PDA

Keisti į išsamų rodinį : Projektai Gargžduose


ArTuRAs
2005.09.08, 21:00
GARGŽDAI ~15000 gyventoju ;)

Ramioje, gražioje Gargždų miesto vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje jau šiais metais prasidės statyba keturių modernių, šiuolaikiškų daugiabučių gyvenamųjų namų su stiklinėmis lodžijomis ir analogų neturinčia kolektorine šildymo sistema.

Tai bus pirmas gyvenamasis kvartalas Gargždų mieste pastatytas nepriklausomybės laikotarpiu.
Per du metus iškils du devynaukščiai ir du septynaukščiai namai, kurie suformuos atskirą daugiabučių namų kvartalą. Tai puiki Jūsų investicija į sparčiai besivystantį miestą.
Butai statomi su daline apdaila. Naujieji šeimininkai galės dalyvauti savo būsto kūrime, pasirinkti norimas galutinės apdailos medžiagas, įgyvendinti savo svajones ir sumanymus.
Puikiai išsivysčiusi miesto ir statomo kvartalo infrastruktūra patenkins kiekvieno būsimo šeimininko poreikius. Netoliese rasite mokyklą, vaikų darželį, stadioną, bei jau sekančiais metais iškilsiantį naująjį prekybos centrą.

Pro viršutinius butų langus atsivers Gargždų miesto panorama.


Statybos pradžia - 2005 metų pabaiga.
Pirmo ir antrojo namo statybos pabaiga - 2006 metai.
Trečio ir ketvirto namo statybos pabaiga 2007 metai

1 m² kaina – 2950 Lt.
Cokolinio aukšto automobilio stovėjimo vieta – 10 000 Lt.

http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_01.jpg
http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_03.jpg
http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_08.jpg


http://www.gemesita.lt/

Karolis
2005.09.10, 17:21
Šiandien apie naujų daugiabučių projektą Gargžduose yra rašoma ir rajono laikraštyje "Banga". Deja internetinės versijos kol kas nėra..
O šiaip malonu pastebėti kad ir mano mieste kažkas vyksta :) kol kas devynaukščių Gargžduose apskritai nebuvo.

ArTuRAs
2005.09.10, 18:28
Na, tokiu atveju Palanga galime taip pat vadinti Klaipedos "priemesciu" ;)

keen
2005.09.10, 19:24
Taip ir yra. Gargždai - Klaipėdos metropolio priemestis :)

ricarrdo
2005.11.27, 14:13
Sveiki. Kadangi Gargzdai jau yra kaip ir Klaipedos dalis, o as juose ir gyvenu, norejau parodyti kas vyksta musu kaime.... :)


http://i28.photobucket.com/albums/c240/ricarrdux/Namas.jpg
http://i28.photobucket.com/albums/c240/ricarrdux/namas2.jpg

http://www.gemesita.lt/gr/index.html

ArTuRAs
2005.11.27, 14:23
Dekui :geras:
Cia kurioj vietoj juos statys? Uz stoties ten kurnors?

ricarrdo
2005.11.27, 14:32
Taip, ten uz stoties, truputeli toliau. Kaip tokiam miesteliui manau visai neblogai... :vataip:

ArTuRAs
2005.11.28, 18:40
Teiks paraiškas Gargždų gatvėms rekonstruoti


Gruodžio 1 d. Savivaldybės tarybos posėdyje Savivaldybės administracija prašys jos narių pritarimo teikti paraišką ES struktūriniams fondams, kad gautų finansavimą Gargždų miesto Klaipėdos gatvės rekonstrukcijai bei pietinės miesto dalies gatvėms sutvarkyti. Prašymui turbūt bus pritarta, nors kai kurių Savivaldybės Tarybos narių ir dalies visuomenės abejonių sukėlė Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos projekto kokybė. Juo susidomėjo ir Specialiųjų tyrimų tarnyba.

Projektuotojai nesivargino

Kaip jau buvo skelbta „Bangoje“, Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos projektą rengė Kauno UAB „Patvanka“. Pirmuosiuose svarstymuose buvo pateikta kritinių pastabų, tačiau ir į paskutinįjį jo pristatymą, įvykusį lapkričio 16 d., projektuotojai atvyko su tuo pačiu variantu. Jų argumentas buvo lakoniškas: abejonių sukėlusius projekto sprendinius keisti netikslinga.

Priminsime, kad už projekto parengimą buvo suderėta 70 tūkst. litų kaina. Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos skyriaus vadovas L. Keniausis „Bangai“ vakar teigė, jog ši tarnyba Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos projektu susidomėjo gavusi informacijos iš kelių šaltinių, kurių jis neatskleidė. „Dar teberenkama medžiaga ir tebevyksta tyrimas, tačiau jau kitos savaitės pabaigoje turėtume pateikti išvadas. Mes negalime palikti jokių abejonių, nes tai susiję su Europos Sąjungos fondų pinigais“, - teigė L. Keniausis.

Projektuotojus aktyviai gynė Savivaldybės
administracijos direktorius K. Cirtautas, neabejojantis, kad šis darbas, jei pavyks gauti lėšų, bus labai svarbus keičiant Gargždų centro veidą. „Mes rekonstravome Savivaldybės aikštę, padarysime ne blogesnę ir Klaipėdos gatvę“, - žada direktorius.

Atsiras šviesoforai

Šio projekto vertė – apie 7 mln. litų. Savivaldybės Vietinio ūkio ir plėtros skyriaus vedėjas V. Buivydas „Bangos“ korespondentei paaiškino, kad už šias lėšas planuojama kapitališkai sutvarkyti gatvės važiuojamąją dalį ir įrengti pėsčiųjų alėją bei dviratininkų taką, atnaujinti šaligatvių dangas. Kartu tikimasi išspręsti mašinų parkavimo vietų problemą miesto centre, pagerinti transporto pralaidumą, įrengti naują gatvės ir alėjos apšvietimą, lietaus kanalizaciją bei pastatyti tris šviesoforus: vieną prie susikirtimo su J. Basanavičiaus gatve, antrą – prie J. Janonio, trečią – prie S. Dariaus ir S. Girėno. Į šį projektą turėtų integruotis prekybos centro „Iki“ rengiamas detalusis planas, kuriuo numatoma įrengti šviesoforą prie susikirtimo su Vasario 16-osios gatve bei gerokai padidinti mašinų parkavimo aikštelę.

Prieigos – antrajame etape

Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja V. Vytienė „Bangai“ sakė, jog įgyvendinus kauniečių parengtą projektą, būtų atlikta tik dalis darbų: „Būtinas antrasis etapas, kuris turėtų patrauklia padaryti planuojamą didžiulę aikštę prie Gargždų kultūros centro bei sutvarkyti gatvės prieigas kitose vietose“.

Jau dabar aišku, kad apgailėtinai šalia planuojamos įrengti pėsčiųjų alėjos atrodys duobėti įvažiavimai į daugiabučių kiemus, iškirtus medžius atsivers ne itin patrauklūs pastatų fasadai, išlįs kitos šiandien lapija pridengtos miesto bėdos.

Teigiama, kad Tarybos komitetų posėdžiuose buvo pritarta, kad UAB „Patvanka“ parengtas projektas vis dėlto būtų teikiamas struktūriniams fondams, tačiau būtinas ir antrasis Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos etapas. Paraišką Savivaldybė turi pateikti iki gruodžio 21 d.

Sulauks dėmesio pietinė miesto dalis?

Savivaldybė teikia ES fondams dar vieną projektą – pietinės Gargždų miesto dalies gatvių rekonstrukcijos. Planuojama Beržų, Paupio, Jaunimo, Žvejų, Vingio, Kuršlaukio gatvėse įrengti lietaus kanalizaciją ir asfalto dangas. Be to, numatytas Kuršlaukio gatvės apšvietimas. Šio projekto vertė, pasak Vietinio ūkio ir plėtros skyriaus vedėjo V. Buivydo, 6,6 mln. litų. Visą šią sumą tikimasi gauti iš struktūrinių fondų.

Ar pavyks gauti paramą šiems dviems projektams? Savivaldybės valdininkų teigimu, pirmenybė bus teikiama Klaipėdos gatvės rekonstrukcijai.

ArTuRAs
2005.11.28, 18:45
Atrodo turim dar kelis idomius projektus ;)

Gargždai – ne provincija, mes – ne provincialai

Mieste kursis prekybos, paslaugų ir pramogų kompleksas

Gargžduose vietoj buvusių vartotojų kooperatyvo pastatų Kvietinių gatvėje turėtų atsirasti patrauklus poilsio, prekybos, paslaugų bei pramogų centras. Apie jį kalbamės su šios vizijos kūrėju ir įgyvendintoju UAB “Damava” direktoriumi Dainiumi Šatkumi.

- Kaip gimė pati idėja, kuo planuojamas centras bus savitas?

- Esu verslininkas, tad, savaime aišku, kad idėjas skatina verslo logika. Be to, esu gargždiškis, myliu šį miestą ir nelaikau jo provincijos užkampiu, o savęs - provincialu. Žinau, kad gargždiškiai, turėdami šalia Klaipėdą, o ir po pasaulį keliaudami taip pat myli savo miestą ir nori jį matyti patrauklų. Žavėdamiesi mažų Europos miestelių centrais puikiausiai galime kurti ir savąjį – jaukų, gražų ir patrauklų bet kuriuo sezono ar paros metu.

- Kas turėtų atsirasti vietoj dabartinių pastatų prie senojo miesto parko?

- Tai – istorinė Gargždų vieta, buvusi dvarvietė. Nekilnojamųjų kultūros vertybių specialistai atliko pastatų ekspertizę ir nustatė, kad jie visi statyti apie 1950 metus, autentiški likę tik pamatai. Ant jų ir statysime į tris plokštumas padalintą pastatų ansamblį iš būdingų šiai miesto daliai ir jos istorijai medžiagų, mažomis gatvelėmis sujungsime jį su senuoju miesto parku, kursime uždarus kiemelius, kitas patrauklias erdves. Tai – ne šiaip pamąstymai, o jaunų architektų parengta galimybių studija, kurioje numatytos trys tarpusavyje persipinančios funkcijos – prekyba, paslaugos ir pramogos bei viešbutis.

