir žuvų maitinimą darbo dienomis 17 val. bei savaitgaliais 14 val. ir narų nėrimus kiekvieną dieną nuo 10.30 val.!

Tomas
2006.02.21, 09:11
Yahoo :aciu!

vytauc
2006.02.21, 09:24
Į MEGA akvariumą atvyko dar keturi rykliai! Viena jų pora yra pilkieji rykliai, kita - baltieji. Pastarieji yra aršesni ir jie bus maitinami iš rankų! Nepraleiskite šio įspūdingo reginio! Stebėkite ryklių ir žuvų maitinimą darbo dienomis 17 val. bei savaitgaliais 14 val. ir narų nėrimus kiekvieną dieną nuo 10.30 val.!

Baltieji rykliai??? :?

Čia šitie?

http://www.angelfire.com/ca/X8/GreatWhite.jpg

Mantas
2006.02.21, 09:30
Manau, naujiena verta atskiros temos :taip: