PDA

Keisti į išsamų rodinį : Panevėžio projektai


Puslapiai : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

enigma
2011.10.30, 00:24
Abejoju, juk investuotojas nauja statys stoti uz senosios vieta, ej nieko negalvotu daryti, nafyk tada jie ta nauja statys, vadinas sklypas reikalingas..

Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.

Kosovo
2011.10.30, 13:34
Sklypas reikalingas, be abejo, tik tas užtruks gan ilgai, kol buvusios vietoje kažkas kažką pradės statyti.

Nugriove "Semą".... Tuoj bus galima parką ten pradėti sodinti, nei kas ten ką greičiau pradės statyti.

O ir apie Muilo fabriko iškėlimą išvis kalbos nurimo... O turėjo grandiozinių palnų, nes išties, pačiose Skaistakalnio parko prieigose jis yra svetimkūnis.

Tie "menininkų namai" - didesnis svetimkūnis. Išgriovus "Semą" muilo fabrikas liko pats seniausias fabrikas po "Kalnapilio"

Valiukas
2011.10.30, 13:42
Aš tai kažkaip jau daug metų galvoju, kad ten centre galėtų būti koks "ale" Mcdonaldas.

Iš tiesų, McDonaldas ir TURĖJO BŪTI šalia stoties, kur tas apmyžtas "parkelis" yra, toje vietoje. Tačiau, ačiū kai kuriems to meto miesto politikams (berods Luomanas labiausiai priešinosi) - buvo nuspręsta neįsileisti McDonaldo ir išsaugoti "parkelį". Čia seniai seniai viskas turėjo įvykti.. viena didžiausių klaidų, mano nuomone.

enigma
2011.10.30, 18:59
Tie "menininkų namai" - didesnis svetimkūnis. Išgriovus "Semą" muilo fabrikas liko pats seniausias fabrikas po "Kalnapilio"

"Kalnapilis" senas tik savo istorija ir vieta, kurioje stovi. Iš senosios autentikos, turiu minty statinius, nieko ten praktiškai nelikę.

Svetikmūnis"'menininkų namai", dar tas sovietiniais laikais atrėžtas gabalas parko,kur lig šiol stūkso tos bjaurios gelžbetoninės tvoros...

panevezynys
2011.10.30, 21:45
Seniausia Panevezio imone yra ,,Metalistas LT''.

enigma
2011.10.31, 01:22
Seniausia Panevezio imone yra ,,Metalistas LT''.

ir kada jį įsikūrusi?

panevezynys
2011.10.31, 13:33
UAB „METALISTAS LT“ – viena seniausiai ir sėkmingai Lietuvoje dirbančių metalo apdirbimo įmonių. Ji savo veiklą pradėjo 1960 metais nuo statybinių apkaustų ir baldų furnitūros gamybos. Šiandien tai – viena pirmaujančių tvirtinimo detalių, baldinės furnitūros ir nestandartinių produktų gamintoja Lietuvoje, siūlanti platų gaminių, paslaugų bei techninių sprendimų asortimentą. Įmonės tikslo – tapti pažangiausiais metodais dirbančia metalo apdirbimo įmone Baltijos šalyse – yra siekiama nuolat investuojant į procesų tobulinimą, siūlomų sprendimų lankstumo ir operatyvumo didinimą.Bendrovė „METALISTAS LT“ turi 110 darbuotojų, iš jų 75 % tiesiogiai dirba gamyboje. Gamybinės patalpos užima 20000 kv. m. teritoriją, o sandėliai - 4000 kv. m. plotą. „METALISTAS LT“ savo produkciją eksportuoja į 16 pasaulio šalių: Daniją, Estiją, Latviją, Ukrainą, Vokietiją, Prancūziją, Suomiją, Švediją, Olandiją, Belgiją, Norvegiją, Rusiją, Rumuniją, Pakistaną, PAR ir Bangladešą.Įmonė didelį dėmesį skiria gaminamos produkcijos kokybei. Bendrovėje veikia kokybės laboratorija, nuolatos atliekami geometriniai, fizikiniai ir cheminiai matavimai, leidžiantys užtikrinti aukščiausius gaminių standartus. 2007 m. UAB „METALISTAS LT“ įdiegtos ir sėkmingai veikia LST EN ISO 9001:2000 kokybės vadybos ir LST EN ISO 14001:2004 aplinkosaugos sistemos. Nuo 2011 m. įmonėje veikia ISO 3834, kuris atitinka lydomojo suvirinimo, atliekamo ceche arba statybvietėje, kokybės reikalavimus. Įmonė didžiuojasi po veiklos ir kokybės auditų nuo 2007 m. birželio mėnesio tapusi Rolls-Royce kompanijos Diesels Power veiklos šakos dyzelinių komponentų (duslintuvų) sertifikuota tiekėja. Pagal 2010 m. suteiktą kokybės atitikties sertifikatą, įmonė pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą su Rolls-Royce dar penkeriems metams.„METALISTAS LT“ siūlo metalo apdirbimo paslaugas statybų bei mašinų pramonės įmonėms, baldų gamintojams. Darbai atliekami nuo projektavimo iki masinės gamybos. Individualumą klientui užtikrina papildomų paslaugų – metalo grūdinimo, miltelinio ir šlapio dažymo, cinkavimo, surinkimo ir kt. – įvairovė.Bendrovė savo veiklą grindžia keturiomis pagrindinėmis vertybėmis, išskiriančiomis ją iš kitų metalo apdirbimo kompanijų. Šios vertybės - kokybė, greitis, lankstumas ir sprendimų drąsa. Jomis vadovaujantis mes kuriame ilgametę, abipusiai naudingą bei atvirą partnerystę.

Pagarbiai,


Mantas Gudas

Generalinis direktorius

Panevezietis
2011.10.31, 16:36
Ant Kalnapilio butelio ar tik ne 1902.
Kai Valiukas parašei apie McDonald, atgaminau tada ir aš kažką apie tą istoriją.

Kosovo
2011.11.01, 14:09
Sorry,netycia suklydau.

Muilo fabrikas pastatytas 1926 m.. Suklydai gerokai, nes iki 1941 m. jau buvo ir cukraus fakrikas, ir mėsos fabrikas ir netgi miltų fabrikas (db. - "Malsena")

panevezynys
2011.11.02, 10:35
Kodel visi nutilo su Santarves rumais.

Panevezietis
2011.11.02, 14:34
Radau panevezys.lt maniežo priestato priešprojektinius pasiūlymus. Neleidžia pdf ir zip prikabinti, gal perdidelis šiek tiek failas.
Viešųjų pirkimų skyriuje : https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=49968&LID=67449
Panprojektas PP atliko. Manau panašus vaizdas bus ir realybėje.

Vidma
2011.11.03, 01:04
Mieste atsiras dar vienas parkas (http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/3472-mieste-atsiras-dar-vienas-parkas.html)
AINA.lt

Spalio 20 d. Panevėžio miesto savivaldybė ir Aplinkos projektų valdymo agentūra pasirašė Molainių buvusių filtracijos laukų rekultivavimo projekto finansavimo ir administravimo sutartį.

„Įgyvendinant projektą bus išvalyta ir sutvarkyta 62,3 ha teritorija buvusiuose Molainių filtracijos laukuose. Išvalius ji bus apsodinta medžiais, tad mieste turėsime dar vieną gražų parką, kuris dar labiau pagrįs žalio miesto vardą“, - sakė Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė...........Projekto vertė - 1,6 mln. Lt. ES parama sudaro 1,5 mln. Lt, Savivaldybės lėšų - 0,1 mln. Lt. Projektas bus įgyvendintas iki 2013 m. rugsėjo 30 d. Molainių buvusių filtracijos laukų tvarkymo darbus vykdys UAB „Nodama“.

Vidma
2011.11.03, 01:08
Nuotekų ir vandentiekio projektas: trečiojo etapo metu nutiesta 33 km naujų tinklų (http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/3477-nuoteku-ir-vandentiekio-projektas-treciojo-etapo-metu-nutiesta-33-km-nauju-tinklu.html)
AINA.lt

Dar neatėjus žiemai panevėžiečiai ir rajono gyventojai galės jungtis prie naujų centralizuotų komunalinių sistemų.

Jau baigtas trečiasis projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Panevėžyje ir Ramygaloje“ etapas, kurio metu buvo iš viso buvo įrengta 33 km naujų nuotekų ir vandentiekio tinklų. Atlikta darbų už 8,2 mln. Lt.

„Pagrindiniai trečiojo etapo darbai jau praktiškai finišavę. Šiuo metu vyksta dalinis darbų dalių perdavimas Užsakovui ir pasiruošimas statybos užbaigimo komisijos darbui, kuri išduos statybos užbaigimo aktą. Galutinį patvirtinimą turėtumėme gauti vėliausiai iki lapkričio pirmosios pusės. Tuomet oficialiai galės startuoti prisijungimai“, - sakė UAB „Aukštaitijos vandenys“ projektų grupės įgyvendinimo vadovas Evaldas Kubiliūnas........................

panevezynys
2011.11.03, 12:52
Mieste atsiras dar vienas parkas (http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/3472-mieste-atsiras-dar-vienas-parkas.html)
AINA.lt
Ar cia tik ne tas Kniaudiskiu parkas.

enigma
2011.11.17, 19:20
Automobiliams ieško vietos po žeme


www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/automobiliams-iesko-vietos-po-zeme/

balabanas
2011.11.18, 15:06
pritariu projektui. pats dažnai važiuoju ta gatve. ne kartą mačiau numuštus veidrodėlius, ypač nervina kai iš priekio atvažiuoja moteris ir net nežada pasitraukti kiek į šoną.... tada vietos lieka minimaliai :(

Panevezietis
2011.11.18, 19:25
2011-11-18 | P. Narkevičius: turime ryžtingai spręsti miesto eismo problemas
http://www.panevezys.lt/DesktopDefault.aspx?tabid=400&mid=635&NewsID=11043

Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Narkevičius kartu su Savivaldybės, policijos, AB „Panevėžio regiono keliai“ bei UAB „Panevėžio gatvės“ specialistais surengė pasitarimą dėl eismo srautų reguliavimo mieste.

Panevėžio miesto susisiekimo plėtros analizė rodo, kad eismo srautai mieste augs. Daugiausia - Vilniaus, Šiaulių ir Rygos kryptimis.

„Pats važinėju miesto gatvėmis ir matau, kad situacija blogėja, automobilių kamščiai auga. Turime skubiai imtis priemonių. Nutarėme papildomai atlikti kelias automobilių srautų analizes, numatyti problemų sprendimo prioritetus ir priemones joms spręsti. Neatidėliotina bėda - Smėlynės gatvė. Ja per dieną pravažiuoja dešimtys tūkstančių automobilių, kurie sudaro spūstis“, - sakė mero pavaduotojas P. Narkevičius.

Pasitarimo metu svarstyta galimybė paskubinti miesto bendrajame plane numatytas transporto sistemos plėtros priemones, numatant įrengti rytinį aplinkkelį ir Jurginų gatvės tęsinį, statant viaduką ir pratęsiant eismą nuo Nemuno g. žiedo į Rožių mikrorajoną, atlikti studiją laikinoms problemų sprendimo priemonėms eismo srautams Smėlynės gatvėje spręsti.

Kelių policijos komisaro V. Mačėno teigimu, mieste nėra tokių didelių eismo problemų kaip Vilniuje ar Klaipėdoje, tačiau piko valandomis gyventojai patiria rimtų nepatogumų, todėl reikia atlikti eismo srautų analizę ir nustatyti prioritetus.

„Didžiausia mūsų problema - susisiekimas su Rožių mikrorajonu. Smėlynės gatvėje, ties geležinkeliu, eismo srautas pats didžiausias, kadangi tai bene vienintelis pravažiavimas per miestą nuo „Via Balticos“ į Rygą. Žinoma, problemos sprendimas labai brangus, todėl tą reikia daryti palaipsniui. Reikia numatyti Smėlynės gatvės apvažiavimą ir iš kairės, ir iš dešinės pusės“, - sakė V. Mačėnas.


Ryšių su visuomene skyrius

Vidma
2011.11.20, 02:18
Panevėžio teritorijoje kertami medžiai (http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/3743-panevezio-teritorijoje-kertami-medziai.html)
AINA
2011-11-18 09:27

Panevėžio miesto savivaldybė išdavė leidimą kirsti medžius buvusių Molainių filtracijos laukų teritorijoje. Darbai jau pradėti.

„Medžiai kertami įgyvendinant Molainių buvusių filtracijos laukų rekultivavimo projektą. UAB „Nodama“ leista nukirsti apie 300 medžių – daugiausia apdegusių per šiemet kilusį gaisrą. Atlikus šiuos darbus bus rengiama žemė naujiems medžiams sodinti. 62,3 ha filtracijos laukų teritorijoje bus pasodinta 186 tūkstančius alksnių ir juodalksnių sodinukų“, - sako projekto vadovė, Ekologijos skyriaus vyr. specialistė Rūta Taučikienė.

Nauji medeliai bus sodinami 2012 metų rudenį.

Molainių buvusių filtracijos laukų rekultivavimo projekto vertė - 1,6 mln. Lt. ES parama sudaro 1,5 mln. Lt, Savivaldybės lėšų - 0,1 mln. Lt. Projektas bus įgyvendintas iki 2013 m. rugsėjo 30 d.

enigma
2011.11.23, 22:42
Pagaliau užbaigtas tas pastatas, kuriame įsikūręs "Blynų klubas", baldai ir likusi dalis ilgą laiką stovęjusi tuščia - jau sudėti langai ir dideli vitrininiai stiklai. Įdomu, kas ten įsikurs?

Monteq
2011.11.24, 11:13
Pagaliau užbaigtas tas pastatas, kuriame įsikūręs "Blynų klubas", baldai ir likusi dalis ilgą laiką stovęjusi tuščia - jau sudėti langai ir dideli vitrininiai stiklai. Įdomu, kas ten įsikurs?

Tikrai ne "Snoro" banko skyrius (joke) :D

panevezynys
2011.11.24, 18:28
Pagaliau užbaigtas tas pastatas, kuriame įsikūręs "Blynų klubas", baldai ir likusi dalis ilgą laiką stovęjusi tuščia - jau sudėti langai ir dideli vitrininiai stiklai. Įdomu, kas ten įsikurs?
Tu cia apie tu senu prie baldu parduotuves griauciu uzbaigima.

Andree
2011.11.24, 21:38
Pagaliau užbaigtas tas pastatas, kuriame įsikūręs "Blynų klubas", baldai ir likusi dalis ilgą laiką stovęjusi tuščia - jau sudėti langai ir dideli vitrininiai stiklai. Įdomu, kas ten įsikurs?

Galetu koks bariukas su mergaitem aplink stulpa :D

enigma
2011.11.24, 23:35
Tu cia apie tu senu prie baldu parduotuves griauciu uzbaigima.

Taip.

panevezynys
2011.11.25, 18:53
Puiku.Dabar bus Panevezyje vienais griauciais maziau.

enigma
2011.11.26, 01:01
Bet dar jų nemažai ir lieka...

panevezynys
2011.11.26, 16:18
http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/ginklas-kare-del-tarifu-%E2%80%93-ekologiski-autobusai/

Panevezietis
2011.11.28, 16:38
Nebeparašom kažko rimtesnio apie mūsų miesto projektus.
Šilagalyje žada statyti porolono gamyklą, priešais Adax lyg nuliejo kažkokį sandėlį, Amilina bando paleisti modifikuoto krakmolo cechą, subaru ir peugeot persikėlė į Senamiesčio km esantį apynaujį autocentrą (tikiuos veiks ilgiau nei Milnora).

enigma
2011.11.29, 00:11
Mačiau tvorą, nuo Marijonų gatvės, keičia. Nuardyti stulpeliai, paliktas tik fundamentas. Seniai tai tvorai reikėjo pertvarkymo.

enigma
2011.11.29, 00:13
Nebeparašom kažko rimtesnio apie mūsų miesto projektus.
Šilagalyje žada statyti porolono gamyklą, priešais Adax lyg nuliejo kažkokį sandėlį, Amilina bando paleisti modifikuoto krakmolo cechą, subaru ir peugeot persikėlė į Senamiesčio km esantį apynaujį autocentrą (tikiuos veiks ilgiau nei Milnora).

Tam reikia išsamesnės informacijos ir nuotraukų, o su fotografais pas mus bėda... :)

Gator
2011.11.29, 00:22
http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/ginklas-kare-del-tarifu-%E2%80%93-ekologiski-autobusai/

Kiek dabar kainuoja bilietelis ir kiek nori padaryti? Kazkodel si "nesvarbi" informacija straipsyje berods nepamineta jei nepraziosojau.

Beje cia:

Šeši nauji hibridiniai autobusai kainuotų beveik 6 mln. litų. Autobusų parkui iš savo kišenės tektų sumokėti 900 tūkst. litų, kitą dalį finansuoja Europos Sąjunga.
„Iš savo kišenės už šešis naujus autobusus sumokėtume tiek pat, kiek kainuotų vienas 15-os metų“, – palygino bendrovės vadovas.

15 metu senumo autobusas kainuoja 900.000Lt ?

panevezynys
2011.11.29, 19:27
Mačiau tvorą, nuo Marijonų gatvės, keičia. Nuardyti stulpeliai, paliktas tik fundamentas. Seniai tai tvorai reikėjo pertvarkymo.
O kur ta tvora stovi.

balabanas
2011.11.29, 20:37
Stadiono tvora, prie bičiulio :)

Panevezietis
2011.12.01, 19:03
Stadiono renovacijai – žalia šviesa
http://www.fkekranas.lt/naujienos/stadiono-renovacijai--zalia-sviesa-fke-tv-foto
Yra paveiksliukų ir t.t.

Vidma
2011.12.02, 02:39
Stadiono renovacijai – žalia šviesa
http://www.fkekranas.lt/naujienos/stadiono-renovacijai--zalia-sviesa-fke-tv-foto
Yra paveiksliukų ir t.t.

papildymas

.............Šiuo metu „Aukštaitijos“ stadionas neatitinka daugelio kriterijų. Reikia didinti žiūrovų individualių sėdimų vietų skaičių iki 4500, dalis tribūnų turi būti dengtos stogu, sutvarkytos už vartų avarinės būklės betoninės tribūnų liekanos, išplėstas žiniasklaidos sektorius iki 50 vietų su pritaikytais darbui stalais, įrengtas žurnalistams skirtas darbo kambarys, VIP tribūna padidinta iki 250 individualių sėdimų vietų, įrengta TV studija, filmavimo aikštelė.

Pagal klubo pateiktą projektą po renovacijos stadionas atitiktų III kategorijos stadionams keliamus reikalavimus. ............
foto iš Stadiono renovacijai – žalia šviesa (FKE TV/Foto) (http://www.fkekranas.lt/naujienos/stadiono-renovacijai--zalia-sviesa-fke-tv-foto)
http://img14.imageshack.us/img14/406/20111201122940stadionor.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/6357/20111201122947stadionor.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/2505/20111201122958stadionor.jpg

http://img823.imageshack.us/img823/6035/20111201123010stadionor.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/6384/20111201123018stadionor.jpg

http://img827.imageshack.us/img827/4188/20111201123027stadionor.jpg

............. „Preliminariais FK „Ekrano“ skaičiavimais, atnaujinimo išlaidos siektų 3,5 milijonų litų. Manome, tai tokia normali kaina. Visi kartu ieškosime finansų. Kreipsimės į vyriausybę, į Seimą, į futbolo federaciją, be abejonės, ir savivaldybė prisidės tam tikru indėliu. Šią sumą tikrai surinksime. Atnaujintas stadionas atitiktų UEFA iškeltus reikalavimus Čempionų lygos rungtynėms .........

...................„Artimiausiu metu turėtų būti paruoštas techninis projektas, visus kitus sprendimus turime labai greitai priimti ir įgyvendinti. Tiek politikai, tiek administracija turės sparčiai dirbti ir nebesnūduriuoti“, - ryžtingai kalbėjo vicemeras. Pasak jo, konkursas renovacijos darbams atlikti bus skelbiamas kitas metais.........kaip matyti, stadiono renovacijos darbai jau prasidėjo, bent jau tvoros aplinkui nebėra ...
tikiuosi kad tokiu pačiu tempu ir kiti darbai bus vykdomi.

balabanas
2011.12.02, 03:58
man čia atrodo viskas labai gražu :) laukiu renovacijos pabaigos ;)

Panevezietis
2011.12.02, 10:54
Taip išeina, kad naujo stadiono artimiausiu metu neplanuoja statyti ir priimtas sprendimas tobulinti esamą.
Vakar per KTV žinias rodė, kad Balčikonio gimnazijos stadionas jau pabaigtas. Teniso, krepšinio aikštelė, bėgimo takas ir t.t. Gražiai sutvarkė, kas pirmas ras kur foto - įdėkite.

mag
2011.12.02, 11:22
Taip išeina, kad naujo stadiono artimiausiu metu neplanuoja statyti ir priimtas sprendimas tobulinti esamą.
Vakar per KTV žinias rodė, kad Balčikonio gimnazijos stadionas jau pabaigtas. Teniso, krepšinio aikštelė, bėgimo takas ir t.t. Gražiai sutvarkė, kas pirmas ras kur foto - įdėkite.

Planuose lieka naujas stadionas, bet po 2014 metų ko gero, bent taip interviu teigiama, o šią rekonstrukciaj planuoja atlikt, kad be kliūčių galėtų žaist Panevėžyje Europos taurėse.

panevezynys
2011.12.02, 17:25
Noreciau suzinoti,jeigu ruosiasi sutvarkyti stadiona,tai gal sugebetu surast pinigu ir sporto rumams rekonstruoti.Nelabai graziai atrodo ta zalia spalva.

enigma
2011.12.02, 23:13
Noreciau suzinoti,jeigu ruosiasi sutvarkyti stadiona,tai gal sugebetu surast pinigu ir sporto rumams rekonstruoti.Nelabai graziai atrodo ta zalia spalva.

Matyt ir sporto rūmams ateis laikas, kai bus rastos tam skirtos lėšos.

Panevezietis
2011.12.05, 20:20
Ateis ateis laikas, va vėl gerą merą išrinko taryba, perdažys greit Sporto rūmus ;)
O aš manau, kad nesenai darytas juk ten remontas, spalvinis variantas tikriausiai turėjo būti suderintas su miesto vyr. architektu.

pan statybininkas
2011.12.17, 21:27
Ar ne laikas kad ir Panevezyje atsirastu tarptautinius standartus atitinkantis golfo aikstynas?
Manau kad golfo megeju tikrai atsirastu

Panevezietis
2011.12.17, 22:03
Tai, kad yra Ramygaloje nubraižytas ir įrengtas pramonės parkas, bet judesio beveik nėra. Užkasti milijonai kol kas.
Man atrodo, kad golfo žaidėjai nuvažiuoja į kitų miestų aikštynus.

enigma
2011.12.17, 22:07
Ar ne laikas kad ir Panevezyje atsirastu tarptautinius standartus atitinkantis golfo aikstynas?
Manau kad golfo megeju tikrai atsirastu

Užtenka teniso kortų.

Panevezietis
2011.12.17, 22:32
Neperseniausiai mačiau, kad ten tenisą žaidė. Prie apšvietimo.
Tai ten ir golfą žaidžia? Su teniso lazdomis ar tenisa su golfo lazdomis. Nebesuprantu.
Plačiau prašom.

Valiukas
2011.12.17, 23:33
Koks dar golfo aikštynas Panevėžy? :D Nebejuokinkit svieto. Tiems abiems golfo mėgėjams iš Panevėžio tikrai jokių problemų pavažiuoti kiek toliau golfo pažaist :)

enigma
2011.12.18, 02:40
Pritariu visu 100 % Valiūkui.

Gator
2011.12.18, 02:42
Is kitos puses paziurejus - nepopuliarinsi ir nebus tu zaideju. Butu aikstynas atsirastu ir daugiau golfo megeju.

Valiukas
2011.12.18, 12:06
Is kitos puses paziurejus - nepopuliarinsi ir nebus tu zaideju. Butu aikstynas atsirastu ir daugiau golfo megeju.

Aj, nu čia tas pats, kas sakyt - būtų prie kiekvienos maximos malūnsparnių nusileidimo aikštelės, tai ir skraidančių atsirastų :D
Geriausiu atveju - mini golfo aikštynas kokiam Babilone.

Panevezietis
2011.12.29, 09:56
Man atrodo nekalbėta apie AB "Amilina" statomus kati-jonizuoto krakmolo gamybos baro, saugojimo-atkrovimo pastato, pakavimo cecho, sandėliavimo korpuso statybas.
Pastatai pastatyti, vyksta paleidimo-derinimo darbai.
Nuo kelio nelabai matosi.

Pasiskolinu foto iš vž.lt

panevezynys
2011.12.29, 16:45
Man atrodo nekalbėta apie AB "Amilina" statomus kati-jonizuoto krakmolo gamybos baro, saugojimo-atkrovimo pastato, pakavimo cecho, sandėliavimo korpuso statybas.
Pastatai pastatyti, vyksta paleidimo-derinimo darbai.
Nuo kelio nelabai matosi.

Pasiskolinu foto iš vž.lt
Kurioj cia vietoj.

enigma
2011.12.29, 23:20
Kurioj cia vietoj.

Panevėžio nebepažysti? J.Janonio g.

Panevezietis
2011.12.30, 14:35
Jei visai tiksliai, tai J.Janonio 12.
Tik kelios tos gatvės atkarpos tokios duobėtos, kad eina peklon.
Galėtų sutvarkyti bendrom pastangomis tą pramoninio-prekybinio rajono gatvę, nes sunkvežimiai tik dar labiau ten viską išmals.

enigma
2012.01.01, 23:51
J.Janonio g. tragiškoje būsenoje, visuomet ją aplenkiu...

panevezynys
2012.01.06, 12:09
Gal kas zinot,ka ten stato,kur virsuj uzrasyta ,,FOR SALE'',o apacioj el.pasto adresas info@monvika.com. Ten Smelynes g. prie ,,Stihl'' parduotuves.Praeitais metais darbai buvo sustoje,o dabar,panasu,prisikelia.Vakar vaziuodamas is Pasvalio,pastebejau,kad jau ideti dideli langai.

Panevezietis
2012.01.06, 16:55
Tai kiek žinau ten statėsi tie, kurie šalia turi pastatą ir užsiima verslu susijusiu su žoliapjovėmis, pjūklais, remontu. Skelbimas apie pardavimą atsirado, kai sustojo statybos.
Tu teisus, nesenai sudėjo vitrinas. Tikriausiai judės toliau statybos. Sandėlio zoną man rodos jie jau naudoja.
Metalinių ryšių vitrinų zonoje pridėta ten be gailesčio..

AIDAS69
2012.01.18, 01:36
Vaikas buvau...panevezietis ...ir deja maciau pozemius salia to maluno ir ekrano kulturkes....as juos maciau ir ne tik as su draugu ir jie atviri ne diena buvo o kokius metus....jei kam kiek idomu galeciau parodyt kas ir kur...bet tai kiek maciau buvo plytu muras ir link upes.........is kalejimo...taip manau.....

Panevezietis
2012.02.07, 12:55
Varčiau panevezys.lt ir tokią informaciją pamačiau.
Žemės sklypo(kadastrinis Nr.2701/0026:321,Margirio g. 1A, Panevėžio m.)detalusis planas

ARCHITEKTŪRINIS PLANAVIMAS:
Detaliuoju planu numatoma patikslinti naujai statomo pastato aukštingumą. Esamą dujų degalinę
numatoma išmontuoti. Vietoje esamos dujų dagalinės pastatų ir įrenginių numatoma statyti greito maisto restorano 2 aukštų pastatą.

Įdomu kebabinė kokia ar koks žinomesnis maisto gamintojas įsikurs.

Monteq
2012.02.07, 17:20
Varčiau panevezys.lt ir tokią informaciją pamačiau.
Žemės sklypo(kadastrinis Nr.2701/0026:321,Margirio g. 1A, Panevėžio m.)detalusis planas

ARCHITEKTŪRINIS PLANAVIMAS:
Detaliuoju planu numatoma patikslinti naujai statomo pastato aukštingumą. Esamą dujų degalinę
numatoma išmontuoti. Vietoje esamos dujų dagalinės pastatų ir įrenginių numatoma statyti greito maisto restorano 2 aukštų pastatą.

Įdomu kebabinė kokia ar koks žinomesnis maisto gamintojas įsikurs.

Spėju, kad bus Hesburger'is, toks pat kaip ir Žirmūnų g., Vilniuje:

http://www.kaveikti.lt/out/front/img/data/400x400/6680.jpg

Panevezietis
2012.02.09, 18:36
Galbūt, nes esu matęs Hesburger projektą netoli Šilagalio gyvenvietės. Galbūt grįš.

http://panevezys.lt/lt/naujienos/panevezio-pramones-parke-q5ap.html
Panevėžio pramonės parke nori įsikurti dar vienas investuotojas
Panevėžio miesto savivaldybės tarybai bus siūloma leisti sudaryti Panevėžio pramonės parko investicijų ir žemės nuomos sutartį su dar vienu investuotoju - žemės ūkio kooperatyvu „Derugiai“. Sutarties projektas pateiktas svarstyti komitetams.

Kaip informavo Pramonės parko investuotojų atrankos komisijos pirmininko pavaduotojas Antanas Stoka, ŽŪK „Derugiai“ norėtų išsinuomoti daugiau kaip 2,76 ha žemės sklypą vaisių surinkimo, apdorojimo ir perdirbimo cechui steigti.

Bendra projekto vertė - beveik 24 mln. Lt (be PVM). Sėkmingai įgyvendinus projektą per metus rinkai ketinama pateikti iki 300 tonų džiovintų vaisių. Bus sukurtos 66 ilgalaikės darbo vietos.

Praėjusių metų pabaigoje Savivaldybė pasirašė sutartis su 3 pramonės parko investuotojais - UAB „Devold“, Liežio kooperatine bendrove bei žemės ūkio kooperatyvu „Loknesa“. Jiems išnuomota 11,5 ha parko teritorijos. Bendrovės planuoja čia užsiimti trikotažo gamyba, pieno perdirbimu ir rinkodara, daržovių perdirbimu. Ketinama investuoti beveik 85 mln. Lt, sukurti 210 naujų darbo vietų. Statybos darbai turėtų prasidėti pavasarį, baigtis - kitų metų vasarą.

Iš viso Panevėžio pramonės parkui priklauso 47 ha teritorija.

Kartmen
2012.02.09, 21:34
Prie Panevėžio dailės galerijos planuojamas priestatas. Antradieni vyko pasiūlymo svarstymas Panevėžio arch. taryboje

Čia kelios pasiūlymo nuotraukos (http://www.panevezioarchitektai.lt/architektura/gid:858)
Čia posėdžio protokolas (http://www.panevezioarchitektai.lt/posedziai)

Valiukas
2012.02.09, 21:35
Prie Panevėžio dailės galerijos planuojamas priestatas. Antradieni vyko pasiūlymo svarstymas Panevėžio arch. taryboje

Čia kelios pasiūlymo nuotraukos (http://www.panevezioarchitektai.lt/architektura/gid:858)
Čia posėdžio protokolas (http://www.panevezioarchitektai.lt/posedziai)

Heh :) Gerulis. Galėtų tokį patvirtint ir pastatyt.

enigma
2012.02.09, 22:35
Įdomus tas kiaušinio įterpimas į pastatą... Kokia jo paskirtis? Atspindėti, kad priestatas skirtas keramikos kolekcijai eksponuoti? Ir kaip tą visą koncepciją įgyvenginti, juolab mažai ten vietos ir tokią išskirtinę architektūros dominantę sunku bus pastebėti. O ir pačiai Dailės galerijai reikalingas remontas (kiek teko girdėti iš galerijos darbuotojų ir Kultūros skyriaus specialistų). Labai norėtųsi, kad šis projektas taptu kūnu.

enigma
2012.02.09, 23:49
Įdomu, koks ten administracinis pastatas palnuojamas Katedros g. 3. Ar tik ne Bažnyčia ruošiasi kažką statyti?

panevezynys
2012.02.10, 14:20
Varčiau panevezys.lt ir tokią informaciją pamačiau.
Žemės sklypo(kadastrinis Nr.2701/0026:321,Margirio g. 1A, Panevėžio m.)detalusis planas

ARCHITEKTŪRINIS PLANAVIMAS:
Detaliuoju planu numatoma patikslinti naujai statomo pastato aukštingumą. Esamą dujų degalinę
numatoma išmontuoti. Vietoje esamos dujų dagalinės pastatų ir įrenginių numatoma statyti greito maisto restorano 2 aukštų pastatą.

Įdomu kebabinė kokia ar koks žinomesnis maisto gamintojas įsikurs.
O gal ten Mc'Donalds'a statys.

balabanas
2012.02.11, 06:03
O gal ten Mc'Donalds'a statys.

tikriausiai tai tavo sena svajonė :)

Kosovo
2012.02.12, 17:10
Ech, vien tik pastatų planuojamos statybos ir daugiau nieko, o kad naują parką Panevėžy daro maždaug jau kokias 3 savaites, tai niekas nemato

Valiukas
2012.02.12, 18:34
Ech, vien tik pastatų planuojamos statybos ir daugiau nieko, o kad naują parką Panevėžy daro maždaug jau kokias 3 savaites, tai niekas nemato

Kur čia taip?

panevezynys
2012.02.12, 21:01
Kur čia taip?
Panevezy,kur kitur.

Valiukas
2012.02.13, 01:32
Panevezy,kur kitur.

Tai suprantu, kad Panevėžy :D Kurioj Panevėžio vietoj tą parką daro?

spirit
2012.02.13, 02:13
O gal ten Mc'Donalds'a statys.

Nebus ten jokio makdako. Panevėžyje nėra planuojama artimiausiu metu jo statyt.

balabanas
2012.02.13, 22:12
man irgi įdomu pasidarė dėl to parko :)

Andree
2012.02.13, 22:58
man irgi įdomu pasidarė dėl to parko :)

Na speju zmogus sneka, apie planuojama Molainiu parka kur ant uzterstos zemes sunkiais metalais yra planuojama irengti..:kuinas:

enigma
2012.02.14, 21:50
O gal Pramonės parką?

Kosovo
2012.02.16, 23:56
Apie parką Molainių gatvės gale. Jau visi medžiai išpjaustyti, žemės prastumdytos, prie progos nueisiu pafotografuot.

panevezynys
2012.02.17, 18:21
Įdomu, koks ten administracinis pastatas palnuojamas Katedros g. 3. Ar tik ne Bažnyčia ruošiasi kažką statyti?
Tai kad ten jau pastatytas tas pastatas seniai.Anksciau ten is ,,Panevezio Balsas'' kazkas buvo.O gal ten dar jis yra.

enigma
2012.02.17, 22:21
Tai kad ten jau pastatytas tas pastatas seniai.Anksciau ten is ,,Panevezio Balsas'' kazkas buvo.O gal ten dar jis yra.

Apie kokį pastatą kalbi?

panevezynys
2012.02.18, 10:25
Apie kokį pastatą kalbi?
Katedros g.3

Panevezietis
2012.02.20, 17:07
http://panevezys.lt/lt/naujienos/amilinoje-planuojamos-investicijos-g69j.html

„Amilinoje“ planuojamos investicijos ir naujos darbo vietos

2012.02.20

Šiandien Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius lankėsi vienoje iš moderniausių Panevėžio įmonių AB „Amilina“. Kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPPAR) vadovais miesto meras susipažino su bendrovės artimiausiais planais.

„Amilinos“ valdybos pirmininkas dr. Danas Tvarijonavičius ir generalinis direktorius Mindaugas Gedvilas svečius supažindino su krakmolo, glitimo, pašarų gamybos procesais, pasidalino perspektyva. Iki kitų metų įmonė pastatys sirupo gamyklą, biokuro katilinę, kur bus sukurta apie 80 naujų darbo vietų. Po šių darbų „Amilinos“ investicijos per visą gyvavimo laikotarpį nuo 2005 m. sieks apie 400 mln. Lt.

„Tai ne tik paprasti skaičiai. Didelė dalis šių investicijų per darbus, paslaugas liko Panevėžyje, mūsų miesto įmonėms. Kiekviena nauja investicija – tai ne tik gamybos ar kitoks pastatas, bet ir darbas bei pajamos panevėžiečiams“, - sako Panevėžio meras V.Satkevičius.

D.Tvarijonavičius tvirtina, kad yra du pagrindiniai kriterijai, lemiantys, kur statyti fabrikus – žaliavos ir rinkų atstumas.

„Šiuo atveju Panevėžys mums yra puiki vieta. Čia istoriškai susiklostė, kad šis kraštas yra garsus žemdirbyste, mums visiškai užtenka čia superkamų kviečių. Mūsų rinkos – Vakarų Europa – irgi yra sąlyginai netoli Panevėžio. Be to, atsižvelgiant į logistiką, miestas yra puikioje vietoje“, - sako „Amilinos“ valdybos pirmininkas.

M.Gedvilas teigia Panevėžį tinkamoms investicijoms pristatantis ir savo klientams, todėl visiškai įmanoma, kad, verslui bendradarbiaujant su miesto valdžia, čia gali įsikurti ir daugiau investuotojų.

PPPAR prezidentas ir miesto mero visuomeninis patarėjas Sigitas Gailiūnas pabrėžė, kad geri verslo ir miesto valdžios santykiai taip pat satiną naujų investicijų ir darbo vietų sukūrimą.

„Džiugu, kad meras, miesto valdžia domisi verslo gyvenimu. Taip sukuriamas bendras tikslas, galų gale virstantis ekonominiu efektu“, - sakė prezidentas. Jis pabrėžė, kad „Amilinos“ pasiekimai kovo mėnesį bus įvertinti ir Lietuvos Respublikos Vyriausybėje, kur bendrovei bus įteiktas „Lietuvos eksporto prizas 2011“ už nuolatinį ir spartų gamybos didinimą bei eksporto plėtrą.

Pernai bendrovės pardavimai ūgtelėjo 63 proc., o eksportas padidėjo 63 nuošimčiais. Įmonėje šiuo metu dirba apie 340 darbuotojų.

Nuo 2011 m. beveik 50 proc. „Amilinos“ akcijų valdo Prancūziško kapitalo kompanija „Roquette“, Europoje pirmaujanti krakmolo ir kitų produktų gamintoja, kurios metinė apyvarta viršija 7,9 mlrd. Lt (2,3 mlrd. EUR).


Darius Simėnas
Panevėžio miesto mero patarėjas

Mažas
2012.02.29, 11:21
Įdomu, ką jie jau čia pastatys už šiuos pinigus. Gal rangovai žinomi?

panevezynys
2012.03.01, 18:38
http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=56073003&categoryID=1861703 Gerai tai ar ne.

enigma
2012.03.01, 19:06
http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=56073003&categoryID=1861703 Gerai tai ar ne.

Nematau čia nieko gero.

Panevezietis
2012.03.01, 19:35
Įdomu, ką jie jau čia pastatys už šiuos pinigus. Gal rangovai žinomi?
Straipsnyje juk parašyti planai:
Iki kitų metų įmonė pastatys sirupo gamyklą, biokuro katilinę, kur bus sukurta apie 80 naujų darbo vietų. Po šių darbų „Amilinos“ investicijos per visą gyvavimo laikotarpį nuo 2005 m. sieks apie 400 mln. Lt.
Iki šiol daug ką statė "PST", montavo "Montuotojas".

panevezynys
2012.03.05, 19:07
http://www.norfa.lt/lt/naujienos/aktualijos/panevezy_atvere_duris_atnaujinta_norfa_/

Panevėžyje atvėrė duris atnaujinta „Norfa“

Penktadienį, kovo mėn. 2 d. buvo atidarytas atnaujintas „Norfos“ prekybos centras, įsikūręs J. Basanavičiaus g. 7. Jaukios krautuvės stiliaus „Norfos“ formatas iš L pasikeitė į XL. Parduotuvė tapo erdvesnė. Atnaujinta ir jos įranga – apšvietimas, šaldytuvai, lentynos ir kt. Parduotuvėje lauks didesnis prekių asortimentas. Atnaujintoje „Norfoje“ dirbs 10 darbuotojų (sukurtos dvi naujos darbo vietos). Į prekybos centro rekonstrukciją buvo investuota apie 200 tūkst. litų.

toshas
2012.03.07, 17:02
Netikėtos žinios apie štai tokį projektą:

Prie Panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328799534-prie-panevėžio-dailės-galerijos-išdygs-kiaušinio-formos-pastatas.htm

Deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.

enigma
2012.03.07, 21:09
Netikėtos žinios apie štai tokį projektą:

Prie Panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328799534-prie-panevėžio-dailės-galerijos-išdygs-kiaušinio-formos-pastatas.htm

Deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.

Statinys išskirtinis, tik įdomu kaip jis įsilies į bendrą muziejaus aplinką (turint omenyje, kad maketas - tai dar ne pastatas ar juolab, renderis). Originali įdėja, tik gaila, kad toliau nuo gatvės planuojamas priestatas. O jo, jau seniai reikėjo ir apie tai ilgus metus buvo kalbama.

Įdomų, kaip jiems, greičiausia PST, statybininkams, pavyks susidoroti su tokiu nelengvu projektu.

Valiukas
2012.03.07, 22:43
netikėtos žinios apie štai tokį projektą:

Prie panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328799534-prie-panevėžio-dailės-galerijos-išdygs-kiaušinio-formos-pastatas.htm

deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.

super!

Egiuxz
2012.03.08, 00:00
Kiek suprantu, tai jį kieme statys, taip? Kažkaip man jis nelabai įsipaišo į bendrą aplinkos vaizdą.

Panevezietis
2012.03.08, 18:18
http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/ivaizdi-kels-fontanai-ir-pozemines-perejos/

Panevėžio įvaizdį kels fontanai ir požeminės perėjos

Ko panevėžiečiai labiau norėtų – dainuojančių fontanų Senvagėje, Laisvės ir Nepriklausomybės aikštes jungiančios požeminės perėjos ir prestižinio miesto centro ar toliau nuo jo esančiuose mikrorajonuose sutvarkytų šaligatvių, užlopytų gatvių ir jaukių parkų? Galvosūkį pateikė Vidaus reikalų mini-sterijos penkiems didiesiems šalies miestams užduoti namų darbai – sugalvoti, kur išleistų po 200 mln. Lt.

Pelenė auksinėmis kurpaitėmis

Panevėžio įvaizdžiui neabejingus politikus ir už miestą pasiekiančias investicijas atsakingus Savivaldybės specialistus sukiršinusį galvosūkį uždavė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) penkiems didiesiems šalies miestams pateikti namų darbai. Vakar baigėsi savivaldybėms duotas terminas pasiūlymams, ką jos pageidautų nuveikti per 2014–2020 metus už Europos Sąjungos finansinę paramą. Panevėžiui tektų preliminariai 200 mln. Lt.

Savivaldybė norėtų už šiuos pinigus sutvarkyti miesto centrą taip, kad Aukštaitijos sostinei nebūtų gėda net prieš Vilnių.

Tą išgirdę valdančiajai daugumai nepriklausantys politikai griebėsi už galvų. Pelenės, avinčios auksinėmis kurpaitėmis, miestui brukamas įvaizdis jiems atrodo komiškas ir netgi nusikalstamas. Kai kurie siūlo ne svaičioti apie prabangų centrą, o už europinius pinigus imtis tvarkyti apleistų mikrorajonų.

Daugiausia problemų centre

ES paramos lėšas, maždaug milijardą litų, VRM ir Europos Komisija siūlo panaudoti penkiuose didžiuosiuose miestuose – už juos sutvarkyti problemines teritorijas. Iki šiol tokios paramos sulaukė 14 šalies savivaldybių – Šalčininkai, Rokiškis, Akmenė ir kitos, taip pat septyni regionų ekonomikos augimo centrai – Mažeikiai, Utena, Alytus ir kt.

Savo eilės sulaukusios ir didžiosios savivaldybės privalėjo iki vakar pateikti ministerijai miestų dalis, kuriose susiduriama su didžiausiomis socialinėmis problemomis, yra apleistų pramoninių teritorijų. Taip pat parengti siūlymus, kaip jas atgaivinti.
Panevėžio savivaldybei problemiškiausia miesto vieta pasirodė jo centras.

Rekonstruotų ir aikštę, ir Savivaldybę

Už europinę paramą pageidaujama sutvarkyti Laisvės aikštę. Nors šios rekonstrukcija baigta vos prieš penketą metų – 2007-aisiais, tačiau ministerijai pateiktame pasiūlyme Savivaldybė nurodė norinti pakeisti aikštės ir šaligatvių dangą, rekonstruoti jos apšvietimą, sutvarkyti želdinius, atnaujinti Savivaldybės, Teismo rūmų, Turizmo informacijos centro fasadus. Siūlymų sąraše minimas ir fontanų sutvarkymas, dviračių stovų bei laikrodžio įrengimas.

Į rekonstrukcijos laukiančių pastatų eilę įtrauktas Muzikinis teatras ir jo prieigos, už europines lėšas Savivaldybė norėtų sutvarkyti Švč. Trejybės bažnyčią, jos aplinką, apšviesti maldos namų pastatą. Tokio pat miesto vadovų dėmesio sulaukė centre įkurtos kultūros įstaigos – teatras „Menas“, kino teatras „Garsas“, Kraštotyros muziejus ir netgi Santuokų rūmai, dėl kurių likimo vis dar nėra apsispręsta – griauti ar palikti.

ES paramą Savivaldybė norėtų panaudoti ir miesto centre išsidėsčiusioms mažoms gatvelėms – Birutės, J.Urbšio, Vasario 16-osios, Kranto – sutvarkyti.

Dėmesio nusipelnė ir seniausias mieste Skaistakalnio parkas bei jame bebaigiantis griūti poeto J.Čerkeso-Besparnio namas.

Susirūpino miesto veidu

Tokį siūlymų sąrašą rengė net dvi darbo grupės. Jį pradėjo vadovaujama Savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Vareikienės, o nuo kovo 1-osios prisijungė ir mero Vitalijaus Satkevičiaus surinkta politikų komanda.

(…)

Tai straipsnio įžanga. Visą Ingos KONTRIMAVIČIŪTĖS straipsnį skaitykite kovo 8 d. „Sekundėje“.

panevezynys
2012.03.08, 19:17
Netikėtos žinios apie štai tokį projektą:

Prie Panevėžio dailės galerijos išdygs kiaušinio formos pastatas
http://www.lrytas.lt/-13311248141328799534-prie-panevėžio-dailės-galerijos-išdygs-kiaušinio-formos-pastatas.htm

Deja architektūra nustebino visiškai nemaloniai.
Ar nebus taip,kad po poros metu turesime dar vienus griaucius miesto centre.

LC.
2012.03.08, 19:30
Ar jie išprotėjo? Panevėžio centras ir taip yra gana jaukus ir neprastai atrodantis. Geriau ištrupėjusias gatves prie pat įvažiavimo į miestą atnaujintų. :nene:

Jie ten tikrą kiaušinį panaudojo kurdami vizualizaciją? :juokas:

panevezynys
2012.03.08, 20:15
Ar jie išprotėjo? Panevėžio centras ir taip yra gana jaukus ir neprastai atrodantis. Geriau ištrupėjusias gatves prie pat įvažiavimo į miestą atnaujintų. :nene:

Jie ten tikrą kiaušinį panaudojo kurdami vizualizaciją? :juokas:
Panasus i tikra.

dts
2012.03.08, 20:45
http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/ivaizdi-kels-fontanai-ir-pozemines-perejos/

Panevėžio įvaizdį kels fontanai ir požeminės perėjos

Ko panevėžiečiai labiau norėtų – dainuojančių fontanų Senvagėje, Laisvės ir Nepriklausomybės aikštes jungiančios požeminės perėjos ir prestižinio miesto centro ar toliau nuo jo esančiuose mikrorajonuose sutvarkytų šaligatvių, užlopytų gatvių ir jaukių parkų? Galvosūkį pateikė Vidaus reikalų mini-sterijos penkiems didiesiems šalies miestams užduoti namų darbai – sugalvoti, kur išleistų po 200 mln. Lt.

Pelenė auksinėmis kurpaitėmis

Panevėžio įvaizdžiui neabejingus politikus ir už miestą pasiekiančias investicijas atsakingus Savivaldybės specialistus sukiršinusį galvosūkį uždavė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) penkiems didiesiems šalies miestams pateikti namų darbai. Vakar baigėsi savivaldybėms duotas terminas pasiūlymams, ką jos pageidautų nuveikti per 2014–2020 metus už Europos Sąjungos finansinę paramą. Panevėžiui tektų preliminariai 200 mln. Lt.

Savivaldybė norėtų už šiuos pinigus sutvarkyti miesto centrą taip, kad Aukštaitijos sostinei nebūtų gėda net prieš Vilnių.

Tą išgirdę valdančiajai daugumai nepriklausantys politikai griebėsi už galvų. Pelenės, avinčios auksinėmis kurpaitėmis, miestui brukamas įvaizdis jiems atrodo komiškas ir netgi nusikalstamas. Kai kurie siūlo ne svaičioti apie prabangų centrą, o už europinius pinigus imtis tvarkyti apleistų mikrorajonų.

Daugiausia problemų centre

ES paramos lėšas, maždaug milijardą litų, VRM ir Europos Komisija siūlo panaudoti penkiuose didžiuosiuose miestuose – už juos sutvarkyti problemines teritorijas. Iki šiol tokios paramos sulaukė 14 šalies savivaldybių – Šalčininkai, Rokiškis, Akmenė ir kitos, taip pat septyni regionų ekonomikos augimo centrai – Mažeikiai, Utena, Alytus ir kt.

Savo eilės sulaukusios ir didžiosios savivaldybės privalėjo iki vakar pateikti ministerijai miestų dalis, kuriose susiduriama su didžiausiomis socialinėmis problemomis, yra apleistų pramoninių teritorijų. Taip pat parengti siūlymus, kaip jas atgaivinti.
Panevėžio savivaldybei problemiškiausia miesto vieta pasirodė jo centras.

Rekonstruotų ir aikštę, ir Savivaldybę

Už europinę paramą pageidaujama sutvarkyti Laisvės aikštę. Nors šios rekonstrukcija baigta vos prieš penketą metų – 2007-aisiais, tačiau ministerijai pateiktame pasiūlyme Savivaldybė nurodė norinti pakeisti aikštės ir šaligatvių dangą, rekonstruoti jos apšvietimą, sutvarkyti želdinius, atnaujinti Savivaldybės, Teismo rūmų, Turizmo informacijos centro fasadus. Siūlymų sąraše minimas ir fontanų sutvarkymas, dviračių stovų bei laikrodžio įrengimas.

Į rekonstrukcijos laukiančių pastatų eilę įtrauktas Muzikinis teatras ir jo prieigos, už europines lėšas Savivaldybė norėtų sutvarkyti Švč. Trejybės bažnyčią, jos aplinką, apšviesti maldos namų pastatą. Tokio pat miesto vadovų dėmesio sulaukė centre įkurtos kultūros įstaigos – teatras „Menas“, kino teatras „Garsas“, Kraštotyros muziejus ir netgi Santuokų rūmai, dėl kurių likimo vis dar nėra apsispręsta – griauti ar palikti.

ES paramą Savivaldybė norėtų panaudoti ir miesto centre išsidėsčiusioms mažoms gatvelėms – Birutės, J.Urbšio, Vasario 16-osios, Kranto – sutvarkyti.

Dėmesio nusipelnė ir seniausias mieste Skaistakalnio parkas bei jame bebaigiantis griūti poeto J.Čerkeso-Besparnio namas.

Susirūpino miesto veidu

Tokį siūlymų sąrašą rengė net dvi darbo grupės. Jį pradėjo vadovaujama Savivaldybės administracijos direktorės Kristinos Vareikienės, o nuo kovo 1-osios prisijungė ir mero Vitalijaus Satkevičiaus surinkta politikų komanda.

(…)

Tai straipsnio įžanga. Visą Ingos KONTRIMAVIČIŪTĖS straipsnį skaitykite kovo 8 d. „Sekundėje“.


Planai tiesiog IDIJOTIŠKI.. aišku "svarbiausia" suremontuoti savivaldybę, naujas trinkeles pakeisti, kad klerkeliams į darbą būtų maloniau eiti, o kad atvažiavus iš vilniaus ar kauno nuo duobių kiekio ratus gali pamesti ir prisižiūrėti įvairių griūbėsių iki soties mažai kam rūpi, o taip pat ir daugelis kitų žymiai problematiškesnių vietų

enigma
2012.03.08, 22:35
Tikra nesąmonė vėl iš naujo rekonstruoti Laisvės aikštę, ar Švč. Trejybės bažnyčią atnaujinti. Viskas ir taip geros būklės. Pinigų švaistymas. Griūva Konservų fabrikas, dar keli objektai.

Ai, dar statykim fabriką pinigams plauti.

Panevezietis
2012.03.09, 12:34
Reiktų išpirkti tas medines triobas (atvažiuojant iš vln, kns pusės) ar kokiais krūmais užsodinti.
O kitus klausimus spręsti kaip Latvijoje, pasikvietus atstovą iš šio forumo.

Panevezietis
2012.03.09, 13:05
Kitos žiniasklaidos straipsnis su valdininkų komentarais:

http://www.panskliautas.lt/panevezio-valdininku-galvose-painiojosi-ir-robotu-laboratorijos-ir-net-privati-kisene-su-valstybes-i

Panevėžio valdininkų galvose painiojosi ir robotų laboratorijos, ir net privati kišenė su valstybės iždu


Konservatorius V.Trofimovas (kairėje) vis dažniau kritikuoja partijos kolegą Panevėžio merą V.Satkevičių. A.Švelnos nuotr.

Panevėžio miesto vadovų paskubomis parengti investicinių projektų pasiūlymai europinėmis lėšomis rekonstruoti net komercinės paskirties privačius pastatus kai kam vos neįvarė šoko. Tačiau po straipsnio „Panevėžio ryte“ miesto savivaldybėje kilęs triukšmas privertė šio sąrašo sudarytojus išbraukti absurdiškus siūlymus.

Valdininkai atsibudo tik po straipsnio

Apie skandalingą projektų istoriją „Panevėžio rytas“ rašė antradienį straipsnyje „Pažadintų politikų darbai primena sapnus“.

Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė žinojo apie būtinybę pateikti ministerijai siūlymus dėl investicijų į miesto plėtrą, tačiau laiku to nepadarė. Tada teko skubiai sudarinėti komisijas. Apie pramiegotus darbus direktorei priminė vicemeras Petras Narkevičius ir opozicijoje esantis liberalsąjūdietis Gintaras Šileikis.

Tada valdininkai puolė siūlyti, kas ką žinojo ar girdėjo, nes nieko ministerijai nepasiūlius finansavimo Panevėžys visai nebūtų gavęs. Taip rašte atsirado tokių nesąmonių, kad dėl jų ne juokais įsiuto ir valdančiųjų daugumoje esantys politikai. Kai kurie jų manė, kad miesto vadovai pademonstravo labai atsainų požiūrį į investicijų pritraukimą.

Po „Panevėžio ryto“ straipsnio buvo skubiai sušauktas pasitarimas ir nesąmonės iš pasiūlymų sąrašo buvo išbrauktos.

Kolegija robotais neužsiima

Pagal mero Vitalijaus Satkevičiaus sudarytos darbo grupės parengtą pirminį projektų sąrašą, buvo numatyta rekonstruoti bankui priklausantį konservų fabriko pastatą Kranto gatvėje, taip pat sutvarkyti aplinką bei įrengti automobilių stovėjimo aikšteles.

Į rekonstruoti numatytų objektų sąrašą buvo įtrauktas ir Kranto bei Vasario 16-osios gatvių sankirtoje esantis viešasis tualetas, taip pat priklausantis privačiam asmeniui.

Miesto vadovai taip pat nusprendė, kad laikas pakeisti ir maždaug prieš dešimt metų kapitališkai sutvarkytos Laisvės aikštės dangą, rekonstruoti civilinės metrikacijos pastatą, nors anksčiau santuokos rūmus buvo svarstoma perkelti į Apylinkės teismo pastatą.

Kažkam net šovė į galvą Panevėžio kolegijoje įrengti patalpas robotų laboratorijai, tačiau šios mokymo įstaigos direktorius Egidijus Žukauskas apie tai nieko nežinojo.

„Mes robotais neužsiimame, prašėme pinigų atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo programai rengti. Tiesiog suklydo ir supainiojo mus su kita aukštąja mokykla – Kauno technologijos universiteto Panevėžio institutu, nes jie užsiima robotais“, – sakė E.Žukauskas.

Siūlo tvarkyti mikrorajonus

Miesto tarybos narys liberalsąjūdietis Gintaras Šileikis teigia kalbėjęs su Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos specialistais, šie esą patvirtino, kad privačių objektų Europos Sąjungos lėšomis rekonstruoti tikrai nebus galima ir griežtai nurodė išbraukti juos iš sąrašo.

Pasak G.Šileikio, prioritetas turėtų būti skiriamas ne miesto centrui, o mikrorajonams. Esą būtų galima atnaujinti Vilties gatvės rajono infrastruktūrą, taip pat vieną iš seniausių Statybininkų gatvės kvartalą, įtraukiant ir Parko gatvę, visą miesto parką, moksleivių namus, sutvarkyti šaligatvius prie daugiabučių, įrengti geras vaikų žaidimo aikšteles.

„Tuos projektų pasiūlymus dar tikrai privalėsime koreguoti, nes tai, kas dabar pateikiama, tai daugiau nei skandalinga. Tai tik parodo, kad miesto administracija nežino tikros miesto mikrorajonų padėties“, – sakė G.Šileikis.

Liberalsąjūdiečio nuomone, įtraukdami į sąrašą privačius objektus valdininkai pademonstravo absoliutų nesuvokimą, ko iš jų reikalaujama, nes lėšos skiriamos ne privatiems pastatams rekonstruoti.

„Susidaro įspūdis, kad miesto administracija tiesiog susirinko, kas ką iš gandų žinojo, tą ir surašė. Toks lengvabūdiškas bandymas suktis iš padėties parodo, kad į miesto problemas neįsigilinama“, – teigė G.Šileikis.

Konservų fabriką išbraukė

Miesto meras V.Satkevičius taip pat tvirtino, kad jokie privatūs pastatai į rekonstruoti numatytų objektų aprašą negali būti įtraukti. Tačiau jie buvo įrašyti.

V.Satkevičius užtikrino, kad trečiadienį į Vidaus reikalų ministeriją išsiųstame sąraše nebeliko nei konservų fabriko pastato, nei tualeto Kranto ir Vasario 16-osios gatvių sankirtoje.

„Šiandien buvau pakvietęs investicinių projektų atrankos grupės narius, galėjo ateiti ir tarybos nariai, bet atėjo tik verslininkų asociacijos atstovai Sigitas Gailiūnas su Juozu Bečeliu, politikų šį kartą buvo nedaug. Dar kartą pasvarstėme, Ūkio ir aplinkosaugos komitetas dar paprašė pasižiūrėti aprašą, jie dar pateiks savo pasiūlymus, paskui pasirašysiu ir išsiųsime“, – trečiadienį sakė miesto galva.

V.Satkevičius teigė antradienį kalbėjęs su Vidaus reikalų ministerijos specialistu, šis jam pasakęs, kad ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose projektų pasiūlymai buvo svarstomi administracijos lygyje, niekas iki svarstymų taryboje nepriėjo.

Lauks ministerijos sprendimo

Meras vėl prakalbo apie būtinybę kompleksiškai sutvarkyti miesto centrinę dalį.

„Pas mus didžiausia yra nedarbo problema, jeigu pagražinsime miesto centrą, padidės trauka, padaugės žmonių, atsigaus kavinės, smulkusis verslas. Be to, ir miestas pagražės“, – sakė V.Satkevičius

Paklaustas, kodėl būtina keisti visai gerai atrodančią Laisvės aikštės dangą, meras siūlė nekreipti į tai dėmesio, viskas esą bus pavadinta vienu vardu – infrastruktūros sutvarkymas.

„Dabar mes talkiname Vidaus reikalų ministerijai parengti aprašą, argi iš to reikia pūsti burbulą. Kai ministerija rengs aprašą parašys, ką galima tvarkyti, o kurie darbai negalimi, ir jų tiesiog nebeliks tame apraše. Pasiūlymus teiks ir kiti miestai, galbūt mums tiks koks nors Kauno pasiūlymas arba mūsų – Vilniui.

Kai bus pateiktas ministerijos aprašas, tada jį atsakingai svarstys visi komitetai, klausimas ateis ir iki tarybos, nes pinigai didžiuliai – 200 milijonų litų. Miestui taip pat reikės prisidėti – 5 procentus ar daugiau, o savivaldybė ir dabar turi didžiulę skolų naštą. Kai paaiškės, kam bus skiriamos lėšos, vyks tikrai labai dideli svarstymai“, – teigė V.Satkevičius.

Juodraštinis variantas

Investicijų skyriaus vedėja Diana Bajorūnė teigė, kad prieš tai parengtas numatomų darbų sąrašas viso labo buvo juodraštinis variantas, o ne projektų siūlymai.

Trečiadienį į Vidaus reikalų ministeriją išsiųstame rašte, anot D.Bajorūnės, nėra išvardyta jokių konkrečių objektų ar pastatų, tik įrašytos trys pagrindinės kryptys, iš jų prioritetinė – miesto centrinės dalies sutvarkymas.

panevezynys
2012.03.09, 15:17
Isvis geriausia rekonstruoti abi savivaldybes,pabaigti prie Klevo ta parku tampanti kompleksa,rekonstruoti stadiona,pabaigti Kranto g. esancio konservu fabriko kompleksa.

Cia taip as isleisciau tuos pinigus.Nu aisku tik tai,kad stadionui tikrai pritruktu pinigu.

Egiuxz
2012.03.09, 16:14
Siūlo net nepasidomėję esama situacija, net juokinga skaityt. Pati geriausia investicija greičiausiai būtų apšvietimo, gatvių ir griuvėsių tvarkymas. Visa kita, o ypač centras, investicijų kaip ir neprašo.

„Pas mus didžiausia yra nedarbo problema, jeigu pagražinsime miesto centrą, padidės trauka, padaugės žmonių, atsigaus kavinės, smulkusis verslas. Be to, ir miestas pagražės“, – sakė V.Satkevičius

Ir dar porą maximų prie to paties pastačius pačiame centre tikrai smulkusis verslas atsigaus.

vap
2012.03.09, 16:32
Isvis geriausia rekonstruoti abi savivaldybes,pabaigti prie Klevo ta parku tampanti kompleksa,rekonstruoti stadiona,pabaigti Kranto g. esancio konservu fabriko kompleksa.

Cia taip as isleisciau tuos pinigus.Nu aisku tik tai,kad stadionui tikrai pritruktu pinigu.

jei neklystu, prie Klevo teritorija privati, konservų fabrikas privatus. Tai siūlymas yra privačias teritorijas tvarkyti?

enigma
2012.03.10, 00:05
jei neklystu, prie Klevo teritorija privati, konservų fabrikas privatus. Tai siūlymas yra privačias teritorijas tvarkyti?

Buvusios "SEMOS" ir Konservų fabriko teritorijos yra privati valda.

Matyt neapskaičiavo savo galimybių, ypač "SEMA", griauti ir statyti. Griaut greit nugriovė, o dabar liko parko dydžio plotas. O apie Konservų fabriką išvis patyliu. Amžini griūvėsiai. Bent jau kol kas...

Panevezietis
2012.03.11, 09:02
Priestatas prie maniežo ir babilono gyvenvietės nameliai. Priestatą vos pastebėjau.

evaldinas
2012.03.11, 14:15
Turbut nebrangus tokie namukai?

GYARD-P
2012.03.11, 14:47
Turbut nebrangus tokie namukai?

Kaip atrodo tokia ir kaina...

panevezynys
2012.03.11, 14:59
Noreciau suzinoti,ar ka nors daro Margirio g. vietoj duju degalines.

Kosovo
2012.03.11, 15:00
Kiek girdėjau, tai jie ten vos ne popieriniai, pats asmeniškai nepirkčiau ir kitiem nepatariu

Panevezietis
2012.03.11, 16:06
http://www.babilonogyvenviete.lt/apie_gyvenviete.html
Čia tos gyvenvietės svetainė (buvom berods seniau šioje temoje kalbėję). Kam įdomu rasite projektus, mazgus, kontaktus. Galerijoje yra nuotraukos.
Neatrodo popieriniai. Su tais namais aš nesusijęs, nereklamuoju.
Kainų nerašo, gal reikės kokį laišką parašyti.

panevezynys
2012.03.11, 17:28
Gyvenvietė

Babilono gyvenvietė kuriasi šalia Šermuto upelio, Kniaudiškių ir K. Naruševičiaus gatvių sankryžos. Iš vienos pusės gyvenvietę skiria ką tik pasodintas, visus metus žaliuojantis pušynėlis, kitoje pusėje planuojamas sodinti parkas.
Būsimiems gyventojams siūlomi vieno bei dviejų aukštų, nuo 54 iki 120 kv.m. gyvenamieji namai, sklypų plotas nuo 4,5 aro. Prie namo, pagal kliento poreikius, gali būti įrengta lauko terasa, pastogė automobiliui ar uždaras garažas. Gyvenamieji namai suprojektuoti tikslingai, ekonomiškai, išnaudojant visą pastato plotą, kad neliktų mažai eksploatuojamų patalpų.


Privalumai

Suderinta gyvenimo mieste ir kaime kokybė;
Rami ir saugi vieta, dviračių bei pasivaikščiojimo takai, graži aplinka;
Arti miesto centras (3 km), iki A. Lipniūno ir Šaltinio pagrindinių m-klų, ,,Minties“ gimnazijos ir darželių tik 15 min. kelio;
Patogus susisiekimas nuosavu ir visuomeniniu transportu, puiki socialinė aplinka (Babilonas, Forum Cinemas, Maxima su Ermitažu (2012 m) Bauhof, automobilių aptarnavimo centrai ir t.t.
Galimybė rinktis iš keleto projektų, dalyvavimas projekto detalizavime;
Įsigijimas be tarpininkų, galimybė išvengti rūpesčių derinant projektus, ieškant rangovų statyboms vykdyti, tvarkant dokumentus;
Tarpininkaujam teikiant paskolas, suteikiame nuolaidas įsigyjant baldus, namų interjero bei apyvokos prekes;
Palankios apmokėjimo sąlygos;
Visa gyvenvietė pagal kraštovaizdžio projektą apželdinta pušimis, įrengtos žalios vejos, vidiniai keliai dengti asfaltbetonio danga;
Įrengti šaligatviai, suprojektuoti įvažiavimai, įrengti modernūs apšvietimo stulpai;
Gyvenvietėje bus įrengtos vaikų žaidimo bei sporto aikštelės, pasodintas parkas, pastatyti suoliukai;
Organizuotas šiukšlių išvežimas, įrengti ryšių tinklai bei elektros apskaita su dviejų tarifų skaitikliu;
Vandentiekis, buitinės bei lietaus nuotekos, dujotiekio tinklai prijungti prie miesto magistralinių tinklų.

Vis dar neaisku del Maximos su Ermitazu.Zinau tik tiek,kad siemet sio PC tikrai nebus.

Panevezietis
2012.03.11, 19:25
Ermitažas 2008 m. ieškojo darbuotojų (tebekaba skelbimas internete). projektas paruoštas, pamatai padaryti, bet bet.
Jau dabar ten stovi Bauhof, Moki-veži, o jei dar Ermitažas ... Maximų toje gatvėje 2, babilonas su Norfa, Sanitex. Gal nebereikia ten parduotuvių :)

enigma
2012.03.11, 22:27
Parduotuvių nebūna per daug, tik per mažai būna pinigų :)

Nors dažnai, kaip toje patarlėje - turgus didelis, nėra ką pirkti...

Ginthus
2012.03.12, 13:50
http://www.babilonogyvenviete.lt/apie_gyvenviete.html
Čia tos gyvenvietės svetainė (buvom berods seniau šioje temoje kalbėję). Kam įdomu rasite projektus, mazgus, kontaktus. Galerijoje yra nuotraukos.
Neatrodo popieriniai. Su tais namais aš nesusijęs, nereklamuoju.
Kainų nerašo, gal reikės kokį laišką parašyti.

Bet tai aisku neatsispyre pagundai pafotosopinti gyvenvietes plana. Garazu masyvo vietoje grazu net zalia :D Aiskiai galima iziureti, kad uzlopyta zoles vaizdais is gretimu plotu :D

represser
2012.03.12, 14:08
Kiek girdėjau, tai jie ten vos ne popieriniai, pats asmeniškai nepirkčiau ir kitiem nepatariu

Gal galite man kas nors paaiškinti ką reiškia liaudyje naudojama sąvoka "popieriniai namai"?

Ginthus
2012.03.12, 14:52
Gal galite man kas nors paaiškinti ką reiškia liaudyje naudojama sąvoka "popieriniai namai"?

Gali reiksti daug ka. Bet is esmes savoka apima lengvas konstrukcijas, i kurias musuose dar vis ziurima itariai . Pvz.: medinio karkaso su polistirolo uzpildu, is isores dengta cemento drozliu plokstemis, o is vidaus gipskartoniu... Tokia konstrukcija ir as pavadinciau popierine. Cia gi matome normalias murines isorines sienas. Tik viduje gausiai naudojamas gipskartonis.

panevezynys
2012.03.12, 18:45
Ermitažas 2008 m. ieškojo darbuotojų (tebekaba skelbimas internete). projektas paruoštas, pamatai padaryti, bet bet.
Jau dabar ten stovi Bauhof, Moki-veži, o jei dar Ermitažas ... Maximų toje gatvėje 2, babilonas su Norfa, Sanitex. Gal nebereikia ten parduotuvių :)
Jei atidarys dar viena Maxima,tai Klaipedos g. taps vienintele Lietuvoje gatve,kurioj net 3 Maximos.

Kosovo
2012.03.13, 00:44
Jei atidarys dar viena Maxima,tai Klaipedos g. taps vienintele Lietuvoje gatve,kurioj net 3 Maximos.

Pasvajok. Klaipėdoje, Taikos prospekte net 4 maximos, Šilutės plente - 3

panevezynys
2012.03.13, 22:04
http://www.panevezieciai.lt/lt/naujienos/aktualija/11695-panevys-dalijamas-seninaitijas

Panevėžys dalijamas į seniūnaitijas

Panevėžio miesto savivaldybė suskirstys miesto teritoriją seniūnaitijomis ir patvirtins jų ribas.

„Tai bus visiškai naujas dalykas kompaktiškam miestui. Tikimės, kad seniūnaitijos taps postūmiu susivienyti atskirų rajonų gyventojams, padės jiems įgyvendinti įvairius projektus. Dar vienas itin svarbus dalykas – tai, kad

seniūnaitijos leis Savivaldybei efektyviau bendrauti ir bendradarbiauti su gyventojais“, - sako administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Panevėžio miesto teritoriją siūloma padalyti į 10 seniūnaitijų: Rožyno, Nevėžio, Senvagės, Katedros, Skaistakalnio, Pilėnų-Stetiškių, Sodų, Kniaudiškių-Molainių, Parko ir Pramonės.

Rožyno seniūnaitija būtų į šiaurę nuo geležinkelio, vakaruose ribojama Katkų gatvės. Pramonės – į kitą pusę nuo Katkų gatvės, abipus geležinkelio iki Nevėžio upės. Nevėžio – į pietus nuo geležinkelio (nuo Pušaloto gatvės žiedo iki Nevėžio upės, su „Ekrano“ mariomis. Parko seniūnaitija – nuo Nevėžio upės iki Klaipėdos ir Nemuno gatvių. Kniaudiškių-Molainių – nuo Klaipėdos gatvės iki buvusių Molainių filtracijos laukų ir J.Tilvyčio bei Nemuno gatvių. Sodų seniūnija apims „Klevo“, „Ąžuolo“ ir „Šermuto“ sodų bendrijas su likusiu Molainių individualių namų rajonu. Pilėnų-Stetiškių seniūnaitija – pietinė miesto dalis nuo sodų iki Ramygalos, J.Basanavičiaus, Nemuno, J.Tilvyčio gatvių. Skaistakalnio – į rytus nuo Ramygalos gatvės, apimant Skaistakalnio parką, iki „Ekrano“ marių. Katedros – centrinė miesto dalis, ribojama Nemuno, Klaipėdos gatvių iki J.Basanavičiaus gatvės. Senvagės seniūnaitija – centrinė miesto dalis, ribojama Nemuno, Klaipėdos, J.Basanavičiaus gatvių ir Nevėžio upės.

Miesto skirstymą seniūnaitijomis tvirtins Savivaldybės taryba. Tada prasidės tolesnis procesas – Savivaldybė organizuos seniūnaičių rinkimus. 2 metams renkamas seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais. Jis galės atstovauti seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, spręsti aktualiausias bendruomenės problemas, prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.

enigma
2012.03.13, 23:44
Įdomus eksperimentas...

Wycka
2012.03.13, 23:56
Savivaldybė organizuos seniūnaičių rinkimus. 2 metams renkamas seniūnaitis dirbs visuomeniniais pagrindais. Jis galės atstovauti seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, spręsti aktualiausias bendruomenės problemas, prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.

Labai abejoju, ar seniūnaitis kažką spręs, ta prasme ar jo sprendimai turės bent mažiausios įtakos. Praktiškai seniūnaitis taps atstovaujamos bendruomenės ruporu savivaldybėje, gal suorganizuos (jeigu nepatingės) voešą Joninių ir Naujųjų Metų šventimą seniūnaitijos gyventojams. Faktiškai tuo jo funkcijos prasidės ir pasibaigs. Ir nėra prasmės siekti kažko dar daugiau, nes vis tiek dirbama visuomeniniais pagrindais. O tie seniūnaičio rinkimai... Hmmm, žinau oi ne vieną atvejį, kai ateina koks klerkas iš savivaldybės, gražiai paprašo pabūti seniūnaičiu, retkarčiais net taurelę įpila, ir turi kaimas/mikrorajonas dvejus metus seniūnaitį, kurio nei vardo, nei pavardės nežino...

enigma
2012.03.14, 00:08
Kam taip pesimistiškai?

Wycka
2012.03.14, 00:18
Kam taip pesimistiškai?

Čia skirta ne Panevėžiui, o pačiai seniūnaitijos idėjai. Tiesiog per daug nepasisekusių pavyzdžių. Net šiek tiek keista, kad panevėžys eina šiuo keliu. Nejučia kyla įtarimas, kad daromas atsargus spaudimas iš centrinės valdžios dėl seniūnaitijų. Manau, kad miesto savivaldybėse jos nereikalingos. Ar bent jau gerokai mažiau reikalingos, nei kaimo savivaldybėse.

pan statybininkas
2012.03.14, 12:19
Ar toks poziuris i 200 mln investicijas neparodo administracijos direktores ir Panevezio miesto investiciju skyriaus nekompetencija ?
Ar nera Panevezyje tinkamesniu siam darbui darbuotoju?

Wycka
2012.03.14, 16:55
Ar toks poziuris i 200 mln investicijas neparodo administracijos direktores ir Panevezio miesto investiciju skyriaus nekompetencija ?
Ar nera Panevezyje tinkamesniu siam darbui darbuotoju?

Parodo, parodo, bet kas iš to... Šia tema buvo išsirutuliojusi diskusija šiame forume prieš kokius 1,5 metų, bet per tą laiką praktiškai niekas nepasikeitė. Kone visi savivaldybės darbai daugmaž baigiasi tik kalbomis. Prisiminkime Pilėnų mokyklą, Panevėžio universitetą, LEZ'ą, pramonės parką, aerodromą/aerouostą/aviadirbtuves Pajuostyje, Skaistakalnio parko (su Besparnio namu) sutvarkymą, Panevėžio hidroelektrinę ant Ekrano marių užtvankos, Vaivadų geležinkelio viaduko renovaciją, naujos Siauruko stoties statybą su naujais peronais, naujo futbolo stadiono ir ledo arenos statybą šalia Cido arenos ir panašius projektus.

enigma
2012.03.14, 21:37
Belieka Wyckai tik pritarti...

balabanas
2012.03.16, 01:29
ir iš tikro labai teisingai pasakė ;)

audrs
2012.03.22, 13:30
Vidaus reikalų ministerija, planuodama programas naujajam 2014-2020 m. finansavimo ES paramos laikotarpiui, siūlo Panevėžyje (ir kituose 4 didžiuosiuose miestuose) išskirti teritorijas kompleksiniam sutvarkymui.
Jos gali būti dviejų tipų: problemiškas gyvenamasis rajonas ar teritorija, turinti traukos centro požymių. Siūlant reikėtų atsižvelgti į tai, kad teritorija turi būti aiškiai apibrėžta, joje numatomas kompleksinis, o ne pavienių objektų tvarkymas. Parama nebus skiriama naujų pastatų statybai, daugiabučių renovacijai ir privačių objektų tvarkymui. Galimas esamų viešųjų pastatų, statinių atnaujinimas, modernizavimas, pritaikymas verslo, bendruomenės poreikiams, sporto ir laisvalaikio infrastruktūrai ir pan.
Vienas Savivaldybės siūlomų variantų - tvarkyti svarbiausią traukos centrą - centrinę Panevėžio miesto dalį, ribojamą Kerbedžio, Nemuno, Velžio kelio, Nemuno, Elektronikos gatvių.
Kviečiame panevėžiečius iki balandžio 10 d. teikti savo siūlymus dėl galimos teritorijos ir konkrečių objektų joje sutvarkymo.
Diskutuokite interneto puslapyje www.panevezys.lt – e-forume, Panevėžio miesto savivaldybės puslapyje Facebook profilyje, siųskite pasiūlymus el. paštu direktorius@panevezys.lt , atneškite parašę į Savivaldybės priimamąjį 4 darbo vietą.

Šaligatviai ir gatvės baisios, gatvių apšvietimas pasenęs, daugiabučių namų kiemai tragiški, vaikų žaidimų aikštelių mieste tinkamų nėra, futbolo ir krepšinio žaidimų aikštėlių būklė apgailėtina, miesto parkai netvarkyti, vasarą maudyklos netinkamos žmonių poilsiui....o jūs orentuojatės į miesto centrą. Žmogus dirbantis ir gyvenantis normalų kasdienį gyvenimą į miesto centrą atvyksta geriausiu atveju vieną kartą į savaitę (t.y. savaitgalį), o tokie dalykai kaip gatvės, šaligatviai, vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštynai, tai kasdieniai dalykai reikalingi žmogui, kad galėtu normaliais keiais ir šaligatviais nuvykti į darbą, grįžus iš darbo tvarkingame kieme pasistatyti automobilį, po darbo su vaikais nueiti į vaikų žaidimų aikšteles ar su draugais pažaisti krepšinį, futbolą, ar nueiti į tvarkingą parką pasivaikščioti ir atsipalaiduoti nuo dienos darbų....jeigu žmogus duobėtomis gatvėmis grįžta namo, kieme neranda kur priparkuoti automobilio, jo vaikams nėra žaidimų aikštelių, nėra kur sportuoti, poilsiauti, tai tikrai menka alternatyva pasivaikščioti po gražų miesto centrą....atsižvelkite į žmogaus kasdienius poreikius, o ne į blizgučius. Ir taip merdintis miestas, nenukreipkite investicijų ten kur jos nereikalingos. Centrinė miesto dalis kaip patraukli vieta pati automatiškai pritraukia investicijų, o likusią miesto dalį reikia gelbėti europiniais pinigais!!! Laukiame tvarkingos ir jaukios aplinkos kasdieniam žmogaus gyvenimui...

panevezynys
2012.03.22, 19:49
O man butu geriau,kad ka nors padarytu vietoj snoriuku.

enigma
2012.03.22, 21:30
O man butu geriau,kad ka nors padarytu vietoj snoriuku.

Kito banko kioskelius, kuriuose būtų patogu susimokėti mokesčius, nusipirkti/išsikeisti užsienio šalių valiutos ir pan.. kuo ir buvo patogus tie snoriukai.

panevezynys
2012.03.25, 13:22
Kito banko kioskelius, kuriuose būtų patogu susimokėti mokesčius, nusipirkti/išsikeisti užsienio šalių valiutos ir pan.. kuo ir buvo patogus tie snoriukai.
Tarkim,kokio Swedbank swedbankiukus.

enigma
2012.03.25, 20:30
Tarkim,kokio Swedbank swedbankiukus.

O kodėl gi ne?

Panevezietis
2012.04.01, 16:21
Perskaičiau ir vidurius susuko, bet neesmė. Apie Audi centrą (važiuojant link LEZ) užmiršot? Irgi atidarytas šiandien.

Panevezietis
2012.04.01, 16:36
Prieš keletą mėn. mano kaime pradėjo veikti auto centras (buvo kurį laiką tuščias). Lyg ir nebuvom jo "aptarę".

panevezynys
2012.04.01, 20:53
Prieš keletą mėn. mano kaime pradėjo veikti auto centras (buvo kurį laiką tuščias). Lyg ir nebuvom jo "aptarę".
Buvom.Anksciau ten ''Ford'' ir ''Mitsubishi'' buvo,paskui issikele del neaiskiu priezasciu.

enigma
2012.04.02, 00:43
Buvom.Anksciau ten ''Ford'' ir ''Mitsubishi'' buvo,paskui issikele del neaiskiu priezasciu.

Priežastys aiškios - pirkėjų trūkumas...

Panevezietis
2012.04.02, 08:43
Aš buvau skaitęs, kad Milnorai bankrotas paskelbtas.
Klientų tikriausiai liko, nes jie pakeitė pavadinimą ir persikėlė į Babilono miestą (už Bauhof).

panevezynys
2012.04.02, 11:49
Perskaičiau ir vidurius susuko, bet neesmė. Apie Audi centrą (važiuojant link LEZ) užmiršot? Irgi atidarytas šiandien.
Cia ne Audi,o padevetu automobiliu centras.

IKARUS2118
2012.04.02, 13:48
Cia ne Audi,o padevetu automobiliu centras.

Ir tai ne.Tai autolaužynas.

Panevezietis
2012.04.02, 15:04
Ir tai ne. Čia buvo "tipo" balandžio 1.

panevezynys
2012.04.05, 16:08
Gal turesim ,,Lidl''

http://www.panevezys.lt/lt/naujienos/tartasi-del-lidl-jnzf.html

Tartasi dėl „Lidl“ parduotuvių atsiradimo Panevėžyje

Šiandien Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius susitiko su UAB „Lidl“ plėtros skyriaus vadovu Mariumi Kybartu. Prekybos centrų tinklui atstovaujanti kompanija numato mieste statyti kelias parduotuves.

„Džiugu, kad mieste atsiranda vis naujų įmonių. Palaikome verslo plėtrą. Manau, sveika konkurencija naudinga vartotojui ir miestiečiui“, - teigė V.Satkevičius.

„Prieš penkerius metus Panevėžyje planavome 5 parduotuves, tačiau ekonominė situacija pakoregavo planus. Šiuo metu norime pastatyti dvi – Klaipėdos gatvėje (tarp senosios „Maximos“ bei prekybos ir pramogų centro „Babilonas“) bei Smėlynės ir Varpo gatvių kampe“, - sakė M.Kybartas.

Kaip teigė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Saulius Matulis, problema kyla dėl antrosios. Pagal specialųjį didžiųjų prekybos centrų išdėstymo mieste planą, šioje vietoje galima tik mažų parduotuvių statyba (iki 1 tūkst. kv. m). Tuo tarpu „Lidl“ pageidauja statyti beveik dvigubai didesnę.

Pasitarime taip pat dalyvavę Savivaldybės mero pavaduotojas Petras Narkevičius, administracijos direktorės pavaduotojas Žydrūnas Kvedaras, mero patarėjas Darius Simėnas, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas svarstė, kad naujos parduotuvės atsiradimas būtent toje vietoje nesugadintų miesto veido. Ši vieta yra ribojamos zonos pakraštyje, netoli geležinkelio ir pramoninio rajono.

„Lidl“ prašymas keisti specialųjį planą bus teikiamas svarstyti komitetams, Tarybai.

Panevezietis
2012.04.05, 23:10
Buvo minimum vienas Lidl projektas paruoštas "Panprojekto" prieš kokius penkis metus. Čerpių danga dengtas parduotuvės stogas iki šiol išlikęs atmintyje.

Wycka
2012.04.06, 00:33
http://www.panevezys.lt/lt/naujienos/tartasi-del-lidl-jnzf.html
Tartasi dėl „Lidl“ parduotuvių atsiradimo Panevėžyje

„Džiugu, kad mieste atsiranda vis naujų įmonių. Palaikome verslo plėtrą. Manau, sveika konkurencija naudinga vartotojui ir miestiečiui“, - teigė V.Satkevičius.

Vėl tas mero tuščiažodžiavimas. KAIP jis (ir jo komanda) palaiko verslo plėtrą? Kalbomis? Kažkaip kiti prekybos tinklai sugebėjo ateiti į Panevėžį be ankstesnių merų pagalbos (tik vienas buvo atvejis, kai V. Matuzas perkirpo atidarymo juostelę pirmojoje Maximoje, tai buvo apie 1998m.), tai kuo gi V. Satkevičius palaikys naujo prekybos tinklo plėtrą?

Panevezietis
2012.04.06, 10:44
Turėdami daugumą taryboje manau gali LIDL padėti su spec. plano keitimu.

Kartmen
2012.04.06, 10:56
Kam išvis tada daryti tuos specialiuosius planus, jai bet kuris stambesnis veikėjas užsinorėjęs gali juos laisvai keisti pagal savo pageidavimus.

enigma
2012.04.06, 21:14
Buvo minimum vienas Lidl projektas paruoštas "Panprojekto" prieš kokius penkis metus. Čerpių danga dengtas parduotuvės stogas iki šiol išlikęs atmintyje.

Čerpių danga dengtas stogas... Kaip parduotuvei ta prabangi stogo danga. Tikiuosi šonai ne skarda apkalti?

pan statybininkas
2012.04.06, 22:32
Nemanau,kad reiktu dziaugtis lidl atejimu juk jie prekiauja pagrinde vokiskomis prekemis .Jie atims musu maisto pramones darbo vietas!
Ponai,savivaldybes tarnautojai prekybos centras nera jokie investitoriai!
Protingi vadovai pirmiausia galvoja kaip apginti vietinius verslininkus ir vietines darbo vietas.
Manau savivaldybe turetu neleisti praplesti smelynes gatves Lidl.

enigma
2012.04.06, 23:43
"Atims mūsų maisto pramonės vietas". Pvz. Panevėžyje kokias?

panevezynys
2012.04.07, 09:49
Nemanau,kad reiktu dziaugtis lidl atejimu juk jie prekiauja pagrinde vokiskomis prekemis .Jie atims musu maisto pramones darbo vietas!
Ponai,savivaldybes tarnautojai prekybos centras nera jokie investitoriai!
Protingi vadovai pirmiausia galvoja kaip apginti vietinius verslininkus ir vietines darbo vietas.
Manau savivaldybe turetu neleisti praplesti smelynes gatves Lidl.
Ka atims,jei jau mesos kombinato nera.

Panevezietis
2012.04.07, 12:33
Tai konkurencija nepamaišys. Visgi reikia sugebėti vežti į LT Vokietijoje pagamintus produktus, su vokiška darbo jėgos kaina ir t.t. ir parduoti pigiau nei LT įmonių produkcija.
Statydami centrus juk išleis keletą mln., kuriuos gaus tie patys statybininkai, projektuotojai, gamintojai, vežėjai ir t.t. Statys ne centre, ne prie bažnyčių - aš pvz. nieko prieš, jei aplinkinams gyventojams netrūkdo ir išlaiko būtinus pagal normas atstumus ir reikalavimus.
Ar geriau tegul tie sklypai būna apleisti, apdirbti ? Gamyklų gi ten nepastatysi.

pan statybininkas
2012.04.07, 16:25
"Atims mūsų maisto pramonės vietas". Pvz. Panevėžyje kokias?

Jei nezinote asortimento tai paaiskinsiu dauguma lidl prekiu su ilgu galiojimu-ledai,saldainiai ,makaronai,sausainiai,saldyti produktai,ivairus saldyti pusfabrikaciai ir t.t
nukentes ir panevezio pienas ir kitos maisto pramones imones Lietuvos mastu pasijus tikrai

enigma
2012.04.07, 21:19
Jei nezinote asortimento tai paaiskinsiu dauguma lidl prekiu su ilgu galiojimu-ledai,saldainiai ,makaronai,sausainiai,saldyti produktai,ivairus saldyti pusfabrikaciai ir t.t
nukentes ir panevezio pienas ir kitos maisto pramones imones Lietuvos mastu pasijus tikrai

O tai musų PC nepanašus asortimentas, tie patys ilgo galiojimo sausainiai, saldyti pusfabrikačiai ir t.t

Konkurencija geras daiktas.

Wycka
2012.04.07, 22:47
Jei nezinote asortimento tai paaiskinsiu dauguma lidl prekiu su ilgu galiojimu-ledai,saldainiai ,makaronai,sausainiai,saldyti produktai,ivairus saldyti pusfabrikaciai ir t.t
nukentes ir panevezio pienas ir kitos maisto pramones imones Lietuvos mastu pasijus tikrai

Ar kas nors teigia, kad naujosiose „Lidl“ parduotuvėse Panevėžyje nebus „Panevėžio pieno“ produkcijos?

enigma
2012.04.08, 21:00
Ar kas nors teigia, kad naujosiose „Lidl“ parduotuvėse Panevėžyje nebus „Panevėžio pieno“ produkcijos?

Geras klausimas.

pan statybininkas
2012.04.09, 12:20
Ar kas nors teigia, kad naujosiose „Lidl“ parduotuvėse Panevėžyje nebus „Panevėžio pieno“ produkcijos?

Manau, kad "Panevezio pieno" ledu nebus. As kalbu visos Lietuvos maisto pramones mastu.Kuo mazesne Lietuvoje gaminamu prekiu dalis lentynose tuo blogiau mums patiems. Konkurencija aisku gerai ir nepamaisys.Bet aukstinti Lidl investicijas ir daryti kazkokias nuolaidas tikrai nera uz ka.

sknts
2012.04.09, 12:51
O dabar kiek lietuviškų ledų yra parduotuvėse? Lietuvių gamintojai ir dabar jau beveik nesugeba konkuruoti su lenkų gamintojais. Jei nepatinka užsienio kapitalo prekybos centrai, tai tada burnokite ir prieš "IKI", "RIMI" ir "PRISMA". Prekių pasiūlą parduotuvėse formuoja patys pirkėjai. Jie renkasi ką pirkti, o ko ne. Tai neskubėkite aiškinti, kad tai sužlugdys lietuviškų prekių gamintojus.

panevezynys
2012.04.09, 15:41
„Lidl“ – gerai žinomas prekybos centrų ženklas, firmines parduotuves turintis beveik 20-yje Europos šalių.
Šio ženklo ypatumas – parduotuvių švara. Pirmąsyk užėjęs į „Lidlą“, gali pasijusti lyg patekęs į ligoninės operacinę, kuri spindi švara, netgi sterilumu. Turbūt ne šiaip sau, pavyzdžiui, Lenkijoje, visiems tinklo darbuotojams skirta privati asmeninė sveikatos apsauga.
Savitas ir prekybos centro darbo laikas – nuo 8 iki 21 val. darbo dienomis ir nuo 9 iki 18 val. sekmadieniais.

marius93
2012.04.09, 19:37
Kažkaip jaučiu, kad atėjus Lidl kainos keisis nežymiai, o apie darbo laiko koregavimą nėra net kalbos... :D

enigma
2012.04.09, 22:58
Kažkaip jaučiu, kad atėjus Lidl kainos keisis nežymiai, o apie darbo laiko koregavimą nėra net kalbos... :D

Įsitikinęs ? :)

Wycka
2012.04.09, 23:58
Manau, kad "Panevezio pieno" ledu nebus. As kalbu visos Lietuvos maisto pramones mastu.Kuo mazesne Lietuvoje gaminamu prekiu dalis lentynose tuo blogiau mums patiems. Konkurencija aisku gerai ir nepamaisys.Bet aukstinti Lidl investicijas ir daryti kazkokias nuolaidas tikrai nera uz ka.

Sutinku, kad daryti nuolaidas vien „Lidl“ yra neteisinga kitų prekybos tinklų atžvilgiu. Dėl ledų, tai pirmiausia priklausys nuo „PP“ vadybos apsukrumo ir efektyvios reklamos, o pardavėjas suinteresuotas kuo labiau išplėsti siūlomų prekių asortimentą.
Asmeniškai man labiausiai norėtųsi, kad nors ir „Lidl“ ar kas nors kitas nupirktų buvusį „Panevėžio mėsos“ monstrą ir toje vietoje suformuotų traukos centrą, tegul ir supermarketą. Apleistas pastatas su išdaužytais langais bjauroja miestą, ir ypač pastebimas atvykstant į Panevėžį iš Rygos pusės.

enigma
2012.04.10, 00:03
Sutinku, kad daryti nuolaidas vien „Lidl“ yra neteisinga kitų prekybos tinklų atžvilgiu. Dėl ledų, tai pirmiausia priklausys nuo „PP“ vadybos apsukrumo ir efektyvios reklamos, o pardavėjas suinteresuotas kuo labiau išplėsti siūlomų prekių asortimentą.
Asmeniškai man labiausiai norėtųsi, kad nors ir „Lidl“ ar kas nors kitas nupirktų buvusį „Panevėžio mėsos“ monstrą ir toje vietoje suformuotų traukos centrą, tegul ir supermarketą. Apleistas pastatas su išdaužytais langais bjauroja miestą, ir ypač pastebimas atvykstant į Panevėžį iš Rygos pusės.

Tokioje vietoje, geležinkelio apsuptyje, kažin kas išeitų - nebent "Lidl" bazė. Galbūt

Panevezietis
2012.04.13, 15:12
Sutinku, kad daryti nuolaidas vien „Lidl“ yra neteisinga kitų prekybos tinklų atžvilgiu. Dėl ledų, tai pirmiausia priklausys nuo „PP“ vadybos apsukrumo ir efektyvios reklamos, o pardavėjas suinteresuotas kuo labiau išplėsti siūlomų prekių asortimentą.
Asmeniškai man labiausiai norėtųsi, kad nors ir „Lidl“ ar kas nors kitas nupirktų buvusį „Panevėžio mėsos“ monstrą ir toje vietoje suformuotų traukos centrą, tegul ir supermarketą. Apleistas pastatas su išdaužytais langais bjauroja miestą, ir ypač pastebimas atvykstant į Panevėžį iš Rygos pusės.

Buvo daug kalbų ir manau pridaryta nemažai popierinių-kompiuterinių mėsos kombinato vizijų.

Viena iš jų (2005 m):
"Numatoma, kad 6 hektarų plote vietoj buvusio Panevėžio mėsos kombinato pastatytas Panevėžio prekybos parkas ilgainiui galėtų tapti moderniu centru, kur įsikurtų maisto, buities technikos, statybos ir namų apyvokos prekių operatoriai bei panašios paskirties parduotuvės ir paslaugas teikiančios bendrovės.

Anot “Realtus”, verslo atstovams čia būtų ypač patogios prekių transportavimo sąlygos, nes pačioje teritorijoje įrengta geležinkelio atšaka, netoliese driekiasi “Via Baltica” kelias.

Bendras galimų pastatų plotas galėtų būti 20-30 tūkst. kvadratinių metrų, šalia būtų įrengtos 1,2-1,6 tūkst. vietų automobilių stovėjimo aikštelės.

Vietoj esančio viešbučio “Panevėžys”, nebeatitinkančio šiuolaikinių reikalavimų, planuojama pastatyti šiuolaikišką ir didžiausią laisvalaikio bei verslo kompleksą Panevėžyje. Galimos projekto transformacijos funkcijos – modernus viešbutis su konferencijų salėmis, laisvalaikiui skirtos patalpos – sveikatingumo centras, pramogų kompleksas, kazino, prekybos centras."

enigma
2012.04.13, 21:33
Rožinio drambliuko svajonės :)

panevezynys
2012.04.18, 16:43
http://www.panevezys.lt/lt/naujienos/ekrano-teritorijoje-kuriamas-7ezh.html

Idomu,kas isikurs.

Panevezietis
2012.04.20, 08:57
„Amilinai“ – beveik 300 mln. litų finansų injekcija iš „Nordea“, DNB ir „Swedbank“

http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/lietuvos-naujienos/amilinai-beveik-300-mln-litu-finansu-injekcija-is-nordea-dnb-ir-swedbank-194-211562

http://www.veidas.lt/tag/amilina

"Bet svarbiausia, sulaukusi naujų investicijų, įmonė ketina imtis ir kitų krakmolo produktų gamybos, pirmiausia – sirupų, o vėliau galbūt ir iš jų gaminamos produkcijos, pavyzdžiui, saldainių. Taigi, ketinama žengti į maisto pramonę.
Be to, įmonė ketina statyti 40 mW biomasės katilinę."

Stipriai užsimota.

Ginthus
2012.04.20, 09:19
Be to, įmonė ketina statyti 40 mW biomasės katilinę."
.


Oho. Aš tai tokios mikroskopinės katilinės nesugebėciau sukurti. Kūrenti reiktų per mikroskopą :D

Panevezietis
2012.04.21, 22:23
Ginthus -> jei žurnalistas nesidomi inžinerija, tai m ir M - jam panašu. o gal techninė klaida.
Įkelsiu rekonstrukciją. Atspėkit objektą.

Panevezietis
2012.04.26, 21:15
AB "Panevėžio statybos trestas" pasirašė sutartį su VĮ "Panevėžio darbo rinkos mokymo centras"

2012 metų balandžio 24d. AB „Panevėžio statybos trestas“ pasirašė sutartį su VĮ „Panevėžio darbo rinkos mokymo centru“, dėl "Tansporto sektoriaus praktinio mokymo centro" projektavimo ir statybos darbų.Bendra projekto vertė viršija 13 milijonų litų. Darbų pabaiga 2013 metų spalio 31d.

http://www.pst.lt/lt/main/news?ID=240

enigma
2012.04.26, 22:10
Gaila, kad nerašoma kurioje tai bus vietoje vietoje.

paneveziukas
2012.04.27, 21:52
Sveiki, gal kas žinote kas statoma važiuojant į Šiaulius prie Gustonių. Ten prie geležinkelio atšakos nugriovė seną nenaudojamą buvusį sandėlį. O dabar PST jau gręžtinius pamatus daro.

enigma
2012.04.27, 22:07
Gal "Baltik Agro" sandėliavimo patalpas :hm:

Panevezietis
2012.04.28, 07:23
Po kaire puse buvo sandelys. Prisegu foto. Buvo paruoštas sandėlio rekonstrukcijos projektas. Turėjo ten būti Linas Agro grūdų centras. Jei pradėjo statyti, gal ir bus.

Panevezietis
2012.04.28, 16:08
Šiandien pavyko nestandartinę foto padaryti. Kas atspės koks objektas, tas galės lipti į tą kraną.
Stato gamybinį pastatą filtrams ir kt.

Kosovo
2012.04.28, 16:58
Šiandien pavyko nestandartinę foto padaryti. Kas atspės koks objektas, tas galės lipti į tą kraną.

Į kraną nelipsiu, "Amilinos" teritoriją skersai išilgai mintinai žinau, tik galvoju, iš kurios vietos tu čia tą kraną nušovei. Įtariu nuo to paaukštinto apvalaus bokšto (kas ten jame yra, nebeatsimenu, ten nebuvau 6 metus) nuo krakmolo cecho

Panevezietis
2012.04.29, 17:12
Taip nuo ten. Nuo senojo elevatoriaus viršaus.
Enigma labai jautrus.

panevezynys
2012.04.30, 18:40
Gaila, kad nerašoma kurioje tai bus vietoje vietoje.
Gal prie Regitros Panevezio filialo.

Kartmen
2012.04.30, 18:51
AB "Panevėžio statybos trestas" pasirašė sutartį su VĮ "Panevėžio darbo rinkos mokymo centras"

http://www.pst.lt/lt/main/news?ID=240

Nesenai Panevėžio darbo rinkos mokymo centras pasistatė Profesine reabilitacijos skyrių (http://www.unriis.lt/new/article.unriis;jsessionid=775629F0319644C04C5997D2 30818374?newsid=1757). O čia jau naujas projektas. Smagu :)

Panevezietis
2012.04.30, 19:22
Šiek tiek plačiau apie naują DRMC objektą:

http://www.paneveziodrmc.lt/index.php?cid=365

Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras kartu su partneriu viešąja įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centru pradeda vykdyti projektą „Transporto sektoriaus praktinio mokymo centro įkūrimas Panevėžyje“ pagal 2007–2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ VP3-2.2-ŠMM-13-V priemonę „Profesinio mokymo infrastruktūros plėtra“.

Viešoji įstaiga Panevėžio darbo rinkos mokymo centras ir viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras turi gilias tradicijas ir patirtį rengiant transporto ir sandėliavimo sektoriaus darbuotojus. Tačiau technologinė pažanga reikalauja kvalifikuotų ir pagal šiuolaikiškas mokymo programas parengtų darbuotojų, o projekto vykdytojo ir partnerio materialinė bazė bei priemonės neatitinka šiuolaikinio technikos lygio ir kokybiško mokymo reikalavimų. Todėl, neatsilikdamos nuo rinkos realybės, ir įgyvendinę 30 mėnesių trukmės projektą Panevėžio darbo rinkos mokymo centras ir viešoji įstaiga Panevėžio profesinio rengimo centras įkurs transporto ir sandėliavimo sektorinį praktinio mokymo centrą, kuriame bus sudarytos sąlygos rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, bei įsigys kompleksiniams vairavimo įgūdžiams įgyti reikiamas šiuolaikiškas transporto priemones, įvairius krautuvus ir traktorius. Sukūrus modernią infrastruktūrą bus siekiama, kad regiono transporto įmonių automobilių vairuotojai galėtų atitikti Europos Tarybos direktyvoje 2003/59/EB nustatytus reikalavimus vairuotojų pradinei kvalifikacijai ir periodiniam mokymui. Moderni bazė taps atitinkanti verslo įmonių reikalavimus ir lūkesčius. Mokymo centre galės vykti praktikos užsiėmimus kitų mokymo įstaigų mokiniams. Jo įkūrimas skatins dirbančiųjų skirtingose mokymo įstaigose bendradarbiavimą, patirties sklaidą, sudarys galimybes rengti darbo rinkai reikalingas mokymo programas.

Projektui įgyvendinti numatoma panaudoti 16,96 mln. litų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų. Už šias lėšas numatoma rekonstruoti esamus pastatus, kuriuose bus įrengtos praktinio ir teorinio profesinio mokymo klasės, krautuvų vairuotojų praktinio mokymo laboratorija. Projekto metu bus įsigyta būtina kompiuterinė technika, profesinio mokymo įranga, baldai ir kt. priemonės. Autodrome bus įrengta krovinių pakrovimo – iškrovimo rampos, asfaltuota dinaminė zona su nuolatine slydimo trasa ir nuokalnė (įkalnė) su „U“ formos posūkiu nuokalnės pabaigoje. Šie mokymo elementai skirti automobilių valdymo įgūdžiams įgyti ar tobulinti. Vairuotojai dinaminėje zonoje galės atlikti įvairius stabdymo pratimus, esant įvairiems transporto priemonės greičiams, įvairioms kliūtims ir skirtingai kelio dangai. Nuokalnėje su „U“ formos posūkiu bus vykdomas stabdymas važiuojant nuokalne, taisyklingas posūkių su slidžia danga pravažiavimas, važiavimo pradžia įkalnėje ir pan.

enigma
2012.04.30, 20:59
O kur statys, taip ir neparašė. Gal ir netoli kur Regitros.

paneveziukas
2012.05.01, 01:19
O kokia statybinė organizacija stato Amilinoje gamybinį pastatą?

Panevezietis
2012.05.01, 07:51
Ortitas. Manau subrangovas montuoja k-jas - Alvora.

REMASXXXL
2012.05.02, 22:22
http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/6218-i-panevezi-atvyks-norvegijos-ambasadorius.html

Tęsiasi Panevėžio miesto vadovų ir Panevėžio užsienio investuotojų verslo asociacijos (F.I.B.A.) planiniai susitikimai ir konsultacijos. Šiandien Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius priėmė F.I.B.A. prezidentą Per-Erik Schonberg-Hansen, Seimo narį Petrą Luomaną ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinį direktorių Visvaldą Matkevičių.

Per-Erik Schonberg-Hansen perteikė merui V.Satkevičiui naujai paskirto Norvegijos ambasadoriaus Lietuvoje pageidavimą atvykti į Panevėžį, susitikti su miesto vadovais, verslininkais. Meras V.Satkevičius užtikrino, kad miestui bus garbė priimti Norvegijos ambasadorių. Preliminariai sutarta, kad vizitas galėtų įvykti birželio-liepos mėnesį.

„Reguliariai susitinkame su užsienio investuotojais aptarti įvairių iškylančių problemų, konsultuojamės, kaip Savivaldybė galėtų prisidėti prie sklandaus verslo vystymo mieste. Šiandien pakvietėme ir Seimo narį Petrą Luomaną, kadangi ne visas problemas galime spręsti Savivaldybės lygmenyje“, - sako Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius.

Per-Erik Schonberg-Hansen pasidžiaugė, kad Panevėžyje įkurta Laisvoji ekonominė zona (LEZ).

„Gaila, kad šiam sprendimui išvysti šviesą prireikė net pusantrų metų. Tačiau dabar, Seimui pagaliau priėmus įstatymą, investuotojams sudarytos pakankamai geros sąlygos, todėl kitų metų ankstyvą pavasarį LEZ‘e prasidės norvegų gamyklos „Devold“, kurioje dirbs 500 darbininkų, statybos“, - sakė F.I.B.A. prezidentas. Vis dėlto Per-Erik Schonberg-Hansen nuogąstauja, kad, laikantis Europos Sąjungos direktyvų, ir per konkursą išrinkus LEZ‘o operatorių, nepadidėtų išlaidos investuotojams.

Per-Erik Schonberg-Hansen taip pat išreiškė mintį, kad vis dar trūksta informacijos potencialiems investuotojams apie Lietuvos kelių infrastruktūros perspektyvas. Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius mano, kad informacijos reikėtų užklausti Kelių direkcijos.

„Manau, ši informacija būtų naudinga ne tik F.I.B.A., bet ir Savivaldybei, taip pat rūmams“, - sako V.Matkevičius.

Su Per-Erik Schonberg-Hansen aptartos ir kitos informacijos pateikimo investuotojams galimybės. Nors informacijos yra nemažai Panevėžio miesto savivaldybės, taip pat pramonės parko portaluose, Seimo narys P.Luomanas pasiūlė organizuoti tiesioginius teletiltų transliacijas tarp Savivaldybės ir Panevėžio miesto partnerių, informuoti galimus užsienio investuotojus apie Panevėžio, kaip patrauklaus miesto verslui, privalumus, aktyviau kviesti investuoti į Aukštaitijos sostinę.

Kitas Panevėžio miesto vadovų ir Panevėžio užsienio investuotojų verslo asociacijos susitikimas numatytas birželio 7 dieną.

enigma
2012.05.02, 23:40
Kad tik nenuplauktų sandėris, kaip kad ne vienas jau nuplaukė....

audrs
2012.05.03, 11:50
Transporto sektoriaus praktinio mokymo centro įkūrimo vieta yra Stetiškėse (Pilėnų g. 64)

Panevezietis
2012.05.17, 15:59
Supratau. Garažų kaimynystėje kiek matau.

http://panevezys.lt/lt/naujienos/panevezio-ab-amilina-rh9q.html

Panevėžio AB „Amilina“ projektuoja naują biokuro katilinę

2012.05.17


Panevėžio mieste, AB „Amilina“ teritorijoje (J.Janonio g. 12), pradedami projektavimo darbai naujai biokuro katilinei su kuro ūkio pastatais statyti ir esamai katilinei rekonstruoti.

Greta esamų gamybos cechų numatoma pastatyti lengvų konstrukcijų biokuro katilinę. Ji bus reikalinga aprūpinti besiplečiančią gamyklą šilumos energija technologiniams poreikiams.

Naujosios katilinės pastatas bus blokuojamas su esamu katilinės pastatu. Projektavimo darbus atliks UAB „Bioprojektas“ (S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda).

Pasak bendrovės atstovų, projektuojant bus vadovaujamasi geriausiai prieinamais, šiuolaikiškais ir tvariais sprendimais.

Statinio projektavimo pradžia - 2012 m. I ketvirtis, pabaiga - 2012 m. IV ketvirtis. Statybos darbus planuojama užbaigti iki 2013 m. IV ketvirčio.

Projekto vadovas - Linas Norvaišas, Laisvės pr. 64a, Vilnius, tel. 8 685 74900, el. paštas l.norvaisas@bioprojektas.lt

Su projektu susipažinti galima kiekvieną dieną nuo 8 iki 11.30 val.

LBP
2012.05.17, 16:03
Neblogas nacionalinio lygmens globalizacijos atvejis - projektuojamas objektas Panevėžyje, projektuotojas (įmonė) Kazlų Rūdoje, projekto vadovas - Vilniuje. Įdomu, o kokiam mieste galima susipažinti su projektu?

enigma
2012.05.17, 20:39
Neblogas nacionalinio lygmens globalizacijos atvejis - projektuojamas objektas Panevėžyje, projektuotojas (įmonė) Kazlų Rūdoje, projekto vadovas - Vilniuje. Įdomu, o kokiam mieste galima susipažinti su projektu?

Galbūt Panevėžio miesto savivaldybėje, ar statybos firmoje...

pan statybininkas
2012.06.01, 17:15
Greitu metu turetu atsirasti porolono gamykla Silagalyje http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/porolono-gamyklai-dega-zalia-sviesa/

enigma
2012.06.01, 23:06
Padaugės darbo vietų, nors ir neitin daug, bet vis naujos darbo vietos.

Kartmen
2012.06.12, 23:47
Urbanistinė Panevėžio ateitis - kokybės aklavietėje (http://www.architektusajunga.lt/naujienos/urbanistine-panevezio-ateitis-kokybes-aklavieteje)

Panevezietis
2012.06.14, 08:38
Nežinau kodėl, bet priminė filmuką iš youtube - Parvažiavom namo vadinasi.
Miestas "plečiamas" penktadaliu?
Meras ašaroja, kad dabartinio nesugeba sutvarkyti, nušienauti, aptvarkyti duobių.

dts
2012.06.14, 20:43
Nevisai projektas :) bet norėjau pasitikslinti. Kas per industrija įsikūrusi http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=519355;6179215;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20 ta%C5%A1kas;&xy=519457,6179201&z=2000&lrs=hybrid,stops,zebra šiame taške? :) pastatas kokių 50.000 kv m.

Ir dar šis pastatas kažkoks neaiškus. http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=519355;6179215;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20 ta%C5%A1kas;&xy=519457,6179201&z=2000&lrs=hybrid,stops,zebra

enigma
2012.06.14, 21:27
Ar nėra galimybės nuvykti ir vietoj pafotkinti? Nelabai gaudausi kur tai yra?

Panevezietis
2012.06.15, 07:00
Man abi nuorodos tą patį tašką rodo...
Manau seniau ten buvo didoka Autokompresorių gamykla. Jos veiklą maža veiklos apimtimi tęsia ten veikianti "Aurida".
Dabar toje teritorijoje įsikūrusios įvairios įmonės.

dts
2012.06.15, 09:54
Man abi nuorodos tą patį tašką rodo...
Manau seniau ten buvo didoka Autokompresorių gamykla. Jos veiklą maža veiklos apimtimi tęsia ten veikianti "Aurida".
Dabar toje teritorijoje įsikūrusios įvairios įmonės.

Pataisau antrą nuorodą:

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=521820;6179334;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20 ta%C5%A1kas;&xy=521861,6179328&z=2000&lrs=hybrid,stops,zebra

Panevezietis
2012.06.15, 11:54
Pievų g. daug laiko praleidęs esu. Jei atmintis neapgauna, tai seniau toje vietoje anglis iškraudavo iš traukinio vagonų. Senelis su tačka persiveždavo...

paneveziukas
2012.06.19, 22:22
Sveiki, gal kas žinote kokia parduotuvė planuoja įsikurti Liepų al. 7 namo pirmame aukšte?

arninjokun
2012.06.20, 21:33
Liepu al. 7 bus irengta parduotuve "L-7", tokio paties tipo kaip ir "N-18" esanti Nemuno gatveje.

enigma
2012.06.20, 22:33
Alkoholiniai gėrimai?

panevezynys
2012.06.21, 16:45
Idomu,kodel nepadaro ,,K-42'' Kniaudiskiu g.42

panevezynys
2012.06.21, 16:46
Liepu al. 7 bus irengta parduotuve "L-7", tokio paties tipo kaip ir "N-18" esanti Nemuno gatveje.
Tas ,,N-18'' man is pradziu asocijavosi su erotikos prekemis.

arsiakas
2012.06.22, 13:53
Idomu,kodel nepadaro ,,K-42'' Kniaudiskiu g.42

Ten jau yra parduotuvė, kuri nesiskundžia klientų stygiumi.

panevezynys
2012.06.22, 15:17
Ten jau yra parduotuvė, kuri nesiskundžia klientų stygiumi.
Zinau tai,as pats gyvenu beveik pries ja.

Panevezietis
2012.07.05, 14:03
http://panevezys.lt/lt/naujienos/rudeni-planuojama-baigti-smt7.html

Antradienį Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Narkevičius dalyvavo UAB „Aukštaitijos vandenys“ vykdomo projekto „Panevėžio dumblo apdorojimo įrenginių statybos“ vadovybės mėnesiniame pasitarime. Susitikime buvo aptarti statybos darbų planai bei grafikai.

„Pasidomėjau kaip įmonei sekasi įgyvendinti projektą. Šiuo metu statybų rangovas atsilieka nuo darbų grafiko, tačiau tiek mane ir bendrovės „Aukštaitijos vandenys“ atstovus patikino, kad projektas bus įgyvendintas laiku pagal pasirašytą ir suderintą darbų atlikimo grafiką“, - sakė mero pavaduotojas P. Narkevičius.

„Panevėžio dumblo apdorojimo įrenginių statybos“ projektas finansuojamas iš ES Sanglaudos fondo, LR Vyriausybės ir UAB "Aukštaitijos vandenys". Pasak bendrovės atstovų, statyti dumblo apdorojimo įrenginius būtina todėl, kad kol kas nuotekų tvarkymo procese susidarančios atliekos kaupiamos dumblo talpyklose. Aplinkosauginiu požiūriu tai nėra nei pažangu, nei perspektyvu. Įdiegus dumblo džiovinimo technologiją, nuotekų dumblo tūris sumažės apie 4 kartus (šiuo metu valykloje susidaro apie 60 tonų nuotekų dumblo per parą). Išdžiovintą dumblą bus galima panaudoti atsinaujinančios energijos gavybai.

Džiovykla pasitarnaus tam, kad po dumblo sutvarkymo būtų grąžinamas saugus aplinkai atliekų sutvarkymo produktas, sumažinta šiltnamio efektą ir nemalonius kvapus sukeliančių dujų emisija į atmosferą. Dumblo apdorojimo įrenginių statybos darbus iš viso už 24,1 mln. litų atlieka UAB "Ekra“, UAB "Projektų centras" ir WARTROUP AG. Planuojama projektą užbaigti šių metų lapkričio mėnesį.

Panevėžio miesto mero pavaduotojas P. Narkevičius domėjosi ir iš Panevėžio miesto nuotekų valyklos sklindančiais nemaloniais kvapais. Bendrovės atstovai patikino, kad du kartus per metus nusausintą nuotekų dumblą apdoroja biologiniu preparatu, kuris sumažina nemalonų kvapą. Antrą kartą planuojama apdoroti liepos-rugpjūčio mėnesiais.