- Kuo pirkėjams bus patrauklus prekybos centras?

- Tai nebus agresyviai atrodantis ir pirkėją aptarnaujantis didžiulis metalo karkasas. Numatomame centre planuojama atidaryti daug nedidelių specializuotų parduotuvių. Be abejo, neatsisakysime prekybos maisto produktais. Veiks drabužių, batų, aksesuarų, dovanų ir kitokių prekių parduotuvės. Pagrindinis lankytojas jose – kasdien perkanti vidutinės klasės atstovo šeima. Šalia turėtų įsikurti įvairių paslaugų teikėjai – batų, lietsargių, buities technikos remontas, kirpykla, soliariumas, vaizdajuosčių nuoma, drabužių valykla, draudimo brokeris, banko skyrius ir pan. Numatoma įrengti bandelių kepyklą. Trečiame aukšte planuojama įrengti viešbutį su konferencijų sale. Viešbučio patalpos su dvišlaičiais spalvingais stogeliais turėtų įlieti naująjį centrą į šalia esančių pastatų ir bažnyčios architektūrą. Šalia stadionas, vyksta įvairios varžybos.

- Dar nekalbėjome apie pramogas.

- Gargždai neturi boulingo klubo, tad jį būtinai įrengsime. Planuojamos keturios viešojo maitinimo įstaigos – picerija, nacionaliniai patiekalai. Bus ir aukštesnės klasės restoranas. Vasarą pramogos išsilies į gatveles ir kiemelius. Vieta šalia parko, kur vasarą itin daug poilsiaujančiųjų. Kodėl jų nesubūrus į įvairius renginius? Manau, jog vakarais mūsų mažąjį miestelį užvaldys norintys po darbų atsipalaiduoti ir pasilinksminti miestelėnai ir jų svečiai.

- Kurtis miesto centre, kur mažai laisvų erdvių, sudėtinga. Turite problemų?

- Viską galima išspręsti. Nieko neprašome, siūlome miestui savo pagalbą. Priešais pastatus – nefunkcionali, per dienas tuščia automobilių stovėjimo aikštelė. Savo lėšomis siūlome ją sutvarkyti. Sutvarkysime visas prieigas prie centro – į gretimas gatves ir parką. Šiuo metu rengiame raidos programą, kurią dar šiemet tikimės pateikti Savivaldybės tarybai. Jei gausime pritarimą, rengsime detalųjį planą, ilgai netrukę ir statybas pradėsime.

- Pasak rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus, Gargžduose rengiamasi statyti dar vieną stambų prekybos ir pramogų kompleksą su baseinu ir ledo arena. Ar negąsdina konkurencija?

- Mes esame miesto centre, galimi konkurentai bus užmiestyje. Mus per kelias minutes galima pasiekti pėsčiomis, į kitą kompleksą reikės važiuoti. Tyrimai rodo, kad, skaičiuojant vienam gyventojui, gargždiškiams dar trūksta prekybos ir pramogų plotų. O mes laukiame ir rajono gyventojų bei svečių iš kitų vietovių, gal net iš tos pačios Klaipėdos. Be to, planuojamų pramogų rūšys skirtingos. Mūsų projektas tampa naujo prekybos porūšio Lietuvoje prototipu – mažo miestelio bendruomeniška susitikimų, pramogų ir apsipirkimo vieta.

ArTuRAs
2005.12.01, 19:14
^^^ http://www.palekas.lt/ > naujienos > GARGZDU CENTRAS - neeilinis PC Lietuvoj :taip:

WILD_WEST
2006.02.20, 00:09
Radau labai idomu ir demesio verta straipsni susijusi su Gargzdais,taciau ilgai galvojau i kokia tema ji ideti ir nusprendziau sukurti siam miesteliui atskira tema. Nes paskacius si straipsni pamaniau,kad jei viskas kas parasyta bus igyvendinta,tai si tema tikrai neisnyks labai greitai. ;)
Gargždiškiai turės savo "akropolį"

Greičiausiai jau netolimoje ateityje gargždiškiams nebereikės važinėti į Klaipėdos prekybos centrus. Atsirado investuotojų, kurie dar šiemet, jei pritars rajono Savivaldybės taryba, yra užsimoję pastatyti mieste net 20 tūkst. kvadratinių metrų ploto prekybos ir paslaugų kompleksą.

Šalia ketinama pastatyti ir gyvenamųjų namų kvartalą su septynaukščiu biurų pastatu (iš viso 30 tūkst. kv.m). Bendra projekto vertė - 100 mln. litų. Tokio prekybos ir pramogų komplekso neturi nė vienas Gargždų dydžio šalies miestas.

Buvusioje ganykloje - naujas kvartalas

Naująjį kvartalą su visa infrastruktūra investuotojai - UAB "Pamario namas" - ketina įrengti iš privačių asmenų įsigytame 8,16 ha žemės sklype Dariaus ir Girėno gatvės pabaigoje. Pastatai išsidėstytų link miesto pramonės rajono šalia naujai nutiestos Karaliaus Mindaugo gatvės. Šioje pievoje gargždiškiai nuo neatmenamų laikų ganė gyvulius. Savivaldybės administracijoje šį projektą pristatęs UAB "Pamario namas" direktorius Vytautas Narbutas įsitikinęs, kad šis mažasis "akropolis" išspręs daug miesto problemų tiek paslaugų, tiek pramogų požiūriais.

"Kai gimė sumanymas Gargžduose įgyvendinti tokį projektą, skeptikai mus atkalbinėjo: tai miręs miestas, čia niekas nevyksta, nėra rinkos pramogoms. Atlikome galimybių studiją, tyrėme gyventojų, ypač jaunimo, nuomones. Ir nusprendėme surizikuoti - imtis šio projekto", - sakė V. Narbutas. Taigi naujajame pramogų komplekse numatoma įrengti tai, ko Gargždų miestas dar neturi: net 50 metrų ilgio 4 takelių baseiną (150 žiūrovų vietų) su pirtimis, boulingą, visus metus veikiančią ledo areną, fitneso sporto salę, 500-800 vietų jaunimo laisvalaikio užimtumo centrą su interneto kavine ir naktiniu klubu ir kt.

Norinčių įsikurti 7 aukštų biurų pastate, anot V. Narbuto, jau dabar yra: pirmąjį aukštą užsisakė vienas bankas, domisi ir miesto verslininkai - iš centro persikraustyti žada vienas grožio salonas. Manoma, kad čia panorės įsikurti ir daugiau įstaigų, paslaugų teikėjų, kurie šiuo metu dirba ne itin patogiose tiek darbui, tiek klientams aptarnauti patalpose. Naujajame kvartale bus įrengta net 900 vietų automobiliams - tokiu būdu gerokai sumažės transporto srautai miesto centre.

Jei rajono Savivaldybės taryba pritars šiam projektui, pasak V. Narbuto, jau pavasarį prasidėtų prekybos ir pramogų centro statyba, planuojant jo atidarymą ateinančioms Kalėdoms. Gyvenamųjų namų statybą (trijų šešiaaukščių, dviejų penkiaaukščių, trijų keturaukščių) su požeminiais garažais numatoma pradėti kitais metais ir su visos infrastruktūros įrengimu užbaigti po dvejų ar trejų metų.

Pramogoms reikės paramos

Siūlydami Gargždams naują pramogų kompleksą, investuotojai neslepia laukiantys iš Savivaldybės tam tikrų garantijų, kurias rengiamasi apsvarstyti artimiausiu metu pateikus komercinį pasiūlymą.

"Ledo arena ir baseinas yra brangūs objektai, todėl mes turime žinoti, ar jie reikalingi miesto ir rajono gyventojams", - sakė "Pamario namo" direktorius V. Narbutas. Kitaip tariant, investuotojams prieš statybas būtina žinoti, ar jie sulauks tam tikros paramos iš Savivaldybės per įvairias programas ar įkurtas viešąsias įstaigas, kad atsipirktų investicijos. UAB "Pamario namas" neketina užsiimti šiame komplekse jokia veikla, jie tik nuomos patalpas. Bendrovės direktorius Vytautas Narbutas kol kas neatskleidė, kokia prekybos kompanija ketina nuomotis prekybos centrą.

"Šiuo metu vyksta derybos su visomis didžiausiomis prekybos bendrovėmis", - sakė V. Narbutas. Tačiau jis paragino gargždiškius jau dabar galvoti naujajam miesto kvartalui pavadinimą, nes numatoma skelbti konkursą, kurio nugalėtojui teks solidus prizas - automobilis.

www.ve.lt

WILD_WEST
2006.02.20, 00:10
Beje jau dabar Gargzduose vyksta nedidelio gyv. kvartalo statybos,todel jei kas turit nuotrauku dekite jas cia. ;)

minde903
2006.02.20, 00:22
vakar buvau Gargzduose maciau dnu 9a turetu iskilti :P gaila kad fotiko neturejau pasiemes :B

Hmmm
2006.02.20, 11:35
Po to dar bus oro uostas, kosmodromas ir bus galima surengti tarpgalaktini šachmatų turnyra. Gargždai taps verslo ir kultūros centru :)

Mantas
2006.02.20, 13:16
Neblogos naujienos. Apie 100 mln Lt tikrai ne kiekvienam tokio dydžio miesteliui pasvajoti ;)

ArTuRAs
2006.02.20, 15:26
OK, tada perkeliam dar truputi projektu ;)

GARGŽDAI ~15000 gyventoju ;)

Ramioje, gražioje Gargždų miesto vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje jau šiais metais prasidės statyba keturių modernių, šiuolaikiškų daugiabučių gyvenamųjų namų su stiklinėmis lodžijomis ir analogų neturinčia kolektorine šildymo sistema.

Tai bus pirmas gyvenamasis kvartalas Gargždų mieste pastatytas nepriklausomybės laikotarpiu.
Per du metus iškils du devynaukščiai ir du septynaukščiai namai, kurie suformuos atskirą daugiabučių namų kvartalą. Tai puiki Jūsų investicija į sparčiai besivystantį miestą.
Butai statomi su daline apdaila. Naujieji šeimininkai galės dalyvauti savo būsto kūrime, pasirinkti norimas galutinės apdailos medžiagas, įgyvendinti savo svajones ir sumanymus.
Puikiai išsivysčiusi miesto ir statomo kvartalo infrastruktūra patenkins kiekvieno būsimo šeimininko poreikius. Netoliese rasite mokyklą, vaikų darželį, stadioną, bei jau sekančiais metais iškilsiantį naująjį prekybos centrą.

