Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kėbulo dizainas tragiškas.

    Comment


      Tikiuosi, į Vilnių nebus atsiųstas autobusas su vairu dešinėje pusėje?
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Tikiuosi, į Vilnių nebus atsiųstas autobusas su vairu dešinėje pusėje?
        Gali, nes pagal mūsų KET su vairu dešinėje gali važinėti 3 mėnesius (90 dienų).
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
          Gali, nes pagal mūsų KET su vairu dešinėje gali važinėti 3 mėnesius (90 dienų).
          Bet logiškai mąstant negali tokio duoti, nes mašina tai yra viena, o autobusas tai visai kas kito. Tai sukeltų pavojų keleiviams. Be to ši įmonė gamina autobusus Amerikai, o ten kiek žinau toks pat eismas kaip ir pas mus.

          Comment


            Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
            Gali, nes pagal mūsų KET su vairu dešinėje gali važinėti 3 mėnesius (90 dienų).
            Turbūt šis punktas galioja tik lengviesiems automobiliams. Iki šiol Lietuvoje NĖ KARTO neteko matyti dešiniavairio autobuso, atvykusio iš užsienio. Be to, kad transporto priemonė galėtų vežti keleivius Vilniaus VT maršrutais, ji turbūt turi būti įregistruota Lietuvoje (praeiti laikiną registraciją ar kaip ji ten vadinasi), o Lietuvoje, kaip žinia, dešiniavaires transproto priemones registruoti draudžiama.
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Turbūt šis punktas galioja tik lengviesiems automobiliams. Iki šiol Lietuvoje NĖ KARTO neteko matyti dešiniavairio autobuso, atvykusio iš užsienio. Be to, kad transporto priemonė galėtų vežti keleivius Vilniaus VT maršrutais, ji turbūt turi būti įregistruota Lietuvoje (praeiti laikiną registraciją ar kaip ji ten vadinasi), o Lietuvoje, kaip žinia, dešiniavaires transproto priemones registruoti draudžiama.
              Išskyrus įregistruotas iki 1993 m. kovo 1 d., šios transporto priemonės gali važinėti ir su vairu dešinėje pusėje, nes jo yra įregistruotos iki 1993 m. kovo 1 d.

              Aš esu anksčiau matęs turistinį autobusą su vairu dešinėje pusėje stovinti prie anksčiau buvusio Lietuvos viešbučio.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Neverta net diskutuoti apie autobusą su vairu dešinėje pusėje, nes tokiuose autobusuose durys būna kairėje pusėje. Nejaugi keleiviai turėtu į jį lipti iš gatvės pusės, ar jam tektu važiuoti priešpriešiniam eisme?

                O kažkokių apribojimų kurioje pusėje turi būti vairas transporto priemonėje nėra. Tiesiog ne Lietuvoje registruotos transporto priemonės, šalyje per metus gali važinėti tam tikrą dienų skaičių (kaip ir minėjot, berods 90 dienų). Kadangi dešiniavairės transporto priemonės (išskyrus spec. transportą) neįmanoma įregistruoti, tai automatiškai gaunasi jog su tokia t.p. galima važinėti tik tuos tris mėnesius.
                Kitas dalykas dėl galėjimo vežti keleivius. Kartais nebūdavo bandomųjų autobusų važiuojančių su užsienio šalies registracija? Jeigu taip galima, tai nėra skirtumo kurioje šalyje registruota transporto priemonė. Vadinasi teoriškai galėtu važinėti ir su vairu priešingoje pusėje.

                Comment


                  Nu niekas neleis keleivių vežti autobusu su durimis kitoje pusėje. Jei atsiųs autobusą bandymams, tai bus dešininiam eismui skirtas autobusas. Juk ne tik į tokią Lietuvą jie nori eksportuoti savo autobusus.

                  Comment


                    Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                    Greičiausiai greitieji autobusai bus tokia pat sistema, kaip anksčiau buvo 12grt, 43grt, 45grt, ir greičiausiai jie bus ten kur yra daug besidubliuojančių maršrutų. Pavyzdžiui iš Fabijoniškių greituoju gali pavirsti 56 maršruto autobusas, iš Lazdynų 22 maršruto autobusas.
                    Va čia ir bus troleibusų tinklo naikinimo pirmas etapas, greičiausiai šie autobusai ir dubliuos troleibusus, pavyzdžiui 16, 5 arba 20, 7...