Pasak, bendrovės atstovų sekančiais metais, kuomet bus pastatyti ir pradės funkcionuoti dumblo džiovinimo įrenginiai, nemalonių kvapų sumažės. Tačiau ligi to tenka imtis kitokių kvapus mažinančių priemonių.
Ryšių su visuomene skyrius

Kažin kaip atrodo realybėje ten vaizdas. Pastatų turėtų būti...

Panevezietis
2012.07.09, 18:39
"Amilina" pradeda gliukozės fabriko statybas. Nuotrauka nekokia, bet esmė - fabrikas.
Straipsnyje yra info ir apie ateities "Amilinos" planus.
http://www.veidas.lt/isanalizuota-ir-apskaiciuota-dano-tvarijonaviciaus-rizika

Panevezietis
2012.07.17, 08:03
http://www.linasagro.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=525&cntnt01origid=15&cntnt01lang=lt_LT&cntnt01returnid=43

„Linas Agro“ atstovai liepos 12 d. dalyvavo iškilmingoje grūdų saugyklos statybų pradžios pažymėjimo šventėje Panevėžio rajone, Gustonių kaime .
Karčemos kooperatinei bendrovei, tarp kurios pajininkų yra ir AB „Linas Agro Group“, priklausančio būsimo Gustonių grūdų centro 2,75 ha ploto teritorija pradėta ruošti statyboms š. m. gegužės mėnesį, o liepos 12 dieną, pažymint sėkmingą statybų pradžią, surengta kapsulės įbetonavimo į grūdų saugyklos pamatus ceremonija, į kurią buvo pakviesti Panevėžio rajono valdžios atstovai, objekto projektuotojai ir statytojai, ūkininkai bei Karčemos kooperatinės bendrovės pajininkai ir darbuotojai.
Statomą Gustonių grūdų centrą sudaro: beveik 17 tūkst. tonų grūdų saugykla (šeši 2500 tonų talpos sausų grūdų sandėliavimo bokštai ir šeši 300 tonų talpos šlapių grūdų sandėliavimo bokštai), 100 t / val. našumo grūdų priėmimo linija, 150 t/val. našumo pakrovimo į geležinkelio vagonus linija su 80 t talpos bokštu bei 100 t/val pakrovimo į autotransportą linija, 55 t/val. našumo džiovykla, 100 t/val. našumo valomoji, laboratorijos ir buitinių patalpų pastatas, operatoriaus patalpa, 60 tonų automobilinės svarstyklės, 150 tonų geležinkelio vagonų svarstyklės bei kiti technologiniai įrenginiai. Bendras statinių plotas – 1980,46 m2.
Gustonių grūdų centrą, į kurį planuojama investuoti apie 15 mln. litų, planuojama pradėti eksploatuoti rugpjūčio pradžioje, jame dirbs 8 pastovūs ir iki 10 sezoninių darbuotojų, per metus planuojama paruošti maždaug 45 tūkstančių tonų Lietuvoje išaugintų grūdų bei rapsų.

Panevezietis
2012.08.15, 10:08
šiek tiek kalbėjom apie šį projektą.

Panevėžyje bus įrengtas šiuolaikiškas autodromas

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Narkevičius su Darbo rinkos mokymo centro direktoriumi Valentinu Masilioniu apžiūrėjo Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis kuriamą transporto sektorinį praktinio mokymo centrą Panevėžyje.

„Džiaugiuosi, kad dvi miesto mokymo įstaigos įgyvendina tokį svarbų, labai reikalingą mūsų miestui ir regionui projektą. Tikiuosi, kad jis bus laiku ir sėkmingai įgyvendintas“, - sakė P. Narkevičius.

Projektą „Transporto sektoriaus praktinio mokymo centro įkūrimas Panevėžyje“ vykdo Darbo rinkos mokymo centras su Profesinio rengimo centru.

„Abi turime gilias tradicijas ir patirtį rengiant transporto ir sandėliavimo sektoriaus darbuotojus. Tačiau technologinė pažanga reikalauja kvalifikuotų ir pagal šiuolaikiškas mokymo programas parengtų darbuotojų, o mūsų materialinė bazė neatitinka nūdienos reikalavimų. Naujajame mokymo centre galėsime rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, įsigysime kompleksiniams vairavimo įgūdžiams ugdyti reikalingų šiuolaikiškų transporto priemonių“, - sakė V. Masilionis.

Projektui įgyvendinti numatoma panaudoti 16,96 mln. Lt ES ir Respublikos biudžeto lėšų. Numatoma rekonstruoti esamus pastatus, juose įrengti praktinio ir teorinio profesinio mokymo klases, krautuvų vairuotojų praktinio mokymo laboratoriją. Bus įsigyta kompiuterinės technikos, profesinio mokymo įrangos, baldų ir kt.

Stetiškių mikrorajono autodrome bus įrengta krovinių pakrovimo ir iškrovimo rampos, asfaltuota dinaminė zona su nuolatine slydimo trasa ir nuokalnė (įkalnė) su „U“ formos posūkiu nuokalnės pabaigoje. Vairuotojai dinaminėje zonoje galės atlikti įvairius stabdymo pratimus, esant įvairiems transporto priemonės greičiams, kliūtims ir kelio dangai.

http://panevezys.lt/lt/naujienos/panevezyje-bus-irengtas-m1dx.html

Baltasis
2012.08.19, 15:06
Gal kas žinote korioje tiksliai vietoje bus autodromas?

Rydik
2012.08.19, 22:56
Gal kas žinote korioje tiksliai vietoje bus autodromas?

http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=522469;6175073;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20 ta%C5%A1kas;&xy=522537,6175012&z=5000&lrs=vector,stops,zebra,vector_2_5d

REMASXXXL
2012.08.25, 22:16
Dėl užsieniečių perbraižytų žemėlapį

Panevėžio smulkiuosius verslininkus gąsdinantis ir piktinantis vokiečių prekybos tinklas „Lidl“ sulaukė valdininkų užtarimo. Jau kartą nesėkmingai miesto Tarybai siūliusi vokiečiams padaryti išimtį ir ties Smėlynės ir Varpo g. sankryža leisti statyti didelę parduotuvę, Savivaldybės administracija surado kitą būdą, kaip praskinti „Lidl“ kelią į Aukštaitijos sostinę.

Dabar administracijos direktorė Kristina Vareikienė miesto Tarybai siūlo keisti didžiųjų prekybos centrų Panevėžyje išdėstymo specialųjį planą. Jei politikai palaimintų administracijos parengtą projektą, apribojimų dėl parduotuvių dydžių nebeliktų ne tik ties Smėlynės ir Varpo g. sankirta, bet ir pačiame miesto centre Ukmergės g.

Klaidą pastebėjo po šešerių metų

2006-ųjų sausį patvirtintą ir gigantams prekybos centrams apynasrį užnėrusį specialųjį planą, pasak K.Vareikienės, keisti prireikė, nes esą tik dabar apsižiūrėta, kad jis neatitinka dar 2004-aisiais ūkio ir aplinkos ministrų patvirtintoms taisyklėms.

Direktorė planą kritikuoja. Anot K.Vareikienės, jis sudaro „labai įdomią situaciją“, kai, tarkim, Klaipėdos g. vienoje pusėje nustatyti griežtesni reikalavimai prekybos centrų statytojams nei kitoje. Savivaldybės vadovė įsitikinusi, kad abiejose arterinės miesto gatvės pusėse turėtų būti leistini vienodo dydžio prekybos centrai.

K.Vareikienė neslepia, jog ne tik dėl Savivaldybės teisininkų pastebėjimų siūloma koreguoti planą.
„Lidl“ prašymas yra antroji priežastis“, – patvirtino direktorė.

Už tai, kad didiesiems prekybininkams politikai atrištų rankas, „Lidl“ siūlosi apmokėti specialiojo plano rengimo išlaidas – apie 75 tūkst. Lt.

Pigių prekių vokiečių prekybos tinklas Panevėžyje planuoja statyti dvi parduotuves – maždaug 7000 kv. m sklype Klaipėdos g. tarp „Maximos“ ir „Babilono“ ir ties Smėlynės ir Varpo g. sankryža. Pastaroji vieta pagal specialųjį didžiųjų prekybos centrų išdėstymo mieste planą griauna verslininkų užmojus. „Lidl“ čia norėtų statyti kone dvigubai didesnį prekybos centrą nei leidžiama, tai yra maždaug 1800 kv. m dydžio, o prekybinis plotas siektų apie 1 200. Į šią parduotuvę prekybos tinklas numatęs investuoti 7,5 mln. Lt.

http://www.sekunde.lt/panevezio-naujienos/del-uzsienieciu-perbraizytu-zemelapi/

REMASXXXL
2012.08.25, 22:20
Panevėžyje pradedamos techninės pagalbos neįgaliesiems centro statybos

Panevėžyje pradedamos techninės pagalbos neįgaliesiems centro (Dainavos g. 23A) statybos. Planuojama, kad jos truks apie metus ir centras veiklą pradės kitą vasarą. Statinį projektavo ir projekto priežiūrą vykdys UAB „Panevėžio miestprojektas“. Pastato architektai - Arvydas Narkevičius ir Inga Kovaliovienė.

„Panevėžio miestprojekto“ atstovų teigimu, 439,39 kv.m bendrojo ploto techninės pagalbos neįgaliesiems centras (TPNC) užtikrins tinkamą paslaugų prieinamumą ir kokybę tikslinei žmonių grupei. Iki šiol teritoriniuose TPNC padaliniuose trūko patalpų ir modernios įrangos, nuomojamos patalpos nebuvo pritaikytos neįgaliesiems.

„Projektuojamame pastate neįgaliesiems užtikrinsime galimybę savarankiškai patekti, laisvai judėti ir naudotis visomis pagrindinėmis ir pagalbinėmis patalpomis. Tai bus šiuolaikiškas ir pirmasis tokio tipo statinys Panevėžyje, skirtas ir pritaikytas neįgaliesiems pagal visus Europos Sąjungos reikalavimus“, - teigė architektas A. Narkevičius.

Pagrindinis TPNC uždavinys – užtikrinti neįgaliųjų medicininę, socialinę ir profesinę reabilitaciją, gerinti aprūpinimą techninės pagalbos priemonėmis (vežimėliais, vaikštynėmis, ramentais, čiužiniais praguloms išvengti, lazdelėmis, didinamaisiais stiklais, laikrodžiais akliesiems, baltosiomis lazdelėmis, žadintuvais kurtiesiems ir pan.

TPNC skatins aktyvesnę neįgaliųjų integraciją į visuomenę, didins jų užimtumą ir galimybes dalyvauti darbo rinkoje. Įgyvendinant projektą bus įsigyta moderni sandėliavimo, techninės pagalbos priemonių pritaikymo neįgaliesiems įranga, baldų, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos, transporto priemonių Panevėžio skyriaus veiklai.

Projekto vertė - apie 3 mln. litų.

http://www.aina.lt/naujienos/panevezio-naujienos/7621-panevezyje-pradedamos-technines-pagalbos-neigaliesiems-centro-statybos.html

panevezynys
2012.08.28, 20:45
Rimtai sunerimau del senosios Maximos,nes lygiai pries savaite vel ji dege.Dege taip pat,kaip ir pries 2 metus:dege stogas.Siemet isdege apie 20 kv.m stogo.Jei dar kitais metais uzsidegs,tai reikes rimtai rupintis del rekonstrukcijos.Palyginkit:2010 metu:http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/panevezyje-dege-prekybos-centro-maxima-stogas-evakuoti-lankytojai-ir-darbuotojai-59-96477 Siais metais:http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/panevezyje-dege-parduotuves-maxima-stogas-59-243041

Panevezietis
2012.08.29, 10:58
Šiek tiek kalbėjome apie Amilinos projektus. Realiai manau bus +100 vietų įmonėje ir spėju kelis kart tiek laikinų darbo vietų statybų metų, o jei sekmingai veiks tai ir aptarnavimo/transporto srityje dar +N.

Krakmolo ir glitimo gamykla „Amilina“ per ateinančius trejus metus į gamybos plėtrą planuoja investuoti apie 291 milijoną litų ir sukurti apie 100 naujų darbo vietų.

Bendrovės direktorius Mindaugas Gedvilas sakė, kad jau kitų metų pradžioje pradės veikti naujas gliukozės gamybos fabrikas, kuriame per metus bus pagaminama apie 100 tūkstančių tonų gliukozės. Šio fabriko statybos jau pradėtos.

Netrukus įmonė ketina pradėti statyti 33 megavatų (mW) galios biokuro katilinę. Jos statybos turėtų būti baigtos iki kitų metų pabaigos. Manoma, jog katilinė visiškai patenkins įmonės poreikius, kad ji galėtų atsisakyti dujų.

„Amilina“ numačiusi ženkliai padidinti ir krakmolo gamybos našumą.

Dabar per metus 112 tūkstančių tonų sauso krakmolo pagaminanti bendrovė užsibrėžusi pasiekti 250 tonų per metus.
Pasak M.Gedvilo, plėtra vyks etapais. Pirmiausia numatyta padidinti krakmolo cecho našumą. Šalia rekonstruojamo miltų krakmolo gamybos pastato bus statomas „Metso“ presų priestatas, kuriame bus sumontuotas įrenginys, skirtas krakmolui nusausinti. Antrajame etape bus statomas vandens ruošimo priestatas bei gamybinis priestatas.

Iš gamybinio vandens, susidariusio viso krakmolo gamybos metu, bus išvalyti pašaliniai komponentai, kad vanduo būtų tinkamas antriniam naudojimui.

Tokiu būdu sumažės vandens sąnaudos krakmolo gamybos metu. Pašalinti komponentai bus žaliava kitiems produktams gaminti.
M.Gedvilas, paklaustas, ar pastačius priestatus ir išplėtus gamybą, neatsiras papildomų oro taršos šaltinių,o triukšmas patalpų viduje nepersiduos į aplinką už gamyklos ribos, ko labiausiai bijo gyventojai, patikino, jog taip neatsitiks.

Kad gautų leidimus plėtrai, „Amilina“ privalėjo pasamdyti specialistus, kurie atliktų planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai studiją.

Su bendrovės „Ekoprojektas“ atlikta studija susipažinęs Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas konstatavo, kad pirmieji du įmonės krakmolo gamybos plėtros etapai, kurie leis šio produkto gamybą per metus padidinti iki 140 tūkstančių tonų per metus, neigiamos įtakos aplinkai neturės.

http://www.sekunde.lt/pinigai/gamyba-plecianti-%e2%80%9eamilina%e2%80%9c-mazins-nedarba/

enigma
2012.08.29, 15:23
Žinoma, žinia gera, bet bus kaip visada - atlyginimai minimalūs, darbo sąlygos irgi ne stebuklas.

Wycka
2012.08.29, 15:35
Žinoma, žinia gera, bet bus kaip visada - atlyginimai minimalūs, darbo sąlygos irgi ne stebuklas.

Kiek žinau, Amilinoje atlyginimai ne minimalūs (apytikriai 1,5 minimumo), tačiau ir maža alga miestui ir miestiečiams yra geriau, negu jokio darbo + bedarbių pašalpos. Apytikriai ir buhalteriškai skaičiuojant, sukūrus šias paminėtas 100 darbo vietų, miestas kas mėnesį iš kiekvieno darbuotojo papildomai gaus apie 180Lt, o per metus iš visų naujų darbuotojų apie 216.000Lt. dar paskaičiuokime, kad tiems žmonėms nereikės bedarbio pašalpos, greičiausiai nebereikės jokių socialinių lengvatų, o uždirbti pinigai (nemaža jų dalis) bus palikti vietoje naudojantis mokamomis paslaugomis (VT, degalinės, parduotuvės, kultūriniai renginiai), todėl vėl grįš ir įsisuks į ekonomiką, tuo pačiu skatins vėl naujų darbo vietų kūrimą. Kažkada esu minėjęs, kad 10 naujai sukurtų darbo vietų skatina dar 5 naujų darbo vietų sukūrimą. Todėl su nemaža viltimi žvelgiu į pramonės parką (Janonio g.) bei buvusio konservų fabriko reversiją (viešbutis, restoranas, kazino, muziejus, alaus bravoras, viešosios meno dirbtuvės, etc.).

enigma
2012.08.29, 16:25
Kiek žinau, Amilinoje atlyginimai ne minimalūs (apytikriai 1,5 minimumo), tačiau ir maža alga miestui ir miestiečiams yra geriau, negu jokio darbo + bedarbių pašalpos. Apytikriai ir buhalteriškai skaičiuojant, sukūrus šias paminėtas 100 darbo vietų, miestas kas mėnesį iš kiekvieno darbuotojo papildomai gaus apie 180Lt, o per metus iš visų naujų darbuotojų apie 216.000Lt. dar paskaičiuokime, kad tiems žmonėms nereikės bedarbio pašalpos, greičiausiai nebereikės jokių socialinių lengvatų, o uždirbti pinigai (nemaža jų dalis) bus palikti vietoje naudojantis mokamomis paslaugomis (VT, degalinės, parduotuvės, kultūriniai renginiai), todėl vėl grįš ir įsisuks į ekonomiką, tuo pačiu skatins vėl naujų darbo vietų kūrimą. Kažkada esu minėjęs, kad 10 naujai sukurtų darbo vietų skatina dar 5 naujų darbo vietų sukūrimą. Todėl su nemaža viltimi žvelgiu į pramonės parką (Janonio g.) bei buvusio konservų fabriko reversiją (viešbutis, restoranas, kazino, muziejus, alaus bravoras, viešosios meno dirbtuvės, etc.).

Viskas iš šių projektų, žinoma, labai gerai ir nauda miestui, tik labai abejoju dėl buvusio konservų fabriko atgimimo į tavo paminėtas funkcijas.

Wycka
2012.08.29, 16:32
Viskas iš šių projektų, žinoma, labai gerai ir nauda miestui, tik labai abejoju dėl buvusio konservų fabriko atgimimo į tavo paminėtas funkcijas.

Fabriko nugriaut niekas neleis, nes tai yra architektūrinio paveldo objektas. Paties fabriko irgi jau nebus. Lieka du variantai — gyvenamieji butai, biurai arba viešosios traukos centras (mano anksčiau paminėti variantai). Realiai, be viešojo maitinimo ir kazino neįsivaizduoju, kokia dar pelninga veikla ten galima užsiimti.

enigma
2012.08.29, 16:38
Fabriko nugriaut niekas neleis, nes tai yra architektūrinio paveldo objektas. Paties fabriko irgi jau nebus. Lieka du variantai — gyvenamieji butai, biurai arba viešosios traukos centras (mano anksčiau paminėti variantai). Realiai, be viešojo maitinimo ir kazino neįsivaizduoju, kokia dar pelninga veikla ten galima užsiimti.

Aišku, kad niekas negriaus, bet manau, kad ir labai skaudu bebūtų, dar ilgai jis stovės tuščias ir griaus jį tik laikas.

Wycka
2012.08.29, 16:49
Aišku, kad niekas negriaus, bet manau, kad ir labai skaudu bebūtų, dar ilgai jis stovės tuščias ir griaus jį tik laikas.

Tuščias stovės tol, kol savivaldybės liurbiai nesiryš pakelti NT mokesčio ir bausti už statinio nepriežiūrą. Beje, klerkai ilgai aiškinosi, kam išvis tas buvęs fabrikas priklauso. Tikiuosi, jau išsiaiškino...

enigma
2012.08.29, 18:10
Tuščias stovės tol, kol savivaldybės liurbiai nesiryš pakelti NT mokesčio ir bausti už statinio nepriežiūrą. Beje, klerkai ilgai aiškinosi, kam išvis tas buvęs fabrikas priklauso. Tikiuosi, jau išsiaiškino...

Kad ir išsiaiškins, darbai artimiausiu metu vargu ar pajudės. Be to, kultūros paveldo objektas, o tas apsunkina pastato pritaikymą.

rob77
2012.08.29, 23:44
autodromas

http://s010.radikal.ru/i311/1208/04/3d47099635ad.jpg (http://www.radikal.ru)

Panevezietis
2012.09.13, 16:32
Architektai kviečia lankyti Panevėžio sovietmečio objektus

VšĮ „Architektūros fondas“ organizuoja architektūrinių ekskursijų ciklą „modernizmas.lt“, kuria siekia sukurti dvidešimtojo amžiaus Lietuvos architektūros duomenų bazę, naudingą architektams ir istorikams, taip pat supažindinti visuomenę su istoriniu palikimu.

Beveik du mėnesius trunkantis ekskursijų ciklas po 8 Lietuvos miestus keliasi į Panevėžį. Rugsėjo 15 d. 11 val. visi besidomintys architektūriniu Panevėžio paveldu kviečiami prie „Nevėžio“ viešbučio. Panevėžys pagal 1962–1967 m. parengtą Lietuvos TSR teritorijos perspektyvinę planavimo schemą planuotas kaip aukščiausiojo rango centras – Lietuvos didmiestis. Šis statusas lėmė ne tik spartų miesto augimą, gyvenamųjų ir pramoninių rajonų plėtrą, bet ir aukštesnės kategorijos kultūrinės, sporto, edukacinės, administracinės ir kt. paskirties objektų atsiradimą mieste. Jis įpareigojo kurti kokybiškesnę aplinką, architektūrą, formuoti miesto veidą. Kartu su ekskursijos gidais architektais Elvyra Klimavičiene, Nijole Garbaliauskiene, Viktoru Skokausku ir Juozu Skublicku aplankysite įvairios paskirties sovietinio didmiesčio objektus, stebėsite ir vertinsite jų paskirties, fizinės būklės ar architektūros savybių pokyčius.

Į ekskursiją būtina registruotis iš anksto, registraciją rasite čia.

Parengė Ryšių su visuomene skyrius

http://panevezys.lt/lt/naujienos/kulturos-naujienos/architektai-kviecia-lankyti-4upk.html

http://www.archfondas.lt/lt/ekskursiju/irasas/elvyra-klimaviciene-nijole-garbaliauskiene-viktoras-skokauskas-juozas-skublickas

Panevezietis
2012.09.17, 08:34
Radau eskursijos nuotraukas nebuvusiems (tame tarpe ir aš)
https://plus.google.com/photos/106964527116567479069/albums/5788785772358270449?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/106964527116567479069/albums/5788785772358270449

Panevezietis
2012.09.21, 22:42
Statybos "Amilinoje"

rob77
2012.09.26, 14:55
Toliau vyksta autodromo statybos
http://s017.radikal.ru/i408/1209/26/19f389af0828.jpg (http://www.radikal.ru)

rob77
2012.09.26, 14:59
dar foto
http://s018.radikal.ru/i519/1209/ab/91d40b284db1.jpg (http://www.radikal.ru)

Panevezietis
2012.10.01, 19:59
Iškilmingai pažymėta Techninės pagalbos centro neįgaliesiems statybų pradžia

Šiandien iškilmingai pažymėta Techninės pagalbos neįgaliesiems centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) naujai statomo Panevėžio teritorinio padalinio pastato statybų pradžia. Ceremonijos metu pamatuose įbetonuota kapsulė su raštu ateities kartoms.

„Norėčiau padėkoti iniciatoriams, kurie stengėsi, kad šis projektas būtų įgyvendintas Panevėžyje ir neįgalieji gautų dar geresnes paslaugas. Džiugu, kad šios investicijos yra skiriamos būtent Panevėžio neįgaliesiems ir tikiuosi, kad šis centras prisidės prie šių žmonių gyvenimo kokybės gerinimo“, - sakė Panevėžio miesto meras Vitalijus Satkevičius.

„Labai džiaugiuosi, kad Panevėžyje bus pastatytas vienas iš moderniausių neįgaliesiems pritaikytų centrų ir norėčiau padėkoti Techninės pagalbos centro Panevėžio skyriaus darbuotojams už iniciatyvumą įsisavinant lėšas“, - teigė SADM ministro patarėjas Patrikas Skrudupis.
http://www.panevezys.lt/lt/naujienos/iskilmingai-pazymeta-technines-8231.html

panevezynys
2012.10.05, 16:25
Panevėžyje netrukus atsidarys naujos Pašilių kapinės

Panevėžio miesto savivaldybės užsakymu baigtos įrengti naujos Pašilių kapinės. Jos užima 1 ha teritoriją už Šilaičių kapinių, iš Panevėžio važiuojant Kauno kryptimi. Statybos darbus atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs Panevėžio statybos tresto filialas „Gerbusta“.

„Naujųjų kapinių teritorija jau aptverta, sutvarkyti takai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, įvestas vandentiekis. Čia suplanuotos 338 šeimyninės ir 10 vienviečių kapaviečių. Kapinės bus pradėtos eksploatuoti, kai jų statybos darbus įvertins Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija“, - teigia Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pašilių kapinėms pastatyti iš miesto biudžeto skirta 435 tūkst. Lt. Manoma, kad vietų jose pakaks daugiau kaip metams. Miesto ūkio skyriaus duomenimis, šiuo metu baigiamose užpildyti Šilaičių kapinėse kas mėnesį palaidojama vidutiniškai 25 žmones. Laisvų vietų jose liko apie 150.

Sprendžiant laidojimo problemas, Šilaičių kapinėse ketinama pastatyti kolumbariumą. Jį projektuos viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi vilniečių bendrovė „Atkulos projektai“. Kolumbariumo statybos planuojamos 2013 metais.

http://www.panevezieciai.lt/lt/naujienos/aktualija/13316-panevyje-netrukus-atsidarys-naujos-paili-kapins

Andree
2012.10.06, 11:48
http://www.panevezieciai.lt/lt/naujienos/aktualija/13316-panevyje-netrukus-atsidarys-naujos-paili-kapins
Panevėžyje netrukus atsidarys naujos Pašilių kapinės

Panevėžio miesto savivaldybės užsakymu baigtos įrengti naujos Pašilių kapinės. Jos užima 1 ha teritoriją už Šilaičių kapinių, iš Panevėžio važiuojant Kauno kryptimi. Statybos darbus atliko viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs Panevėžio statybos tresto filialas „Gerbusta“.

„Naujųjų kapinių teritorija jau aptverta, sutvarkyti takai, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, įvestas vandentiekis. Čia suplanuotos 338 šeimyninės ir 10 vienviečių kapaviečių. Kapinės bus pradėtos eksploatuoti, kai jų statybos darbus įvertins Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija“, - teigia Savivaldybės administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Pašilių kapinėms pastatyti iš miesto biudžeto skirta 435 tūkst. Lt. Manoma, kad vietų jose pakaks daugiau kaip metams. Miesto ūkio skyriaus duomenimis, šiuo metu baigiamose užpildyti Šilaičių kapinėse kas mėnesį palaidojama vidutiniškai 25 žmones. Laisvų vietų jose liko apie 150.

Sprendžiant laidojimo problemas, Šilaičių kapinėse ketinama pastatyti kolumbariumą. Jį projektuos viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi vilniečių bendrovė „Atkulos projektai“. Kolumbariumo statybos planuojamos 2013 metais.

Gal uzteks viena karta po zemem lavonus kyst, deginam ir kolumbariumus statom, vietos n kartu maziau reik.. db vien kapines apie miesta, kaip Cernobilis koks butu sproges miesto centre

enigma
2012.10.07, 22:43
Pritariu - už kremavimą aš visomis keturiomis.

Šias naujas kapines žadama užpildyti per metus. O kas toliau? Vėl plėtra? Greitai kapinės savo plotu prilygs Panevėžiui...

Panevezietis
2012.10.12, 14:35
Lyg ir Rimi (supernetto) parduotuvė atsiras Aukštaičių g.54...56.
Matau suderintą detalų (komercinė paskirtis bus):
http://panevezys.lt/lt/veikla/veiklos-sritys/architekturos-ir-urbanistikos-skyrius/teritoriju-planavimas-1985/nuolatines-statybu-komisijos-mx2q/2012-m.-rugsejo-znna.html
Detalaus užsakovas - Hakonlita.

panevezynys
2012.10.13, 18:22
Bet ar Aukstaiciu g.54-56 anksciau nebuvo plynas laukas.Ir siaip,ten jokio ,,Cento'' nebuvo,tik ,,Aibe'' Aukstaiciu g.35.O ,,Cento'' Vilniaus-Staniunu g. jau nuo vasaros neber-ten jau ,,Iki''.

Panevezietis
2012.10.31, 20:45
Amilina

panevezynys
2012.10.31, 22:44
Siandien atidarytas ,,Hesburger'' Silagalyje.

enigma
2012.11.02, 21:07
Amilina

Iš kur nuotraukos? Ten dirbi? :hm:

Panevezietis
2012.11.03, 13:58
Enigma -> Dirbu, kartais pafotkinu su nokia.
šiek tiek plačiau radau www.balsas.lt apie Hesburger:

"Restoranų tinklas „Hesburger“ trečiadienį atidarė 29-ąjį restoraną Lietuvoje. Investicijos į naująjį restoraną siekia 3,8 mln. litų, jame bus įdarbinti 9 darbuotojai.

Naujas, erdvus, 195 kv. m restoranas duris atvėrė netoli Panevėžio, prie kelio „Via Baltica“, jis aptarnaus klientus ir per „Drive In“ langelį."

Man iki šiol neaišku kodėl MCDonald nėra pas mus. Jų vietoje gal į kokį BiG'ą (jei toks iškils) eičiau. Srautas bus didesnis nei aplinkelyje, gal mažesnis nei Babilone.

Wycka
2012.11.03, 14:32
Man iki šiol neaišku kodėl MCDonald nėra pas mus. Jų vietoje gal į kokį BiG'ą (jei toks iškils) eičiau. Srautas bus didesnis nei aplinkelyje, gal mažesnis nei Babilone.

McDonald's dėl man nežinomų priežasčių dar apie 2000 metus sustabdė veiklą Lietuvoje. Tie restoranai, kurie iki tol buvo atidaryti, dabar yra išnuomoti frančizės pagrindais.

Zorro
2012.11.03, 15:09
McDonald's dėl man nežinomų priežasčių dar apie 2000 metus sustabdė veiklą Lietuvoje. Tie restoranai, kurie iki tol buvo atidaryti, dabar yra išnuomoti frančizės pagrindais.
McDonald's ir dirba pagrinde franšizės pagrindais. 2009 metais taip dirbo 25 578 restoranai iš 32 060.

Panevezietis
2012.11.03, 15:22
Šiaulių Akropolyje atsidarė neperseniausiai. Tie veiklos pagrindai kaip ir esmės nekeičia.
Kitas "didmiestis" kaip ir mūsų Panevėžys. Jei Hesburgeris ~ 4 mln investavo, tai gal ir kita pusė kažką mąsto.
Nors man tas maistas ir žodis restoranas nevisai dera, bet papildomos investicijos ir kt. sukuriama nauda gal ir nieko būtų.

Wycka
2012.11.03, 15:37
Šiaulių Akropolyje atsidarė neperseniausiai. Tie veiklos pagrindai kaip ir esmės nekeičia.
Kitas "didmiestis" kaip ir mūsų Panevėžys. Jei Hesburgeris ~ 4 mln investavo, tai gal ir kita pusė kažką mąsto.
Nors man tas maistas ir žodis restoranas nevisai dera, bet papildomos investicijos ir kt. sukuriama nauda gal ir nieko būtų.

Kadangi tai ne pačios firmos (pavadinimų savininkės) atidarinėja naujus restoranus, tai logiškai mąstant, tikriausiai Hesburger siūlo geresnes sąlygas nei McDonalds. Eiliniam potencialiam klientui skirtumai yra neesminiai.

Valiukas
2012.11.03, 18:45
Žmonės šneka, kad McDonalds'o vien frančizė kainuoja apie 1,5 mln. EURų. O kur dar paties restorano statyba arba nuoma ir įrengimas, žodžiu, nemaži pinigai susidaro viską sudėjus. Aišku, investicija čia turėtų būti gana saugi, tačiau ir su maža grąža. Nepaisant to, kad pasaulyje yra tikrai nemažai laisvų pinigų, į mūsų kiemą tie pinigai kažin ar ateis, o vietiniai, galintys investuoti tokias sumas, nesunkiai randa rizikingesnių, tačiau gerokai pelningesnių investicijų. Tai va.

Panevezietis
2012.11.04, 14:06
Tikriausiai norinčių 10 mln. litų investuoti į sumuštinių verslą (su žinomu vardu) neatsiranda.
Čeburekai, kebabai ir hesburger dalinsis rinką toliau :)

Valiukas
2012.11.04, 14:23
Tikriausiai norinčių 10 mln. litų investuoti į sumuštinių verslą (su žinomu vardu) neatsiranda.
Čeburekai, kebabai ir hesburger dalinsis rinką toliau :)

Todėl, kad kebabinei atidaryti reikia ne 10 mln., o maždaug tūkstantį kartų mažiau :D

Panevezietis
2012.12.06, 18:03
Panevėžyje atidaryta dviračių sporto bazė

Šiandien mieste oficialiai atidaryta dviračių sporto bazė. Atidarymo juostelę perkirpo miesto meras Vitalijus Satkevičius, administracijos direktorė Kristina Vareikienė, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Bronislavas Pliavga, dviratininkės čempionės Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė.

„Panevėžį ir šalį garsina mūsų miesto didelio meistriškumo dviračių treko sportininkės. Iki šiol mieste nebuvo tinkamų patalpų joms tinkamai treniruotis, nors turime sporto arenoje įrengtą vieną geriausių Europoje ir pasaulyje dviračių treką. Dabar Panevėžyje yra visas kompleksas ir treniruotėms, ir varžyboms. Tikimės, kad mūsų dviratininkės čempionės pasieks dar didesnių sporto aukštumų“, - sakė miesto meras V.Satkevičius.

Projektas lengvosios atletikos maniežo pastato (Liepų al. 4) rekonstrukcijai buvo pradėtas 2010 metais. Vyriausybė skyrė 940 tūkst. Lt finansavimą priestato statybai, dviračių treko sporto centro patalpų įrengimui. Dar 317 tūkst. Lt statybos darbams skirta iš miesto biudžeto. Šiemet miesto savivaldybė skyrė dar 64 tūkst. Lt sportiniams treniruokliams, persirengimo kambarių, remonto dirbtuvių ir biuro bei kitai įrangai, teritorijai aptverti.

Dviračių sporto centre vyks sportininkų bendro fizinio rengimo treniruotės, reabilitacija, saugomas inventorius, sprendžiamos organizacinės problemos.


http://panevezys.lt/lt/naujienos/panevezyje-atidaryta-dviraciu-2zdb.html

Panevezietis
2012.12.23, 20:49
Tik šiandien pastebėjau, kad lipdo antra aukštą Pingvino ledainei prie Senvagės. Įdomu.

Panevezietis
2013.01.08, 23:47
Jei teisingai pamenu BIG pastatė Klaipėdoje, Vilniuje. Lyg ir pardavė.
Po to Klaipėdoje BIG PC ir trys daugiabučiai. Ten jau sunkiau, sunkiau ir Panevėžiui turbūt nebėra eurų.
Visur genrangovas iš esmės buvo PST.

Panevezietis
2013.01.15, 20:29
Naujienos is www.panevezys.lt

Esu nužiūrėjęs tą darželį. Galvoju tokioje vietoje (netoli Šv.Petro ir Povilo bažnyčios) ir tuščias, neveikiantis.

Panevėžio miesto savivaldybė iš Valstybės investicijų programos (VIP) gavo 100 tūkst. Lt parengti techninį projektą, kuriuo nenaudojamas „Saulutės“ lopšelio-darželio pastatas (Trumpoji g.) būtų pritaikytas Greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) reikmėms.

„Dabar mūsų GMPS darbuotojai dirba sudėtingomis sąlygomis: trūksta patalpų ir personalui, ir GMPS automobiliams. Bene sudėtingiausia šaltuoju sezonu. Kadangi dauguma autotransporto laikoma lauke, šaltomis mašinomis vežami ligoniai, dirba personalas. Lauke paliktuose automobiliuose negalima laikyti tam tikros medicinos įrangos, todėl kaskart ją tenka atsinešti iš pastato. Tai, be abejo, trukdo operatyvumui. Kita vertus, nesaugu darbuotojams“, - teigia Savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Janina Gaidžiūnaitė.

Siekiant GMPS reikmėms pritaikyti lopšelio-darželio „Saulutė“ pastatą, pernai parengtas investicinis projektas. Juo numatyta pagerinti greitosios medicinos pagalbos prieinamumą ir kokybę: įkurti 6 savivaldybes aptarnaujančią regioninę dispečerinę, pagerinti GMPS darbuotojų darbo sąlygas, įrengti tinkamus garažus, remonto dirbtuves, stovėjimo aikštelę specialiesiems automobiliams, pastatyti automobilių plovyklą ir kt.

Pirminiais skaičiavimais, projektui įgyvendinti reikės daugiau kaip 5 mln. Lt. Jų tikimasi gauti irgi iš VIP.

Šiuo metu Savivaldybė VIP finansuoti yra pateikusi dar 5 projektus: „Aukštaitijos“ stadiono, lengvosios atletikos maniežo, „Vilties“ mokyklos, Dailės galerijos, palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės atnaujinimo.

http://www.panevezys.lt/lt/naujienos/greitosios-pagalbos-stotis-n525.html

enigma
2013.01.18, 02:14
Tik įdomu ar išvis skirs lėšų tam objektui, nes jis pats ne per geriausios būklės. Greičiau avarinės.

labusas
2013.01.20, 09:03
Prasidejo norfos Molainiuose statyba :buksvx:

evaldinas
2013.01.20, 15:20
Prasidejo norfos Molainiuose statyba :buksvx:

neapsakomai dziugu

enigma
2013.01.21, 00:01
neapsakomai dziugu

O ko tamstai džiaugtis?

Panevezietis
2013.01.21, 10:52
Nors parduotuvių pas mus mieste nemažai, bet tame rajone tokio rimtesnio prekybos centro kiek pamenu nėra. Sodai netoli, nemažas kvartalas - išsilaikys manau. Sukurs kokį 10 darbo vietų, milijoną kitą išleis statyboms - gerai.

Beje Smelynės g. (prie mėsos kombinato) užsidarė "super netto", gal Lidl bus?

panevezynys
2013.01.22, 19:18
O cia mazdaug kurioje Molainiu vietoje ta ,,Norfa'' bus.

Kartmen
2013.01.22, 19:50
/\ Čia (http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=519746;6174885;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20 ta%C5%A1kas;&xy=520401,6174954&z=10000&lrs=vector,stops,zebra)

Andree
2013.01.22, 21:30
Naujamiescio g. 68, tai apie pati viduri :hm:

Šiandien kaip tik apie tą vietą teko sukiotis, amžiaus statybos ten šviečias ;)