Pro viršutinius butų langus atsivers Gargždų miesto panorama.


Statybos pradžia - 2005 metų pabaiga.
Pirmo ir antrojo namo statybos pabaiga - 2006 metai.
Trečio ir ketvirto namo statybos pabaiga 2007 metai

1 m² kaina – 2950 Lt.
Cokolinio aukšto automobilio stovėjimo vieta – 10 000 Lt.

http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_01.jpg
http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_03.jpg
http://www.gemesita.lt/gr/img/gallery_08.jpg

Ir kelios Andre nuotraukos :taip:

http://img153.imageshack.us/img153/1714/060211128jz.jpg
http://img81.imageshack.us/img81/4227/060211326sx.jpg

minde903
2006.02.20, 15:35
kas projektuoja juos?

ArTuRAs
2006.02.20, 15:39
Ir tas PC bus ne vienintelis Gargzduose ;)

Atrodo turim dar kelis idomius projektus ;)

Gargždai – ne provincija, mes – ne provincialai

Mieste kursis prekybos, paslaugų ir pramogų kompleksas

Gargžduose vietoj buvusių vartotojų kooperatyvo pastatų Kvietinių gatvėje turėtų atsirasti patrauklus poilsio, prekybos, paslaugų bei pramogų centras. Apie jį kalbamės su šios vizijos kūrėju ir įgyvendintoju UAB “Damava” direktoriumi Dainiumi Šatkumi.

- Kaip gimė pati idėja, kuo planuojamas centras bus savitas?

- Esu verslininkas, tad, savaime aišku, kad idėjas skatina verslo logika. Be to, esu gargždiškis, myliu šį miestą ir nelaikau jo provincijos užkampiu, o savęs - provincialu. Žinau, kad gargždiškiai, turėdami šalia Klaipėdą, o ir po pasaulį keliaudami taip pat myli savo miestą ir nori jį matyti patrauklų. Žavėdamiesi mažų Europos miestelių centrais puikiausiai galime kurti ir savąjį – jaukų, gražų ir patrauklų bet kuriuo sezono ar paros metu.

- Kas turėtų atsirasti vietoj dabartinių pastatų prie senojo miesto parko?

- Tai – istorinė Gargždų vieta, buvusi dvarvietė. Nekilnojamųjų kultūros vertybių specialistai atliko pastatų ekspertizę ir nustatė, kad jie visi statyti apie 1950 metus, autentiški likę tik pamatai. Ant jų ir statysime į tris plokštumas padalintą pastatų ansamblį iš būdingų šiai miesto daliai ir jos istorijai medžiagų, mažomis gatvelėmis sujungsime jį su senuoju miesto parku, kursime uždarus kiemelius, kitas patrauklias erdves. Tai – ne šiaip pamąstymai, o jaunų architektų parengta galimybių studija, kurioje numatytos trys tarpusavyje persipinančios funkcijos – prekyba, paslaugos ir pramogos bei viešbutis.

- Kuo pirkėjams bus patrauklus prekybos centras?

- Tai nebus agresyviai atrodantis ir pirkėją aptarnaujantis didžiulis metalo karkasas. Numatomame centre planuojama atidaryti daug nedidelių specializuotų parduotuvių. Be abejo, neatsisakysime prekybos maisto produktais. Veiks drabužių, batų, aksesuarų, dovanų ir kitokių prekių parduotuvės. Pagrindinis lankytojas jose – kasdien perkanti vidutinės klasės atstovo šeima. Šalia turėtų įsikurti įvairių paslaugų teikėjai – batų, lietsargių, buities technikos remontas, kirpykla, soliariumas, vaizdajuosčių nuoma, drabužių valykla, draudimo brokeris, banko skyrius ir pan. Numatoma įrengti bandelių kepyklą. Trečiame aukšte planuojama įrengti viešbutį su konferencijų sale. Viešbučio patalpos su dvišlaičiais spalvingais stogeliais turėtų įlieti naująjį centrą į šalia esančių pastatų ir bažnyčios architektūrą. Šalia stadionas, vyksta įvairios varžybos.

- Dar nekalbėjome apie pramogas.

- Gargždai neturi boulingo klubo, tad jį būtinai įrengsime. Planuojamos keturios viešojo maitinimo įstaigos – picerija, nacionaliniai patiekalai. Bus ir aukštesnės klasės restoranas. Vasarą pramogos išsilies į gatveles ir kiemelius. Vieta šalia parko, kur vasarą itin daug poilsiaujančiųjų. Kodėl jų nesubūrus į įvairius renginius? Manau, jog vakarais mūsų mažąjį miestelį užvaldys norintys po darbų atsipalaiduoti ir pasilinksminti miestelėnai ir jų svečiai.

- Kurtis miesto centre, kur mažai laisvų erdvių, sudėtinga. Turite problemų?

- Viską galima išspręsti. Nieko neprašome, siūlome miestui savo pagalbą. Priešais pastatus – nefunkcionali, per dienas tuščia automobilių stovėjimo aikštelė. Savo lėšomis siūlome ją sutvarkyti. Sutvarkysime visas prieigas prie centro – į gretimas gatves ir parką. Šiuo metu rengiame raidos programą, kurią dar šiemet tikimės pateikti Savivaldybės tarybai. Jei gausime pritarimą, rengsime detalųjį planą, ilgai netrukę ir statybas pradėsime.

- Pasak rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus, Gargžduose rengiamasi statyti dar vieną stambų prekybos ir pramogų kompleksą su baseinu ir ledo arena. Ar negąsdina konkurencija?

- Mes esame miesto centre, galimi konkurentai bus užmiestyje. Mus per kelias minutes galima pasiekti pėsčiomis, į kitą kompleksą reikės važiuoti. Tyrimai rodo, kad, skaičiuojant vienam gyventojui, gargždiškiams dar trūksta prekybos ir pramogų plotų. O mes laukiame ir rajono gyventojų bei svečių iš kitų vietovių, gal net iš tos pačios Klaipėdos. Be to, planuojamų pramogų rūšys skirtingos. Mūsų projektas tampa naujo prekybos porūšio Lietuvoje prototipu – mažo miestelio bendruomeniška susitikimų, pramogų ir apsipirkimo vieta.

^^^ Keletas pirmojo projekto renderingu:

http://img215.imageshack.us/img215/4789/g16nm.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/1518/g24uq.jpg
http://img156.imageshack.us/img156/8864/g36jp.jpg

vytauc
2006.02.20, 15:50
Po to dar bus oro uostas, kosmodromas ir bus galima surengti tarpgalaktini šachmatų turnyra. Gargždai taps verslo ir kultūros centru :)

Kam tas sarkazmas? Gargždai yra ~20 km nuo Klaipėdos. Didžioji dalis gragždiškiu ten ir dirba. Turėti šalia namų dar vieną parduotuvę ir vietą papramogauti jiem tikrai bus į nauda, juo labiau, kad perkamoji galia ten turėtų būti nebloga.
Tenka laikas nuo laiko ten apsilankyti- miestelis tikrai gerai atrodo. Šen bei ten vyksta statybos, klaipėdiečiai savo privačiais namais "nutūpė" visą vakarinę miesto dalį- manau su laiku Gargždai taps Klaipėdos priemiesčiu.

ArTuRAs
2006.02.20, 16:01
kas projektuoja juos?

Jei daugiabucius, tai:

Architektė: Snieguolė Stripinienė
Konstruktorė: Renata Narmontienė

Tokie jau Klaipedoj stovi ir kiek prisimenu Druskininkuose isdygs :|

minde903
2006.02.20, 16:05
:/ nekas jei bus copy paste padaryta

ArTuRAs
2006.02.20, 16:11
Dabar vieno dalyko nesuprantu - ar cia kalbama apie tuos statomus namus ar ne, nes projekta vykdo tas pats "Pamario namas" :nzn:

Ir, beje, tas PC isdygs butent priesais siuos namus :|

Pristatytas daug žadantis projektas

Vasario 13 d. Savivaldybėje, dalyvaujant Klaipėdos rajono merui Vaclovui Dačkauskui bei Savivaldybės tarybos nariams ir administracijos darbuotojams, buvo pristatytas UAB ,,Pamario namas” projektas – numatomas statyti Gargžduose prekybos, pramogų ir sporto centras kartu su verslo ir gyvenamųjų namų kompleksu. Pristatyme dalyvavo ir atstovai iš UAB ,,Neoforma” – šio komplekso projektuotojai.
UAB ,,Pamario namas” direktorius Vytautas Narbutas sakė, kad dėl šio 100 mln. vertės projekto buvo daromi tyrimai, kuriame dalyvavo ir Gargždų miesto, kuriame viso labo apie 15-17 tūkst. gyventojų, jaunimas. Atlikus galimybių studiją, paaiškėjo, kad, nors projektas ir yra šiek tiek rizikingas, bet ne tiek, kad nevertėtų pabandyti įgyvendinti viso ar bent dalies sumanymo. Visas komleksas būtų statomas 8,16 ha plote, kuris būtų dalinamas į dvi dalis, iš kurių viena būtų skirta prekybos, pramogų ir sporto centrui, kita – gyvenamiesiems namams. Prekybos, pramogų ir sporto centras (apie 3-4 kartus mažesnis nei Klaipėdos ,,Akropolis”) užimtų apie 20-21 tūkst. kvadratinių metrų patalpų, šalia kurio, kaip bendra komplekso dalis, iškiltų 7 aukštų biurų pastatas (I šio pastato aukštą jau užsisakęs išsinuomoti AB Vilniaus bankas), ir gyvenamųjų namų kvartalas (30 tūkst. kvadratinių metrų gyvenamojo ploto – keturi daugiaaukščiai namai su požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis). Kadangi šiuose namuose butai daug pigesni už tokio paties tipo butus Klaipėdoje – jais labai domisi klaipėdiškiai. Anot direktoriaus, gargždiškiams taip pat vertėtų nesnausti.
Prekybos, pramogų ir sporto centre numatyta viskas, kas paprastai ir būna tokio tipo kompleksuose: prekybos salės, patalpos įvairioms pramogoms ir sporto užsiėmimams – treniruoklių salės, ledo arena (būtų įrengiama pagal ,,kanadietiškos” aikštelės standartus, t. y. su galimybe rengti varžybas), 4 takelių 50 metrų baseinas su 100-150 vietų žiūrovų sale, pirtimis, papildomais įrengimais vaikams, 8 takelių medtakio kėglių (boulingo) salė; vienas pastato aukštas būtų skirtas jaunimo diskotekos salei ir naktiniam klubui, šalia įsikurtų interneto kavinė ir patalpos įvairiems jaunimo užsiėmimas (būreliams). Ar reikalingas šiame centre bus kino teatras ir konferencijų salė – dar bus svarstoma, derantis su rajono valdžia ir specialistais, galbūt atliekamos papildomos gyventojų apklausos. Jei būtų nuspręsta – šiame komplekse atsirastų vietos ir viešbučiui. Prie minėtų objektų būtų įrengta apie 900 vietų automobilių stovėjimo aikštelė (2 ha). Tam, kad prie viso komplekso būtų patogu privažiuoti, bus rekonstruota Karaliaus Mindaugo gatvė, - privažiavimas bus ir iš Dariaus ir Girėno gatvės pusės.
Anot UAB ,,Pamario namas” direktoriaus Vytauto Narbuto, rengiant šio komplekso detalųjį planą, susidurta su aibe klausimų dėl šilumos, elektros energijos tiekimo tinkamo užtikrinimo, kanalizacijos įrenginių ir pan. Dauguma su tuo susijusių problemų jau išspręsta arba dar sprendžiama.
Savivaldybės tarybos nariai ir administracijos darbuotojai projektuotojams ir potencialiems statytojams uždavė daug klausimų – buvo teiraujamasi, ar Gargždų verslininkams bus teikiama pirmenybė, jei jie norės nuomotis patalpas naujajame prekybos ir paslaugų centre; ko tikimasi iš Savivaldybės, įgyvendinant šį projektą (galima nuspėti, kad baseinas ir, pavyzdžiui, kino teatras, jei jis bus statomas, ne taip lengvai atsipirks).
Bendrovės direktorius patikino, kad bus stengiamasi prisidėti prie Savivaldybės strateginių uždavinių įgyvendinimo – prekybos, pramogų ir sporto komplekse numatyta įrengti keletą objektų (jaunimo laisvalaikio užimtumo centras, baseinas), kuriuos ruošėsi statyti ar įrengti Savivaldybė, ieškodama resursų kitur. Dabar Savivaldybė taip pat neliks nuošalyje – bus svarstoma Savivaldybės taryboje, tariamasi su specialistais, kiek ir kokiu būdu bus galima prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo, kad Gargždų ir viso rajono gyventojai būtų patenkinti paslaugų ir pramogų įvairove, tačiau kad visi šie geri dalykai atsipirktų ir neatneštų didelių nuostolių ne tik projekto rengėjams, bet ir rajonui.
Kaip patikino Vytautas Narbutas, jei dėl visko bus sėkmingai susitarta – prekybos, pramogų ir sporto centras turėtų būti pradėtas statyti jau šių metų pavasarį, o baigtas – prieš pat Kalėdas. Gyvanamieji namai iškiltų per trejus metus.
Beje, bendrovė yra paskelbusi konkursą prekybos, pramogų ir sporto centro (ir viso naujo kvartalo) pavadimui parinkti – prizas – automobilis. Verta pasukti galvą…dėl pavadinimo, - ir ne tik.

Edd
2006.02.20, 16:20
Išties labai daug projektų kaip tokio dydžio miesteliui. Aišku viskas atrodytų įspūdingiau, jei Gargždai būtų toli nuo didesnių miestų. :)

ArTuRAs
2006.02.20, 16:33
Gargzduose ne tik Klaipedeciai pinigus leidzia ;)

2006 vasario 11 d.

Gargždų spaustuvę švedai pardavė norvegams

Praėjusių metų kovo mėnesį pradėjusi Gargžduose veikti švedų spaustuvė „Geson Baltija“ parduota norvegams, trims su poligrafijos verslu susijusiems asmenims. Dabar ji vadinasi „Print-it“.

Kaip „Bangai“ papasakojo spaustuvės biuro administratorė Eglė Zykienė, buvę savininkai tapo pagrindiniai klientai. Spaustuvės kolektyvas toliau atlieka užsakymus „Geson Skandia Tryckeriet“. Dirba tie patys specialistai ir darbininkai, tik dabar jie „Print-it“ darbuotojai.

Norvegai, ieškoję Europoje pigesnių galimybių spausdinti poligrafinę produkciją, jas surado Gargžduose. Švedai jiems pardavė pastatą su įrengimais ir šį verslą. Į jį naujieji savininkai ketina investuoti dar apie 20 mln. litų, be to, statyti priestatą.

Jau šį mėnesį laukiama naujos linijos, o rugsėjį bus instaliuota dar viena mašina. Maždaug per 2-3 mėnesius su jomis dirbti bus apmokyti darbuotojai, o nuo kitų metų spaustuvė pradės spausdinti knygas. Tai labai populiarūs Skandinavijoje, Anglijoje romanai, išspausdinti ant paprasto popieriaus, plonais viršeliais, parduodami metro ir kitose didesnėse žmonių susibūrimo vietose.

Padidėjusios gamybos apimtys, pasak E. Zykienės, pareikalaus daugiau darbuotojų. Ieškoma kokybės vadybininko, netolimoje ateityje reikės daugiau spaudėjų, knygrišyklos darbuotojų.

arturiux
2006.02.20, 17:37
Pritariu visiems ginantiems Gargzdus ir noriu dar primint,kad tai Klaipedos rajono centras :taip:

Andre
2006.02.20, 19:02
Pasizadu atnaujinti nuotraukas is Gargzdu statybos aiksteles... :P Veliau ir is astunto auksto... :jumi:
Is tu dvieju devynauksciu praktiskai parduota tik vienas. PPC statyti yra nusiteike rimtai, bet del dar vieno gyvenamo rajono (net ir del kitu dvieju 7a salia 9a) man kiltu abejoniu... :nzn:

Eimantas
2006.02.20, 22:52
Reikėtų painiavą panaikinti, rajonas vadinamas Klaipėdos, o centras Gargžduose, tai tegul Gargždų rajonu ir vadinasi, tik prieš tai numelžti iš jų ir prie Klaipėdos reikėtų prijungti pajūrio ruožą (su Karkle), ir dar kelias teritorijas. Čia iš Klaipėdos pozicijų pasisakiau.

vytauc
2006.02.20, 23:01
Gargždų rajonu ir vadinasi, tik prieš tai numelžti iš jų ir prie Klaipėdos reikėtų prijungti pajūrio ruožą (su Karkle), ir dar kelias teritorijas.

Ar nuo to kas nors pasikeistų?

Eimantas
2006.02.20, 23:09
Daug kas gal ir nepasikeistų, bet nepatinka , kad pvz. rinkliavas už automobilių stovėjimą prie Olando kepurės vasarą renka Klaipėdos rajonas. Natūraliau atrodo, kai pajūrį tvarko Neringos, Palangos, Klaipėdos savivaldybės, kurių centrai šalia "vandenų" ir yra. O Gargžduose jūra kvepia taip pat kaip ir kokiame Radviliškyje ar Pasvalyje. Jiems vistiek artimesnė ne jūros specifika, o žemės ūkis ir pan.

Kitos teritorijos, tai Kalotė(išvažiuojant iš Klaipėdos link Palangos) ir pramonės zona šalia LEZ. Kalotėje naujakuriai daugiausia klaipėdiečiai, o dabar pusė gyvenvietės priklauso miestui, pusė rajonui, logiška, kad visa miestui geriau priklausytu. Kitas pavizdys: gamykla Klaipėdos pašonėje, darbuotojų taip pat iš misto manau nemažai, jei ne dauguma, o mokesčiai eina į rajono biudžetą, ir gamykla dar skiria finansinę paramą, kuri panaudojama socialinės infrastruktūros plėtrai seniūnijose, esančiose už poros dešimčių kilometrų nuo miesto. Nors iki miesto ir kilometro turbūt nėra.

Andre
2006.02.24, 12:01
"Nauji butai Gargžduose, Vingio g. 2
Naujos statybos butai rekonstruojamame keturių aukštų name.Planuojama statybų pradžia - 2005 05, pabaiga - 2006 04. Pardavimo kaina nuo 2400 lt/m2 su daline apdaila.
Butai Gargždų centre individualių namų kvartale, šalia darželis, mokykla, automobilių stovėjimo aikštelė, prekybos centras. Pirmajame ir antrajame pastato aukštuose, administracinės patalpos. Butai per du aukštus su mansardomis kur bus rengiamos lodžijos. Automatinė šildymo sistema su termoreguliatoriais."
http://www.eurohaus.lt/?lt=1134715903

Informacija senoka. Visa esme, kad tai nori pastatyti ant keturiu aukstu seno barako :nzn:
Nieko ten dar nevyksta, o nori parduoti...

Artimiausiu metu imesiu to barako nuotraukele... :dumas:

Andre
2006.02.27, 09:33
Ir kas isivaizduoja ant sito barako penkta auksta + mansarda :? reiktu ivertinti ir jo busena ir kaimynus...

Eimantas
2006.03.08, 14:56
"Vyrokas" daugiau įsivaizduotų.