                    Comment


                      Parašė lietus Rodyti pranešimą
                      Va čia ir bus troleibusų tinklo naikinimo pirmas etapas, greičiausiai šie autobusai ir dubliuos troleibusus, pavyzdžiui 16, 5 arba 20, 7...
                      O paskui autobusų parkas dejuos, kad per tuos greituosius maršrutus didėja nuostoliai. Paimkim kad ir tą patį 12 maršruto autobuso pagalbininką - 12G. Iš pradžių dirbo ilgi autobusai, paskui pradėjo dirbti trumpi. 2009.04.23 (šią datą gerai atsimenu) 12G maršrutas panaikintas
                      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.07.27, 14:07.
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Man pačiam teko girdėti, kaip vairuotoja pagyvenusiai keleivei pasakė "sėsk į vietą ir sėdėk", kai ši klausė, ar 5 maršruto troleibusas važiuoja pro Šiaurės miestelį. Vairuotojai sunkiai girdėjosi, nes kabinos durys buvo uždarytos
                        Man vat ir įdomu, kodėl kai kuriems keleiviams yra svarbu klausti būtinai vairuotojo, nors salone yra krūva keleivių (kurie, didelė tikimybė, taip pat žino, kur transporto priemonė važiuoja ir kur - ne)?
                        ...pykit nepykit, bet tas tarybinių laikų užrašas, draudžiantis kalbinti vairuotojus, buvo teisingas dalykas. Vairuotojas turi daryti savo darbą - vairuoti, o ne būti informacijos biuru/ kasininku / apsauginiu etc.

                        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                        Atrodys taip: (paveikslėlis yra su dalimi geltonuoju komposteriu)
                        Va-jė-zau... na ir dizainas... na, bent tam tikros grupės žmonėms šios spalvos turėtų patikti.

                        ...
                        Žiūriu, kažkodėl vienas forumo dalyvis buvo pašalintas, ir nebežinau, kaip susisiekti
                        Na, bet šiaip ar taip - informacija:

                        Susitarta su Gamybos vystymo ir technologijų skyriaus vadovu 1-ajame troleibusų parke (Žolyno g.) dėl ekskursijos - su galimybe pažiūrėti cechus + fotografuoti ir pan, ir kas svarbiausia sužinoti atsakymus į klausimus (pradedant tuo, kodėl nepretenduojama į ES projektus troleibusų parko atnaujinimui, baigiant tuo, kodėl Amber'is esant avarijoms, nenuvažiuoja laisva eiga).
                        Laikas: 2012-08-14, 13 val.
                        Būtų smagu, jei kas iš jūsų irgi prisidėtų, nes ir gero fotoaparato negausiu, ir fotografas aš prastas. O gal ir klausimų jūsų dėka daugiau atsiras.
                        Jei kas susidomės - parašykite asmeninę žinutę iki rugpjūčio 13 dienos, ir susitarsime, kaip prieš ekskursiją susitikti.
                        Už Vilnių be tramvajų!

                        Comment


                          Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                          Man vat ir įdomu, kodėl kai kuriems keleiviams yra svarbu klausti būtinai vairuotojo, nors salone yra krūva keleivių (kurie, didelė tikimybė, taip pat žino, kur transporto priemonė važiuoja ir kur - ne)?
                          ...pykit nepykit, bet tas tarybinių laikų užrašas, draudžiantis kalbinti vairuotojus, buvo teisingas dalykas. Vairuotojas turi daryti savo darbą - vairuoti, o ne būti informacijos biuru/ kasininku / apsauginiu etc.
                          Jauni žmonės ir taip žino kone kiekvieną troleibuso maršrutą, tad jų lengviau paklausti Pavyzdžiui, autobusų vairuotojams jau nusibodo kartoti, kad 31, 34 ir 74 autobusai stoja prie Geležinkelio muziejaus Stotyje (kitapus McDonald's restorano)
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Jauni žmonės ir taip žino kone kiekvieną troleibuso maršrutą, tad jų lengviau paklausti Pavyzdžiui, autobusų vairuotojams jau nusibodo kartoti, kad 31, 34 ir 74 autobusai stoja prie Geležinkelio muziejaus Stotyje (kitapus McDonald's restorano)
                            Tai ne tik jauni... bet šiaip ar taip, aš būčiau šalininkas to, kad pirma būtų klausiama keleivių - dar, galbūt, stotelėje, prieš lipant į transporto priemonę - o jau po to, jei niekas nežino, trukdyti vairuotoją.