Andre
2006.03.31, 17:40
Darbai vyksta :kerta: Pirmą namą jau įpusėjo. Kiek Žinau pirmas jau visas parduotas.:D

Andre
2006.03.31, 17:48
Štai taip namukai atrodys iš toliau... :D

ArTuRAs
2006.03.31, 17:55
Dekui uz nuotraukas.
Tikiuosi, kad ta PC statys ne leciau nei siuos :taip:

Andre
2006.05.09, 09:56
Atnaujinam padėtį Gargždų statybų aikšelėje... O:}

http://img157.imageshack.us/img157/2554/06050810uu.th.jpg (http://img157.imageshack.us/my.php?image=06050810uu.jpg) http://img157.imageshack.us/img157/631/06050823hc.th.jpg (http://img157.imageshack.us/my.php?image=06050823hc.jpg) http://img77.imageshack.us/img77/741/06050831mu.th.jpg (http://img77.imageshack.us/my.php?image=06050831mu.jpg)

Andre
2006.06.12, 09:37
Mėnuo vėl praėjo. Padėtis dabar...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/cb7a62cb.jpg

Antras namukas lipa į 8 aukštą...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/a5b21417.jpg

Pirmajam dedam stogą :eina: :eina:
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/871be244.jpg

ArTuRAs
2006.06.12, 12:35
Nu o kaip jiems su butu pardavinejimu ten? :hm:

Andre
2006.06.12, 14:56
Nu o kaip jiems su butu pardavinejimu ten? :hm:

Parduoda neblogai. Butu dar yra keleta antrame name... O:}

balvonas
2006.06.12, 15:06
Parduoda neblogai. Butu dar yra keleta antrame name... O:}

tai kad jau girdejau kad nei vieno buto neliko o kainos isaugo trigubai...... :)
neduok dieve kas ten gyvens...saules nebematys...

Andre
2006.06.13, 13:14
^^^
Gal dabar jau nebėra. O kainos paskutiniu metu buvo: garazas pabrango 5000 iki 15000, o kvadrato kaina pakilo 250 iki 3200. Tokios tai tokelės.

O dėl saulės kas apačioje tai tiems nekas.... O iš aštunto aukšto tai atrodys taip |:D :

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/7e1ed604.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/0da42db0.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/28bd830d.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/2a083c26.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/4c28a257.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/5c0bd6cf.jpg

Andre
2006.06.14, 10:13
Pavasari prakalbus apie "Akropoliuko" statybas iki suskubo plėstis. Jau pradėjo darbus. Kur dabar yra duobė, anksčiau buvo namas...|:D

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/6a4fc4cb.jpg

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/90dd8570.jpg

Andre
2006.06.19, 08:57
Prasidėjo darbai prie barako...:loli:

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/0606191.jpg

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/0606192.jpg

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/0606193.jpg
Vaizdas į aikštelę....
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/0606194.jpg

Andre
2006.06.19, 15:00
Paskutinės žinios. Prekybos centro statybas planuoja pradėti šiemet, bet kaip buvo planuose atidaryti Kalėdom nepavyks. Atidarymas kitiem metam.
Septynaukščių statybos taip pat bus pradėtos šiemet.
Gemesita su Pamario namu planuoja gyvenamų namų kvartalą netoli autostrados.... :dumas:

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/68fdc980.jpg

WILD_WEST
2006.06.19, 23:35
Ka gali zinoti,galbut kada nors Gargzdai bus ne tik rajono centras ( kiek zinau Gargzdai yra rajono centras,bet Gargzdu rajono nera ) o bus prijungti prie Klaipedos:P

Andre
2006.06.20, 21:44
Tai jau dabar Gargždai neoficialiai vadinamas Klaipėdos miegamuoju rajonu...

ArTuRAs
2006.06.20, 21:46
Is Gargzdu iki Klaipedos centro jauciu greiciau nei is pietiniu rajonu :|

Andre
2006.06.21, 12:18
Is Gargzdu iki Klaipedos centro jauciu greiciau nei is pietiniu rajonu :|

Ryte nuvažiuoti iki Šilutės pl.59 trunku apie 20min. Greičiau Jakų bei Šilutės pl ir Baltijos pr. žiedus rekonstruotų, tada užtrukčiau kokį 15... :hihihi:

Andre
2006.06.27, 18:21
Antrasis namas jau turi 9ą aukštą

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/085cf9fc.jpg

Greičiausiai čia kasama duobė 1ajam septynaukščiui

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/540d798e.jpg

balvonas
2006.07.03, 17:56
reiks man kokia diena ten per prietu pertrauka pasisukioti kol ten visi miegos.kad niekas netrugdytu gal ir as koki reportaza parengsiu platesni is jau triju namu..nes jau ir treciam pradejom kasti pamatus... duoda vyrai is peties :D

Andre
2006.07.04, 08:20
Kiek užmačiau, tai jau duobės abiem septynaukščiams iškastos... O:}

balvonas
2006.07.04, 17:27
fo tavo tiesa kad TIK duobves iskastos o pamatus pila dar tik viena..

Andre
2006.07.05, 11:18
Pasikeitė antrojo namo krano "dislokacijos" vieta... |:D

http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/1a18d5fb.jpg

ERROR
2006.07.13, 13:01
biski pavelavom,nu bet nieko,renkames tarp 56.9m2 3 aukste 2A name ,ir 60,7m2 ,kuris likes pirmuose aukstuose abiejuose namuose,tas 60,7 turi geresni isplanavima,lieka didesne svetaine ir orientacija geresne,bet minusas , kad pirmas aukstas,po kuriuo cokolinis aukstas su masinom,sako triuksmo ir kvapo nesijaus,bet kas cia istikro zn kaip bus..bemiege naktis laukia..

Andre
2006.07.13, 16:49
biski pavelavom,nu bet nieko,renkames tarp 56.9m2 3 aukste 2A name ,ir 60,7m2 ,kuris likes pirmuose aukstuose abiejuose namuose,tas 60,7 turi geresni isplanavima,lieka didesne svetaine ir orientacija geresne,bet minusas , kad pirmas aukstas,po kuriuo cokolinis aukstas su masinom,sako triuksmo ir kvapo nesijaus,bet kas cia istikro zn kaip bus..bemiege naktis laukia..

Patarimas: rinkis kuo aukščiau, jei turi laiko, geriau palauk septynaukščio, nes pakankamai neaiškių klausimų yra su nuotekų vamzdynais. Septintas aukštas yra tik šiek tiek aukščiau tų raudonų blokinių. Tad pasiūlyčiau rinktis arčiau gatvės į Laugalių pusę arba nesvarbu kuris - į autobusų stotį... O:}

ERROR
2006.07.13, 17:31
Patarimas: rinkis kuo aukščiau, jei turi laiko, geriau palauk septynaukščio, nes pakankamai neaiškių klausimų yra su nuotekų vamzdynais. Septintas aukštas yra tik šiek tiek aukščiau tų raudonų blokinių. Tad pasiūlyčiau rinktis arčiau gatvės į Laugalių pusę arba nesvarbu kuris - į autobusų stotį... O:}

nu laukti nesinori,kuo ilgiau lauki,tuo labiau kainos kyla,o kodel siulai arciau gatves ir langus i siaure? triuksmas+saules nebus,mes seip issirinkom 2A(pusu gatvej) 1 aukstas 60,7m2,ryt vaziuosim jau pasirasyt turbut,nu dar pakalbesiu Gediminu del tu nuoteku kas ten kaip..o kas ten neaiskaus?

ERROR
2006.07.13, 17:38
p.s. del septynauksciu,tai jie labai nepalankioj vietoj stovi,praktiskai visi naujuju butu gyventojai pro ju langus pravaziuos,o 1 isvis prie pat gatves,kur salia mini akropolis stoves

Andre
2006.07.14, 08:25
/\
Užsikark į septintą aukštą ir nieko negirdėsi... ;)

Andre
2006.07.14, 08:29
nu laukti nesinori,kuo ilgiau lauki,tuo labiau kainos kyla,o kodel siulai arciau gatves ir langus i siaure? triuksmas+saules nebus,mes seip issirinkom 2A(pusu gatvej) 1 aukstas 60,7m2,ryt vaziuosim jau pasirasyt turbut,nu dar pakalbesiu Gediminu del tu nuoteku kas ten kaip..o kas ten neaiskaus?

Koksaitai vamzdukas plonokas... 100mm ant 9 butų vonių + 9 butų virtuvių...

ERROR
2006.07.14, 09:16
dabar 6 gyvenu,tai viskas puikiai girdisi nuo gatves jei langas atidarytas,o del vamzdziu,tai nemanau,kad bus probl.

Andre
2006.07.20, 16:00
Na va, dar viena porcija... O:} Kaip sako darbų vadovas: "statybos planus viršyjame..."

Jau dedami pastoliai, tuoj pasirodys apdaila....
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/78b2184b.jpg

Duobė pirmam septynaukščiui
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/87dc9932.jpg

Nuo aštunto aukšto...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/15ab5b6d.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/01f605ea.jpg

Statybininkai dirba tvarkingai... :D
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/5761fd43.jpg

Nuo devinto aukšto...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/b5068261.jpg

Atkreipkite dėmesį i horizontą. Matosi NBG, Gandrališkių dangoraižis ir "K" su "D" kyšo... |:D
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/15bf0728.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/4eb54b57.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/a3531483.jpg

Nuo stogo... :buksvx:
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/a4f08460.jpg

Čia matosi barako atnaujinimas. Jau prilibdytas 5 aukštas...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/b02137e8.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/436820f8.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/e0d68f20.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/905a5e2b.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/d967d265.jpg
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/e083854b.jpg

Tiek tatai šiam sykiui.... :eglute: :eglute: :eglute:

Labux
2006.07.20, 16:53
Saunios nuotraukos! Dekui.

Mantas
2006.08.17, 10:14
Pokalbiai tarp kaimynų vyksta „Būsto ir NT rinkos“ skiltyje, tad ten ir iškėliau pranešimus, sukurdamas naują temą :)

Andre
2006.09.05, 13:39
Na va, jau pakuoja vieną kraną. Sakė abu septynaukščius aptarnaus vienas kranas...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/25374e00.jpg
Septynaukščiai dygsta...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/cbd76269.jpg
Antrajam devynaukščiui jau deda langus ir šalia jau matosi ruošiamas aikštelės pagrindas...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/b403d097.jpg
Fasado dalis jau paruošta dėti apdailines plokštes...
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/2ddf630f.jpg

Remis
2006.09.05, 14:06
Tai jau dabar Gargždai neoficialiai vadinamas Klaipėdos miegamuoju rajonu...
čia tik klaipėdiečiai taip galvoja. nei vienas save ir miestą gerbiantis gargždiškis taip nemano ir dar ilgai nemanys.

Andre
2006.09.12, 19:21
Mane apgavo. Pastetė antrą kraną, tik jis keletą metrų žemesnis...

Ir gera žinia. Šaltinis - "Bnaga": Oficialus pranešimas
Klaipėdos rajono savivaldybės taryba 2006-08-24 d. priėmė sprendimą Nr. T11-241 "Dėl UAB "Pamario namas" žemės sklypo (kad. Nr. 5520/0011:232), esančio Gargždų mieste, detaliojo plano patvirtinimo".
Patvirtintas detalusis planas. Planavimo tikslas: žemės sklypas padalinamas į tris sklypus numatant suplanuoti komercinį centrą, daugiaaukščių namų kvartalą ir infrastruktūros teritoriją.
Sprendimo 3 punktas: "Sprendimas įsigalioja Klaipėdos rajono savivaldybės administracijai ir planavimo organizatoriui UAB "Pamario namas" pasirašius susitarimą dėl infrastruktūros vystymo".

Susitarimas pasirašytas 2006m. rugsėjo 5d.

Andre
2006.09.19, 18:42
Jau pradėjo dėti apdailą.... :aciu! :aciu! :aciu!
http://foto.miestai.net//inkelti/20060919/060919.jpg

Ieskotojas
2006.10.05, 12:40
Jau pradėjo dėti apdailą.... :aciu! :aciu! :aciu!
http://foto.miestai.net//inkelti/20060919/060919.jpg

Jau senokai niekas naujų nuotraukyčiu nebededa|:D |:D |:D

Andre
2006.10.07, 10:03
Reiks paitaisyt.... :)

Andre
2006.10.28, 16:02
Truputį užtrukau.... :ai:

Nuotraukos darytos spalio 14....

Pirmasis septynaukštis
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/DSCN1523.jpg
Antrasis septynaukštis
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/DSCN1524.jpg
Pirmasis devynaukštis (apdaila jau yra pažengusi toliau...)
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/DSCN1526.jpg
Septynaukščių statybos aikštelė iš 9 aukšto
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/DSCN1535.jpg

O čia šiaip visumeninių organizacijų spauidimas savivaldybei, kad būtų pastatytas PC su priedais... O:}
http://i61.photobucket.com/albums/h47/Kirgudu/DSCN1536.jpg

Andre
2006.11.08, 21:29
Žemaitės 70 VP Marketas nori pakeisti žemės naudojimo būdą į komercinę teritoriją - prekybos centro statyba.
http://foto.miestai.net/inkelti/20061108/zemaites 701.JPG
Gal kiek per daug užbrėžiau... O:}

ArTuRAs
2006.11.21, 15:28
Baseinas Gargžduose - dar negreit

http://www.ve.lt/?data=2006-11-21&rub=1065924814&id=1164040669

Gargžduose didelį prekybos ir pramogų kompleksą su nauju gyvenamųjų namų kvartalu statysiantys investuotojai kviečia Klaipėdos rajono savivaldybę prisidėti prie pramogų objektų išlaikymo.

Praėjusiame posėdyje rajono Taryba nusprendė skirti 50 tūkst. litų konsultantų, kurie išanalizuotų Savivaldybės galimybes dalyvauti šiame projekte, paslaugų pirkimui.

UAB "Pamario namas" yra įsigijęs 8,2 ha žemės sklypą pietinėje miesto dalyje, Dariaus ir Girėno bei Pušų gatvių sankirtoje. Pasak bendrovės direktoriaus Vytauto Narbuto, šiuo metu jau baigtas rengti šio sklypo detalusis planas. Jame numatyta prekybos, pramogų ir laisvalaikio centro bei daugiabučių gyvenamųjų namų statyba. Planuojama į šiuos statinius investuoti daugiau kaip 100 mln. litų.

Investuotojai tyrė pramogų ir laisvalaikio paslaugų rinką Gargžduose ir teigia įsitikinę, jog užimtumo itin trūksta moksleiviams ir jaunimui. "Pamario namas" derybose su Savivaldybe jau įsipareigojo savo lėšomis pastatyti ir visiškai įrengti keturis laisvalaikio objektus: plaukimo baseiną su pagalbinėmis ir kitomis patalpomis (apie 1 700 kv. m), kino teatrą, moksleivių ir jaunimo užimtumo centrą bei universalų sporto maniežą.

Kadangi tokios pramogų, sporto paslaugos nevisada yra rentabilios, bet gyventojams ir miesto plėtrai reikalingos, investuotojai siūlo Savivaldybei bendradarbiauti nuomojant, valdant ar išperkamosios nuomos būdu įsigyjant šiuos objektus.

Kokia bendradarbiavimo forma bus pasirinkta, paaiškės konsultantams parengus galimybių studiją ir įvykus investuotojų bei Savivaldybės deryboms.

is septynaukscio
2006.12.21, 10:04
Gal kas jau isirengineti devynauksciuose pradejot?

deep'as
2006.12.21, 10:06
O kartais naujakurių pašnekesiai ne čia (http://tinkle.miestai.net/showthread.php?p=131326#post131326)

Ieskotojas
2006.12.21, 11:11
O kartais naujakurių pašnekesiai ne čia (http://tinkle.miestai.net/showthread.php?p=131326#post131326)

http://tinkle.miestai.net//showthread.php?t=2892&page=5

Karolis
2007.01.23, 21:47
Pirmuosiuose "dangoraižiuose" Gargžduose jau kuriasi gyventojai

Vakarinėje Gargždų miesto dalyje, tarp penkiaaukščių gyvenamųjų namų, iškilo pirmasis devynaukštis, šalia statomas dar vienas bei du septynaukščiai. Iš senųjų pastatų savita architektūra išsiskiriančiame devynaukščiame name butus įsigiję šeimininkai atlieka apdailą ir netrukus švęs įkurtuves. Iki rudens bus baigti ir kiti trys daugiaaukščiai gyvenamieji namai.

Butai pabrango

Prieš kelerius metus Gargžduose buvo pastatytas paskutinysis penkiaaukštis gyvenamasis namas. Po ilgokos pertraukos devynaukštis papuošė miestą. Jo adresas - Pušų g. 48.

Tiesa, jo laukta anksčiau. Pasak užsakovo UAB "Pamario namas" valdybos pirmininko Jono Dumašiaus, buvo planuota abu devynaukščius baigti praėjusių metų pabaigoje, tačiau pabaigtuves teko nukelti į vasario vidurį. "Užtruko projektų derinimas, leidimo gavimas, todėl vėluojama, - kalbėjo J. Dumašius. - Septynaukščius numatyta baigti iki rugsėjo mėnesio."

Juose iš viso bus 160 butų.

J. Dumašiaus teigimu, rudenį bus sutvarkyta šio gyvenamųjų namų kvartalo aplinka, ir gyvenimo kokybė pagerės. Šioje teritorijoje bus vaikų žaidimų, automobilių aikštelės. Kiekvienam butui teks truputį daugiau vietos nei vienam automobiliui pastatyti. Pasak J. Dumašiaus, devynaukščiuose namuose visi butai parduoti, o septynaukščiuose - 40 proc.

Tenka pastebėti, jog patvirtinus detalųjį planą ir 2005 m. lapkričio mėnesį pradėjus devynaukščio statybą, už kvadratinį metrą buvo prašoma 2950 litų, o dabar - 3700 litų. Mat per tiek laiko statybinės medžiagos pabrangusios 30 proc., taip pat ir darbo jėga.

Patys atlieka apdailą

Šį gyvenamųjų namų kvartalą Gargžduose stato UAB "Hidrostatyba". Hidrostatybininkai čia pradėjo statyti jau įgiję šios statybos patirties - Klaipėdoje pastatę du dešimties aukštų gyvenamuosius namus. "Uostamiestyje susidūrėme su projektuotojų klaidomis. Teko pertvarkyti fasadus", - pasakojo statybos darbų vadovas Saulius Uogintas.

Dabar čia dirba 66 hidrostatybininkai ir 110 darbininkų iš vienuolikos subrangovinių organizacijų.

Praėjusių metų pabaigoje buvo atiduoti raktai pirmojo devynaukščio gyventojams. Čia yra šildymas, elektra, vanduo. Pagal sutartį butų šeimininkai per du mėnesius privalo atlikti dalinę apdailą - nudažyti sienas, lubas, sutvarkyti grindis, sanitarinius mazgus.

J. Dumašiaus aiškinimu, apdailai prireiks išleisti apie 15-20 tūkst. litų, priklausomai nuo gyventojų poreikių ir galimybių.

Butų šeimininkams atlikus apdailos darbus, užsakovas "Pamario namas" šį devynaukštį galės perduoti valstybinei komisijai.

Gražesni ir patvaresni

Pirmasis devynaukštis skiriasi iš aplinkinių penkiaaukščių ne tik savo išore, bet ir konstrukcija. Ji yra iš monolitinio gelžbetonio, o senieji mūriniai namai - su surenkamomis perdangos plokštėmis. "Mūsų statomi gyvenamieji namai patvaresni už anksčiau statytus daugiabučius", - teigė S. Uogintas. Naująjį devynaukštį puošia pakabinamos keraminės plytelės, kurios taip pat turės įtakos ilgaamžiškumui. "Šios plytelės brangios, tačiau atsparios saulei, vandeniui, šalčiui", - sakė S. Uogintas, akcentavęs, jog sovietmečiu pastatytų gyvenamųjų namų architektūra skurdi ir nuobodi. Jis paaiškino, kad statybininkai nepaslėptiems darbams ir medžiagoms garantiją suteikia 5 metams, o paslėptiems - 10 metų.

Pasak S. Uoginto, projektą kūręs architektas Stasys Lukšas fasadui parinko 3 spalvų plyteles - baltas, geltonas ir pilkas. "Mano nuomone, pirmasis devynaukštis yra linksmų spalvų", - sakė S. Uogintas. Antrojo devynaukščio spalvos šiek tiek skirsis, o septynaukščių spalvinis sprendimas bus visai kitoks.

Suviliojo miesto panorama

Devynaukščio būsimieji naujakuriai skuba atlikti apdailos darbus savo būstuose. Tebetvarkomos ir bendrojo naudojimo patalpos - koridorius, laiptinės, aikštelės. Pasak subrangovinės organizacijos vadovo Jono Žemgulio, liftas įrengtas, bet jis veiksiąs tik įsikūrus gyventojams.