                            O dėl stotelių "Stotis" ir pan... maišatis šiokia tokia tikrai yra, ir vien todėl, kad klios sustojimo vietos turi tą patį pavadinimą - kokie būtų argumentai prieš tai, kad būtų stotelės "Geležinkelio stotis" (kur sustoja 2,5... troleibusai), ""Autobusų stotis" (kur sustoja 16...), ir, galbūt, tiesiog Stotis (kur sustoja 31,34... autobusai)?
                            Už Vilnių be tramvajų!

                            Comment


                              Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                              Tai ne tik jauni... bet šiaip ar taip, aš būčiau šalininkas to, kad pirma būtų klausiama keleivių - dar, galbūt, stotelėje, prieš lipant į transporto priemonę - o jau po to, jei niekas nežino, trukdyti vairuotoją.

                              O dėl stotelių "Stotis" ir pan... maišatis šiokia tokia tikrai yra, ir vien todėl, kad klios sustojimo vietos turi tą patį pavadinimą - kokie būtų argumentai prieš tai, kad būtų stotelės "Geležinkelio stotis" (kur sustoja 2,5... troleibusai), ""Autobusų stotis" (kur sustoja 16...), ir, galbūt, tiesiog Stotis (kur sustoja 31,34... autobusai)?
                              Aš irgi taip manau, kad Stotyje reiktų įvesti su stotele "Stotis" tvarką (analogiškai, kaip ir Kaune, yra dvi stotys - "Geležinkelio stotis" ir "Autobusų stotis")
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                                Ir eilinį kartą pasiskųsiu - negi taip sunku būtų jau dabar nupaišyti A juostas per visą kalvarijų g.? priešingu atveju kelionė brangs, bet greičio nuo to nepadaugės
                                Jei Kalvarijų g. pradžioje užpiešti A juostas ir palikti tik po vieną juosta kiekvienai krypčiai automobiliams - bus pastovūs kamščiai. Kol nėra Kernavės g. su "Kreivuoju" tiltu, negalima taip susiaurinti Kalvarijų g. pradžios. Galų gale nepersės visi vienu momentu i tą nepatogų VT, susidarys didžiausi kamščiai, o ir autobusai tures spaustis į kamščius, bo yra daug maršrutų besisukančių į kairę, ko be persirykiavimo į antrą juostą nesigaus (pvz. besisukantys į Konstitucijos pr.) - čia pats VT stabdys sau eismą: besisukantys bandys įsisprausti į kamštį ir stabdys kolegas važiuojančius A juosta...
                                Ir toks intensyvus eismas Kalvarijų g. yra iki pat sankryžos su Ozo g. Mano manymu nuo Žaliojo tilto iki sankryžos su Ozo g. dar anksti piešti A juostas...

                                Comment


                                  Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                                  Tai ne tik jauni... bet šiaip ar taip, aš būčiau šalininkas to, kad pirma būtų klausiama keleivių - dar, galbūt, stotelėje, prieš lipant į transporto priemonę - o jau po to, jei niekas nežino, trukdyti vairuotoją.
                                  O gal tiesiog užtektų maršruto žemėlapio ant stiklo prie vairuotojo - jei nieks nepapasakos, gali pažiūrėti pats netrukdydamas vairuotojo

                                  Comment


                                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                    Aš irgi taip manau, kad Stotyje reiktų įvesti su stotele "Stotis" tvarką (analogiškai, kaip ir Kaune, yra dvi stotys - "Geležinkelio stotis" ir "Autobusų stotis")
                                    Kaune stotys yra per vieną stotelės atstumą viena nuo kitos. O Vilniuje šalia viena kitos ir nėra jokio reikalo įvedinėti skirtingų stotelių. Kam neaišku, tas pasiklaus. Vilniečiams aišku.

                                    Comment


                                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                      Kaune stotys yra per vieną stotelės atstumą viena nuo kitos. O Vilniuje šalia viena kitos ir nėra jokio reikalo įvedinėti skirtingų stotelių. Kam neaišku, tas pasiklaus. Vilniečiams aišku.
                                      Kitose šalyse yra labai paprastas metodas: "stotelės pavadinimas" A, B, C ,D, E... ir t.t.
                                      Dear Sir,

                                      Comment


                                        Nereikia tų raidžių. Visiems ir taip viskas aišku, o tiems, kam neaišku (atvykėliams pirmą kartą), yra mažuma. Gali ir pasiklausti. Tam liežuvis duotas.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Nereikia tų raidžių. Visiems ir taip viskas aišku, o tiems, kam neaišku (atvykėliams pirmą kartą), yra mažuma. Gali ir pasiklausti. Tam liežuvis duotas.
                                          Man rodos ir taip aiški schema Stotyje ant stulpų yra
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X