Pirmame aukšte yra durys į požeminį garažą. Vietoj rūsio - 8 vietos automobiliams. Vieno garažo kaina - 15 tūkst. litų. Čia pat durys į dviračių sandėliuką. Vienoje laiptinės aikštelėje - 5 skirtingų dydžių butai nuo 45 iki 70 kv. metrų. Laiptinės aikštelės plotas - apie 20 kv. metrų.

Ne visi kalbinti būsimieji naujakuriai sutiko pasidalinti su "Bangos" korespondente įkurtuvių džiaugsmais ir rūpesčiais.

Tačiau šešto aukšto gyventojas Juozas Žemgulis geranoriškai atvėrė savo būsto duris.

Iš karto patenki į atvirą erdvę: koridorius – svetainė - valgomasis - virtuvė. Jaunas buto šeimininkas čia baigia įsikurti: sienos išklijuotos tapetais ir nudažytos, sudėtos grindys, įrengta virtuvėlė.

Šešių kvadratinių metrų patalpoje - dušas ir tualetas, stovi automatinė skalbyklė ir drabužių džiovykla.

Be to, yra dar du kambarėliai - 10 ir 11 kv. metrų. Vienas iš jų bus miegamasis.

Už 59 kv. metrų būstą Juozas sumokėjęs 180 tūkst. litų - banko paskolą paėmęs 30 metų.

Jis pasakojo, kad pirkęs vienas iš pirmųjų, todėl mokėjęs pigiausiai. Juozas sakė, kad apdailos darbus pats atlikęs.

Svetainėje pro langą plačiai atsiveria Gargždų panorama. Juk šeštas aukštas pakilęs virš penkiaaukščių. "Šis langas, pro kurį matyti dalis miesto, mane ir suviliojo, - sakė J. Žemgulis. - Man patinka šio būsto suplanavimas."

Beje, yra durys į nedidelį balkonėlį, kuris įrengtas priešgaisriniais sumetimais.

Šio daugiabučio gyventojai savo butuose galės reguliuoti šildymą, o panorėję - išsijungti vandenį ar elektrą.

Atsiras pramogų centras

Gargžduose, buvusiose ganyklose, netrukus turėtų atsirasti dar vienas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas. UAB "Pamario namas" ruošiasi vykdyti projektą, kuriame bus prekybos centras - mažasis "Akropolis" su pramogoms skirtais objektais. "Rajono Savivaldybė pasamdė konsultantus, kurie įvertins teisinius ir ekonominius šios statybos klausimus ir pateiks išvadas, - pasakojo J. Dumašius. - Manome, jog vasarį baigsime derybas su Savivaldybe ir vėliausiai kovo mėnesį sudarysime sutartį su ja."

Jo teigimu, įgyvendinus šį projektą, išsipildytų Gargždų bendruomenės lūkesčiai.

http://www.gargzdai.lt/?lt=1169104002


Šiemet daugiau Gargždų gatvių iškas nei remontuos

Netrukus Gargžduose pagal Nemuno žemupio projektą bus pradėti tiesti vandentiekio ir kanalizacijos tinklai. Rajono Savivaldybės ir Gargždų seniūnijos vadovai prašo gyventojus kantrybės, nes netikslinga investuoti lėšų gatvėms, kurios bus kasinėjamos, remontuoti.

Neatidėliotini darbai

Trečiadienį rajono Savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas pakvietė Gargždų seniūną Saulių Bakšinskį kartu apžiūrėti Gargždų miesto gatvių būklę. Daugelis žvyruotų gatvių buvo ką tik nugreideriuotos. „Dabartinėmis oro sąlygomis ne kažin ką daugiau įmanoma padaryti“, - pripažino rajono meras. „Kai tik gatvės pradžiūsta, jas tvarkome“, - tikino S. Bakšinskis.

Seniūnas pasiūlė nutiesti šaligatvį J. Basanavičiaus gatve, nes sodų bendrijose gyvena daug žmonių, kurie pėsčiomis vaikšto į namus ir į darbą. Meras pritarė pasiūlymui ir priminė, jog šaligatvis taip pat reikalingas judrioje Kęstučio gatvėje nuo Vasario 16-osios iki Kvietinių gatvės, kuria į mokyklą eina būriai moksleivių. „Šiemet reikėtų įrengti abu“, - reziumavo meras.

V. Dačkausko nuomone, šiemet būtų galima išasfaltuoti Butkų Juzės gatvę, nes joje yra visos komunikacijos. Kitur asfalto dangą būtų galima kloti tik gatvių dalyse.

Avarinis remontas

Meras atkreipė dėmesį, jog nedelsiant būtina užtaisyti duobes asfaltuotose gatvėse. Į seniūno pastabą, jog šiems darbams dar nepaskelbtas konkursas, rajono vadovas pareiškė, kad avariniams remontams konkursus galima skelbti penkeriems metams. Tada kasmet nebūtų gaištamas laikas ir netrukdomi darbai. Vieną kitą pavojingą duobę, pasak mero, galima užtaisyti ir nelaukiant konkurso. Miesto seniūnas S. Bakšinskis pažadėjo ateinančią savaitę, jei leis oro sąlygos, didžiausias duobes pradėti taisyti šaltu asfaltu. „Nepigu, bet kitos išeities neturime“, - sakė S. Bakšinskis.

„Prašome gyventojus kantrybės. Neturime teisės leisti lėšų toms gatvėms, kurios netrukus bus kasinėjamos“, - sakė meras V. Dačkauskas. „Gatvėse, kuriomis bus tiesiamos vandentiekio ir kanalizacijos trasos, atliksime tik avarinius remontus. Būkime pakantūs“, - pritarė seniūnas.

Pradės tiesti trasas

Pagal Nemuno žemupio projekto pirmąjį etapą visose Gargždų miesto gatvėse turėtų būti nutiesti vandentiekio ir kanalizacijos tinklai. Pirmajam etapui iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondų bei Vyriausybės lėšų pagal Nemuno žemupio projektą skirta 18 mln. Lt. Paskelbus konkursą, pasiūlymą darbus atlikti už 20 mln. Lt pateikė tik vienas dalyvis – UAB „Hidrostatyba“. Netrukus su šia įmone prasidės neskelbtinos derybos, jei pavyks susitarti ir pasirašyti sutartį, prasidės darbai, kuriuos numatoma atlikti per dvejus metus nuo sutarties pasirašymo dienos. Pritrūkus lėšų, vandentiekio ir kanalizacijos tinklų tiesimo darbus keliose gatvėse numatyta atidėti antrajam etapui. Bus tiesiamos tik pagrindinės trasos, įvadus į savo namus kiekvienam gyventojui teks rengtis pačiam.

Jadvyga SURPLIENĖ

http://www.gargzdai.lt/?lt=1169456783

archimatas
2007.05.08, 19:14
tai kaip gargzdu "akropolis" gyvuoja? pradetos jau statybos? nes kiek zinau kovo menesi jau turejo prasideti zemes darbai.

Fanas
2007.05.08, 21:00
Niekas ten dar nevyksta, kažkas kažkur stringsta.

archimatas
2007.05.19, 01:46
Check this out - www.damava.lt.
Kalbama, jog sparciai igyvendinamas projektas buvusioje dvaro teritorijoje.

4ward
2007.10.30, 12:13
naujas kvartalas

http://foto.terpe.lt/inkelti/20071030/gargzdai.JPG

http://foto.terpe.lt/inkelti/20071030/GARGZDAI_08.jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20071030/GARGZDAI_05.jpg

http://foto.terpe.lt/inkelti/20071030/GARGZDAI_02.jpg


www.uostamiescioprojektas.lt

Analitikas PlėtRa
2007.10.30, 15:09
Primena "Riviera" Vilniuje, Raitininkų g.

tricky_kid
2007.10.30, 21:16
Suraskit 10 skirtumų ... na jei ir penkis rasit, tai bus gerai ..

Daugiabučiai namai Panevėžio gatvėje (http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=1870&page=13)

http://foto.terpe.lt/inkelti/20070626/aukstas.jpg

Supuvusia silke pasmirdo ... cia jau nebe architektūra. Archichaltūra. Tiesiog chaltūra.

...prisimenant tai, kas buvo pasakyta apie Kauną (http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=5322)

4ward
2007.10.31, 10:06
nu as asmeniskai neturiu nieko pries tipinius projektus

tricky_kid
2007.10.31, 10:29
nu as asmeniskai neturiu nieko pries tipinius projektus

Jei tai gyvenamieji namai ir labai geras projektas, kurį lengva transformuoti kiekvienam namui vis skirtingai, tai aš irgi nieko prieš tipinius projektus.

Bet kai kalba eina apie tokius gyvenamuosius kvartalus, tai manau užteka pasižvalgyti po visus naujuosius miestų rajonu Lietuvoje ... Kitaip tariant nesinori, kad vėl pradėtų kombiblokus visur vienodus statyti.

4ward
2007.10.31, 11:20
tai taip kaip prie rusu tikrai nebebus, kad puse miesto susideda is vieno ir to pacio namo, yra ir vilniuj ir kaune ir klp pastatyti kvartaliukai su tipiniais, ganetinai panasiais daugiabuciais, salia statomas kitas kvartalas su kitais tipiniais nameliais, tie kvartalai pakankamai nedideli po kokius 6-8 namus, tai bendrai paziurejus uztenka ir tos ivairoves ir viskas gana tvarkingai atrodo. apskritai prie rusu tipiniai projektai buvo statomi nes taip patogiau, vienodi isplanavimai, vienodos medziagos ir turedavai tik dziaugtis kad buta gauni, dabar tipinis projektas gali tapti tik tas pastatas kuris patinka nemazai daliai gyventoju ir beabejo tuo paciu statybos kastai nera dideli, jei kazkuriu statiniu atsiras per daug zmonem atsibos ir nustos pirkti, tuo paciu beabejo sustos ir ju statyba.

o siaip gal kas turit pasifotografaves gargzduose rekonstruojama klaipedos gatve, idomu ka ten gero padare

Bandit_romis
2007.11.01, 18:15
o siaip gal kas turit pasifotografaves gargzduose rekonstruojama klaipedos gatve, idomu ka ten gero padare

Pafotografavęs nesu, bet galiu papasakoti maždaug kas, kaip ir ką ten daro, o gal greitu laiku ir nuotraukų atsiras: taigi, ten dabar tikrai smarkiai išrausta, iš 2 eismo juostų atsiras 4, pastatytas jau pirmasis šviesoforas (Klaipėdos ir Kretingos gatvių sankryžje), o gal jų ir daugiau įrengė, nežinau, neėjau per statybų aikštelę, o tik iš šono pasižvalgiau... :)

Linuxaz
2008.01.03, 21:49
Apie Klaipėdos gatvės rekonstrukciją

Jau daug kartų buvo rašyta apie Gargždų Klaipėdos gatvės rekonstrukciją tiek mūsų interneto svetainėje, tiek Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ puslapiuose. Žmonės skundžiasi, kad mūsų miestas tapo tikra statybų aikštele, o tai sukelia labai daug nepatogumų.

Šiuo metu Gargžduose vykdomi du stambūs projektai – Nemuno žemupio, kurio metu pradėti rengti nauji bei rekonstruojami susidėvėję geriamojo vandens ir nuotekų tinklai, bei Klaipėdos gatvės rekonstrukcija. Abiejų projektų rangos darbų sutartis pasirašyta su UAB „Hidrostatyba“. Darbų vykdytojas UAB „Hidrostatyba“ generalinis direktorius Pranas Šidiškis įsitikinęs, kad šiuo metu vyraujantis gyventojų nepasitenkinimas dėl statybų yra natūralus: „Statybos periodu niekada nebūna gerai. Tik po to, kai jau viskas padaryta, visi ima ploti rankomis“.

Dėl tolimesnių Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos darbų eigos su UAB „Hidrostatyba“ atstovais, administracijos darbuotojais praėjusią savaitę tarėsi Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas ir Savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Banevičius. Susitikimo metu svarstyta apie galimybę atidaryti eismą Klaipėdos gatve. Pasak P. Šidiškio, tai būtų įmanoma, tačiau į gatvės pakraščius reikia pripilti skaldos ar stambaus žvyro. Kai kelio danga bus sulyginta, eismą būtų galima atidaryti. „Hidrostatybos“ atstovams meras sakė, jog eismą Klaipėdos gatve reikia būtinai atidaryti, kitaip žiemą situacija keliuose taptų labai sudėtinga. O Klaipėdos gatvė asfaltuojama bus tik šiltuoju metų laiku.

Šiuo metu daugeliui gargždiškių nepasitenkinimą kelia tai, jog Klaipėdos gatvė visiškai neapšviesta, todėl ja vaikščioti itin pavojinga. Atsižvelgiant į tai, susitikime su UAB „Hidrostatyba“ atstovais daug kalbėta, jog svarbu, kad modernūs, šiuolaikiški šviestuvai kuo greičiau pradėtų veikti. Tikimasi, kad Klaipėdos gatvė bus apšviesta jau gruodžio 15 d.

Tiek Klaipėdos rajono savivaldybės vadovai, administracijos darbuotojai bei UAB „Hidrostatybos“ atstovai pripažįsta, jog mieste dabar didžiulė sumaištis, visur vien grioviai, kasinėjimai.... Tai sukelia išties daug nepatogumą. Tačiau iš gyventojų tikimasi supratingumo. „Atliekant statybos darbus, buvo pastatyta daug kelio ženklų, stengtasi, kad gyventojai neklaidžiotų. Tačiau tenka apgailestauti, kad kelio ženklus niokoja patys žmonės...“, - mintimis dalinosi pasitarimo dalyviai.

Pripažįstama, kad labai daug nepatogumų rekonstrukcijos metu patiria šalia gatvės įsikūrę bankai, parduotuvės. Tačiau, pasak Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir plėtros skyriaus vedėjo Vytauto Buivydo, jie apie būsimą Klaipėdos gatvės rekonstrukciją buvo perspėti dar prieš dvejus metus. Atkreiptas dėmesys į tai, kad Savivaldybė negali investuoti į kito savininko žemę, todėl bankų, parduotuvių savininkams savo teritoriją teks susitvarkyti patiems.

Gargždų Klaipėdos gatvės rekonstrukcija bus baigta iki birželio, o visos prieigos bus įrengtos iki miesto gimtadienio. Bus sutvarkytos prieigos prie Gargždų kultūros centro, taip pat įrengta pėsčiųjų alėja.

archimatas
2008.04.27, 23:03
http://www.gargzdai.lt/?lt=1208348152
pažadai ir liks pažadais, o mieste žmonėms teks gyvent. vienžo - bardakas. niekaip nesuprantu, kodel miesto valdžia niekur neskelbia Klaipėdos g. rekonstrukcijos projekto medžiagos - taip gal bent jau sumažintų dalį kilusio gyventojų nepasitikėjimo :senas:

lumix_
2008.06.20, 13:25
Gargžduose prie autobusų stoties pradėjo statyti nauja PC. ;)

http://www.klaipedos-r.lt/?lt=1213868971

Gargžduose – dar vienas prekybos centras?

Šią savaitę prie S. Dariaus ir S. Girėno bei Klaipėdos g. sankryžos prasidėjo statybos darbai. Kas šioje vietoje statoma? Kada bus pastatyta? – tokie klausimai iškilo pro statybvietę vaikščiojantiems gargždiškiams. Į visus šiuos klausimus paprašėme atsakyti Klaipėdos rajono savivaldybės administraciją.

Statybos leidimų ir sąvadų skyriaus vedėjas Vytautas Tirevičius informavo, kad leidimas šioms statyboms išduotas 2008 metų birželio 5 dieną. „Šioje vietoje bus pastatytas prekybos centras su vaistine. Bendras centro plotas – 2300 m2. Centre planuojama įrengti 1700 m2 užimančią prekybos salę. Likusios patalpos bus nuomojamos“, – sakė V. Tirevičius. Anot jo, į centrą planuojami du įvažiavimai: vienas – iš S. Dariaus ir S. Girėno gatvės, kitas – iš Klaipėdos gatvės. Numatyta įrengti 218 automobilių stovėjimo vietų. Pašnekovas, paklaustas, kas stato šį centrą, atsakė: „Statytojas yra „Maxima LT“. Centro statybos darbus planuojama pabaigti jau šiais metais“.

Neseniai įvykusiame Strateginio planavimo komisijos posėdyje rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Banevičius informavo, kad „Maxima LT“, UAB nori mūsų rajoną paremti puse milijono litų. Šias lėšas siūloma skirti Lietuvos vardo tūkstantmečio Klaipėdos rajone 2008-2009 m. programos įgyvendinimui. Tačiau dėl to turi apsispręsti Taryba, kuri į posėdį rinksis jau birželio 26 dieną.

Agnė SURPLYTĖ

NoClip
2011.06.04, 21:36
Sveiki norejau paklausti koki cia pastata stato salia "Maximos" ? Nufotografau ir parodysiu gal kas zinot apie si projekta
Is priekio
http://img709.imageshack.us/img709/1826/1020447.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/709/1020447.jpg/)


http://img836.imageshack.us/img836/5820/1020448.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/836/1020448.jpg/)

http://img828.imageshack.us/img828/888/1020449z.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/828/1020449z.jpg/)

http://img849.imageshack.us/img849/9199/1020450.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/849/1020450.jpg/)

http://img109.imageshack.us/img109/8635/1020454.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/109/1020454.jpg/)

http://img571.imageshack.us/img571/3817/1020456.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/1020456.jpg/)

Tai va gal kas zinote ka cia zada statyt .(Mano nuomone prekybo centra bet gi priesais stovi "Maxsima" ? Gal kas galit iskapstyt info apie si statini ji ne per seniausiai pradejo statyt jokiu zenklu apie pastata nebuvo !

Bootsy
2011.06.13, 00:17
Norfa

NoClip
2011.06.14, 18:53
O is kur taip isitikines ? Gal galetum ideti saltinius is kur pajemiai ?

Bootsy
2011.06.14, 19:51
Bangoj rase + dar bus Trevenos automatine degaline.

NoClip
2011.06.14, 21:55
Jo maciau as ir bangoj + dar klaipdos rajono savaitej
Dar renuvuos Minijos kinoteatra .

jovita02
2011.06.23, 11:17
Įdomu, kokį D.Girėno gatvės detalųjį planą patvirtino ? Gal kur paskelbtas yra?

Eimantas
2014.01.23, 13:12
Gargždų kino teatre bus ir muziejus

http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/gargzdu-kino-teatre-bus-ir-muziejus-1133308/

Eimantas
2014.11.08, 16:13
Gargždų kino teatras "Minija" laukia įkurtuvių

http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/gargzdu-kino-teatras-minija-laukia-ikurtuviu-1256128/

Eimantas
2014.11.08, 16:20
Moderni slidinėjimo trasa rajone - jau šią žiemą

http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/moderni-slidinejimo-trasa-rajone---jau-sia-ziema-1257960/

Prie Gargždų.

ViR2
2014.11.08, 22:02
Gera transformacija su kino teatru :) Tik idomu ar jam pavyks issilaikyt komerciskai, visgi miestas nera didelis, o jaunimas nelinkes jame uzsibuti :)

lukass
2017.02.02, 10:03
Gargždų pašonėje kurs pramogų parką (http://www.delfi.lt/verslas/verslas/gargzdu-pasoneje-kurs-pramogu-parka.d?id=73626206)

Klaipėdos rajono savivaldybė užsimojo Gargždų karjerų teritoriją paversti įspūdinga pramogų oaze Vakarų Lietuvos regione. Šią savaitę posėdžiavusi speciali darbo grupė pritarė, kad šalia karjerų, per 4 ha teritorijoje būtų statomas išskirtinis pramogų parkas vaikams, šeimoms, rašo „Lietuvos žinios“.
Viena idėjų – pasilinksminimo vieta su vaikščiojančiais personažais, kaip ir garsiajame Disneilende.
„Mūsų regione yra įvairių teminių parkų praleisti laisvalaikį, tačiau Gargžduose norime sukurti tokią oazę, kokios dar nebuvo. Parengiamieji darbai baigti, belieka išgryninti idėją, nustatyti poreikius, apibrėžti investicijų klausimus ir skelbsime atvirą konkursą statyti pramogų parką“, – „Lietuvos žinioms“ sakė Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas.